Dieta Kate Middleton przed ślubem i po porodzie

Problemy z zachowaniem idealnej figury nie tylko zaniepokojony panienek konwencjonalnej, bez specjalnego statusu, ale także przedstawicieli elitarnych kręgach. Na przykład, żona księcia Williama, którego znamy jako księżna Cambridge – urodziwą, smukłą, uroczej kobiety. Dostała wiele rzadkich możliwości uśmiechnęła się do dziewczyny: „sto procent”, a życie szczerze szczęście. Jednak specjalnej diety Kate Middleton potrzebne – i musiał uciekać się do niej więcej niż raz. Okazuje się, że nawet najpiękniejsza pani nie myśli stają się jeszcze bardziej zachwycający. Dla miłości, zatwierdzając spojrzenia i komfort swoich uczuć.

load...

Zawartość:

Fizycznie i dobrze rozwinięta Katherine była zawsze jako lubiący sport i odziedziczył wielkie naturalne prezentu. Wraz ze wzrostem 175 cm, nie jest on wyglądał kruchy dodatek – silne sportowe nogi i grube policzki zdradził ją w osobie przeciwnika nie arystokratyczne pochodzenie. Podjąwszy zaskoczyć wszystkich, staje się wyznacznikiem prawdziwej księżniczki, Kathy postanowił schudnąć w czasie małżeństwa. Nie jest to tylko możliwe – wynik zachwycił wszystkich, którzy świadkiem takiego miłego wydarzenia. Pomógł narzeczonej znany dietetyk profesjonalnym Pierre Duc. To był jego system został przyjęty przez przyszłą żoną brytyjskiego następcy tronu.

Podstawowa instalacja księżnej dieta

Rozporządzenie diety Kate Middleton przed ślubem miał na celu przede wszystkim zmniejszenie komponentu węglowodanów w diecie. Stopniowe i rozsądne. System Ducane jest tak dobry, że nie jest pozycjonowana jako wyraźnej lub czasowego programu, dość ostrym zakręcie w zwykłej rutyny. Musi zaufać. Zalecenia dotyczące diety białkowej może stać się powszechne lat.

load...

Lista tego, co jest dozwolone w ramach projektu jest szeroka i musi zawierać otrębów owsianych i wody mineralnej (pół litra dziennie). W poście nie ma śladu, ale organizm jest oczyszczony z toksyn regularnie. Main – jedzą posiłki w przemyślany relacji. Proces jest podzielony na etapie 4 fazami.

Cztery etapy odchudzania

  • Stage 1 ( „białko” w okręgu 3-5-10 dni)

Podstawowe potrawy: kurczak, indyk, ryby, owoce morza, jaja, mleko (odtłuszczone). Sól jest ograniczona.

Półtora łyżki otrębów – dzienna norma.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Junk food: kaczki, gęsi, wieprzowina, cielęcina, wołowina. Cukier jest również wykluczone.

Wyczyszczone 2-6 kilogramów. Czas trwania zależy od pożądanych parametrów.

  • Etap 2 ( „białko roślinne”, 10-20 dni)

Można jeść: non-skrobię warzywa w dowolnej formie (ale nie palone). Dwa produkty z listy, w dniu-adjika przypraw, marynat, mleko, pieprz, czosnek i żelatyny są dozwolone. Lista mogą poszerzyć kosztem łyżka keczupu, łyżeczką niskotłuszczowego kremu lub kakao, 40-50 gramów wina. Białka i warzyw dietdni zastępcy.

„Stopa na cięcia” – 2 łyżki.

„Exit”, aby 10-12 funtów.

  • Etap 3 (okres fixing)

W menu – wszystkie z powyższych produktów (dozwolone), plus jakikolwiek owoce z wyjątkiem bananów, wiśni, winogron. Dzień wolno jeść 2 kromki chleba i sera (40 gramów). Dwa razy w tygodniu wolno skrobię warzywa (z grupy francuski fasola, groch) i makaron. Kilka dni w tygodniu i pół można korzystać raz na ulubione danie „z niczego”.

Otręby Jednostka 2,5 Sztuki. Wymagane łyżką.

„Stracić” na kilogrammchiku 10 dni. Czas trwania tej fazy, – co najmniej jeden miesiąc.

  • Etap 4 (stabilizacja sukcesu)

Na sklep spożywczy ustawić żadnych ograniczeń, ale jeden dzień w tygodniu powinien składać się wyłącznie z białka. Bran – dodatek stały (3 łyżki).

Porady dla młodych mamusiek

Dieta Kate Middleton po urodzenie syn był praktycznie nieobecny. Kobieta martwi się o dziecko już dość (ona opiekowała się nim sama), karmienie piersią dziecka, zakupy spożywcze i codzienne spacery z wózka na wolnym powietrzu. Zatem – bez większego wysiłku i porad lekarzy, dietetyków – straciła na wadze o 13 funtów w pierwszym miesiącu macierzyństwa. A przecież nie przybiera na wadze.

Teraz „ikona brytyjskiego stylu” był zafascynowany diecie surowej żywności, która wykorzystuje raz w tygodniu. Ale ze względu na zwalczanie cellulitu (na nie cienia), lecz dla zdrowia skóry twarzy i ciele. Surowe marynowane ryby, zupa przepalone surowe warzywa i owoce goji – dietmenyu liderami.

Film: Tajemnice diety Kate Middleton

Jest mało prawdopodobne, że to poważnie nazwać żywności dietetycznej. Więcej jak mały gest na rzecz energicznej stanu zdrowia i wniosku o wiecznej młodości. Jednak, aby uruchomić ścieżkę ogród, kolarstwo szczęśliwa mama uroczy maluch kocha teraz. Zalecamy, aby nie zapomnieć o aktywnym ruchem i wychowania fizycznego.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...