Domowe laminowanie włosów

Zawartość:

Pielęgnacja włosów modele na reklamę telewizyjną środki do pielęgnacji włosów często grzywny połowa ludzkości spowodować nieznaczne zazdrość i pytanie: „Co muszę zrobić, aby mieć zamki” Pragnienie, aby mieć wspaniały, płynące zamki sprawia im ufać głośne słowa reklamodawców, a przynajmniej popycha wyboru jest naprawdę coś, lub w inny sposób może przynieść im bliżej do pożądanego rezultatu. Jednak doświadczenie uczy nas, że proste mycie włosów nie daje wspaniałe rezultaty, trzeba więcej, aby znaleźć inną drogę – wizytę w salonie piękności. Możliwe jest sumą n-tego pieniędzy, aby uzyskać wysokiej jakości pielęgnacji włosów w sposób profesjonalny, ale niestety, to nie jest dostępne dla każdego. Jednakże wnikliwe urody zawsze znaleźć wyjście. Wszystkie zabiegi wykonywane są w kabinie, uczą się robić w domu, w tym ewentualnego laminowania włosów w domu.

load...

Więc, fora dzisiaj wiele kobiet, można natknąć się na ciekawe procedur dyskusyjnych (laminowania włosów) i jak to zrobić procedurę cud w domu.
Powrót do spisu treści

Co laminowanie włosów

Początkowo, koncepcja została wykorzystana w przemyśle drukarskim do dokumentów powlekanie filmem, lecz „pokrywają film” jest możliwe i blokuje ich ochrony. W rzeczywistości, ta procedura jest określany tylko jako „elyuminirovanie”, ale przez analogię z nazwą znanej metody drukowania, zatrzymany nazwę „laminat”. Istota tego postępowania jest to, że w wyniku oddziaływania w specjalny skład każdego włosy szczelnym zapakowana w postaci cienkiej folii, która skutecznie chroni warkocze przed niekorzystnymi wpływami zewnętrznymi.

Film jest całkowicie bezpieczny, ponieważ zawiera mikroskopijne pory, a to daje wspaniały efekt, który blokuje swobodnie oddychać, nie tracą wilgoci i zabezpieczone przed agresywnymi substancjami. To nie może nie podobać, a co laminowanie włosów nadaje im elastyczność i objętość. W ten sposób, procedura okazuje się bardzo przydatny, zwłaszcza do włosów uszkodzonych wielokrotnego barwienia.


Powrót do spisu treści

Laminowanie za pomocą profesjonalnych

Można dokonać laminowanie w domu profesjonalnych narzędzi. Jak laminowania włosów w domu? Aby przeprowadzić operację, w domu, mogą być stosowane jako specjalne struktury i specjalnej mieszanki przyrządzenia z żelatyną. Pożądaną kompozycję można kupić w sklepie dla fryzjerów. Specjalne preparaty są dobre, ponieważ nie zawierają substancje żrące, takie jak nadtlenek wodoru, amoniaku i zawierają substancje pielęgnacyjne – aminokwasy i keratyna, odmładzające strukturę włosa.

load...

Procedura – laminowanie włosów w domu – prowadzi się w kilku etapach:

  1. Włosy umyć lepiej specjalny szampon do czyszczenia, usuwa z włosów i kurzu i tłuszczu oraz brudu i resztek stylizacji. Po umyciu – pralnia.
  2. Następnie należy umieścić środki i rozprowadzać go na warkocze.
  3. To włosy owinąć folią spożywczą lub przykryć plastikową torbę, pół godziny na przemian z podgrzewaną suszarką do włosów przez 5 minut, a następnie pozwól im ostygnąć przez 5 minut. W ogóle, w ciągu 30 minut 3 razy jest to konieczne, aby dać włosy na rozgrzanie i ostygnie.
  4. Następnie zdjąć folię, spłukać włosy, zmyć narzędzia i zastosować odżywkę, odczekaj chwilę, a następnie spłukać.
  5. Teraz wystarczy wysuszyć włosy, a można zrobić r.

Powrót do spisu treści

Tradycyjne przepisy laminowanie

Domowe laminowanie włosów żelatyna. Co dobrego ta procedura i jaki wpływ ma to zaproponować?

Wśród kobiet, popularność zyskał najbardziej proste i niedrogie procedury – jest laminowanie włosów w domu żelatyny. Procedura ta jest prosta w naturze i wymaga małej ilości środków. Zajęłoby żelatynę, wodę i zwykłe środki do pielęgnacji włosów: balsam lub maski.

Odsetek skład przedstawia się następująco: 1 saszetka żelatyny (.. O 1 łyżka) musi brać 3 łyżki. L. Wody i pół łyżeczki maski do włosów, nie więcej, w przeciwnym razie będzie mniej skuteczne. Wtedy twoje działania są następujące:

  1. Żelatyna jest napełniony gorącą wodą, a następnie zamyka się pokrywę do spęcznienia na 20 minut. Tym razem jest lepiej wydać na kąpiel włosów, traktując je balsamu, opoloskivanie i wysuszeniu ręcznikiem. Włosy powinny pozostać lekko wilgotne do masy rozproszonej lepiej. Jeśli po 20 minutach rozpuszcza się słabo żelatyny należy ogrzano w łaźni wodnej. Wagowych po krótkim ochłodzeniu dodać pół łyżeczki maski lub balsamu, wszystko dokładnie wymieszać.
  2. Waga jest rozłożona na loki żelatyny. Pokrywa głowicy folią spożywczą lub polietylenu, jak opisano w technologii laminowania profesjonalnych narzędzi, owinąć ręcznikiem na górze ciepłe suszarki do włosów na 10-15 minut, a następnie pozwolić skład działać przez następne pół godziny bez ogrzewania. Następnie włosy spłukano wodą.

Korzyści laminowanie żelatyną

W domu laminowanie fryzjer żelatyna najlepsza procedura? Okazało się, że istnieje kilka powodów, dla decydujących się na laminowanie żelatynowej:

  1. Żelatyna – naturalna substancja składa się z kolagenu zwierzęcego są postrzegane jako naturalnych włosów, to nie tylko chroni włosy, ale także doskonale je zasila.
  2. Procedura zaleca się prowadzić w każdej szamponem, wytwarza magiczną wpływ na śluz; Jeśli są cienkie i delikatne, po trzech zabiegów, nie mogą one występować.
  3. Cena. Procedura jest tylko grosz, tylko technologia, ale efekt – na milion.

Powrót do spisu treści

Recenzje laminowanie włosów

Recenzje procedury znajdują się różnorodne, niektóre entuzjastyczne, inni są na straty, a niektóre rozczarowany dezinformacja. Czasami dziewczęta, przechodząc w procesie laminowania, to uważa się, że efekt ten będzie trwać przez okres do sześciu miesięcy. Laminowanie jest procedura poprawia, czego efektem może trwać 3-4 tygodni.

Łapanie laminowanie żelatyną nie należy spodziewać się wspaniały efekt z po raz pierwszy. Do widocznych rezultatów wymaga minimum 3 zabiegów. Procedura jest prosta i zwykle trwa krócej niż jedną godzinę

Wadą tej metody jest to, że laminowanie loki zhirneyut i niewystarczające Procedura kończy wzmacnia suche włosy.

Ekspertyza na laminowania w domu

Dzięki laminowaniu żelatyną pod wpływem ciepła po ogrzaniu loki suszarkę do włosów, wagi otwarte i na parze, dzięki czemu maska ​​dostać się do środka. Folia utworzona wokół pasma, w tym samym czasie jest kapsułka ochronne i opiekuna odżywczych w sierści. W efekcie końcowym, włosy wygląda gładka i błyszcząca.

load...