Banan dieta dla 3 i 7 dniach i jego warianty – mleko i twaróg i bananów

Wszyscy wiemy o smaku bananów. Są delikatne i bardzo przyjemne w smaku. Ale czy to możliwe, aby stracić na wadze za pomocą tego wspaniałego owocu? To banana diety został stworzony do tego celu. Ma swój olimpijski dietetyka Jane Griffin. A czas pokazał, że jej wysiłki nie poszły na marne. Takie wyładowanie organizmie jest bardzo skuteczna z uwagi na to, miliony kobiet uzyskuje się dobre wyniki.

load...

Zawartość:

Podstawowe zasady banana diet

Jak zwykle podstawą wszystkiego jest przygotowanie. Dlatego, aby nie zaszkodzić organizmowi, przed przejściem do nowej diety powinny zachować jedną ważną zasadę: wyeliminować sól z diety w dzień przygotowania, smażonych i tłustych. Pożądane jest również, aby mięso i słodyczy. Podczas gdy większość diet pokarmy powinny jeść tylko banany.

Aby odnieść sukces w tej trudnej materii ważne jest, aby zwrócić uwagę na samego owocu. W żadnym wypadku nie jest to niemożliwe, aby kupić dojrzałe banany. Zawierają one substancje, które są słabo wchłaniane przez organizm, szczególnie podczas diety. Ponadto konieczne jest, aby być ostrożnym przy ich czyszczeniu. Należy to robić ostrożnie, a ponadto usunąć skórki białą nicią. Do stosowania w żywności nadaje się tylko miąższ banana! Choć taka dieta z suszonych owoców są przeciwwskazane ze względu na ich kalorycznych 5-6 razy wyższa niż jego świeżych „przyjaciół”.

load...

Różne rodzaje „słodkiego” dieta

Istnieje kilka odmian ciała banan rozładunku. Różnią się długością i diecie. Rozważmy każdy z nich oddzielnie.

  • Banana diety przez 3 dni – jest to trudne, ale bardzo skuteczne. Każdego dnia należy jeść trzy banany i pić trzy szklanki mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Jeśli z jakiegoś powodu nie mogą pić mleka, to może zastąpić jogurt o minimalnej zawartości tłuszczu. W jednym posiłku można rozgnieść banana i wymieszać z jogurtem. Dieta ta znana jest również jako dietę bananów mleka.
  • Łagodny diety – to taki, który jest przeznaczony do 7 dni. Ten wariant jest o wiele łatwiejsze, ale nie mniej skuteczne. Ograniczenia prawie nie istnieje. Jeść banany możesz kiedy chcesz. Należy jednak pamiętać, że jeden dzień można zjeść pół kilograma owoców. Pragnienie, aby ugasić wolno zielonej herbaty lub przegotowanej wody podgrzać. Ilość płynów, nie są ograniczone. Banana diety przez 7 dni zmniejsza wagę o około 1 kg dziennie. Oszałamiający wynik, prawda! Jeśli jesteś bardzo trudno zapanować nad sobą, a następnie pozostawiono pewną ulgę. Na przykład, wolno jeść łyżkę dowolnej niskotłuszczowego zboża, kawałek gotowanego mięsa i pić trzy łyki kawy. Ale to lepiej tego nie robić. Jeśli jesteś bardzo głodny, a potem jeść więcej bananów!
  • Odchudźcie z tych owoców może być w połączeniu z innymi produktami. Przykładem tego jest twaróg i bananów diety. Czas trwania takiej diecie przez 7 dni, a ciężar jest zmniejszony o średnio 5 kg. Korzyści z takiej diety jest trudne do przecenienia. Twaróg – jest to produkt bogaty w wapń, co jest bardzo korzystne dla stawów i kości, banany zawierają wiele witamin i minerałów. Ponadto, produkty te są pożywne, więc ten sposób moc jest przekazywana łatwo. Zasady takiej diecie, że cały czas rozładowania jest podzielony na różne dni. Pierwszy, trzeci, piąty i siódmy dzień jesz twaróg z owocami. I drugi, czwarty i szósty dzień – banany i produkty białkowe. Pamiętaj, aby pić dużo płynów – wody lub herbaty bez cukru.

Memo Video na trzydniowej banana diet

Zalety i wady

Banany – magazyn witamin i minerałów. Zawierają one witaminy E i C oraz witaminy B6 w owocach – jedną czwartą dziennego zalecanego spożycia dla człowieka. Ponadto, są one źródłem żelaza, wapnia i fosforu. Banana diety dla utraty wagi jest bardzo dobre dla organizmu, oczyszczając go z toksyn i metabolizmu normaliziruya. Oznacza to, że jeżeli natychmiast po przejście do normalnej diety nie rzucić się na fast-food, a następnie rzucił kg przez długi czas nie wróci do ciebie. Ponadto, w celu poprawy stanu skóry.

Przeciwwskazania do diety to przewlekła choroba jelit, żołądka lub nietolerancji produktu. Przed rozpoczęciem eksperymentu, należy skonsultować się ze specjalistą. On będzie w stanie ocenić swoje zdrowie i zdecydować, czy warto podjąć ryzyko.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Szczególną czujność od dietetyków jest mleczno-banan dieta. Daje szybkie wyniki, lecz ciała jest w stresie. Ponadto, efekt może szybko dotrzeć do „NIE”. Należy również zauważyć, że jeśli nie lubisz banany, mleko, lub jakiś inny produkt, który jest obecny w diecie, nie zmuszaj się. Z reguły, gdy dieta będzie tortur jest nieskuteczne.

Stosowanie diety bananów – to dobry sposób do normalizacji masy ciała. Przyjdź do tej sprawy rozsądnie i ostrożnie, i trzeba wszystko potoczy. Powodzenia!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...