Dieta ziemniaczana: 5 wyborem dla zdrowej diety

Wiele osób wie, że zawiera skrobię ziemniaczaną, która jest natychmiast osadzony dodatkowych cali w talii, więc dieta ziemniaczana często powoduje zamieszanie wśród tych, którzy chcą schudnąć. Jednak ziemniak ma mały sekret: ona jest starsza, tym bardziej, że zawiera on szkodliwy skrobię, a młody skrobia ziemniaczana nie jest w ogóle! Zamiast tego młody warzywa korzeniowe jest bogaty w białka, a zawartość węglowodanów jest minimalne – Takie ustawienie może skutecznie schudnąć bez męczące uczucie głodu. Poza tym bogate w potas, żelazo, B2 i C, witaminy, aminokwasy i białka roślinnego tuberin, dzięki czemu jest to doskonały produkt do monodiets!

load...

Zawartość:

Jak wybrać odpowiedni ziemniaczana

Podstawowe zasady diety ziemniaczanej

Dieta z ziemniaków należy do mono-diety, co oznacza, że ​​nacisk na zastosowaniu pojedynczego urządzenia (w tym przypadku, ziemniaczanej), jest w sposób naturalny w organizmie stwarza brak pozostałych aminokwasów i witamin, więc w takiej diecie zaleca się dodatkowe zespoły witamin i minerałów.

load...

Niedozwolone użycie smażonymi ziemniakami i puree z dodatkiem masła i mleka. Warzywa korzeniowe powinny być gotowane, pieczone, nawet lepiej, ponieważ jest w skórce zawiera większość wszystkich składników odżywczych. Następnego dnia należy jeść nie więcej niż 1-1,5 kg ziemniaków. Najlepiej, chcesz podzielić kilo 5-6 posiłków, tj jeść często małe posiłki. Dzięki tej technice będzie można przyspieszyć swój metabolizm, a w rezultacie zaczynają tracić na wadze szybciej. A żeby wycisnąć maksymalną możliwą dietę, należy ograniczyć się do soli.

Menu diety ziemniaczanej

  • Trzydniowe

Trzydniowe krótkie sztywne mono-dieta pozwala usunąć wadze od jednego do trzech kilogramów. Codzienne sześciu do ośmiu kilogramów duże ziemniaki powinny być pieczone bezpośrednio w skórce i jeść 5-6 posiłków bez soli, oleju i innych dodatków. Stopa wody – trzy litry dziennie.

Jest łagodnym wersja tej diecie, który może być obracany z konwencjonalnym systemem zasilania – trzy dni diety / trzy zwykle. Więc nie można zresetować jednostkę wagi i 10-20. Jemy tak: śniadanie – wszelkie szkło na zawartości tłuszczu w mleku, obiad – 300 g puree, kolacja – sałatka ze 250 g ziemniaków, jednym jajkiem, solą, pieprzem i oliwą.

  • Pięć dni

Inny przykład wykonania jest przeznaczony wyłącznie diety przez 5 dni, nie więcej! Ponownie, pić dużo wody.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  1. śniadanie – pół litra jogurtu.
  2. Kolacja – 300 g puree lub gotowanymi ziemniakami bez soli, można rozcieńczyć z sosem mleka, jeśli jest to pożądane.
  3. Kolacja – sałatka z jajek, ziemniaków i zieleni. Ubrany albo octu lub przypraw.
  • Siedmiodniowy

W ciągu dnia, to konieczne jest stosowanie nie więcej niż 1 kg ziemniaków, nie można dopuścić do dowolności, bez tłuszczu i dodatki. Wieczorem wolno jeść 200 gramów twarożku.

  • Dwutygodniowy

Ta wersja ziemniaczanej mono-diety jest najbardziej wyważone rozwiązanie. Po dokonaniu wyboru, masz gwarancję, aby uzyskać dobry wynik przy minimalnym ryzyku dla zdrowia.

  1. śniadanie – niskotłuszczowy twaróg, płatki owsiane, owoce (oprócz bananów, figi, brzoskwinie).
  2. Lunch – tłuczone ziemniaki, świeże warzywa, jajka na twardo.
  3. Kolacja – Pieczone ziemniaki + pieczone ryby.

Owocowe przekąski są dozwolone (z wyjątkiem zabronionego), jogurtem lub mlekiem.

Dieta ziemniaczana do utraty wagi – przyjemne niuanse i wady

Ziemniak mono-dieta ma wiele korzyści. Po pierwsze, skuteczność i szybkość. Jeżeli wszystkie warunki dla pierwszych 5 dni od diety, można rzucić około 3 kg. Dostępność i prostota – to niewątpliwie druga plusem. Ziemniaki są zawsze w kuchni, absolutnie nie kosztowne i łatwe w przygotowaniu. Co więcej, nawet nie trzeba liczyć kalorii, bo ziemniaki – to produkt niskokaloryczny (100 g ziemniaki gotowane zawiera tylko 70 kalorii i dzień okazuje się nie więcej niż 1200 kalorii).

Bardzo często zupełny brak słodkich, słonych i smażone prowadzi do podziałów. Jest również wadą tej diety obejmują ryzyko nie uzyskać pożądany rezultat w niewłaściwym wyboru ziemniaka. Należy pamiętać, że ziemniaki powinny być młodym i nie zawierają skrobi, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą daremne!

Bogaty, niedrogie, smaczne produkty tradycyjnie ukochany przez nas – ziemniak – i pomaga schudnąć i wzmocnić układ sercowo-naczyniowy. Dlatego też, jak tylko sezon zaczyna się młode ziemniaki, spróbuj wyobrazić sobie dietę ziemniaczaną za odchudzania, pomaga wszystkim. Pamiętaj, że podczas gdy nie masz cierpieć nadmiernych głód, a liczba ta znacząco postroyneet.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...