Dlaczego spalacz tłuszczu nie działa?

Zawartość

W ostatnim czasie „produkty hasłem” sprzedawane są jak cukierki. Każdy, każdy, a nawet spod podłogi. Dla mnie 90% „Swallowers ta” nie podejrzewać, dlaczego i dlaczego nie ma odwrotny efekt. Osobiście znam nikogo, nawet trzy dziewczyny z tym samym problemem: Pij, pij opatentowany palnik tłuszczu i tłuszczu jest nadal istnieje, a nawet trochę dziwne, trochę wzrośnie. Dlaczego palniki tłuszczu nie pomoc dla wszystkich, a wśród „nie wszystkie”, w większości przypadków, nie są zawodowymi sportowcami i trenerami tych zawodników?

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak to działa

Z żadnej tabletki prawnych względu jest bardzo prosta

  • Składniki czynne działają na receptory beta-adrenergiczne komórek tkanki tłuszczowej, powodując, że komórki w celu uwolnienia kwasów tłuszczowych jest „wolna”.
  • Jeśli kwas nie jest wykorzystywane do wyrównania deficytu energii z powodzeniem „wznoszenia” z powrotem. Przez
  • Agoniści lub środków aktywnych obejmują Synephrine oraz johimbina, jak również, w części, kofeinę. Ten ostatni, jednakże coraz częściej stosowane jako środek pobudzający w układzie nerwowym, a nie jako aktywatorem spalania tłuszczu;
  • Krótki, że cała ta chemia pracował, powinieneś już być na diecie, a także stworzyć deficyt energii, ale również angażują się w ćwiczenia, a nie coś, a tymi, którzy naprawdę zwiększyć zużycie kalorii

Jest oczywiste, że każda próba schudnąć z ćwiczeń biernych, statyczne napięcia coś albo krokami obsługuje nogach na tle wysokiej kaloryczności diety wygląd delikatnie mówiąc, niezbyt efektywna strata czasu i wysiłku.

To jest po prostu to, co leży na powierzchni, ale bardzo niewiele osób sobie wyobrazić drugą stronę problemu. Tak, można trzymać srednekaloriynoy normalną dietę, idź na siłownię 3 razy w tygodniu i … wydawać pieniądze na spalacz tłuszczu jest marnowana.

load...

[Powrót do spisu treści]

Co znajduje się w słoiku leży gdzie pada

Typowy nowoczesny spalacz tłuszczu, jak powiedziałem, jest to połączenie pewnej dawki kofeiny (ok, niech guarana, osobiście ja naprawdę nie rozumiem szumu wokół tego alternatywnego źródła stymulacji układu nerwowego. Kofeina jest nadal kofeiny, a na „łagodne” gloryfikowanie Rodzaj czasopisma JM, można po prostu wybrać mniejszą dawkę), Synefryna, johimbina i witaminę B. Niektórzy producenci dodać więcej i L-karnityna, kompozycja wyglądała absolutnie wszechstronna i uboju.

Cała ta radość jest podjęta, zwykle rano przed śniadaniem i przed treningiem. W rzeczywistości cele ścigane 2:

  • Usunąć wspaniały stan „umysł niskowęglowodanowej”, która jest nieodłącznym elementem absolutnie dowolnej kombinacji niskowęglowodanowej diety nie jest bardzo szybki soobrazhalki z lekkim zawroty głowy i poczucie, że widzisz świat, na przykład, za pomocą plastikowej torbie. Efekt ten jest osiągnięty poprzez pobudzenie układu nerwowego, to znaczy za pomocą kofeiny. Pomaga również trenować w stanie, w którym nie ma siły w ogóle, a ręce i nogi w życiu czegoś poruszającego się w wodzie, a co dopiero na sali …;
  • Zmniejszyć przynajmniej wspaniały apetyt. Tradycyjne opowieści dla dziewczynek o tym, że „dieta jest bardzo satysfakcjonujące” dość szybko obalone treningowy Split, 6 + 1, lub jakąkolwiek inną główną programu treningowego. Z tych klas, żadna dieta nie będzie wydawać się dość obfite. Profesjonaliści, dla Twojej informacji, po prostu cierpią, i nie jeść zbyt dużo. Dlatego zawody w kulturystyce i jest czasem nazywany „Turniej profesjonalnym dietchikov”

Technika ta jest stosowana nie więcej niż 2-3 razy w roku i nie dłużej niż 4-6 tygodnie z rzędu. Aha, i nie zapomnij, że wszystkie z tych modeli do ćwiczeń, w rzeczywistości zarabiać na demonstracji własnego ciała. Prawdopodobnie również wydają się szalenie swoich spotkań do 2 w nocy do raportu kwartalnego.

I teraz pojawia się pytanie: „Czy warto, odwiedzając trzy razy w tygodniu zalchik, kopiąc jego system nerwowy tak, że jest on dostosowany do kofeiny?” Odpowiedź, przynajmniej w moim osobistym – zdecydowanie nie. Kofeina, którzy nie wiedzą, jest wciągająca, a może po pewnym czasie nie będzie w stanie trenować bez niego, więc warto karmić producentów sportpita?

A jak „szybko spalić tłuszcz”? Szybko, przykro mi, nie będzie działać. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • Nikt osoba nie może trzymać się diety o 100% „czysty” na świecie, jeśli jest, przepraszam, nie jest całkowicie obsesję na punkcie diety. Jeśli dojdziesz do etapu ważenia wszystko, co spożywają i pojemniki do pakowania w porcjach, które nie jest „100% czyste diety”. Picia kawy? Z urządzenia, czy co? Ale co z baru o nieznanym składzie, to ty przekąskę dzisiaj? Wydaje czyste dieta jest sport – to niemal warunek niemożliwy. Na szczęście nie jest to warunek konieczny dla dobrej kondycji, wystarczy, aby były zgodne z ogólnymi zasadami, aby zmienić postać na lepsze;
  • Zdecydowana większość kobiet próbujących przekroczyć próg genetyczną tkanki tłuszczowej bez odpowiedniego przygotowania psychicznego, fizycznego i diety. „Suche do 24% tłuszczu i mniejsze niż” w rzeczywistości trudne. Bardzo ciężko. Czasami nawet więcej niż tylko „bardzo”. Jesteśmy, po obejrzeniu zdjęć z „pressikom” chce 18% tłuszczu lub mniej, przynajmniej co do zasady, nie może utrzymać szkolenia diety i stylu, który daje największe zainteresowanie;
  • Mają pewną liczbę osób stymulacji układu nerwowego jest doskonałą wydajność w hali i nie mniej piękne Apetyt na stole. Zagrożone, nawiasem mówiąc, i emocjonalnych pereedateli kompulsivschiki wszelkiej maści. Aby dowiedzieć się, nie wiem, czy jest to portret swojej dość prosta. Następnie kubki podwójne espresso, ile chce jeść? Jeśli prawie natychmiast zapomnieć o Fat Burner nerwowym aktywności dla siebie – Kolejną zachętą, aby jeść więcej. Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać cykle snu / budzenia i odebrać jogiczną kompleks „po pracy”, aby usunąć napięcia stałego i doprowadza cię do lodówki.

Ale ryzyko dla zdrowia i omówić coś nieco niewygodne. Docelowa spalacz tłuszczu musi mieć pozazdroszczenia stan nerek, wątroby, układu nerwowego i serca. Nawiasem mówiąc, nie ma naukowych dowodów na działanie, które pomaga przezwyciężyć naturalną palnik dla kobiet odsetek tkanki tłuszczowej nie ma, nie było i nigdy nie będzie. Wręcz przeciwnie, na opakowaniu, w dużej zapisu o wpływie osobowości. Wnioski, jak sądzę, bardziej niż przejrzyste.

load...