Dieta na zbożach i warzywach do utraty wagi: Menu diety na kaszy manny i kaszy kukurydzianej pszenicy + i pshonnoy.

Plagą współczesnego społeczeństwa jest otyłość. Jak nie cierpią z powodu tej epidemii, która przetoczyła się świat? Tak, po prostu mieć świadomość: myśleć, poruszamy się i wiedząc, co robisz. O aktywności fizycznej i trzeźwego myślenia zostaną omówione później, a rozsądna dieta – teraz. Ponieważ wiele osób nie zaobserwowano nadmiar tłuszczu, podstawowe zadanie – aby pozbyć się go. Dlatego dieta na kaszek – nasz dzisiejszy temat.

load...

Zawartość:

Diety dla utraty wagi dla zbóż – jest to realne?

W rzeczywistości, zarówno tych z nadwagą bezużyteczne walczyć. Po tym wszystkim, z nadwagą – jest sygnałem żużla organizm. Dlatego konieczne jest, aby zrobić pierwsze, czyszczenia wnętrza, a to dieta odchudzająca Tłumik strój w pierwszej kolejności.

Wynika to z wielką korzyścią dla zbóż, z jaką dane są naczynia do ciała. Sędzia dla siebie, ponieważ są one:

 • Zawierają prawie wszystkie mikroelementy niezbędne dla organizmu;
 • Zawierają wiele włókien, – czyszczenie przewodu pokarmowego;
 • Są przyjazne dla środowiska;
 • łatwo przyswajalne i łączone z innymi produktami;
 • Niedrogie i łatwe w przygotowaniu.

Wszystkie te wymagania spełnia diety na kaszek – Menu teraz dajemy. Mamy tylko przypomnieć, że najbardziej przydatne są owsianka z surowych ziaren.

load...

Trzy bardzo kasza Według lekarzy

Dieta na zbożach i warzywach – №1 przebojów ziarna diety

Nie jest tajemnicą, owoce, warzywa i zboża całkowicie usuwa toksyny (ze względu na wysoką zawartość włókien), to jest niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych, a zatem spowolnić proces starzenia. Te właściwości i ich stosowanie w diecie.

Jest to dziesięć cykl, podczas którego jakiekolwiek jedzenie spożywane w kaszy, spawane tylko na wodzie. Tak więc jest pożądane, aby nie używać soli. Wraz ze zbóż (lub ich przewidywanie) powinny być zawarte w diecie surowych warzyw i owoców. A owocem jest przydatny tylko w godzinach porannych. Po obiedzie, to lepiej nie mieć – nie byłoby korzystne.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Picia czystej wody może być w dowolnej ilości (2,5-3 litrów dziennie).

Uwaga: wszystkie z wyjątkiem zbóż manny, najbardziej przydatna rzecz gotować w następujący sposób. Wieczorem trzeba dokładnie umyć zadzie i wlać go w nocy z czystą wodą. Następnie w godzinach porannych byłoby wymagają minimum obróbki cieplnej, dlatego pozostanie on w maksimum składników odżywczych. Przypomnijmy, że po ugotowaniu (czyli ekspozycja na działanie wysokich temperatur), użyteczne elementy są zniszczone.

Dzięki tej diecie kategorycznie wykluczył następujące:

Mięso

 • (any);
 • Ryb;
 • Wszystkie produkty mleczne;
 • Fantazyjne wypieki;
 • Cukru lli_1, czekolada, miód.

Jeśli zastosujemy się do tych zasad, to w tym okresie może być dziesięć rozstać się z pięciu funtów bez większych kłopotów.

Dieta owsianka proso – menu

Sprawdzone. Millet od czasów starożytnych była jedną z ulubionych potraw w Rosji. Żółty garnek z obfitym owsianki na pewno był w każdym piecu polskiego, pozostawiając nikogo głodny.

W tym zad zawiera istotne pierwiastki śladowe, takie jak stearynian magnezu, cynku i selenu. Są konieczne dla przywrócenia metabolizmu węglowodanowego w organizmie, a tym samym przyczyniają się do zaniku nadwagi w końcu.

Ten mono- diety przeznaczony jest do 7 dni. Dlaczego „mono”? Tak, bo w ciągu tygodnia, aby jeść tylko proso owsianka na wodzie bez soli i cukru.

Najważniejszą rzeczą w przygotowaniu tej owsianki – prawidłowego mycia zbóż. Konieczne jest, aby umyć, aż już nie łączą mętną wodę i uruchamia jasne (przynajmniej, jest 8-9 podmiany wody). Po, trzeba zalać wrzątkiem zadzie, promeshat łyżką przez około 30 sekund i spuścić wodę przez sito. Tylko w tym przypadku, owsianka nie będzie gorzki smak, a znajdzie swój niepowtarzalny ducha aromatyzowane.

Ilość zboża, wynikające z jednej filiżanki prosa i trzema szklankami wody, staną się normą na dzień. Jest on podzielony na 5-6 razy. Nieco dywersyfikacji menu może być mała ilość oleju roślinnego (siemię lniane, sezam, orzeszki ziemne) i garść nasion, na przykład, ten sam sezamu.

Ważne! Olej lniany nie powinny być narażone na działanie wysokich temperatur! Dlatego, jeśli chcesz go używać, to tylko w letniej owsianki.

Pić w ciągu tygodnia jest najlepsza tylko czysta woda. Jeśli naprawdę chcesz się herbaty – cukier. Cóż, o napojów gazowanych i nie ma wątpliwości: po prostu trzeba wyeliminować ze swojej diety, raz na zawsze.

Dla tych, którzy nie mogą znieść ciężką ascetyzm wersji poprzedniej władzy, istnieje alternatywa – lekka wersja tej diety. W tym przypadku, kasza proso mogą być dodawane w ciągu dnia gotowane jajka, produkty mleczne, warzywa gotowane na parze (bez masła i soli) i niesłodzone owoców rano.

Podczas stosowania taka dieta może trwać od 5 do 8 kg. Należy rozumieć, że więcej niż jeden tydzień pobytu w tak menu nie jest konieczne. Ze względu na „niepobranych” w korpusie z wielu składników odżywczych, które nie są w prosa.

Dieta kukurydziana kasza – niech żyje hominy!

Produkt ten umożliwia również palić niepożądany tłuszcz w istocie zboże jest bardzo dobre rozbija tłuszcze z przewodu pokarmowego. I, co najważniejsze, aby dopasować je do diety i konserw rodzaju i jęczmień, kukurydza i ropy. Najlepiej jest używać go w czterech cyklach – czyli alternatywne między „kukurydzy” dni z resztą.

A zatem, w czasie pierwszych dwóch dni kukurydzą w każdej formie powinny zużywać od 800 g do 1 kg na dzień. Następnie, w trzecim i czwartym dni, dawkę zmniejsza się o połowę.

Najbardziej znanym kaszka kukurydziana – hominy. Jest przygotowany nie zbóż i mąki. Dlatego jeśli widzisz kukurydziana w sklepie można kupić bezpiecznie – gotować go na żadnej z receptury na opakowaniu, nie będzie bardzo zadowolony!

W tym okresie następuje zabronione:

 • Mięsa;
 • Ryby i owoce morza;
 • Produkty

 • Mleczarskich;
 • Kawa, herbata, napoje bezalkoholowe;
 • Smażone pieczarki (jeśli naprawdę chcesz, możesz raz na dwa dni, aby jeść gotowane lub w puszkach grzyby).

Ale bardzo mile widziane surowe warzywa i owoce, a także co najmniej 2 litrów czystej wody dziennie.

Podczas tej diety trwa około czterech kilogramów nadwagi.

Dieta, kasza pszenna – Halo od armii

Kasza z pszenicy jest ceniony za energię i właściwościach regenerujących. Wynika z tego, że uczucie głodu nie będzie naprawdę trzeba odwiedzić. W związku z tym taka dieta jest dobra w każdym sensie – i użyteczne i ekonomiczne.

Cykl pszenicy obfitości będzie trwał 10 dni, podczas których nie powinno być podane tylko kasza, gotowane w wodzie, cukier i sól. Ale że życie nie wydaje się aż tak smutny, to dał zielone światło dla wszystkich surowych owoców i warzyw (z wyjątkiem ziemniaków). Jedz ile chcesz! By the way, i napoju (wyłącznie czystej wody, a nie słodkie i, zwłaszcza, napoje alkoholowe).

Dziesięć dni co najmniej sześć kilogramów pozostawi na zawsze!

Dieta kadź – niewiarygodne, ale prawdziwe

Okazuje się, że istnieje również to! A na nim, pomimo pozornej kalorycznej tej potrawy można schudnąć. W jaki sposób?

I tak, w ciągu siedmiu dni, trzeba codziennie jeść trzy talerze z semoliny, gotowane w mleku o niskiej zawartości tłuszczu. Jest to – cały posiłek. Ale tutaj jest całkowicie powitanie świeże owoce i suszone owoce, a w każdej ilości.

Sekretem jest, że kasza manna jest bardzo szybko wchłaniana, a zatem obciążenie dla organizmu nie jest obecny. A jeśli w tym samym czasie, nadal pić od 2 do 3 litrów czystej wody dziennie, wynik jest po prostu piękny – na tydzień, można pożegnać się z 8-9 kg!

Nawiasem mówiąc, można to zrobić w dążeniu do dobrego celu pohudatelnye jest jeszcze bardziej interesująca: w ciągu 10 dni, każdego dnia pojawia się nowa zbóż (przy zachowaniu wszystkich powyżej w odniesieniu do jego zaleceń). Więc nie vzvoet na depresję i zapewnić sobie dość zróżnicowanej diety.

W rezultacie, bez dalszej zwłoki, a nie zakup drogich produktów egzotyczne, łatwo oczyścić tylko półtora tygodnia tylko od naszej starej dobrej kaszy. Jak mówią, tanie, wesoła i bardzo wydajny. Bądź dobrej myśli!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...