Ciało na piątce – najlepszych ćwiczeń, aby schudnąć i tonu

Zawartość

Czasami pomysł robi coś innego niż zwykłe rutynowe rzeczy, czyni nas ostre odrzucanie. Uwierz mi, nikt trenerem fitness nie bierze poważnie krzyki braku czasu. Myślę też, że 20-30 minut dziennie może znaleźć najlepszym menedżerem firmy naftowej i matką sześciorga dzieci, nie wspominając o mniej ruchliwą cywilu. Ale lenistwo – trudne rzeczy. Jeden z moich przyjaciół dziewczynka zdołała „koszenie” wg przydatności w stosowaniu oświadczeń żelaza: „Pieniądze w formie i trampki nie mam jogę nie chcę robić, bo nie” sekciarze „a ja nie rozumiem Pilates”. To właśnie z tych kolegów amerykańskiego trenera Jessica Smith opracowała system „schudnąć w 10 ruchów”. Cóż, dowiemy się, jak to zrobić dziś skróconej wersji, tylko 5 ćwiczeń, które będą przekształcać swoją postać tak szybko jak to możliwe. Pomyśl o tym, ruchy te obejmują ponad 400 mięśni w naszym ciele. I tak, bieganie, członków kształt i siłownia nie trzeba, więc nie ma wymówek.

load...

[Powrót do spisu treści]

Szkolenie „ciało na pięć”

Formularz : nie wymagane. Można zaangażować się w boso iw piżamie ulubionych i położył na podłodze dowolny duży ręcznik lub koc. Chociaż lepiej, mimo wszystko, to czas, aby popisywać się na antypoślizgową gumową matę do sprawności.

Częstotliwość: pociągu 3-4 razy w tygodniu, na przemian dni szkolenia w dniach odpoczynku. W przeszłości na kanapie nie leżeć i starać się przynajmniej pół godziny zapłacić walking.

Styl: wykonywać jedno ćwiczenie po drugim, czy wszystkie te powtórzeń i od razu przejść do następnego ruchu. Pod koniec „pięć” reszty przez 2-3 minut i powtórzyć „koło” jest wciąż 1-3 razy.

load...

Workout: nie wymagana praktyka na czczo, spróbuj zwiększyć amplitudę ruchu od pierwszego do ostatniego

ćwiczeń. 1. Pompek Ćwiczenia węża

Przypomina znane od czasów liceum, „szczupak”. Stań prosto, stopy na szerokość bioder, ręce wzdłuż ciała. Pochylić się do przodu, oparł dłonie na podłodze na szerokość barków siebie, stopy otprygnite powtórnie i zabiorę pozę litery „L”. Rozciągnąć kości biodrowych się, prostując plecy. Następnie otprygnite w wysokiej stres – stanowią paski. Ciało jest równoległa do podłogi, ramiona proste. Przytrzymaj przez 3-4 sekund i wydech powoli osunął się na podłogę, gięcie łokcie blisko ciała. Z tej pozycji, unieś klatkę piersiową i brzuch, pozostawiając pozę węża. Całe grono odbywa się „w zawieszeniu”, kolana nie dotykały podłogi.

Wykonaj 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 2: Squat z odrobiną skarpetki

Stoisko z nogi razem, ręce w klatce piersiowej, jak pokazano na rysunku. Opuść ramiona i dokręcić prasę, a potem wyskoczyć na palcach, wyrzucając jego rozkroku na szerokość około jednego metra. Wylądował miękko na palcach, a następnie opuść pięty na podłogę, a następnie zegnij kolana, pociągnąć miednicę do tyłu i wykonać pełny przysiad. Siedząc, wyciągnij ręce do przodu i dotknij stóp skarpetki. Żołądek nie jest relaks. Do 15 powtórzeń, powraca do swojego pierwotnego położenia, w odwrotnej kolejności, zbierając stopy skoku razem.

Ćwiczenie 3: Ramię Most

Połóż się na podłodze, umieść piętę jak najbliżej do pośladków. Początkowo, w dolnej części pleców płasko na podłodze. Aby tak się stało, konieczne jest, aby narysować brzuch jak kręgosłupa może być silniejsza i za darmo umieścić swoje ręce wzdłuż ciała i kręgosłupa szyjnego na relaks, tak aby głowa nie „stanął na szczycie. Powoli, kręg po kręgu, oderwij podłogę pleców, klatki piersiowej i zjazd na stanąć na nogi i barku ostrza. żołądek powinien być u góry remisem, a pośladki wystarczy pociągnąć w. Na szczycie przerwy przez 10 kont, a następnie powoli i stopniowo schodzą na ziemię. Wykonaj 10 powtórzeń ćwiczenia.

ćwiczenia 4. Kontakt pasek z nadjeżdżającym ruchu

Należy skupić się na ręce i nogi, przesuwając równolegle ciało na podłodze. Alternatywnie oderwać od podłogi przeciwnej ręki i nogi, i przynieść ze sobą. Należy uważać, aby nie ciągnąć ciało dłoń do nogi, wykonaj ćwiczenie na . Poprzez skręcanie powtórki brzucha przez 10 powtórzeń z każdej strony, i nie zapomnij, że po każdym ruchu „nogę na ramieniu” musi wrócić do swojej pierwotnej pozycji – pozycja paska zwrotnego.

Ćwiczenie 5. Skręcanie Supermana

Połóż się na brzuchu i wykonaj „Superman” – jednoczesny wzrost od podłogi ramionach i biodrach, pociągnąć żołądka i delikatnie przewrócił się na plecy. Gdy jesteś na plecach, siła mięśni brzucha przynieść głowę i ramiona do linii środkowej ciała i zacisnąć nogi do brzucha. Wykonaj pełną rolkę wzdłuż kręgosłupa, zawrócić, zrobić 10 powtórzeń.

Jak widać, kompleks łączy elementy Plyometrics, trening o wysokiej intensywności, a praca jogi i pilates, wiążą głębokie mięśnie. Ćwiczenia te są ściągane całe ciało i pomaga przyspieszyć metabolizm. Aby schudnąć szybciej, należy pamiętać o „Regułę 10 etapów 000”, i staramy się dojść do iz pracy codziennie na biznes. Jessica Smith – zwolennikiem zrównoważonej diety. Doradza, aby nie siedzieć na obcym ścisłej diety, nie będzie w stanie wytrzymać całe życie, i zaczynają się całkowicie wyeliminować z diety szkodliwych uwodornione margaryny, smażonych, fast foodów i zastąpienie słodyczy i wypieków owocami. Jedz 4-6 razy dziennie, i niech jedna część objętości 1 nie przekracza szkła. I autor „Ciało w pierwszej piątce,” radzi ominąć „Starbucks” lub przynajmniej zrezygnować cappuccino z wypełniaczami na rzecz zwykłej herbaty amerykańskim lub bez cukru. I oczywiście, jak większość trenerów, doradza Jessica Pamiętaj, aby pić 2 litry wody dziennie, aby pozbyć się toksyn.

Trenuj z przyjemnością, i nie może być moralnie dojrzałe do poważniejszej pracy i kupić te same buty.

load...