Dane na paznokcie farbą akrylową: Roboty projektowe kroków

manicure tradycja zakorzeniona w odległej przeszłości, w czasach, gdy długie paznokcie, wypielęgnowane ręce kobiet pokazując ich status, ich pozycja w społeczeństwie. To pytanie dziś poświęciła wiele uwagi. Najbardziej modnym trendem w projektowaniu paznokci sztuki uważane są za rysunki na paznokciach akrylowych. Z palety kolorów oparte na akrylu, jak również różnych technik w celu udaje się tworzyć małe arcydzieła płytek paznokciowych, które przypadkowo przyciągają wzrok. Jak to osiągnąć te niesamowite rezultaty? Jak trudna technika malowania? A jak długo trwa taki manicure? To jest zrozumiałe.

load...

Zawartość:

Cechy materiału

Najpierw musimy się dowiedzieć, dlaczego technika służy akryle Polskiego Malarstwa, jakie są ich zalety?

Na rynku pojawił się ten materiał nie tak dawno temu, ale szybko zyskał popularność i stał się dość popularny. Zaletą akrylowej jest to, że całkowicie stałe i opiera się na każdej powierzchni, nawet szkła, drewna, tkaniny, tworzywa sztuczne, skórę lub paznokcie. Ponadto, ma to szczególne nasycenia koloru i bez trudności zmieszany z innych kolorów. Rysunki takich farb, różnych wody, powietrza i stabilności kolorów, poza tym, że nie mieszczą się pod wpływem pary i ultrafioletu.

load...

Nowoczesne producenci wykonane pasty, przezroczyste i przejrzyste kolory. Prawidłowe mieszanie kolorów pozwala na stworzenie ponad dwa tysiące odcieni.

Malowaniem farbami akrylowymi jest szczególny przez to, że poszczególne warstwy materiału użytego może być stosowany wielokrotnie. Farba szybko schnie, więc pan nie trzeba czekać długo, do mocowania poprzednią warstwę, może nadal pracować nad stworzeniem planowanego projektu. Po wysuszeniu jest wysoka odporność na działanie wody, co umożliwia łatwe zastosowanie następnej warstwy.

Akrylowy nie rozpuszcza się pod wpływem wilgoci szczotki i tym samym nie rozprzestrzenia się rysunek. Ono także cechuje się wysoką elastycznością. Eliminuje to możliwość powstawania pęknięć, a uzyskany wzór przez długi czas nie można usunąć ani zniekształceń. Materiał uważa się za uniwersalny i bezpieczny. Można go łatwo połączyć z gwasz, olej, akwarela, a nie zaszkodzić zdrowiu ludzkiemu.

Technic akrylowe manicure

Paznokcie akrylowe farby konstrukcja może być bardzo zróżnicowana, ponieważ dopuszczalne jest stosowanie innego materiału dekoracyjne – połysk srebra lub złotą nicią, cekinami, kolorowy piasek. Ciekawe i zrobić performance.

  • Oleju

W swojej konsystencji nierozcieńczonej państwowy farba akrylowa jak olej. Utrzymuje on również efekt pędzla, tworząc różne tekstury i powierzchni. Technika była jak najbardziej zbliżona do malowania oleju farbę stosuje się w postaci pasty, zwanego również 3d. W procesie układania można uzyskać bardzo wyrazisty i obszernych pociągnięć pędzla. Kwiaty i pąki wykonane w tej technice, wyglądają niezwykle realistycznie. Malowanie pozostaje przez długi czas, to jest pokryta specjalną warstwę przezroczystą, która ustala efekt.

Manicure w tej technice jest idealny do wszelkich świąt i uroczystości. Najważniejsze, aby podjąć decyzję w sprawie projektu.

  • Zdjęcia w stylu „akwarela”

Jeśli rozcieńczony akrylowy specjalnego spoiwa i niewielką ilość wody, może być łatwo dostać farbę, która będzie jak przezroczyste akwarel. Jednak pomimo podobieństw, malowanie akrylami na paznokcie ma swoje własne cechy. Warstwy bardzo szybko wysychają, dzięki czemu możliwe jest zakończenie pracy tak szybko, jak to możliwe. Technika jest uzasadnione podczas tworzenia tła, jak to możliwe, aby osiągnąć atrakcyjną i jednocześnie bardzo ostrożnym efekt półprzezroczysty.

  • Technika

Impasto. Charakterystyczną cechą tej metody jest to, że materiał jest nakładany na płytkę paznokcia, bez rozcieńczania w postaci gęstej masy. Po całkowitym utwardzeniu i wysuszeniu przypomina gwasz, jednakże nie pęka, rozjaśnia i zrywa. Z zastrzeżeniem pewnych dodatków. Sam wzór jest równomiernie i dokładnie tyle.

  • Przesuwne

A, ale bardzo skuteczna metoda, która obejmuje dodatkowe zastosowanie żeli strukturalnych. W procesie stosowania lub mieszanie farb przybiera białawy odcień, ale po całkowitym wyschnięciu żelu staje się przezroczysta, a tym samym otwiera oczy prawdziwy bogaty kolor. Efekt końcowy jest niesamowity, jako główny materiał używany w połączeniu z żelem przypomina farby olejne, które skutecznie gra na różnych odcieni światła.

Ta technika jest jego wykonanie będzie wymagało pewnych umiejętności i staranności, ale warto.

  • Szklenie

Najbardziej delikatne, ale w tym samym czasie, głębokie odcienie w manicure może być uzyskane dzięki glazury. Istota tego sposobu jest to, że w celu osiągnięcia koloru z bogatej palety kolorów stosowane w gwoździu przezroczyste i bardzo cienkich warstw materiału. Każda warstwa przesądza przyszłego wyglądu sylwetki. Ten obraz jest przejrzysty. W końcu, można uzyskać nie tylko delikatne tło, ale także stworzyć cienką kompozycję, doskonały wzór paznokcie akrylowe.

Szczególnie udane, ta metoda pracy z farbami akrylowymi staje się znany wszystkim w dekoracji francuskiego manicure.

Każdy artysta wybiera to, co technologię do wykorzystania w swojej pracy. Oczywiście, przede wszystkim przyszłość manicure i koordynowany z klientem, ale większość specjalistów zastosować kilka technik, aby osiągnąć najbardziej stabilny, wyrazisty efekt.

Przykłady

Piękny wygląd paznokci.

Instrukcje krok po kroku na manicure

Jeśli zakupiono farby akrylowej gwóźdź na zlecenie takiego materiału byłaby zbędna. Ważne jest, aby pamiętać, że farby na bazie akrylu do jej całkowitym wyschnięciu stosunkowo łatwo zmyć i rozcieńcza wodą, jednak stają się odporni na jej wpływ po zaskoczy. Jeżeli w trakcie pracy na ślady skóry, są one łatwo usuwane z wodą i mydłem. Z powłoką akrylową płytkę paznokcia jest usuwany do standardowego cieczy do usuwania lakieru stosowane.

Zastanów się, jak robić paznokcie pomalowane farbami akrylowymi stopniowo.

W celu dokonania takiego manicure u siebie w domu, trzeba zakupić zestaw farb akrylowych, specjalnie przeznaczonych do manicure. Poza tym nie można zrobić bez podstawy pod lakier, specjalne szczotki (symbol wymiarowych od 00 – 3), wykałaczki lub igły palety do rozcieńczania lub mieszania farb, serwetek i wody.

  • Pierwszy krok: wyrównać długość i kształt paznokci, aby klasyczny lub francuski manicure.
  • Krok drugi: wybierz zdjęcie – może być punktem a linią, geometryczne kształty, wzór, motyle, i oczywiście kwiaty. Jeżeli dla rzemiosła nie warto, można dokonać bardziej złożony skład, który elegancko uzupełniają elementy dekoracji paznokci.
  • Krok trzeci: Zastosować fundament. Po całkowitym wyschnięciu pierwszej warstwy, aby drugą warstwę kolorów mieszanych powoduje bardziej przezroczystą trzecią warstwę do niego. Tak działa technika glazury.
  • Krok czwarty: Tworzenie rysunku już bezpośrednio. Lepiej jest wybrać othe. Kwiaty na paznokciach akrylowych zawsze wyglądają win-win. Na palecie rasa wybrana pędzlem nałożyć cienką obrys i rysuje połysk na boisku. Dla bardziej subtelnych elementów rysunku, można użyć wykałaczki. Opierając się na paznokcie akrylowe farby bardzo ostrożnie, nie zapomnij o niuanse.
  • Krok piąty: dokończyć zadanie. W gotowym rysunku wystarczy umieścić specjalną powłokę przezroczystą.

Jak widać, akryle do paznokci projektowania kroków jest proste, najważniejsze w tym przypadku – jest cierpliwość, wytrwałość i, oczywiście, fantasy.

load...