Boks inspiracji, spokojny i odchudzania

Zawartość

nienawidzą swojego szefa? Zdarza się, ale nic naprawdę nie można pomóc, oczywiście, jeśli jeszcze nie znalazł się lepiej. My najbardziej „ulubionym” zmuszeni iść do pracy w koszulce z krytymi barków, tak aby nie straszyć klientów deltoids i módlcie się w porze lunchu. Jest to, nawiasem mówiąc, przeżył, ja po prostu znaleźć lepszego klubu, i uciekli. Czasami okoliczności prowadzą nas z nas samych, a my zwracamy się do żywności jako uniwersalny środek uspokajający. Później jednak mamy do winy lustro i nagle skurczone spodnie.

load...

Ale to wszystko da się uniknąć, co najważniejsze, aby wybrać odpowiednie sposoby transformacji energii. Nienawiść i złość są najlepiej oświetlone podczas aktywnego zajęć fitness, boks, sprawdź sam. A mimo to, ten trening pozwala spalić około 9/8 kalorii na minutę, co pozostawia żadnych szans tłuszczu. Ponadto intensywna zestaw skoków i uderzeniami, „czyści” mózg jest prawie jak joga, tak, że po lekcji, można skoncentrować się na rozwiązywaniu problemów pracowników, a przynajmniej zastanowić się nad perspektywą wypoczynku z przejściem na mniej żmudnej pracy.

[Powrót do spisu treści]

Sprzęt i periodyzacja

Bokserki trenować codziennie, ale co mamy ze sobą na tyle, aby zastąpić to wysokiej intensywności kardiosessii 2-3 lekcji w tygodniu. By the way, ideologicznych przeciwników rozwiniętej muskulaturze może zakończyć ćwiczenia zestaw szkoleń w prasie i bezpiecznie zapomnieć o treningu siłowego – pracować z małym hantle w stylu wstrząsy pomaga zacisnąć mięśnie i zmniejszyć głośność bez dodatkowego wysiłku.

Trzeba będzie hantle z kartami w dłoni, są one zwykle sprzedawane w muszli działów aerobik. Dodatkowo zakup wygodnego liny i nie zapomnieć o trampkach – złość, gniew i kręgosłupa i stóp powinny być chronione.

load...

Wykonywać wszystkie ćwiczenia, jeden po drugim, po każdym ruchu set wkładka minut skakanka w komfortowym stylu dla Ciebie, wypełniając okrąg, naciśnij podłogi 20-30 razy, a następnie powtórz ćwiczenie od pierwszego do ostatnich 2-3 razy.

[Powrót do spisu treści]

Ciepłe

Te bokserzy nie uznają żadnych bieżnie i trenażery eliptyczne. Jak poruszać się wokół pierścienia miękkiej skoków. Nie daj się skrzywdzić pomaga specjalny nagrzewania przy użyciu konwencjonalnego liny. W ciągu 3 minut, delikatnie skakać na dwóch nogach, bez skorupek, próbując najpierw wylądować na przedniej części stopy, a dopiero potem opuść pięty. Następnie wziąć sznur i skok 2 minuty na prawą nogę w lewo, i vice versa. Pełna rozgrzewka zestaw 5 minut skakanka na dwóch nogach. Zaawansowane zaangażowana może pracować w technice „podwójnego skoku” – jedna łza nogi nad ziemią spadnie 2 „przewijanie” liny.

Ćwiczenie 1. Jeb Krzyż z hantlami


Stań z nogami oprócz skoku na odległość jednego metra. Następnie zegnij prawą nogę i lewą nogę zaostrzenia skarpetkę wewnątrz tak, aby uzyskać pozycję wyjściową jak na zdjęciu. Wziąć bezpośredni cios prawą ręką, przynosząc hantle na poziomie nie pod ramię, a następnie doprowadzić prawą rękę do przodu i lekko przekręcając pasa, uderzył w lewą rękę do przodu. Alternatywne rzuty za 1 minutę, a następnie przełączyć nogi i pracy przez kolejną minutę.

2. Ćwiczenie „dla włosów i na kolanie”


Wyobraźmy sobie, że w rękach nawet nie hantle i wodniste volosenki osławionego szefa. Linka prasę i ręce, wziąć kolano do podnoszenia poziomu pasa podczas dostosowywania ramiona do przodu. Użyj jasny obraz swojego „wroga” energicznie pracować przez minutę z prawej nogi, i jedną minutę po lewej stronie.

Ćwiczenie 3. „hak Sprint”


Stań z nogami oprócz skoku na odległość 1 metra. Przenieś ciężar ciała na prawą nogę, wyciągnij lewą rękę z powrotem, i wziąć hak prawej ręki – rzut boczny w prawo do centrum na własnej brodzie. Zmień pozycję stóp, przenieść ciężar ciała na lewą nogę, a następnie wykonaj hak lewą ręką, tuż bilansującego ręcznie. Wykonaj ruch przez 1 minutę, spróbuj uruchomić szybko, ale nie zamieszania. Pamiętaj, że każdy ruch musi być naprawdę silny, mocny i wpływ jakościowy, a nie tylko skok ręka z hantle.

Ćwiczenie 4. „Chasing Dwa zające”


Wyobraź sobie swoje ukochane shefini również przykry Manager Assistant. Leap, rozłożył rozkroku, wydrukować hantle na wysokości klatki piersiowej, a zarazem ostrym ciosem zmiażdżyć wroga na prawo i lewo. Staraj się nie wyprostuj łokcie pełni, niech pozostanie trochę miękkie. Następnie przeskoczyć „gromadzenie” ręce i nogi do środka i powtórzyć od początku. Podczas strajku, musi być w Plie – kolana lekko ugięte, palce wyglądają siebie. Pozwoli to nie tylko dodatkowy przepływ energii, ale również przyczynić się do zaostrzenia wewnętrznych ud i pośladków. Pracować przez 1 minutę.

5. Ćwiczenie „Kolano i kick up”


Wyobraź sobie, że twój przeciwnik dostaje się na stołku. Teraz trzeba uderzyć go prawą ręką na brodzie i przeciwległym kolanie nogę – w żołądku. Praca z prawej strony i lewej stopy przez jedną minutę, a następnie przełączyć nogi i ramiona. Pamiętaj, że nie należy nadmiernie „rozpuścić” żołądek, dokręcić i ustabilizować prasę powrotem na ciosy były bardzo silne.

Jeśli chcesz schudnąć szybko, na przykład, aby zwolnić określoną datę lub potrzebujesz trochę więcej zmienić dietę. W dniu szkolenia mają swoje nasiona zbóż, śniadanie bogate w witaminy E, takie jak owsianka z nasion słonecznika. Jako przekąskę, zjeść jabłko, a na kolację należy zamówić sałatkę z buraków. Ten pakiet produktów dostarczy organizmowi napływem żelaza, co oznacza, że ​​mięśnie mogą kurczyć się na tyle szybko, aby spalić dużo kalorii.

Po treningu doładowania białka i antyutleniaczy – każdego posiłku białkowego z dużej części zielonych warzywach liściastych. I, oczywiście, nie zapomnij dodać do sałatki seler. Mówią, chrupiące warzywa pomaga zredukować stres lepiej niż dobry trening. Wybierz nową strategię radzenia sobie ze stresem, a to na pewno stanie się bardziej harmonijne i spokojne. No i na pewno nie będzie porzucić pokonać bossa kosz na śmieci. Powodzenia!

load...