Aplikacje i rzemiosła z naturalnych materiałów: widoki z puchu i pierza swoje ręce

Aplikacje – z zastrzeżeniem, drukować i artykuły dekoracyjne wykonane z naturalnych materiałów – mogą być wykonane z form całej rośliny lub ich części. Na tle aksamitnej używać papieru lub papieru do rysowania. Aby pracować na aplikacji jest wymagane nożyczki, pęsety, igły, nici, pędzla farba, klej.

load...

Zawartość:

Malownicze „web” z suszonych kwiatów.

Zapoznaj się z kartonu i trzymać się papierze aksamitu. Jeśli używane do tła płótna, to rozmiar musi być o 2-3 cm dłuższy niż kawałki tektury, dzięki czemu można zawinąć i przykleić ją na odwrotnej stronie. Wklej tła, umieścić je na talerzu i naciśnij płaski ładunek. Kiedy klej wyschnie, fundament jest gotowy.

Aplikator jest łatwiejsze skład całej instalacji. Zacznij poprzez obwód skład – elementy kadrowania obrazu składane. Lay rośliny od krawędzi ku środkowi. W tym samym czasie, upewnij się, że dolna część każdej rośliny objęte górnej części następnej. Wszystkie aplikacje leżał na stole, określ lokalizację elementów kompozycji, a dopiero potem do umieszczenia tła.

load...

Jeśli roślina była do wyschnięcia pod ciśnieniem, można po prostu przykleić do podłoża za pomocą kleju. Wolumetryczne suszone rośliny są przyszyte do bazy. Igła i nici, w którym weszło w związki małżeńskie, kwiat i przebijania podstawę, dokręcając gwint tak, że węzeł nie zaobserwowano wśród płatków kwiatu. Na odwrotnej stronie kawałka nici zakotwiczenie kleju lub klejące papieru. W celu zabezpieczenia trzpienia lub kłoski przekłuwania tylnej części podstawy przechwytują macierzystych w takim miejscu, że gwint nie jest widoczny, wprowadzić igłę w ten sam otwór i gwint zamocować na tylnej stronie. Gdy cały utwór zostanie ustalona, ​​produkt gotowy do umieszczenia w ramce – najlepiej lekkie, ponieważ tło zwykle wybierają ciemne kolory.

Doskonałym materiałem do takich kompozycji są jednoroczne płatki dalie, astry, tagetesa (nagietka), tulipan, róża, Rudbekia, stokrotki, jarzębiny. Te rośliny są dobrze zachowują swój kolor, gdy zasushivanii.

Samouczek wideo do tworzenia nieruchomego

Życie

Obrazy i stosowanie dół

Materiał do bezklejowych tzw sucha aplikacja puch topoli dajesz, bawełny, bawełny trawy, Wierzba Jurek, oset. Tło może być tylko papier aksamitna ciemne kolory: czarny, ciemny brąz, ciemny czerwony, granatowy, ciemnozielony. Do pracy wymagane pęsety, igły lub dużą metalową igłę z ostrą końcówką i ostrym nożem lub skalpelem. Zastosowanie puchu mogą podlegać także historia i dekoracyjne.
wyborze tematu pracy, konieczne jest, aby pamiętać, że łatwiej jest pracować, jeśli małe szczegóły, a jeśli są one małe. Zwierzęta, ptaki, rośliny, wybrać puszystą konsystencję: leverets, kociaki, pisklęta, szef mlecze.

Podstawowym materiałem do zastosowań mogą być uznane puch topoli. Zbierz je na początku czerwca, gdy kotek zaczynają dojrzewać i otwarte pudełka. Dojrzałe kolczyki strzelać prosto z drzewa i usunąć nasiona i suszone płatki, co do końca sierpnia będzie Fluff Wierzba Jurek, oset. Przechowywać w suchym strzępiącą zmontowane mostu w pudełkach lub kopertach. Może stać się nudny w plastikowej torebce.

Zastosowanie puchu, jak każdy inny, rozpoczyna się od wyboru jej historii i szkicowania. Na odwrocie szkicu odcieniu białym lub jasnym żółtym ołówkiem lub kawałek suchego mydła. Zacienionym boczna jest nakładany na papier aksamitu i rysuje kontury rysunku ołówkiem. Ustanawiające początek w lewym górnym rogu szkicu, a część nie-roboczym białej pokrywy papieru, tak aby nie zostały uszkodzone białe linie ołówkiem. Aby puch łatwiej dopasować, można go wyciąć nożyczkami. Fluff cienka warstwa stosowana, a potem gruba razie potrzeby wzmocnić odcienie. Pierwsza warstwa schodzi łatwo i pewnie, ale kolejne warstwy są stałe, co gorsza, powinny one być dokręcone naciskania klawiszy palca i leżała błonnika bezpośrednio we właściwym kierunku udaru mózgu. Aby puch topoli we właściwym kierunku, jakby podrapał się igłę, czesanie i ciągnięcie. Topola kłaczki mogą być skręcone w wici, torując o źdźbło trawy, gałęzie drzew, nogi, linie konturu. Ponieważ kulki zrobić źrenice oczu, nosa, przycisków, grochu, topola kłaczki mogą być układane za pomocą szablonu, który jest cięty na przykład kurczaka. Aplikacja odłożyć na ramie pod szkłem lub polietylenu.

Wideo z zasadą „puszyste”

Malarskich

load...