Co mi się nie podoba kulturystyki diety

Zawartość

W mojej osobistej liście „jak zniszczyć swoje zdrowie i nic nie osiągnąć,” pierwsza linia nie bierze modelu diety i tzw kulturystyki chemicznych diety. „Contagion”, nawiasem mówiąc, osiągnęła nieszkodliwy dyscypliny „Centrum bikini”. Ostatnio zauważyłem ze zgrozą blogu piękną dziewczyną reklamową hormonu T4 do utraty wagi. Nie, czystego sportu żelaza, ze zrównoważoną dietą i przemyślany plan treningowy jest doskonały. Dokładnie tak, jak źle jej przeciwieństwem – kulturystyka chemicznego. A ponieważ 90% zwykłych „użytkowników” bilderskih fora i odwiedzający trenazherka mają skłonność wierzyć, że ich osobista porażka w dziedzinie odchudzania nie jest to spowodowane faktem, że chego do przejadania się i nie kak-do „dotrenirovyvayutsya”, oraz fakt, że nie są podjąć „dodatków”. Jak dla modelu żywienia, ich największą zaletą jest absolutny nieprzydatność do długiego użytkowania. Z pewnym twarogu lub jogurtu jest bardziej prawdopodobne, aby zachować zdrowie, ponieważ większość ludzi nie są fizycznie w stanie „zobaczyć na zewnątrz” na diecie tych granicach, poza którą zaczyna się choroba.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dość jednej tabletki …

W tym poście, że nie pójdzie na białka i tłuszczu palnika pasku fitness. Rozmawiać o rzeczach, które są uważane za skuteczne w 90% zwykłych użytkowników, najbardziej „odważnych” nawet przyjąć – na pigułki hormonalne do utraty wagi. Jasny pomysł, aby ubiegać się o spalaniu tłuszczu leków, nienaturalne odwija ​​tempo metabolizmu przyszło konkurencyjnych kulturystów i stopniowo przenoszone do forów kobiecych.

[Powrót do spisu treści]

Trijodotyronina

Najczęściej dziewczęta podejmują trójjodotyroniny, tyroksyny, ani żadnych innych tańszych pochodnych hormonów tarczycy. Zwykle, te same substancje wytwarzane przez gruczoł tarczowy i wziąć tabletki z nich nie jest konieczne. Dla trójjodotyroniny medycznej pić osoby z rozpoznaną niedoczynność tarczycy – niski funkcji tarczycy.

load...

Choroba ta jest prawie najbardziej tajemnicza i niejasna przyrody. Niektórzy lekarze połączyć go z wyglądu nieudanej genetyki, inni – z racji ubogich w jod i owoce morza bogate w warzywa kapustne i żywności, inni uważają „jednocześnie” choroba z naruszeniem metabolizmu insuliny. Na ogół masa hipotez, ale leczenie – „wirowania” tarczycy, tak że rozpoczyna wytwarzanie hormonów w organizmie, jeśli to nie jest wystarczające.

Zazwyczaj w medycynie klasycznej w toku są najtańszym i najszybszym sposobem – bardzo różowy tabletochki. Po tym wszystkim, jest o wiele łatwiejsze niż do wykonywania masażu prostaty, wziąć jod, prawidłową dietę i wreszcie zakończyć samą pracę, która prowokuje do życia w ciągłym stresie, a nawet zmienić jej męża, miasto zamieszkania i miejsce pozostałego nakładu.

Ale to, co wszyscy jesteśmy o pacjentów z niedoczynnością tarczycy? Przejdźmy do naszego „owiec” lub prościej, rosnących cienkich pań. Są czymś zupełnie normalnym tarczycy i zaburzenia pragnienie „obudzić cienka jutro”, i bez wysiłku.

Biorąc trójjodotyroniny „zdrowe ciało”, mamy do czynienia z efektem nowej maszynie. Wyobraź sobie, że jesteś studentem i udał się głównie na piechotę. Jednocześnie, jadł bardzo mało i generalnie wolał koncerty i wystawy kolacji w kotka i spółki telewizyjnej. Teraz masz pracę na biurku i kupił swój pierwszy samochód. Większość dziewczęta w tej sytuacji zyska pięciu kilogramów nadwagi do końca pierwszego roku radości posiadaniu urządzenia. Obecnie nie jest to konieczne, aby zawsze się najbardziej, oraz torebka do przenoszenia zbyt. Trzeba tylko próbować pokonać dystans „student”, jak organizm będzie prosić o łaskę. Mniej więcej to samo dzieje się z naszym shchitovidkoj i po kilku miesiącach na hormony. Wycofuje to działa, bez względu na to, co zostało napisane w adnotacji do tabletochku. A tak przy okazji, adnotacje są pisane dla pacjentów z niedoczynnością tarczycy, a co powiesz jest zdrowe.

[Powrót do spisu treści]

Saga hormonu wzrostu

Hormon wzrostu – jest coś takiego bałwana. Ślady w postaci zdjęć hollywoodzkich aktorów, „przed i po” przygotowanie do konkretnego strzelaniu wszystko widać, niektórzy nawet nie słyszał o tym, że jego „Take All”, a niektóre w ogóle i kupił kilkadziesiąt fiolek z nieznaną zawartością. Ale można powiedzieć, że to wszystko – że hormon wzrostu nie może nikt. Ale biznesmeni z korpusu budynku chemicznego sprzedawane pod tą marką prawie wszystko.

W rzeczywistości, HGH faktycznie pozwala spalić więcej tłuszczu i budowy mięśni, w tym samym czasie. Jednak to nie zdarza się każdemu, z zastrzeżeniem spełnienia pewnych warunków:

  • Plan zajęć życia otrzymaniu hormon dostosowuje się do „leczenie” – trzeba strzelać w określonym czasie po treningu, istnieje również w harmonogramie;
  • Y „sportowiec” zaskakująco zdrowa wątroba i nerki, a radzą sobie z zatorami ogólnoustrojowej wywołanej przez stosowanie „obcego” makijażu;
  • Mężczyzna siedzący na diecie o obniżonej kaloryczności, trening z ciężarami co najmniej 3 razy w tygodniu, i nie zapomnij o kardio

Jeśli nie mylić dwóch pierwszych punktów, ten ostatni z pewnością ma nałożyć idea „dlaczego mi jakiś hormon, czy nadal trzeba przestrzegać diety i ćwiczeń fizycznych?”. Większość z nas nie chce brzmieć jak gwiazda podium fitness i osiągnąć stonowanych ciała i dobre zdrowie jest możliwe bez żadnych zastrzyków hormonalnych.

Nawiasem mówiąc, podnieść poziom naturalnego hormonu tarczycy pomaga dieta bogata w owoce morza i wodorostów, a zwiększenie ilości hormonu wzrostu wytwarzanego przez organizm, jak to możliwe, powstrzymując się od jedzenia przez 10-12 godzin dziennie.

I kolejny mały Circuits – nikt, łącznie z lekarzem, nie można przewidzieć, jak będzie reagować na arsenale młodego ciała „chemika”. Tak, historie o spadła zęby i włosy po utracie masy ciała z hormonów tarczycy i hormonu wzrostu po obwisłe piersi – prawdę. To nie zdarza się każdemu, ale jednak się zdarza. Czy jesteś tak zdesperowany, że chcesz sprawdzić stopień własnego szczęścia w tym egzotycznym sposób? Według statystyk, „transformacja” z BBW biurowej w sporcie i zaostrzone Kobieta trwa 6-12 miesięcy. Jednak leczenie jest „obsadzone” hormony tarczycy może okazać się wątpliwa rozrywka dla całego życia. I nie myśl, że jeśli ten czy inny środek otrzymuje każdego sportowca z sieci Vkontakte, to trzeba mieć pewność, aby powtórzyć swoje doświadczenia, a także pod wpływem narkotyków do ich uszu. Bądź rozsądny i szanować rzeczywistych potrzeb jego ciele – w ruchu, odpoczynku i prawidłowego odżywiania, na przykład.

load...