Dieta Swietłana Fus: 1 Tydzień użyteczna moc od profesjonalnego dietetyka

„Wykwalifikowany lekarz jest warta setki żołnierzy” – Homer mądre zdanie przekształciła się przysłowie. I to prawda, i mających zastosowanie do wszystkich dziedzin życia. Weź diety, który jest pełen łańcuch. Wskazówki od schudła, technik z gwiazdami, folk tajnych modeli układów zasilania i tak dalej. Co wybrać, ponieważ oczy odbiegają od obfitości sprawdzonych metod odchudzania? Twoja sprawa, w międzyczasie lekarze zalecają, aby dostosować ciężar tylko zatwierdzonej technologii medycyny, gdy bierze się pod uwagę nie tylko na szybkość spalania tłuszczu, ale także bezpieczeństwo systemu dla organizmu. Jedną z takich technik jest dokładnie przemyślana dieta Swietłana Fus, 1 tydzień, który może zmienić kulturę żywnościowego jako całości.

load...

Zawartość:

Spotkanie z Svetlana Fus

Dla wielu ofiar nadwagą Svetlana stał się autorytetem dzięki ekscytującym show „Zvazhenі że schaslivі” – projekt, w którym uczestnicy pochodzą „koloboks” z masą ciała czasem poniżej 200 kg, a kilka miesięcy z powrotem do domu z pięknym, szczupły, pewny siebie i szczęśliwych ludzi czasem coraz lżejszy o 2 razy. Wyniki te otyłych pacjentów osiągnięto dzięki umiejętnościom zespołu projektowego, składający się z doświadczonych trenerów, urodzonego psychologa i dietologa utalentowana – techniki autor, z którym dowiesz się poniżej.

Ale po pierwsze, najbardziej Swietłana Fus, jej wiedza i doświadczenie. Za człowiekiem wyższym wykształceniem medycznym, ponad 15 lat praktyki lekarskiej i pomyślnych rezultatów w walce z otyłością – plagi naszych czasów. Po ukończeniu studiów medycznych podczas pracy Fus gastroenterologa, co pozwoliło jej na przekwalifikować w dietetykiem uczyć ludzi, by stać się piękne, bez szkody dla ich zdrowia.

load...

Przez ostatnie 15 lat Swietłana pracy dietetyk, dowiedzieć ludzi uratowanych z niewoli tłuszczu, zwiększenie piękno i podejmowania pacjentów zadowolonych wierząc w ich moc i cudowną moc prawidłowego odżywiania. Teraz konsumenci w wyborze czegoś wielką uwagę do opinii i zaleceń użytkowników, spróbuj wyobrazić sobie rzeczy lub usługi.

Tak więc, w przypadku Svetlana Fus nie mają dzień i noc „wełna” sieć, wystarczy otworzyć film z jednej z Przesyłu projektu „Zvazhenі że schaslivі”. Wyniki zadziwi ciebie, jak mówią, nic nie jest tak przekonująco działać jak co widział na własne oczy. Patrz „kręci się w głowach”, zapoznania się z procedurą i schudnąć prawidłowo!

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Jak zachować piękno bez szkody

Podstawowe zasady żywności od ujścia gwiezdnej dietologa

Swietłana Fus nie tylko stworzył system regulacji wagi autora, ale spróbuj go dla siebie, ponieważ w swoim czasie dietetyka zdobyte 6 funtów nadwagi. Ale bezpiecznie i trwale rozstał się z nimi ze względu na ich profesjonalizm. Jest to konieczne, aby oddać hołd twórczości i Svetlana, bo korzysta z wiedzy i doświadczenia, ale w tym samym czasie, bez użycia standardowych technik, często przestarzałych i nieefektywnych. Nie każdy dietetyk jest chętny zainwestować część swojego czasu w rozwoju nowych systemów energetycznych, korzystając z tych, które są testowane według czasu i praktyki. Ale Svetlana Fus nie bał i wymyślił własną metodę, być może dlatego, że stał się sławny?

Więc co oferuje odżywczą zmiany znanym dietetykiem?

Główne zasady diety:

 1. Głód – nie. Bez jedzenia człowiek nie może, jak samochód bez paliwa. Aby żyć aktywnie, praca, nauka, cieszyć się każdą chwilą, potrzebujemy siły. I pojawia się, gdy osoba je prawidłowo. Przejadanie się, nawiasem mówiąc, ma ten sam efekt jest szkodliwe, ponieważ głodu. Dziennego zapotrzebowania na kalorie dla osoby prowadzącej biuro styl życia, posiadające średnie parametry wzrostu i masy ciała, zgodnie z Foo, rzędu 1,5-2 mln.
 2. Produkty „prawo” – tak. Co Swietłana odnosi się do „prawo” żywności? Wszystkie te proste i zdrowe potrawy, do których jesteśmy przyzwyczajeni w dzieciństwie, zamiast nieszczęśliwy i nadziewane „chemia”, obficie reprezentowane na półkach w kolorowych opakowań „fałszerstwo”. Zawierać w diecie wyłącznie naturalne przepisy, z naciskiem na produktach roślinnych, świeże mięso / ryby, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu i zdrowych zbóż. Im prostsze jedzenie – tym lepiej.
 3. Water – główny napój. Jest to w ciągu dnia trzeba pić dwa litry, a jeśli trzeba jeść zimne jedzenie, wszystko 3. Oczywiście organiczną kawę i herbatę, też mogą spożywać umiarkowanie, nie pić na pusty żołądek lub ich posiłek, a trochę później.

  To ważne, aby wiedzieć! Czasami głód – maska. Człowiek myśli, że brutalnie głodny, ale w rzeczywistości organizm nie potrzebuje jedzenia i wody. Jeśli nie chcesz stać się ofiarą nadwagi przed każdym z posiłków pić wodę lub niesłodzone zielonej herbaty i usiąść przy stole po kwadransie. Zdziwiłbyś się, apetyt spadnie znacząco.

 4. Frakcyjny odżywianie – klucz do szczupłej figury. Znany dietetyk twierdzi, że człowiek, który chce być zdrowy i piękny, trzeba usiąść przy stole 5 razy w ciągu dnia. Jednocześnie do jedzenia w nocy Fus nie jest zalecane, jak również pomijanie śniadania. Jednakże pierwszy posiłek rano powinno nastąpić, gdy poczujesz głód, to nie jest konieczne, aby zmusić zmusić swoje ciało do jedzenia, nawet jeśli nie jest „budzony”. Porcje powinny być umiarkowane (około 300 gram karmy na posiłek), nadmiar pokarmu prowadzi do ospałości i otyłości, więc czy to gastronomiczna warto?!
 5. Dni czczo – niewłaściwy sposób. Swietłana pewien, czy dana osoba spożywa poprawnie, żaden dzień na czczo jego ciało nie potrzebuje. Wręcz przeciwnie, to boli nastrój i metabolizm.
 6. Ważne jest nie tylko to, co jemy, ale także jak to jest gotowane. Fus wzywa przygotowywać posiłki w zdrowy sposób, unikając smażenia dodaje tłuszcz i sosy zawierające je, na przykład, kochany przez wielu, ale katastrofalne dla majonezu rysunku. Podczas przygotowywania posiłku, dawać pierwszeństwo stłumienia lub na parze. Również użyteczne produkty gotowane w piekarniku z pomocą folii lub nowoczesnych nowomodna „devaysakh”, na przykład, podwójnym kotłem multivarka.

Warto zwrócić uwagę! Co do jakiej wody należy pić, Swietłana zdanie odrębne. Dietetyk nie mile widziane zużycie wody mineralnej, jeśli nie został przepisany przez lekarza prowadzącego. Takie „eksperymenty” może zaszkodzić zdrowiu. Na przykład, nadmiar wapnia w organizmie może zakłócić przyswajanie żelaza i tak dalej. Pić zwykłą czystą wodę, a potem poczujesz się świetnie.

Ponadto, Swietłana Fus radzi aktywnie poruszać (dzienne spożycie – 25000 kroków) sprawiają fascynujące hobby, częściej w powietrzu na tyle odpoczynku i snu w ciągu dnia co najmniej 8 godzin, a mniej nerwowy. Po tym wszystkim, czasami przyczyną objadania się nie leży w głodzie, iw nas, z powodu stresu lub zmęczenia.

Przykład menu z Swietłana Fus

Tak, przykładem codziennej diety diety Swietłana Fus – 1 tydzień walka tłuszcz:

 • Rano – użyteczne owsianki, co jest dozwolone, aby dodać trochę suszonych owoców, trochę sera o niskiej zawartości tłuszczu;
 • Snack – ulubiona kawa z kostkami sera lub jogurtu z jagód / owoców;
 • Obiad – popłynął kawałek ryby / mięso z warzywami i składniki sałatki w sezonie;
 • Podwieczorek – Garnek fermentowany napój mleczny lub twarożek, garść orzechów;
 • Wieczorem – gryka bez tłuszczu, gulaszu warzywnego lub pieczonych warzyw.

Warto zwrócić uwagę! Nie znaleziono w sprzedaży świeżych warzyw? Nie martw się, zgodnie z Svetlana Fus mogą być zawarte w diecie i mrożonych darów natury. To jeszcze bardziej użyteczna niż jest mąka lub tłuszczu.

Pomimo faktu, że Swietłana oferuje wybór dla drugiego śniadania, należy pamiętać, że owoce powinny być w diecie każdego dnia. Jeśli pierwszy przekąski ich nie zawiera, a następnie polakomtes dary natury w drugim przekąskę. W między posiłkami może zafundować sobie herbatę, ale, oczywiście, bez słodyczy, z których wiele jest przyzwyczajony. Jak widać, gwiazda dietetyk przed spożyciem cukru, a wszystkie produkty zawierające je. Nie można gwałtownie odrzucić tego rodzaju smakołyki? Wtedy przynajmniej je jeść rano, a nie, jak wiele zrobić w wieczór przed telewizorem, a nawet w nocy – w łóżku.

Częste błędy w

Diety. Teraz znasz mądrość Swietłana Fus diety, to jesteś na drodze do realizacji cenionych pragnienia – być szczupła, piękna i szczęśliwa.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...