Czy trzeba przekąskę w pracy

Oczywiście, wszystkie zapewniają nas, że przekąski w pracy – warunek konieczny do utraty wagi. Metabolizm de częstych posiłków przyspiesza, czujemy karmione przez całą dobę i utraty wagi na każdej diety jest łatwe i proste. W praktyce wiele klienci skarżą się, że nie jedzą niczego, albo z prawej lub ułamek, albo jakiegoś bardziej „modne” diecie, ale waga jest jak rękawiczka. Dlaczego może się zdarzyć?

load...

Regularne przekąski?

Prawidłowe przekąskę z punktu widzenia zdrowego rozsądku:

  • Mniejszej części swojej zwykłej żywności, jeśli odżywia i podobne;
  • Coś takiego, ale poprawia KBZHU tak, że nie było żadnej sprzeczności i „zawalił” DSA białka, tłuszcze i węglowodany. I faktem jest, że jedna mała tabliczka czekolady „psują” skorygowanej diety od lat w ciągu zaledwie kilku minut, a okazuje się, że zbyt dużo tłuszczu, węglowodany – dobrze, i białka – Problemy

Jednak tej teorii. W praktyce, oferujemy „inteligentnych”, a nie barów, trochę owoców pyureshki w słoikach, w rzeczywistości, jeść orzechy i jabłka, a nie jest ani jednym, ani drugim, ale kupić czekoladę bez cukru. To po prostu tak się zdarzyło, że kultura przekąskę – w pełni „płatne”, że tak powiem. Tak, na to tylko, aby zarabiać pieniądze – pakowane kilka prostych potraw porcjami, a tu jesteś – można sprzedać. Ale czy chcesz go kupić?

Problemem jest zwykle posiłek dla utraty wagi

Często jestem w obliczu faktu, że kobiety, zwłaszcza w stresujących godzinach pracy urzędu pracy lub nauki w poważnym uniwersytecie nie jeść w ogóle. Cóż, jak – na ciastka z kawą rano, po południu – czekolada z kawą, wieczorem – które wchodzą. Pomiędzy tymi metodami – garść cukierków. A między cukierki – więcej słodyczy, ale w przebraniu do ssania na kaszel.

Zatem ludzie powinni zrezygnować podjadanie 3-4 pełnych posiłków – ostrym nożem. Możesz przeczytać całą masę materiałów na temat tego, co jest – uzależnienia psychicznego. Ale zdarza się, że proste jedzenie nie jest jak to nie nie chce z powodu nauki psychologii, a także ze względów bardziej prozaiczny. Ten wzór jedzenia – najbardziej niebezpieczne pod względem przekąski.

load...

Na przykład, człowiek zaczyna mieć śniadanie, obiad i kolacja. On już ma tendencję do „doładowania” ich owsianka wszystko od masła orzechowego z cukierkami glazury i zastąpić zwykły obiad, co niektórzy naleśniki na substytutów cukru, bo są pyszne. A potem jest „zgoda” ugryźć kilka razy dziennie. Okazuje się, że jemy normalne, a następnie – cukierki, i powiedzieć sobie, że to wszystko mieści się w KBZHU. Ale, czy zmieści się w rzeczywistości?

Tu zaczyna się psychologię i walkę starych i nowych nawyków. Oczywiście, chcemy schudnąć i zmagał się kultywować zwyczaj „nowej” żywności. I to jest dokładnie to, co staramy się pozostać z cukierkami w ciągu dnia. Sweetie zwykle wygrać najbardziej uporczywe pragnienie liczyć kalorii.

Co mogę zrobić?

Przede wszystkim decydować. Co cię bardziej znajome słodycze w ciągu dnia lub „HLS-ciastka” i inne płatki owsiane z substytut cukru. Drugie i trzecie miejsce również doskonała „rozpalać” apetyt, przy okazji, a dla niektórych ludzi są przyczyną objadania się, ale nie istotą. Jeśli jedzenie i tak słodko, a ty jeść słodyczy na wierzchu słodyczy, będzie niemal na pewno ma więcej niż rejestrowane. Więc zwyczajne jedzenie powinno być … więc normalne. Sałatka gryczana, mięso lub ryby w piekarniku, ale nie 100 receptur słodkie desery. Następnie można również zawrzeć KBZHU notorycznie słodycze, a nawet garstka z nich, jeśli chcesz. Nawiasem mówiąc, wiele osób z prostego jedzenia „puszcza” Jeśli chodzi o słodycze i pozostawić je w zalecanej dawki spożycia słodyczy (2 deser ten tydzień, który nie pamiętam) jest całkiem proste.

Przekąska wieczne

Ten rodzaj rozrywki nie pomaga schudnąć. Dokładnie. Jesz jakieś batoniki z orzechami, ciasteczka z chleba świętojańskiego, krakersy, czekolady bez cukru i zrobić to przez cały dzień, nie bardzo kontrolowania samego siebie. Tu wręcz nasuwa pewne zło fitonyashki mówiąc innym o tym, co zrobić, jeśli „fitness” – bochenek ludzi będzie go kupić i oczekiwać cudów anabolizm.

Żywność 2 godziny może być tak „rozłożyć” na KBZHU i pasuje do deficytu i cokolwiek. Różne produkty z napisem „fitness” i „prawo” na opakowaniu naprawdę trzeba przejadanie się na drodze. Z psychologicznego punktu widzenia. Wierzymy, że możemy zjeść więcej, jeśli nie jest to po prostu czekolady lub słodkie płatki śniadaniowe, a „bar fitness.” Fani ciągle żuć żywności należy starannie wybrać. I unikać wszystkiego z syropem fruktozy, cukru i margaryny. W każdym razie, byłoby miło, aby porzucić wszystko to za pomocą prostego owoców z orzechami, twaróg z owocami lub coś podobnego. Jak najszybciej przejść do „przetworzone” w „prawdziwej” żywności, poczujesz, że dieta jest znowu pod kontrolą.

Co zrobić, jeśli nie masz ochoty na podjadanie

Odpowiedź, nawiasem mówiąc, jest oczywiste. Dobrze, że nie chcesz żuć kolejny strasznie użyteczny pasek za 200 rubli – tylko czekać na obiad i jeść normalnie. To jest w porządku z tobą się nie dzieje, a katabolizm nie jest „jeść” twoje twarde mięśnie okazało. Generalnie, w przypadku utraty wagi mają wartość bardzo różne rzeczy – częstotliwość posiłków, jakość żywności i jej KBZHU. Ostatnia – w większym stopniu niż dwa pierwsze.

Ktoś stale żucia rzeczywiście pozwala na pozbycie się, na przykład, od wieczora objadania się. Innym – nic nie pomaga. Oceniając najłatwiejsze w użyciu obiektywnych kryteriów. Jeśli nie schudnąć, pomimo faktu, że wszyscy strasznie zdrowe przekąski i robisz to dobrze, myślisz. Tak więc – nie jest zdrowe, a nie bezpośrednio w praktyce. Które wciąż mają coś wspólnego z jego „Adwent” kalorii przekąski lewo. W ogóle, wiesz, a teraz, będą one pomóc lub przeszkodzić, tak trudno przyznać, że są sprzeczne z „kultury zdrowego stylu życia” z wyspecjalizowanymi i batoniki.

Elena Selivanova

load...