Dlaczego oni siedzą na diecie: post mężczyzn

Zawartość

Znajomy mężczyzna masowo dziwnego – dlaczego schudnąć na Nowy Rok, zima, nadal „osiągnięcia” prawie nikt nie widzi. Oczywiście, takie stwierdzenia brzmią jak celowej prowokacji. Ale te 2 kg dla swojej dziewczyny lub żony jest prawdopodobnie większego znaczenia. I, najprawdopodobniej – nie tylko w celu powstrzymania ktoś tam widoki. Oraz, w wielu przypadkach nie do siebie. Wiesz co? Jeśli na co dzień ubrany w garnitur, pończochy, nieopłacalne i chudy brzuch i plecy, a miejscem, w którym będzie biceps, byś myślał tylko o siłowni, jak to przejść, a co jeść na kolację, aby zyskać mięśni, a nie tłuszczu. Żyjemy w świecie, w którym, aby powiedzieć, krytykować pracę księgowego nie powiedzieć: „. Tak, wygląda jak tłusty jej kurtka pasuje na plecach” „To sprawia, że ​​trzy wysłane 4 błędy” oraz W skrócie, „oni” siedzą na diecie, bo „oni” oceniać wygląd. A teraz pomówmy o tym, jak przejść przez ten mroczny okres w życiu kobiety, kiedy wpada dietach morskich i związanych z nimi ćwiczeń „odchudzających”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego jest to „nie jest opcją” po prostu kupić więcej spodnie

Po odzyskaniu 3 kg i guziki marynarka zatrzymany. Problem? Nie, oczywiście, na wyjściu idziesz do sklepu i kupić nowy, rozmiar. W międzyczasie, można dojść do iz pracy w sweter. Jeśli to możliwe, to albo zacząć działać lub dodać cardio jego mocy, lub po prostu odznacz jedno danie na obiad, ale nie denerwować i martwić. Wyraź swoją kobiet jest taka sama sytuacja. Ona … .net, nie idzie do sklepu i kupuje nową sukienkę. Dokładniej, to idzie i kupuje, ale na początek:

 • Long long, wzdycha i wyolbrzymia wątki o złych życia, nie jeść tych, a nie jesteśmy coraz młodszy;
 • Spędza dużo czasu na podglądzie moda na pełne, choć waży powiedzmy, nie jest w 100 kg, a tylko 57 zamiast 55;
 • Następnie ubierz wciąż kupuje i do niego – pęczek rzodkiewki i seler, jakimś niejasnym zielone, pachnące, przepraszam, błędy. Wszystko to będzie gotowane / kruszą do sałatki, do męczeństwa widzenia można ugotować na obiad stek i „sałatki” będzie Udław się przez tydzień, dopóki nie jest piękne dni nie znajdzie się go z czekoladą w pogotowiu na kanapie.

Dlaczego robi to wszystko? A potem, że wszędzie go mówiąc coś w stylu „łatwo schudnąć, po prostu jeść mniej,” Nie, to nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli dziecko zaszczepione bardzo różne zwyczaje. Przejadanie się podczas wakacji i wypoczynku za sprzątanie mieszkania, ale nie w tym samym pokoju, na przykład. Schudnąć równie łatwo, jak, na przykład, zrobić milion. Wiesz, że każdy człowiek powinien być łatwy, by go zdobyć? Tutaj, to tylko ona.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie iść na siłownię?

Ponieważ nią ze wszystkich stron, co następuje:

 • Kobiecego ciała – to nie to samo, co mężczyźni, można w nieskończoność vpahivat w pokoju, i nie tracić czasu;
 • Dziewczyna, siostra, siostra dziewczyną poszedł i tak nie dostał, ale jej trener złośliwy „spread” na zakup białek;
 • I ktoś z internetu całkowicie złamał mi głowę w tym sporcie, jeżeli przed tym „ktoś” siedzi na publicznych 40 kg wszystkich, i jedli gotowane kapusty z cebulą, bez niczego, to jest teraz – pasek, delta białka i bicepsy i, ogólnie, Fu, to jest jak

  Człowiek

. Na szczęście, to jest do kobiety wszystkie te elementy mogą być traktowane dokładnie w jakikolwiek sposób. Około taki sam sposób, gdyż nie należy do nikogo, inne niż te objęte historii sióstr, przyjaciółek i innych innych kobiet.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego ona zdecyduje się na korzystanie z spadochroniarzy?

I jakby wszystko jest dobrze, a ona zdecydowała się rozpocząć szkolenie dla zdrowia. Ale potem okazuje się, że same badania są bardziej jak starych, dobrych OFP w boksie, czy coś takiego. Tak, ona skacze, biegnie z torby kuca 1000 powtórzeń, drogę, którą chcesz rozpłakała się na widok z wychowania fizycznego.

W rzeczywistości, ona robi nie jest zdrowe, ale aby pozbyć się dodatkowych kilogramów. Teraz myślę o tym, dlaczego cały projekt najważniejsze, „szybciej”.

[Powrót do spisu treści]

Tabletki i tabletochki

Szukać kogoś ostrość pigułki reklamy tabletochek i odchudzanie. Oczywiście, kobiety. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo prosta – kupuje żadnych suplementów, osoba stara się kupić trochę szybkiej utraty wagi, bez zmiany stylu życia.

Jeśli kiedykolwiek spojrzeć na każdego „Ultrahudin” w przezroczystej kapsule żelu, prawdopodobnie jego męki następuje:

 • Pełna identyfikacja z wyglądu sukcesu w życiu;
 • Fiksacji na wadze;
 • Odmowa tym, że w procesie uluchshatelstva wyglądu mogą stracić zdrowia;
 • I prosta, czysta miłość nieskomplikowany sposób jest ona teraz mieszka. Może nie najbardziej inteligentnym serii również

[Powrót do spisu treści]

Coś, że prawie wszystkie kobiety

Nie wszyscy są w stanie dostrzec nawet fakt, że jesteśmy sądzeni przez wygląd. Na przykład w dzisiejszym społeczeństwie, lepiej jest zrobić karierę, ale nie wszyscy chcą tylko to. Ktoś lepiej żyć spokojne życie i robić pracy ręcznej, na przykład. Tu i kobiet, jak również. Niektóre bardzo zdrowe okazy naprawdę nie postrzega to wszystko jako coś ważnego dla siebie. Tak, mają tendencję do zakupu coraz kurtkę podczas imprezy będą rejestrowane w hali, w której chodzić 3 razy w tygodniu, a nie powinny być przeciągane jak codziennie do pracy. Być może kupić jakieś witaminy, a może nie, ale na pewno nie kupi wszystkie białka w dzielnicy.

Wszyscy inni powinni być … nie, nie „ty i tak piękne, kupić większy płaszcz”. W rzeczywistości, to wymaga trochę swojego udziału w ogólnej życia. No, na przykład, może ona nie iść na siłownię tylko dlatego, że ogólnie sprząta mieszkania w tym czasie. Lub kupując produkty dla swojej rodziny. Albo … czy coś innego dla każdego, ale nie dla siebie. Ponieważ najlepszym sposobem, aby ją wspierać – dać trochę wolnego czasu. Jej każdy coś nie mieli tyle w wyścigu o smukłej figury.

load...