Czy prawdziwe: Szkolenie dla „gruszki”

Zawartość

I rzeczywiście zdecydowanie przeciwko tej warzywno-owocowych napady złości. Ale internet stale o coś w stylu „jak trenować, jeśli nogi huśtawka na czas?”. W zasadzie uważam, że jeśli nogi są „swinging” należy podziękować wszechświat i mają wreszcie sportu. Sprint praca, podnoszenie ciężarów, tak, nawet niesławny trójbój będzie bardzo, bardzo podekscytowany, „gruszki”, „trząść nogi”, ale raczej moc swoich zalet genetycznych. A w przypadku normalnego przejścia sposób sportowy, zawsze będzie puścić. Od słowa w ogóle.

load...

Nie będziesz już uważa się za niewłaściwy, zadłużoną komuś jakoś „suchą stopą, wstrząsnąć” i na ogół stają się spokojniejsze i bardziej pewny siebie. Fat burn, terenowy bieżnik, waga będzie rosła tylko w barze … Tak, w idealnym wszechświata. Nie będę płaszczyć się pseudo-antropologii, ale większość kobiet jest obca myśleniu słowo „wszystkie”. I paniki o „kołysania” jest całkiem problem ćwiczeń stóp na bieżąco.

[Powrót do spisu treści]

Jak trenować „gruszki”, a nie osiągnąć

Zaczynamy, jak zwykle, ze złą radę, z którymi zatkane sport i tak publiczny. Zazwyczaj jesteśmy poinformowani:

  • Zrobić cardio, a jego samego. „Score” na siłowni, ponieważ wszystkie te ciężkie kawałki strasznych mięśnie rosną;
  • Deal

  • Z, na przykład, przez 30-40 minut na torze, stepper, eliptyczny trener, wówczas na 20 minut do swing nogi do tyłu i na boki bez obciążeń, a „nie zapomnij o najlepszych” Wykonywanie serii 1-2 niewyraźna huśtawki ramiona na boki z gantelkami 2 kg. Wskazane jest różowy. Nie idź nigdzie, z wyjątkiem pilates i jogi. Podobno tylko nie rosną mięśnie, a od reszty rośnie.

Dlaczego to nie działa? Tak, ponieważ problem nie wynika z „wzrostu mięśni”, a od imponującego … za gruby, brak napięcia mięśniowego większości z nich i niezrównoważonego rozwoju „góra” i „dół” ciała. Nie śmiem pisać tu o rzeczach oczywistych, jak cukierki na śniadanie, lunch buterbrodikov i patelni smażone ziemniaki na obiad.

load...

Jeśli zastosujemy się do pierwszej strategii, masz … małą kopię siebie, to znaczy, uprawiane cienkie, ale wciąż zbyt obszernych ud i pośladków oraz pen-strings sutulenkuyu powrotem, a jeśli szczęście, pompowane niekończące zakrętami prasy. W żołądku i tak nie mają żadnych problemów, ale nogi na tle całej tej okazałości będzie wyglądać „jak z innej ciotki”.

Jeśli będziemy postępować zgodnie z drugiej strategii, jesteś w najlepszym razie uzyskać mniejszą kopię siebie ponownie. Jeśli siedzisz na diecie niskokalorycznej od słowa „wszystkie”. Jeśli nie jesteś – w naturze nie nastąpi to zbyt cuda, zrzucając trochę wagi, jesteś „zablokowana”. Zazwyczaj samokształcenie przy braku intensywności sin kardio. Tak, można nieznacznie zwiększyć wytrzymałość i wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego, ale nie więcej.

W trzecim przykładzie wykonania, wszystkie silnie zależy od stylu jogi praktykowane i przestrzegać diety. Jeśli Ashtanga Vinyasa Yoga – i diety, na przykład, „na żądanie”, a nie „na deficyt” … przygotuj się na najgorsze mięśni. W rękach, naciśnij do tyłu i po prostu się wyróżniał. Jeśli nie zabraknie zajęć, i stać się ćwiczyć codziennie przez 1, 5 godziny, jak przekazał Sri Pattabhi Joisa.

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie „gruszek”, w zależności od orientacji sportu

[Powrót do spisu treści]

Klasyczne ćwiczenia fitness i zasilane w siłownia

Cel: aby zrównoważyć sylwetkę, ale nie dostać się do utworzenia wystających zawodniczki. Oznacza to, że aby coś podobnego Vera Breżniewa i nadziei Granowski w końcu.

Narzędzia: 3 treningi wytrzymałościowe w tygodniu w „całym ciałem”, 2 ćwiczenia na każdej większej grupie, z wyjątkiem niesławnego nogę. „Na kolana” – jedna z podstawowych (przysiad lub ciągnąć) w trybie mnogopovtornom. Squat okresowo zmieniane na atak, bułgarski podzielonego squat squat lub jedną nogą w szczególnie dobrej sprawie. Wszystkie, z wyjątkiem stóp „chwieje” w klasycznym systemu fitness – 10-12 powtórzeń 3-4 zestawy, 60 sekund przerwy między seriami. „Nogi” zależy od wizji trenerskiej. Niektóre z nich nawet dać Tabata. Dobrze, że nie jest jeszcze jedno z nim „odwrócił”. Uzupełnione cardio w siłowni, wykonalne. Oznacza to, że odstęp jest podana rzadko i tylko przyspieszona.

Chip: Musimy przestrzegać diety. W przeciwnym razie, nie tyle nogi rosną, ale raczej, tłuszcz nie pali.

Minusy: nudny, nie pozwala na osiągnięcie dobrej kondycji, jeśli nadal pracować w trybie kształcenia. Nieznacznie zwiększa wydajność energii i szybko. W skrócie, dla estetyki, a nie na całe życie.

[Powrót do spisu treści]

Moc funkcjonalna siłownia

Cel: Camille Le Blanc-Bazin piła? Tak, widziałem jej zdjęcia wszystkich wepchnięty semi publicznych. W ogólności, celem jest osiągnięcie dobrej kondycji fizycznej, które zazwyczaj towarzyszy przyjemnych efektów ubocznych, takich jak zmniejszenie zawartości tłuszczu i zwiększenie masy mięśni.

Narzędzia: Power trening funkcjonalny mieszane Format. Co do zasady, „na nogi” będzie kulą i zrobić ciąg. Jednakże, średnia waga i w trybie mnogopovtornom wystarczające. „Na wszystko inne,” złapiesz się, push-up i robić skoki i nierówności. Czekaj, są one również na nogach. Więc, gruszki nie pasuje do mocy i sprawności funkcjonalnej? Dobry, bo prawie nie ma tryby gipertrofiynyh, a ty – wystarczająca ilość testosteronu do przerostu „stało się z przerażenia.” Wypychania do góry i do tyłu występuje głównie w wielu różnych typach ćwiczeń.

Chip: SFF z reguły nie koncentruje się na tych, którzy pracują na obszarach problemowych itp Ale wśród sportowych „spalaczy tłuszczu” to naprawdę jest najlepszy, ponieważ pozwala spalić najwięcej energii, a tak naprawdę pracuje dla zrównoważonego rozwoju układu mięśniowego ..

Wady: tylko dla tych, którzy naprawdę chcą trenować, i jest gotów poświęcić co najmniej godzinę 4 razy w tygodniu szkolenia, zamiast naśladowania. Zwykle jest dość trudne, ale wykonalne dla większości zdrowych ludzi

[Powrót do spisu treści]

Amatora kulturystyki

Cel: ciało jak model fitness

Oznacza: podstawowe ćwiczenia wytrzymałościowe i szkolenia na „opracowanie poszczególnych grup mięśniowych” plus cykli cardio. Podczas „zestaw” zrób oddzielnej sesji na „w górę iw dół”, górna pracuje w 8-10 powtórzeń, co najmniej 4 zestawy i „dołu” – 12-15 powtórzeń o średniej lub niskiej masy urodzeniowej. Aby osiągnąć ten cel – jedyną akceptowalną opcję. Wymaga regulacji mocy dla szkolenia i zgodności samej komory, czyli spać 8-10 godzin dziennie, i tak dalej. Pp_2

Wady: nie zawsze przynoszą żadnego człowieka do postaci pożądane. W rzeczywistości wystarczy, aby najmniejszego błędu w diecie i rodzaju jest „nie tak”. Lyubiteli- „gruszki” musi stawić czoła „spalanie ostatnich 200 gramów tłuszczu na pośladkach i udach” .Trebuet spokojną przemyślany uwagę.

W ogóle, jeśli spokojnie i starannie angażować się w każdej zrównoważonej metody „Grushovaya” stopniowo ustępują. Najważniejsze jest, aby nie spieszyć się też, i nadal jest, aby trenować.

load...