Borovaya macicy mięśniak z: receptur i metod leczenia i przeciwwskazania do przyjmowania

Ortiliya jednostronna (Wyżyny macicy) Od dawna wiadomo, do tradycyjnych uzdrowicieli jako roślina do korygowania problemów ginekologicznych. Często stosuje się go narkotyki w oficjalnej praktyce. Używane z mięśniakami macicy wyżynny, endometrioza, zapalenie przydatków, niepłodność, zespół policystycznych. W dawnych czasach to zioło o nazwie kobiece – pomogła zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko dla kobiet z hormonalnej tle.

load...

Zawartość:

Substancje czynne Wyżyny macicy

Uzdrawiająca moc tej rośliny ze względu na swój unikalny skład chemiczny. W ekstraktach z ortiliya jednostronna zidentyfikowanych związków silnych, które mają wpływ na cały organizm:

 • Irydoidów – główne substancje czynne. Ma silne działanie antyoksydacyjne, ma działanie przeciwbólowe, przeciwnowotworowe i przeciwzapalne właściwości immunomodulujące.
 • Fitohormony – analogi roślinne leków hormonalnych, normalizuje hormonów.
 • Arbutyna – naturalny środek antyseptyczny. Na irydoidów tworzy gorzki smak.
 • Kumaryny – przeciwskurczowe i antykoagulanty, mają właściwości przeciwnowotworowe.
 • Flawonoidy – naturalne przeciwutleniacze i konserwanty.
 • Quinones, kwasy organiczne, sole mineralne witaminy CI przyspieszają przemianę materii i usuwanie toksyn z organizmu.

Ta mieszanina substancji czynnych, stosowanie wyżynnego mięśniaka macicy pomaga zatrzymać wzrost guza, ciągnąc eliminowania bólu i stanów zapalnych, a w niektórych przypadkach – nawet zmniejszenie wielkości guzów.

load...

Charakterystyka leczenia Wyżyny macicy

Preparaty z kobiet ziół wykorzystywanych do wielu schorzeń ginekologicznych. W każdym przypadku, poszczególne sposoby stosowania, stężenia i kształt są zaprojektowane w medycynie ludowej. Dlatego od czasu odbioru wyżynnych mięśniaków macicy, trzeba znać dokładną diagnozę, pomagając wybrać skutecznej terapii.

Myśląc o samoleczenia, należy pamiętać, że zwłóknienie jest patologiczna forma, tak popularne recepty mogą być używane tylko jako uzupełnienie terapii konwencjonalnej, powołanego eksperta. Jeżeli zaleca gynaecologist chirurgiczne usunięcie węzłów nie jest konieczne, aby opóźniać działanie.

Ważne: podczas leczenia trawie kobiet jest konieczne, aby kontrolować morfologię krwi, ponieważ wysokie poziomy kumaryny, flawonoidy i witaminy C zmniejsza krzepliwość krwi, co może powodować poważne krwawienie. Jest to szczególnie ważne w leczeniu mięśniaków podśluzówkowych.

Przepisy tradycyjnej medycyny w leczeniu mięśniaków

Tradycyjnych uzdrowicieli zaleca w leczeniu alkoholowej nalewki lub wywaru z ziół kobiet. Środki te są przyjmowane doustnie lub stosowane miejscowo, są one łatwe do przyrządzenia w domu, najważniejsze – dokładnie przestrzegać proporcji surowców i procesów technologicznych.

Alkohol nalewki w domu

Wlew ortiliya jednostronne możliwe szukać w aptekach, ale to jest łatwe do wykonania w domu. Potrzebujemy 50 g suchego surowca umieszczonego w nieprzezroczystym naczyniu i zalać 500 ml 50-70% alkoholu etylowego lub wódki. Mieszaninę ogrzewano przez 3 tygodnie w chłodnym miejscu, a następnie dobrze odcedzić i wycisnąć resztę. środki przechowujące może być w lodówce przez długi czas. Aby osiągnąć dobre rezultaty w leczeniu bardzo ważne jest, aby pamiętać, jak zrobić nalewkę z wyżynnego mięśniaka macicy.

W tej chorobie, zaleca kursy leczenia – kilka cykli trzech tygodni, w odstępie 7 dni (w czasie miesiączki).

Weź 30-40 kropli nalewki trzy razy dziennie. Lepiej skupić się roślin w szklance wody.

Wywar Leczenie i infuzji

Nalewka alkohol może być zastąpiony przez wywaru wody. Gotowanie to lepiej w kąpieli wodnej: 10 g surowego zalać szklanką wrzącej wody, aby ogrzać się w ciągu 15 minut i domagać się w cieple 1,5-2 godzin, odcedzić. Szkło pożywki podzielić na trzy dawki dziennie. Przebieg jest taki sam jak w przypadku wlewu leczenia.

Dla lepszego efektu odbiór bulionu wewnątrz może być połączony z zewnętrznym stosowaniu wlewów w postaci irygacji. Aby przygotować 50 g suchej trawy wypełnić litra wrzącej wody, ogrzać kwadrans nalegać 6 godzin. Przebieg Bicze – 10 dni roboczych, procedurę należy powtórzyć rano i wieczorem.

Recenzje terapii, a wyniki

Leczenie mięśniaków macicy wyżynnych nie zawsze jest skuteczne. Pozytywne wyniki zanotowano w lokalizacji guzów w warstwie mięśniowej (śródmiąższowe mięśniaków), a dopiero na wysokości nie przekraczającej 10 mm. W innych przypadkach, obróbki nie będą skuteczne wobec guzów.

W leczeniu mięśniaków macicy Wyżyny opinii można znaleźć dość sprzeczne. Najczęściej kobiety, które doświadczyły tego samego leczenia w zakładzie, zauważyć gwałtowne pogorszenie w ciągu pierwszych 3-5 dni. Jednak, zgodnie z zielarzom, więc powinien on być – wskazanie pogorszenia skuteczności leku.

Ponadto, w hotelu, nie ma odniesienia do niepowodzenia leczenia w odniesieniu do dużych mięśniaków. Jednak u większości pacjentów są zadowoleni z wyników – byli w stanie powstrzymać wzrost mięśniaków i pozbyć się problemów związanych z chorobą (ból, zaburzenia miesiączkowania, stanów zapalnych).

Przeciwwskazania do samodzielnego

Jak w przypadku każdego leku, jeśli Wyżyny macicy mięśniak ma przeciwwskazań. Należą do nich: reakcje

 • 0. Indywidualnych nietolerancji i alergii;
 • Zaburzeń hormonalnych (zmiana funkcji jajników i tarczycy);
 • Niska krzepliwość krwi, hemofilia, trombocytopenia;
 • Duże guzy rozmiar i podśluzówkowe mięśniaki subserous;
 • Choroby wątroby, żołądka, i trzustki;
 • Leczenie

 • Kortykosteroidami i leków cytotoksycznych.

Ortiliya jednostronna – Heavy roślinę, więc jego użycie może mieć niepożądane konsekwencje, włącznie z naruszeniem równowagi hormonalnej i pojawieniem się poważnych krwawień. Dlatego konsultacja lekarza i dokładnego zbadania wymagane przed rozpoczęciem leczenia.

Leczenie sposobów ludowych

Chorób kobiecych

load...