„Chwytaj szpiega”, lub jak rozpoznać naprawdę zdrowe przepisy kulinarne

Zawartość

Wiesz, nie lubię gotować. Nie, oczywiście, gotuję, ale sobie wymyślić coś zachwycającego w kuchni nie, to nie chodzi o mnie. W konsekwencji, podpisałem ogromną ilość kulinarnej publicznego z kategorii „fitness”. I wydaje mi się, nie wszystkie przepisy są równie zdrowe. Niektórzy ludzie naprawdę nie wiedzą, co babeczki z miodem nie nadają fitnessistke utraty wagi, a także z wytrwałością godną lepszej zalać chleb świętojański we wszystkich potraw. Nikt w przestępstwa zostaną omówione niektóre gadżety jeszcze lepiej rozważyć zdjęcia, aby nie gotować we własnej kuchni. A wszystko dlatego, że czają się w nich „szpiegów” z innego świata, kto nie jest z hantlami i czystej energii, a z bułce i sofę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Sugar’re mój

Co nie powinno być „odchudzania” pieczenia, więc jest to cukier. To nie powinno być w sosie pomidorowym, gulaszu, a nawet kuchni wschodniej. Cukier trzcinowy, miód, syrop z agawy i inne podobne składniki, delikatnie mówiąc, nie jest dużo lepsza od składu chemicznego i są same węglowodany proste.

Jak będzie, jeśli naprawdę chcesz: Istnieją 2 opcje. Po pierwsze – poważnie myślisz o swojej „matrix”, który jest szanowany nie tylko ilość kalorii, ale również stosunek białek, tłuszczów i węglowodanów. Wtedy, paradoksalnie, można gotować z cukru trzcinowego i innych „HLS-słodycze”, ale wstępnie ważenia i liczenia. Po drugie – wymienić wszystkie rodzaje środków słodzących stevidozid. Rozumiem, nie najsmaczniejsze wersję, ale pod pewnymi warunkami (brak tych słodyczy w diecie i dodanie stałej ciasta naturalne kakao), jest całkiem do przyjęcia. Dobrze Oriental Gulasz można przygotować bez cukru, nie jesteś jednym z klubu prawdziwej kuchni.

[Powrót do spisu treści]

Dobre tłuszcze, tłuszcze i bezużyteczne niezdrowe tłuszcze

Utrata wagi w zrównoważony matrycy powinien być ostrożny receptur ze świata Paleo. A dokładniej, nie ma więcej niż 1-paleo posiłki dziennie. Nasze „stare” koledzy bardzo lubią tłuszczu. Loren Cordain nawet stworzyła całą doktrynę, dlaczego, tłuszcze zwierzęce nie są szkodliwe. Cóż, nie są niskokaloryczne i zbyt. Wszystkie takie same 9 kcal na 1 g oleju lub tłuszczu. Tak więc, następnym pieczenia naleśników wątroby, myśleć o tym, jak dużo oleju umieścić w farszu.

load...

Jak będzie, jeśli naprawdę chcesz „. Lekcji matematyki” Znowu zrobić Pomyśl tłuszczu, liczyć kalorii i można gotować wszystko co chcesz. Albo … uderzył w szkoleniu „prawdziwy” mocy i wysokiej intensywności, jeśli jesteś nowy w sprawności i czytać. Ale obecnie zmierzyć i dodać trochę więcej.

[Powrót do spisu treści]

Babeczki i naleśniki Du dr Pierre’a

Warto wiedzieć, a co jest pieczone na Dukana dieta nie jest standard produktu zdrowego. Głównym powodem – aktywne wykorzystanie cyklaminian, aspartam lub innego środka słodzącego chemicznej. Spory dotyczące rakotwórczości niektórych substancji słodzących chemicznych wciąż trwają w społeczności HLS, i dość poważny D. Kessler wspomina studium, zgodnie z którym osoba, która jest używana do cukru normalnym, substancja słodząca wywołuje taką samą reakcję jak „białej śmierci”. Niezadowolony zjada bułkę „na Dyukanu”, a jego ciało nie rozpoznaje sztuczny słodzik, a także rzuty insuliny. W rezultacie – zwiększenie apetytu, oraz naruszenia podstawowych zasad zdrowej diety. Umiar w jedzeniu, co jest.

Jak będzie, jeśli naprawdę chcesz: stewiozyd. Bez smaku? Posypać sproszkowanym cynamonem. Ponownie, bez smaku, a ja chcę słodkie? Jedz du ciasto z jagodami, nie schudnąć Dyukane autentyczne. Znów bez smaku? Podobnie jak w starych, dobrych czasach jak jabłka deserowe, śliwek i gruszek, oni pomogą Ci zaspokoić apetyt na słodycze, a nie zdobyć żadnych nieznanych chemikaliów.

[Powrót do spisu treści]

Sushi Mania

Kraj Kwitnącej Wiśni dał światu nie tylko anime i manga, ale także modę na sushi. Jak również silne przekonanie, że Rolls – najbardziej, że nie jest to produkt zdrowy. Jednakże, należy czytać przepis na rolkach, a przekonasz się, że jest delikatnie mówiąc, nie do końca. Sushi, a raczej są w „szarej strefie” zdrowego odżywiania. W szczególności w dziedzinie środków spożywczych, które można jeść kilka razy w tygodniu przez planowane przekroczenie diety. Po tym wszystkim, zawierają:

  • Ocet ryżowy z dużą ilością cukru;
  • Białego przetworzonego ryżu, które ma dość wysokim indeksie glikemicznym; Sól
  • Często, zamiast świeżych ryb, i zupełnie niezrozumiały z punktu widzenia składników zdrowotnych, takich jak serów topionych (i myślisz, w gastronomii do was feta niskotłuszczowe umieścić?), wędzonych ryb, majonez (dokładnie przeczytać skład rolkach), i tak dalej; Sos sojowy
  • Często mgliste, lecz pochodzenie chemiczne

Co zrobić, jeśli naprawdę chcesz: Istnieje „boot” dzień jeśli praktyka tych. Lub gotować w domu sashimi, eliminując cukier z marynaty. Albo nawlec igłę i uczynić rolek brązowej mieszaniny ryżu i awokado świeżego łososia. Są, oczywiście, trochę trudniej równo obcięte, ale ostry nóż i trochę treningu rozwiąże problem dla ciebie.

[Powrót do spisu treści]

Koktajle Boom

Tutaj osobiście nie wiem, na jakiej zdrowia korzyści nadzieje obywateli, dodając do koktajli kilka łyżek normalne (z syropu kukurydzianego, który zwiększa apetyt), masło orzechowe, towarzyszące tym wszystkim kilka bananów i proszku białka ważkie miarkę z wysoką zawartością substancji słodzących. Powyższe jest „średnio w szpitalu” … nie ma receptury, bez gainer dla zbioru masy mięśniowej, a koktajl … dla utraty wagi.

Problem z receptur smoothie jest to, że są one przenoszone do amerykańskich stron kulturystycznych:

  • Nie brać pod uwagę, że w naszym kraju trudno jest kupić organiczne masło orzechowe, a „łyżka” jest rozumiana nie łyżeczkę i jadalnię;
  • Nie uważają, że są cechą rynku mleczarskim, a raczej kupujący. Raczej będziemy rzucać w kosz opakowań mleka 2,5% tłuszczu zamiast 0,5%;
  • Ignorować pasja Polaków i Ukraińców do dużych, czyli w zrozumieniu reszty świata, karmić banany;
  • Regularnie „panna” z grupy docelowej. Zgadzam się, pieczenie przed zawodami resztki tłuszczu 120 funtów kulturysta, a 70 funtów odchudzanie damy mają różne potrzeby do makroskładników i energii

Co zrobić, jeśli naprawdę chcesz: napój jogurtowy z pół banana i wszelkich jagód. Albo z jagodami i stewiozyd. Wszystkie inne wersje, w tym gronem tłuszczu i cukru, zarezerwowanej dla etapów rekrutacji mięśni. Albo jako alternatywa dla lodów na własnej nastoletniego syna.

load...