Dieta 5/2 – panaceum dla utraty wagi?

Zawartość

Wszystkie moje anglojęzycznych przyjaciółmi w trybie online jest dosłownie obsesję na punkcie diety 5/2. Sport społeczności uważa za niefortunne perepevki świetne na swój sposób, system Leangains, zmęczony innego Dyukanami, Paleo i Atkins – prawdziwy powiew świeżego powietrza lub kawałek chleba z dżemem w środku głuchym diecie białkowej. Ogólnie rzecz biorąc, system przejmuje ogromną popularność. Niedawno zaczęli pytać o to w swoim własnym siłowni. Tak, i z sosem, powiedzieć „siedzieć w swoim bagnie odżywczych frakcyjnej, nic nie wiem, a Brytyjscy naukowcy -To Cho Won!”. Mój osobisty stosunek do histerii wokół 5:2 była i pozostaje … trudne. Spójrzmy prawdzie w oczy.

load...

Brytyjscy naukowcy i innych przydatnych zasobów

Dieta wymyślony przez brytyjskiego teledoktor Michael Moseley. Jednak potem zaczęli nazywać siebie „popularyzator” idee, które pojawiły się na podstawie wyników badań. Miasto Baltimore jest nijaki Institute on Aging. Cóż, wygląda dla niektórych ludzi w białych fartuchach regularne Makropulos, to co?

I to właśnie – badając życie niektórych plemion Ekwador, ci sami naukowcy stwierdził, że okresowe posty, tj wstrzymują się od jedzenia lub bardzo złe odżywianie przyczynia się do prawie rozwiązać wszystkie problemy współczesnego człowieka cywilizowanego:

 • Obniżenia poziomu złego cholesterolu, są zapobieganie miażdżycy tętnic;
 • Znormalizować wrażliwość na insulinę i zmniejszają apetyt;
 • Pozwalają utrzymać zdrową wagę do starości;
 • Zmniejszyć ryzyko demencji starczej i choroby Alzheimera i Parkinsona

W skrócie, naukowcy po raz kolejny otworzył „rower”, który ma długą przejażdżkę wszystkich religijnych ludzi na tej planecie – na kilka dni w tygodniu, a także okresowe wegetarianizm w prawosławiu, miesiąc Ramadan w islamie okresowe Ekadasi w hinduizmie i inna-inna. Wiadomości, które jest teraz użyteczne.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dieta 5:2 burzhuynetov lub co wiadomo o

Problemu

Pierwszą rzeczą, którą znam osobiście – czule mnie uwielbiała Martin nalał Berkan dieta wanna selektywnej krytyki. Martin jest pewne – wszystkie te „Igrzyska śmierci” mają sens o ile stymuluje produkcję hormonu wzrostu i odwracają się od ciągłego manipulowania żywnością, usuwając tym samym utrwalenie na ten temat. Produkują hormon wzrostu można rozpocząć tylko wtedy, gdy powstrzymanie się od jedzenia przez 16 godzin, a nie inaczej. Krótko mówiąc, nawet Guo Dan z jego „brakowało śniadanie” i jest bardziej obiecujące niż nie instalować dieta dieta 5 do 2.

Drugi – prawie wszystkie zachodnie dzienniki i czasopisma w ciągu ostatniego roku napisał artykuł o tej diecie. Oczywiście, z dużą ilością autorytatywnych poglądów i opinii na temat różnych lekarzy praktyków. Według wagi tabloid, przeciętna kobieta na tej diecie stracić 5-6 kg w ciągu zaledwie 6 tygodni. W „dniach normalnego odżywiania” ona zjada wszystko, napoje wino, a czasem pozwala sobie na pizzę i tiramisu w jednym posiłku.

Nie jednak zapominać, że przeciętny „ich” kobiety zaangażowane do siłowni 3 razy w tygodniu, a ona robi nie ma hip uprowadzenia, jak również minimalna, prasy ławce i przysiady. I biega w parku „przeciętnej kobiety” mają więcej w czasie.

W skrócie, dieta wygląda następująco:

 • W „głodnych” dni można jeść 500 kalorii;
 • Do „serdeczny” – staram się nie przejadać

Oto przykład z pary racje Brytyjski bloger Kate Harrison

„Hungry Day”

Śniadanie: jogurt i jabłko

Przekąska: kakao

Obiad: warzywa i papryki nadziewane warzywami

Kolacja: 2 jajka jajecznica z boczkiem beztłuszczowej, trochę pomidorów

„Zwykły dzień”

Śniadanie: jajko, 2 tosty z masłem i dżemem, sok pomarańczowy

Przekąska: Mandarynki

Obiad: pieczony z serem i przyprawami ziemniaki

Przekąska: krążki cebuli

Obiad: tandoori kurczaka z ryżem i szpinakiem (żywność na wynos z restauracji indyjskich), plus 2 szklanki białego wina

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego diety 5/2 pracuje

To naprawdę działa, ponieważ pozwala stworzyć deficyt energii. Myślę, że zgadzają się z Martinem, że w przypadku braku opublikowanych badań klinicznych diety (nie ekwadorski diety Aborygenów), aby powiedzieć, że jest coś, co zwiększyć lub zmniejszyć dość trudne.

W rzeczywistości, system ma następujące zalety:

 • Przestać myśleć o tym, co jeść, cały czas obliczania kalorii, tłuszczów, białek, węglowodanów, martwić się o tym, co przyniesie ze sobą do odwiedzenia, nie wygląda jak biały wrona, a jednak jest coś, itp.;
 • Brak obsesji jedzenia – wielka moc. Zaczynasz myśleć o innych rzeczach, czytać coś poza dietblogov i życia będzie świecić z nowymi kolorami;
 • Was będzie w stanie trenować normalnie. Nie jest tajemnicą, że większość wielkich planów, aby poprawić formę fizyczną łamanego banalnego powodu niedożywienia i „upadek” układu odpornościowego, w połączeniu z warunkami klimatycznymi większości miast. Mówiąc najprościej, niskokaloryczne, o niskiej mocy, wysokie prawdopodobieństwo przeziębienia. Wielu chorych – trochę pociąg, odpowiednio, wynik jest „tak sobie”. Trzeba tylko zacząć jeść, a jeśli to konieczne, można podnieść nie gorsze niż te wszystkie dziewczyny z motywacyjnej wideo o kobiecej trenazherke

Jednakże, dieta 5/2 ma jeden wielki minus, że dla znacznej liczby kobiet będzie Negatyw wszystkie zalety. Zacznijmy od tego, szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie: „Co mogę zrobić przed siadając do ścisłej diecie?” Jeśli szczęśliwie scooting nad do lodówki i jeść wszystko, co „nie można jeść jutro”, od pięciu do dwóch będziesz miał problemy.

Większość osób z wysokim dietstazh naprawdę nie mogą żyć bez ograniczeń. I zrozumieć instrukcję dosłownie „jeść”. Oczywiste jest, że jeśli wizyta klauna Ronalda zamiast kolacji i jeść pizzę z piwem każdej nocy, „dieta” jest nad otyłością. Dlatego dla skutecznego odchudzania „pięć dni jeść” powinien brzmieć następująco:

 • Pięć dni staraj się jeść normalne Foods – warzywa, owoce, zboża, mięso i ryby, jeśli są spożywane, orzechy, suszone owoce, ser, produkty mleczne. Traktuje czekolady, frytki, pizza, hamburgery, shaverma- tym czasie. Istnieje je w ilościach przemysłowych nie jest tego warta. Użyj czasami, kiedy wszystko „nie do zniesienia”;
 • Dwa dni … staram się mieć tyle objętości. Czy zupełnie nie z głodu, to może się źle skończyć dla żołądka, jeść warzywa, trochę owoców i trochę niskotłuszczowe źródeł białka; sport
 • Lli_1. Jeśli pójdziesz z rozkładaną anoreksją diety na 5/2, waga tylko wpisane, zwłaszcza jeśli kanapa będzie jedynym sprzętem do ćwiczeń, które są regularnie używane. Sport – to nie dlatego, że jestem trenerem, ale po prostu dlatego, że to naprawdę przyspiesza przemianę materii i służy jako profilaktyce różnych chorób.

Ogólnie rzecz biorąc, prawie 5/2 jest panaceum lub żarłokami nadzieja, to tylko jeden z wielu sposobów, aby zmniejszyć ilość spożywanych kalorii.

load...