Dieta przed porodem: jak jeść w ciąży

Główną zasadą diety kobiet w ciąży – użyteczne i proste jedzenie. Twoje menu nie należy konserwy, mleko skondensowane, gotowe soki z pakietu, jogurt wątpliwej jakości. Po tym wszystkim, produkty te zawierają substancje, które gromadzą się w organizmie i może powodować noworodka skaza. Szczególnie ważna jest dieta przed urodzeniem – w ciągu ostatniego miesiąca przed pojawieniem się dziecka urodzonego.

load...

Zawartość:

Wiele kobiet w ciąży opiekujące się bliskimi przekonany o konieczności posiadania „dla dwojga”. Jest to najbardziej błędne temat odżywiania w czasie ciąży. Różnica w cenie energii przed i podczas ciąży jest tylko kilkaset kalorii. Szczególnie szkodliwe wysokokaloryczne dieta w ostatnich miesiącach ciąży. Nadwaga utrudnia poród i okres odzyskiwania.

Dieta dla kobiet w ciąży przed porodem

Wiele matek, które obawiają się poważnego dietę po porodzie jedzą przekąski w sklepie tuż przed porodem. To jest złe. Najlepiej jest, aby ograniczyć swoją dietę na miesiąc przed przewidywanym urodzenia. Twoja dieta powinna być bardzo delikatny. Nie ładuj się w nocy z powodu ciężkości w żołądku może pogorszyć stan zdrowia. Ogranicz spożycie białka zwierzęcego: mięso, ryby i jaja staram się jeść w mniejszych ilościach. Na miesiąc przed porodem, lekarze powinni przełączyć się na zboża, nabiał, warzywa, owoce, całkowicie rezygnując z białka.

load...

Dwa tygodnie przed przewidywanym urodzenia Twojego dziecka jest już wystarczająco duża. Przyszła mama jest trudno chodzić, leżeć, stać i siedzieć. Żołądek jest również trudny do strawienia obfitym posiłku, więc na dwa tygodnie przed porodem zaleca się zrezygnować z pieczywa i zbóż, ale jest tylko warzywa i produkty mleczne.

Na tydzień przed porodem powinny być wyłączone, a jeśli nie jest to możliwe, aby ograniczyć produkty mleczne. Jeść tylko warzywa. Tuż przed narodzinami lepiej nie jeść w ogóle lub jeść bardzo mało, aby mieć siłę. Lepiej jest, że jelita przed narodzinami był pusty, ponieważ kobiety w pracy twarde chodzić do toalety. Jeśli planowane cesarskie cięcie, lekarze nie zalecają nic nie jest już poprzedniego wieczoru. Następnie żołądek zaczyna działać już po znieczuleniu.

Czy kobiety w ciąży ćwiczyć dzień na czczo?

Kan. I mogą być różne planu. Przekonanie, że są one szkodliwe, a dziecko i przyszła mama jest w błędzie. Jeśli kobieta w ciąży może tolerować dni postu, może ona również ich praktyki. Każdy czczo dni trwa pół kilo wagi.

Kobiety w ciąży są dopuszczone (tylko w dobrym zdrowiu) do przewozu warzyw, ser, kefir dni postu. Ale jeśli naprawdę chcesz coś zjeść na czczo dni, powinno być zaniechane ze względu na szkody doświadczane przez głodnych stresu dla matki i dziecka będzie przekraczać korzyści czczo dni. W żadnym wypadku nie głodować!

Twoje wysiłki zakończą się sukcesem, że dziecko urodzi się zdrowe, a okres rekonwalescencji po porodzie będzie dla ciebie łatwe. Ale nie zapominajcie, że po matce urodzenia muszą być zgodne z hipoalergiczną dietę, aby zapobiec alergenów do organizmu noworodka z mlekiem matki.

Wideo z mąki i wody przed dostawą

load...