Dieta 6: Mechanizm aplikacji i funkcji

Dieta Numer 6 – zdrową żywnością, mających na celu zwalczanie dny moczanowej i kamicy moczowej. Zazwyczaj choroba pojawia się i postępuje z wiekiem, a to w celu osadzania soli kwasu moczowego – moczanu. Wiele dna jest znane z proliferacji „ziarno” w stóp wynikające z tworzenia się węzłów – guzki dnawe. Ostatnio, choroba ta jest uważana za charakterystyczną otyłości mężczyzn w średnim wieku, ale teraz wygląda mniej i jest coraz bardziej powszechne do płci.

load...

Zawartość:

Nie jest to zaskakujące, ponieważ dna jest bezpośrednio związane z zastosowaniem produktów spożywczych przemysłowej, kawa, alkohol, duże ilości mięsa i objadanie się w ogóle Obecnie istnieją efektywne sposoby postępowania z dna, a najważniejszą z nich jest specjalny posiłek. Zmniejszyć ilość istniejących złóż i zmniejszyć prawdopodobieństwo pojawienia się nowego – to jest głównym zadaniem diety 6.

Podstawowe zasady diety numer 6

Głównym celem diety klasycznej dny 6 – w celu zmniejszenia ilości kwasu moczowego, a tym samym zmniejszyć prawdopodobieństwo zabrudzenia. Aby to zrobić, ograniczenie pokarmów zawierających puryny i soli kuchennej i umieścić dużo płynów, warzyw i owoców. Zmniejszenie liczby produktów białkowych ze względu na mięso i ryby, zastępując je mlekiem. W tym samym czasie mięso, ryby i drób należy spożywać gotowane.

load...

Innym ważnym zadaniem diety dna – poprawa metabolizmu. Tak więc pożądany jest wybór zup, które mogą być gotowane mięsa lub bez małej ilości, a nie na silne bulionu. Jednym z głównych punktów, na których uwagę należy zwrócić na leczeniu dny – ta regularność dostaw. Przejadanie jak głód wysoce niepożądane. Ważne jest również, aby monitorować swoją wagę, unikając jego ekscesy.

Korzystne jest od czasu do czasu ustalenia dziennie, na czczo, w którym stosuje się 2 litry wody i płynnych produktów spożywczych, takich jak zupy mleczne i soki. Ta akcja daje układ trawienny odpocząć i usunąć toksyny i produkty przemiany materii. Zbyt chętnie na czczo nie jest konieczne, jeśli pojawia się uczucie dyskomfortu, jest możliwe, aby zjeść świeże warzywa, owoce i niskotłuszczowy twaróg. Przyczyniają się również do normalizacji metabolizmu sportowych: umiarkowane ćwiczenia w znaczący sposób przyczynić się do walki z chorobą.

Dozwolone żywność dieta dla dna

Jednym z warunków koniecznych do skuteczności diety dla numeru dna 6 – dużą ilością płynów: co najmniej 1,5-2 litry wody mineralnej, kompotów owocowych i napojów owocowych dziennie, a podczas napadów objętość wzrasta do 3 litrów. Dobra akcja ma biodra rosół, który jest zalecany w tej chorobie. Również użyteczne, ale tylko soki świeże, muszą przygotować własne posiłki lub kupić w aptece. Oprócz napojów, diety nr 6 zaleca, aby świeże owoce i warzywa w dużych ilościach.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Na powstawanie osadów mają żadnego wpływu, ale zawiera dużo płynu i dostarczamy organizmowi niezbędnych witamin. Szczególną uwagę należy zwrócić na ciemnych owoców jagodowych, takich jak jagody, wiśni i czarnej porzeczki, mają zdolność do obniżania poziomu kwasu moczowego. Ponadto, codziennie należy spożywać masło, znacznie zmniejszając jednocześnie wysokość instalacji.

6

Zabronione menu diety. Ograniczenia dietetyczne lub tabeli 6 nakłada na marynaty, konfitury, słodycze, wędzone. Konieczne jest również, aby zmniejszyć ilość produktów pochodzenia zwierzęcego i ich używać tylko przegotowanej. Wykluczone są także przyprawy i przypraw, szczególnie w czasie zaostrzeń. Niepożądane szparagowa i wszelkie potrawy z nich, to lepiej unikać tych pokarmów. Dieta Menu 6 tygodni może zawierać jaja, ale nie częściej niż raz na trzy dni. Gotowane ryby są dozwolone, ale tylko odmiany o niskiej zawartości tłuszczu.

Jednym z głównych wrogów zdrowia w dnie moczanowej – kawa jak puryn w nim zawartych są ważnym źródłem kwasu moczowego. Pożądane jest również, aby zrezygnować z kakao i czarnej herbaty, zastępując ją zielone, które w tej choroby nie jest przeciwwskazane. Wyłączone z czekoladą dna żywności, torty, pikantny i słony ser, śmietana ciasta. Innym zabronione produktów – rosół, jak również wszelkie tłuszcze zwierzęce (z wyłączeniem masła).

Przeciwwskazane w dnie moczanowej i żywności o wysokiej zawartości kwasu szczawiowego, takie jak faktyczna szczawiu i szpinak, kalafior i grzybami. Ponadto, osoby z zamiłowaniem do osadzania soli powinny całkowicie zrezygnować z picia alkoholu w żadnej z jego form, w tym piwa.

Produkty pomocników w walce z dna + wideo

Niektóre warzywa są szczególnie użyteczne na osady soli, a zatem pożądane jest, aby zawrzeć w diecie, ponieważ często, jak to możliwe.

  • Ogórków. Składać się z więcej niż 90% wody, a więc zawierają wiele potasu. Są one niezbędne w diecie, mające na celu zmniejszenie masy ciała, w walce z nadciśnieniem i wydalania nadmiaru soli z organizmu.
  • Ziemniaki lli_1. Ma działanie moczopędne, dzięki wyższej zawartości potasu. Najlepszym sposobem, aby zachować ten cenny pierwiastek śladowy – ugotować ziemniaki pieczone w formie.

  • Cukinia i bakłażan. Zawiera również mało sodu i potasu, aby wycofać się z płynu ciała, kwasu moczowego i soli kuchennej.
  • Dyni. To przyczynia się do normalizacji metabolizmu, pozytywnie wpływa na układ trawienny, pobudza nerki. Regularne konsumowanie tych warzyw pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo tworzenia się kamienia.
  • Seler lli_1. Zapobiega to tworzeniu się kamieni i usuwa z organizmu soli kwasu moczowego.

6 Dieta w dnie moczanowej jest obowiązkowym elementem w walce z tą chorobą. Lekarze mogą powstrzymać atak lub chirurgicznie usunąć odkładania, ale jest o wiele bardziej prosty i skuteczny sposób, aby uniknąć kłopotów związanych z chorobą – w zapobieganiu nawrotom. Zasady diety dla dny opracował wybitny naukowiec, twórca żywienia w ZSRR, MI Pevzner. Jego system diety odchudzające 15 zawiera opcje, z których każdy jest wykorzystywany dla każdej grupy chorób. Dlatego dieta dla 6 Pevzner – jedną z nazw klasycznego dna diety.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...