Dieta z Lena Miro z książki „Ja schudnąć”

Zawartość

Mówią żółta książka Lena Miro „Ja schudnąć” łamie wszelkie rekordy sprzedaży na Amazon i publikacji online. Nic dziwnego! Z taką wyższość autora masy szarej, i kilka zdjęć właścicielem szczupłą sylwetkę na LiveJournal, ludzie czekają na objawienie. Czy Lena Miro oferuje jakąś super-wydajnego diety „tear” odchudzanie świat na 2 części? Naturalnie, „przed” i „po”. I wszystko będzie smukłe, cukiernicze zbankrutuje, a ludzie chętnie stadach kawiarni na siłownię i zahlyupaet białka zamiast „frappuccino”. Sędzia dla siebie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zalecenia dotyczące diety – będą schudnąć

Jeśli chodzi o odżywianie, „Ja schudnąć”, nagle, nie różni się od ćwiczeń Przywileje połowie lat 80. Ubiegłego wieku, oczywiście, zagraniczne korzyści fitness. W naszym pięknym kraju, w ciągu tego czasu tylko było kształtowanie jego wysokiej węglowodanów i dieta niskotłuszczowa z dużą okresach „abstynencji” od jedzenia.

Pracuj Lena Miro przekonuje jednak, że pozwala na niefortunne „wyruszył w drogę młodego jelenia” odchudzanie zjeść śniadanie, lunch, obiad i 1-2 przekąski.

[Powrót do spisu treści]

Pierwszy miesiąc dieta

Lena za naszym stopniowo. W pierwszym miesiącu będzie zaangażowany w domu ćwiczenia i postępuj nieskomplikowany diety. Będziesz miał wszystko, czego można normalnie jeść. Ale „złych” żywności powinny być wyłączone lub zastąpione użyteczne.

load...

Lista zastąpić i refleksji:

  • Cukru. Oczywiste jest, że węglowodany proste zwiększenie stężenia cukru we krwi, apetyt i prowokują wszystkie dodać kalorii do diety błękitu. Trzeba albo zrezygnować z „pozycji” produktu w herbacie i „posypać” to ser, owoce, zboża, lub udać się do sztucznego słodzika. Lena Miro pewien, czy to wytwarza przemysł spożywczy, to znaczy – to jadalne. Logika autora, jednak jest podzielony na liczne badania dotyczące zagrożeń wynikających z aspartam, sukraloza, cyklaminian. Więc jeśli potrzebujesz słodzik „Nie szkodzić” – jedzenie stewiozyd.
  • Majonez. Źródłem tłuszczów nasyconych, skrobi, konserwantów i cichy, niepozorny 200-300 kcal „top” w jednej porcji, na przykład mięso w języku francuskim z surówką majonez roślinny. Wymień Lena oferuje jogurt lub kwaśne mleko, i tu zgadzam się z nim całkowicie. Czy Sad – Rubanov sałatkę ze świeżych zielonych i jogurtem, dodać trochę proszku musztardy lub pieprzu.
  • Słodkich napojów. Cukier płynny jest dobra tylko wtedy, gdy jesteś w maratonie. Nie, nie w abstrakcyjnej metę, ale teraz działa i jest gotowy do wypełnienia się już ze zmęczenia. We wszystkich pozostałych przypadkach konieczne jest, aby pić wodę, herbatę, kawę i inne napoje bez dodatku cukru. Ach, tak, można nawet jogurt, ale jest – nie pić, przekąski i niezależna.
  • Cukierki lli_1, ciasteczka, czekolada, ciastka wykonane z białej mąki, dżem zwykle ciasta i inne słodkości-inne. Nie wyobrażam sobie życia bez „to” – Lena rodzaju pozwala jeść cukierki 1 do 12 godzin dziennie. Albo zefirku 1 lub 1 kwadrat ciemnej czekolady. Trochę bardziej świadome nowoczesne dietetycy ogół wierzą, że to nie ma znaczenia, kiedy jesz swój 1 pole czekolady, tak długo jak to tylko jeden kwadrat. Więc nie krępuj się przekąskę je kiedy chcesz, a nie róbcie dramatu OUT „nie jeść przed, nie jeść po”.

  • Kiełbaski, smażone „. Wszyscy, krakersy, chipsy i orzeszki zamiast mięsa wędzonego wysokiej zawartości tłuszczu Miro oferuje mają basturma, szynka z kurczaka lub innych produktów o niskiej zawartości tłuszczu, aby zachować” włóknisty „strukturę mięsa zamiast smażenia. – parowego lub grill zamiast grzankami i itp. – aby znaleźć zabawy działalności, która miałaby fascynuje tak bardzo, że idea przekąski wydaje świętokradztwa

W rzeczywistości lista niesie żadnej wartości święte, innych niż zmniejszenie ilości spożywanych kalorii w rzeczywistości, nawet przy obfitym żywieniu … można „zejść” z zawrotną dietę 3500-4000 kcal dziennie, aby być człowiekiem w 2017 kcal / dzień.

[powrót do spisu treści]

Drugie i kolejne miesiące diety Lena Miro

Pierwszy chcesz dziennego zapotrzebowania na kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany. Jest to konieczne, aby zmniejszyć o kalorii 500 kcal z „potrzeb” i BZHU wynosi wzorze 30-35% białka, 15-20% tłuszczów, a 45-50% węglowodany złożone.

Aby obliczyć kalorie oferowanych dość starożytną formułę:

Potrzeba jest (sześćset dodano pięćdziesiąt pięć Plus (9, 6, należy pomnożyć swoją wagę w kg) (1, 8 pomnożone przez swój wzrost w centymetrach) minus (4, 7, pomnożonej przez wiek w latach) pomnożone przez współczynnik K1, K2, K3 urząd pracy, plus brak ruchu, 1,2

K2 – – albo K4

K1.. Oraz 1-3 proste prace biurowe „dom” szkolenia lub pilates w klubie, 1, 38

K3. – powiększonej o pracę 3 biurowej -5 treningi aerobowe tygodniowo (iść krok, czy taniec) 1, 55

K4 -. 5-7 intensywnego treningu kardio w trybie Power + – 1, 73

Związku z tym, po obliczania kalorii i „odzwyczajania”. 500 kalorii, masz numer, który będzie równa wartości kalorycznej diecie. Następnie przy pomocy proporcji można oczekiwać procent kalorii pochodzących z białka, tłuszczu i węglowodanów, a tym samym dowiedzieć się, ile produktu można jeść.

Wszystko to matematyka, nawiasem mówiąc, można żadnego kalkulatora, lub „liczą kalorii w przepisach.”

Na tej diecie „siedzieć” w drugiego do szóstego miesiącach treningu w Miro włącznie. Dobrze, trzeci miesiąc, możesz dodać siebie „boot” 1 dzień w tygodniu – jedz na śniadanie lub obiad, każdy posiłek chcesz.

Ściśle rzecz biorąc, ten schemat – samą pracę, a można uznać niemal idealny dla początkującego przydatności. Dieta „Miro” nie wyklucza węglowodanów, ze względu na ograniczony mają zdrowe tłuszcze, i ogólnie, jest zrównoważona. Zastosuj to nie może być jedynym fitnessistkam którzy trenować „Nie Miro”, czyli podnoszenia ciężarów w maksymalnie 5-6 powtórzeń do wytwarzania energii, należy uruchomić trenować do maratonu, należy wykonać trening HIIT-ulicznej, czyli CrossFit. Te „obywatele kategoriach” będzie zbyt mało białka i zdrowych tłuszczów. Dlatego najlepiej jest jeść w „sportowym” Butch, UD2 „Paleo” lub P90X diety, a nie do cięcia kalorii o ponad 10-15% pierwotnej standardów.

[Powrót do spisu treści]

Dieta sama Lena Miro z książki „Ja schudnąć”

Ale od tego momentu zaczyna się sprzeczność. W swoim blogu, Lena wielokrotnie wykładał dietę w duchu „wszystkich radościach suszenie” – to znaczy białko omlet na śniadanie, i izolować bar białka na lunch, i pierś z kurczaka z papryką na kolację.

Ale w „Ja schudnąć” to prawie idealna dieta dla zdrowego stylu życia Leny wiek i waga:

Śniadanie: Kasza gryczana z piersi kurczaka, olej, naturalnych

Obiad: makaron z wołowiny lub ryb, surówka z oliwą z oliwek

. Piersi z kurczaka, a „puste” surówka, czyli: Kolacja bez

Oleju

Przekąski autor tylko 1-2 jabłka lub papryka słodka, a gdy bardzo głodni. Ale reszta, „jeść aminokwasy, gdy wystąpi poważny głód”, które już znamy z LiveJournal Lena Miro.

Ogólnie rzecz biorąc, należy dieta jest tylko wtedy zrobić pierwsze kroki do fitness, a jeszcze nie zorientowali się, jaki rodzaj systemu moc istniejąca – twoje.

load...