Czy kobiety mają szkolić swoje ręce?

Zwykle, ćwiczenia na ręce, które kojarzy nam się z „lekcji w sali:” No, jak ty, ale podczas spaceru „swing z gantelkami”. I trzęsie, dosłownie swinging z jego 2 kg na wzniesieniu na biceps i przedłużenie głowy triceps. I chcę, aby odsłonić tajemnicę – w latach treningu, nigdy nie widziałem początkujących, którzy mogą sprawnie i w jednej płaszczyźnie windą obie ręce do tej samej hantle z głową stanąć. Ale widać dziesiątki przyjaciół obojga płci wykonujących ten sam ruch z ogromnym narastanie we wszystkich płaszczyznach amplitudy i triple „sprężyny”. Ale nie dlatego, że jest on przeznaczony zatem, że winda nie może. A potem refren mówiąc, że wyciskanie jest szkodliwe, ze względu na jego ramionach boli. Proszę mi wierzyć, że nie ma żadnej z tych rzeczy.

load...

Krótka historia dlatego szkolimy rękę, a oni nie wykonują

Ogólnie rzecz biorąc, podejście, w którym nie trenować siłę, wytrzymałość, szybkość, zwinność i elastyczność, a ręce, uszy, ogon, i inne elementy zabawy jest skazane na niepowodzenie. A wszystko dlatego, że początkowo dostosowując się do „dbałością o szczegóły”, możemy dostroić się do faktu, że są one zarówno z piękną dziewczyną w obrazie. Chcesz coś powiedzieć. Nie będzie. Więc huśtawka zawieszona, a jego ręce wciąż cienki i osiągając warstwą tłuszczu na triceps. Gdzie jest haczyk?

Przypomnijmy-ka masy ciała działa, ale nie mój własny, pamiętam – waga 12 W dokręcania wąskim uchwytem a waga 16 pompki na triceps i inne ma windy Twój pokorny sługa tu miesięcy już tak robi, kiedy nacisnąć trzykrotnie w tygodniu, a to nie jest pod ręką. 2 i 4, które mają? Dziewczyny często „Swing” na zasadzie „uznane za wolne hantlami, wziął go i radości. Właśnie o to chodzi, i prowadzi ich na drogę bez powrotu. Pp_2

Mięśnie rąk po prostu wymagają postępu w wagach operacyjnych. Jeśli wczoraj było hantle 2 kg, byłoby lepiej w ciągu tygodnia, by stać gantelkami do 3 kg. Tak, tak szybko, ponieważ torba jest cięższa niż stos te same gantelek, lekkie po prostu nauczyć się podnosić w prawej płaszczyźnie.

. W ogóle nie zwiększają wagę ciężarów będzie wtedy po smutne obrazki z „prostym”, aby pokazać ich „postęp”

Następny punkt – … to nie jest w twoich podstawowych ćwiczeń wielu trenerów, po prostu nie przeszkadza, piszą ci redukcja kakoe0nibud w motyla symulatora na piersiach, niektóre triceps wysięgników na bloku, blok jest ciąg z powrotem .. (staje się – nie, to do tyłu jest szkodliwe), a zgięcie biceps do kabla rękojeści

load...

Ponownie, przykro mi, ale do masz jakieś dobre dusza nie uczy pompek z podłogi, i nie dogonić i nauczyć się robić pompki na barach, nie będzie miał żadnych ręce. To takie proste. Dobrze, maksymalna „lift, ton …” Teraz, bądźmy szczerzy. Dla zaczepów i sygnał może być zaangażowana w jodze przez pół godziny w godzinach porannych, na tarasie, zalane słońcem, a to nie jest konieczne, aby trzymać się w zatłoczonym pokoju i udawać się kołysać.

W ogóle, jeśli nie zostanie naciśnięty lub pull-up – nauczyć. Po drugie, tak jak to jest całkiem możliwe, aby zrobić z odszkodowania, a pierwsze – do zastąpienia wyciskaniu, jeśli jesteś już może być pod obciążeniem, powiedzmy 60 sekund i nie cierpi z tego też.

I wreszcie ostatnia kwestia – to jest pragnienie, aby schudnąć i pompowana jednocześnie. Widziany ciężarowców w przygotowaniu? Kobiety w ciągu ostatniego miesiąca, w wadze gdzieś tak około 75? To najbardziej nieszczęśliwa istota na świecie. To smutne, wędrując od baru do baru, światło w rogu bladym świetle twarz i rumieniąc oczy (są ze zwykłej pracy biurowej zapalnym tak, że ty ją deficytu kalorii), leży na podłodze między seriami i zawinąć w 2 swetry do nie przypadkowo relaks i nic nie psuje. Ogólnie rzecz biorąc, siłownia będzie lepiej, gdy można dostać się do odważników środkowe wag dla siebie, a następnie zaczynają tracić na wadze. Nie rośnie, tymczasem surowość szkolenia.

Ale musimy zrozumieć, że ogromne ramiona i przerośnięte bicepsy na dietę Weight Loss nikogo do pompy. I cierpi na temat „waga nie udać się na pasku, masa ciała nie jest zmniejszona” do deficytu kalorii – jeden ze składników ludzkiego życia. Tak wspinać się już na początku jednego, tak?

Syndrom dużych i małych rąk

To, wiesz, ostatni powód, że twój trening ramion nie jest wydajne. Robisz zbyt wiele zestawów i powtórzeń. Tyle jest niezdrowe. Czy szczerze chcą i pociągnąć w górę, a pompa i wiotki kończyn uzyskuje się tylko w duchu zajęciach grupy tlenowych. Ale dlaczego? Więc robisz aerobik, huśtawka, by tak rzec serce. I wiesz co? Jesteś wystarczająco pojedynczego ćwiczenia na biceps, triceps i jedno ćwiczenie, i para – na ramionach. Po drugie – nie wyczerpują hantle w ręku, jak wszyscy myślą, i pręt oporowy na skarpie w tylnej części delty. Jest przynajmniej pomoc w statywie. Ale to dywersja – Pompowanie tylko w istniejących odwiertów.

Ogólnie rzecz biorąc, to dobre podejście staromodne, kiedy biceps Swing „z powrotem w dzień” 1-2 ćwiczenia i triceps – jeden dzień ćwiczeń w klatce piersiowej jest bardzo dużo pracy. I to jest bardzo dobre, jeśli naprawdę chcesz wyników.

Elena Selivanova

load...