Dane na paznokcie dla początkujących: proste wzory paznokci dla manicurists domowych

Nail Art – sztuka dekoracji i sztuki malowania paznokci, które przeżywa boom popularności. Od prostych intryg i zgorszenie hoduje się do poziomu prawdziwej sztuki. Zaprzeczyć, że nie włącza język, nikogo, kto kiedykolwiek miał szczęście widzieć tworzenie prawdziwych mistrzów Nail Art – miniaturowe arcydzieła o nietypowych płótnach. Jednakże, nie stają się panami naraz, a dziś zapraszamy do klasy mistrzowskiej, z którym będzie można dowiedzieć się, jak tworzyć własne rysunki na paznokcie dla początkujących. Pomalowane paznokcie już dawno przestała być przykładem złego tonu i wulgarności. Dziś rysunki na paznokciach jest wyłącznym ozdoby dla nastolatek i dla eleganckich pań. Oczywiście, profesjonalnym paznokci zabawa nie jest tania, ale jeśli chcesz, masz wolny czas, artystyczny smak, poczucie harmonii i wyobraźni, aby ozdobić swoje paznokcie piękne i oryginalne rysunki i może być w domu. Bo to nie musi być super utalentowany i kreatywny artysta. Koncepcja jest prosta! To słynne zdanie jest odpowiednia w stosunku do gospodarstw domowych paznokci sztuki. Po opanowaniu podstaw sztuki paznokci, prostych technik i elementów, które można łączyć je tworzyć oryginalne rysunki i kompozycje, które będą wyrażać swoją indywidualność i podkreślać swoją indywidualność.

load...

Zawartość:

Subtelności domu paznokci

  nie

 1. Spieszyć wybulić dla profesjonalnych zestawów do zdobienia paznokci, jeśli nie ma pewności, że działalność ta jest naprawdę dla Ciebie. Po pierwsze, możliwe jest dozowanie materiałów pod ręką: szpilki, igły, wykałaczki, cienkie pędzle.
 2. Przed rozpoczęciem upewnij się, że wszystko, co potrzebne było pod ręką: lakiery, farby, narzędzia. Nie zapomnij o zmywacz do paznokci z odpowiednim czasie, aby wyeliminować niepożądane błędy.
 3. Pokrywają przede wszystkim fundament paznokcie – pierwszą warstwę lakieru, który będzie służył jako generalny tle całego naszego obrazu, czyli utworzyć obszar roboczy.
 4. Gdy lakier jest całkowicie suchy, zaczynają stosować wzór. Do malowania można użyć maluje paznokci polski akrylowe na bazie wody lub długopisy żelowe.
 5. Gotowy wzór pokryty warstwą lakieru lub utrwalaczem, który będzie chronił nasze dzieło i znacznie wydłużyć żywotność manicure.
 6. Napisz podświetlenie w naszym stworzeniu, przydzieliło mu areolas wakacyjnych i ukryć pewne wady pomogą rozmaite ozdoby do paznokci: cyrkonie, mikroblestki, kurz, folii, taśmy. Użytkownik bez kleju mocowany jest za pomocą bezbarwnego lakieru: pokryć warstwą lakieru do paznokci, przywiązujemy odznaczenia, czekając na zaschnięcia farby i zapiąć wszystkie dodatkową warstwę lakierem bezbarwnym.
 7. load...

  Proste przykłady sztuki malowania paznokci

  Nauczyć się podstaw sztuki paznokci pomaga nam stosunkowo prostych rysunków na paznokcie dla początkujących. Pomimo prostoty wykonania, nie zajmują effektnosti i zawartość.

  „Zimowa opowieść” na paznokciach

  Prosta, ale elegancka kompozycja w zimnych odcieniach, przypominający puszyste śnieżnobiałe musujące zimowych sople na dachach domów i świąt Bożego Narodzenia. Odzyskać swoje dzieci wiary w bajce, a nadzieję na cud.

  Pokrywa paznokcie lakierem niebo niebieskie. Białe pióra żel lub akryl (za pomocą cienkiej ostrymi przedmiotami) narysować trzy paznokci krzyż. Uzupełniamy Każdy krzyżyk dwie ukośne linie. Rysując na krawędziach każdej z ukośną linię na kolejną małą kreską, mamy bardzo ładne płatki śniegu. Pokrywa paznokcie warstwą lakieru bezbarwnego. Mimo że lakier nie jest obsoh, w środku każdego umieścić małe dżetów śnieżynka Srebro: zwilżyć końcówkę wykałaczki do niego zatrzymany Rhinestone, przeniesione do paznokci, wciśnięty i odczekać, aż obsohnet paznokci. Fix gotowej kompozycji lub uszczelniającą warstwę lakierem bezbarwnym.

  Egzotyczne „Sen Bamboo»

  Czy kiedykolwiek widziałeś snem bambusa w blasku księżyca? Nie? Cóż, przynajmniej co bambus, mam nadzieję, że wiesz? Doskonałe. Jest to dość mało. I sen szybko ułożone prawidłowo wybór kolorów.

  Pokrywa paznokcie lakier niebieski. Czarny długopis żel lub szczotka z akrylu przedstawiają szeroka linia przerywana bambusa tułowia, tak że między każdym kreska pozostał krótki okres. Wypełnienia luk cienkich kresek symbolizujących młode pędy bambusa. Uzupełnienie składu przedstawiających kilka opadania liści bambusa na prawym boku paznokcia. Zajmujemy rysunek utrwalacz lub jasny lakier.

  Imponujący „Hot Stuff»

  Stylowy odmianą klasycznej czerwony manicure. Dla odważnych, odważnych i doświadczonych osób o własnej wartości.

  Aby utworzyć podstawowy tle wykorzystania matowy lakier jasny czerwony. Jasny żółty długopis żel lub akryl jest stosowany do falistych linii o różnej długości w postaci pisma łacińskiego S. Zrobić to samo z pomarańczy. Linie muszą znaleźć się nawzajem, symulując płomienie. Na wierzchołku paznokcia kładziemy małą polosochkoj bezbarwnym. Innym mokry lakier posypać złotymi iskrami. Dajemy lakier do wyschnięcia i pokrycie całej kompozycji ostateczną warstwę lakieru lub utrwalacz.

  „Z muzyką przez życie»

  0. Niech muzyka dźwięczny jest nie tylko w głowie, ale również w zasięgu ręki. Muzyka Sonority będzie podkreślają srebrzysty paletę kompozycji.

  Zajmujemy warstwę lakieru do paznokci w kolorze srebrnym. Czarny długopis żel lub akryl narysować dwie czarne kropki. Nieco z boku każdego punktu trzyma małą linię, a od niego nieco falista kreska. Dostajemy miłą nutę. Podobnie, dwa białe nuty farby. Pokrywa z przezroczystego lakieru. Na mokrym lakierze starannie działki srebro sequined dwie ukośne linie. Fix rysunek końcowego warstwę utrwalacza lub bezbarwnego lakieru.

  Proste rysowanie na paznokciach „Lizard»

  5. Dlaczego nie zacząć na paznokciach niektórych zwierząt. No, powiedzmy, zabawna zielona jaszczurka? Tak, a na brzoskwiniowym tle … Bye, depresji i nudy! Długi czas pracy na żywo!

  Gotowanie tła, obejmujące paznokci lakier matowy warstwy brzoskwiniowy kolor. Ciemnozielone długopis żel lub farba rysować kontury ciała i ogon jaszczurki. Zamalować. Dorisovyvat na boki stóp na zielono. Ciemnozielone pazury dorisovyvat i ozdobić tył. Różowe kwiaty zakładka pririsovyvat. Kolor biały kolor farby dwa punkty w centrum każdej z dwoma małymi czarnymi kropkami – odwrócił wzrok. Arcydzieło! Pokrywamy wszystkie utrwalacza lub jasny lakier.

  „Happy stokrotka ‚dla radosnej

  1. Rumianek – jeden z najbardziej prostych rysunków. Dziś postaramy się wyśmiać stokrotki na różowym tle. Jeśli taki Orgia różowy kolor nie podoba, zmień różowym tle bezbarwny i żółty serdtsevinki – czarny, podczas gdy oni sami starają się mniejsze stokrotki. Skromnie, dyskretna i skuteczna.

  Utwórz podstawową warstwę jasny różowy lakier do paznokci. Białe pióra żel lub akryl narysować okrąg pięć punktów – płatki stokrotki. Dla serdtsevinki się żółty. Narysuj kilka stokrotki i zakotwiczenia warstwy kompozycji z lakierem lub utrwalaczem.

  Opierając się na paznokciach „Flower Fantasy»

  8. Wyrafinowana kompozycja z jasnymi pasemkami i podkreślona czarnym, pokazując delikatne płatki powietrza tekstury.

  Zajmujemy biały lakier matowy łożyska paznokcia. Górne i dolne narożniki działki punktów trzech kolorach: zielony, czerwony i żółty. Mimo że farba nie jest sucha, wymieszać je za pomocą pędzla, tworząc w ten sposób efekt marmuru. Czarny długopis żel lub płatków farby farby dekoracyjne i małe kropki. Pokrywa końcowa paznokcie warstwą lakieru lub utrwalacz.

  Samouczek wideo dla początkujących artystów paznokci

  Cóż, teraz masz kilka ciekawych pomysłów na manicure i zdobienia paznokci. Poprzez zmianę koloru lub dodać elementy do naszych prostych wzorów, będzie można zmieniać i modyfikować swoje ulubione utwory. Najważniejsze jest to, aby nie stracić poczucie proporcji. Lepiej jest zrobić proste, ale gustowne. W swoich ulubionych bohaterów z kreskówek: „Time – zarządu, dwóch – tablica, będzie piosenka”, jak mamy ze sobą: czas – flyspeck dwa flyspeck będzie zdobienia paznokci.

  Katerina Bagatskaya

load...