Drożdże piwne dla włosów – zdrowie, uroda, dostępności

Zawartość:

Szkodliwym wpływem środowiska na włosach przez długi czas wszystko wiedzieć – to jest napisane i powiedział dość. A jeśli dodamy więcej i niewłaściwe odżywianie, ciągłe stosowanie środków ustalania i stosowania suszarki do włosów, lokówki i prostownice, a potem nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak przywrócić włosy i zapobiec proces wypadania włosów?

load...

Istnieje wiele sposobów, aby wzmocnić włosy: Kompleksy witaminowo-mineralne, maski, okłady i masaże. Jednak najbardziej istotne i popularne z nich jest stosowanie drożdży piwnych. Ich przydatność jest od dawna znana w urzędowej leku, ponieważ ich struktura ma magnez, wapń, selen, cynk, sorbenty, białka i węglowodanów.

W drożdżach piwnych masę witamin – E, B, PP, A, C oraz wiele minerałów. Oni nawet przepisywane przez lekarza do leczenia niektórych chorób, są one wykorzystywane, a tam zawsze jest poprawa stanu zdrowia, przyspiesza proces gojenia, a proces leczenia leków jest znacznie szybsze. Istnieje kilka odmian masek z drożdży piwnych, są one przeznaczone do rozwiązywania różnych problemów, ale fakt, że drożdże piwne włosy jest ratowanie i pomoc – to fakt.

Wzmacnia włosy

Weź kawałek drożdży z brykietu – będzie to około 2-3 gramów, wymieszać z miodem. Tutaj musimy błądzić i po prostu wyjaśnić drożdży piwnych sprzedawane są w blokach (mrożone) i suchych. Można kupić te i inne, aby dokładnie obliczyć pamiętaj – jedną łyżeczkę (łyżeczka) suchej drożdżach wynosi 10 gramów żywych drożdży.

load...

Więc wziąć żywcem drożdże piwne i wymieszać z miodem, woda w żadnym wypadku nie sumują – pięknie ciepłe drożdże rozpuszczone w miodzie i zaczynają wędrować. To zajmie około godziny, i może być stosowany na masce do włosów. Nie pocieraj skórę, ale po prostu smarować go. Teraz schronienia owinąć polietylenu i ręcznik – ta maska ​​powinna „praca” kompres. Maska Czas – 50-60 minut, a następnie przemywa się ciepłą wodą i szamponu.

Ta maska ​​traktuje włosy przed uszkodzeniami, łupież znika i spowalnia proces wypadania włosów. Wykorzystanie narzędzia może być nie więcej niż trzy razy w miesiącu. Można zastąpić miód z cukrem, ale, po pierwsze, miód bardziej użyteczne, a po drugie, drożdże rozpuszczone w miodzie jest znacznie lepsza.

Suche włosy

Nic specjalnego w tej masce jest miód, drożdże i jogurt, a efekt jest ogromny. Suche włosy nasycić wszystkie pożyteczne substancje, stają się mocniejsze i nie złamać, łupież znika, końcówki nie są bita. Ogólnie rzecz biorąc, korzyści jest wiele, koszt tani i ułatwiają. Wystarczy postępować zgodnie z proporcji (łyżeczkę miodu, pół szklanki jogurtu i drożdży 10 g) i niech komponenty Ferment (około pół godziny wystarczy). I nie zapominaj, że konieczne jest, aby owinąć głowę, stać przez godzinę czasu, a potem wszystko spłukać ciepłą wodą. Dokonanie takiej maski może być nie więcej niż dwa razy w tygodniu.

Tłuste włosy

Paradoksalnie, drożdże mogą być traktowane i suche i tłuste włosy równie dobrze. I okazuje się, ponieważ zawierają one wiele różnych witamin. I wchłonięte tylko te, które są potrzebne w danej sytuacji włosów.

Tak więc, jeśli masz tłuste włosy, wziąć łyżkę drożdży, łyżkę wody i jedno surowe jajko (wszystko jest mierzona sztućce). Mieszać i pozostawić na godzinę w ciepłym – sfermentowanych drożdży wzrośnie „cap” nagrzewa się. Teraz można zastosować dużo włosów. Następnie będziemy działać na już znany wzór: owinąć, trwać godzinę i wypłukać. Wszystko! Po kilku takich procedur staną się bardziej suche włosy, lśniące i puszyste, a będzie mniej prawdopodobne, aby być zanieczyszczony.

Kilka wskazówek na temat korzystania z drożdży piwnych w masce do włosów:

  • Zawsze należy sprawdzić datę ważności drożdży (i mrożony i suchy);
  • Naczynia dla maski wziąć więcej – dużo drożdży pęcznieć i zwiększać masę kilka razy;
  • Wszystkie składniki zostały dla maski musi być temperatura, na przykład temperatura pokojowa;
  • Maska mycie ciepłą wodą i szampony, ale to nie jest konieczne stosowanie balsamy;
  • Dokonywanie maska ​​drożdże nie mogą być częściej 2-3 razy w miesiącu,
  • Obracać je, to spróbować wszystkiego i ostatecznie wybrać jedną rzecz, też, nie jest zalecane. Ukończyć pierwszy bieg, aw czasie drugiej.
  • Ponieważ niemożliwe jest zastosowanie maski ponad 8 miesięcy, należy zrobić przerwę, przynajmniej przez 2-3 miesiące.

Siarka na porost włosów

Drożdże piwne są wykorzystywane i wewnątrz. Włosy będą użyteczne, jeśli pić je w połączeniu z siarką. Dodatek ten pozwoli zapobiec wypadaniu włosów, wzmacnia je i zwraca jego dawny blask i piękno. Tylko jest jedno zastrzeżenie – przed podjęciem drożdże piwne z siarką konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem – istnieją przeciwwskazania.

Nie warto ryzykować i nadzieja „na chybił trafił” – wszystkie produkty z siarką są choroby dość niebezpieczne, takie jak warunki cukrzyca, preinfarction i Pre-udar mózgu, w przypadku problemów z przewodu pokarmowego, w chorobach nerek i wątroby. W zasadzie można powiedzieć, że leki te powinny być podejmowane wyłącznie dla osób zdrowych. Chcesz tylko przywrócić piękno i zdrowie włosów i nie uszkodzić organizm i doprowadzić się do szpitalnego łóżka.

Tak, drożdże piwne w jakiejkolwiek formie jest dobre i pożyteczne, stosując do popularnych masek receptur może nie tylko przywrócić strukturę włosa, ale również uciec od ich utraty. Ale w każdym razie, idź najpierw do lekarza-trichologist – nie tylko dowie diagnozę i ustalić przyczynę problemów, ale również powołać dodatkowego badania przez specjalistów, jeśli to konieczne.

Mimo wszystko, jeśli istnieją niewyjaśnione choroby narządów wewnętrznych, mogą być wyświetlane i wygląd. Nic dziwnego, że niektórzy lekarze mogą dokonać wstępnej diagnozy na stan włosów, paznokci i oka pacjenta. A jeśli zdecydujesz się starać narkotyków z siarką i drożdży piwnych, o ile bardziej trafi do specjalisty – tylko on może precyzyjnie odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dbać o swoje włosy, aby dać im trochę uwagę i lepiej stracić kilka minut swojego cennego czasu osobistego niż płakać, patrząc na pęczków przelania włosów. Bądź miłościw włosach – i tak zbyt często raniąc własną stylistykę i kolory, nie może być nieskończenie piękne. Ale naprawdę można własnymi rękami, aby pomóc im zdobyć jedwabiste i wytrzymałość, a tym samym również zaoszczędzić pieniądze.

load...