Aminofyliny od cellulit śmietany aminofili ważny przez gładką skórę

Na pośladkach

Aminofyliny cellulit używać stosunkowo niedawno. W ogólności, lek ten jest stosowany w leczeniu chorób układu oddechowego. Lekarze przepisują go w astmie oskrzelowej. Jak to wpływa na tkanki tłuszczowe i dlaczego zrobił tak wiele hałasu wśród kobiet na całym świecie? Spójrzmy prawdzie w oczy.

load...

Zawartość:

Hated „skórka pomarańczowa”

„Skórki pomarańczowej” może zadowolić kobietę tylko wtedy, gdy pojawia się na pośladkach ex-mąż panny młodej. Jeśli znajdziesz coś takiego w sobie, psują nastrój szybko. Ale problem jest rozwiązany, najważniejsze – mieć chęć i trochę czasu.

Cellulit – wynika z czynników zewnętrznych. Jeśli zauważysz problem dotyka nie tylko kobiety z nadwagą mają hudyshek również często można zauważyć tłuszcz podskórny. Powodem tych tłustych sklepów w słabym krążeniem, co z kolei może być wywołane przez złą dietę, brak aktywności fizycznej, czy tylko stres.

load...

Tak więc, z powodu chorób układu krążenia w komórkach staje się bardzo mało tlenu i dwutlenku węgla, przy czym odpady są uzyskiwane bardzo powolne, co prowadzi do obrzęku tkanek. Zatem w przestrzeniach międzykomórkowych powstają zamiast grubych włókien drobnych włókien. Noworodki komórki tłuszczowe gromadzą się w grupach i są pokryte powłoką. W ten sposób skóra jest podobna do skórki pomarańczowej. A twoim zadaniem jest przełamanie tej samej skorupy.

Skład kremu z aminofyliny cellulit

Wchodzenia w kontakt ze skórą, aminofilina powoduje ogrzewania tkanek. Przejawia się to w postaci mrowienie i ciepła. Naturalnie, krążenie krwi przyspiesza, komórki pochodzące z nadmiaru płynów i obrzęk ustąpi. Zatem przeciw astmie leku w stanie wygładzić nierówności na tłuszczu skóry. W związku z tym, producenci kosmetyków często zawierają ją w antycellulitowym.

Krem aminofyliny cellulitu można kupić w każdym sklepie lub salonie kosmetycznym. Ale będzie lepiej go kupić w aptece, ponieważ nie zawsze jest gwarancją posiadają certyfikaty jakości dla każdego produktu. Narzędzia te są bardzo łatwe w użyciu. Najczęściej muszą one być stosowane do obszarów problemowych dwa razy dziennie, jednak wszystkie warunki wyszczególnione w sprawozdaniu. Stosując takie środki nie zapominaj o sporcie i masażu. Jeśli chodzi z „skórki pomarańczowej” kompleksu, wynik będzie widoczne znacznie szybciej.

Przy wyborze kremu lub serum, należy zwrócić uwagę na liście składników. Jeśli aminofilina jest wymieniony jako pierwszy, a następnie środek jest skuteczny, a zatem bardziej kosztowne kosztuje. Im bliżej końca listy jest oznaczona jako aktywny składnik, to jest w mniejszym stopniu w postaci kremu.

Ekspertyza w sprawie skutków aminofyliny cellulitu

Sama kosmetyczka

Dla każdego gotowi oznacza, że ​​muszą być gotowi zapłacić dużo pieniędzy. Jeśli naprawdę chcesz, aby zapisać swoje finanse, to nie jest rozwiązanie. Aminofyliny można kupić w czystej postaci, za cenę, opcja ta będzie znacznie tańsze. Jest on sprzedawany w aptekach, jest dostępny w postaci kapsułek i tabletek. Jako odpowiednik, można zaoferować eufillin. Ponieważ leki te mogą przygotowywać własne masaż mieszanina, okłady lub opakowania.

Jeśli zdecydujesz się zostać kosmetyczką dla siebie, a następnie natychmiast poszukaj przeciwwskazań. Przy podwyższonym ciśnieniu, niewydolności nerek, biegunka, zapalenie błony śluzowej żołądka i ciąży nie mogą korzystać z tych leków. Karmienie piersią jest również zawarte w tym liście.

Kremy i mieszaniny owijania

Aminofyliny cellulit w czystej postaci jest rzadko używany. Zasadniczo, to rozcieńcza się śmietany, masła lub Dimexidum. Oglądając celów, dla których można gotować mieszaninę. Jeśli to tylko część do ucierania, a następnie wymieszać wystarczająco dużo eufillina 10 tabletek i 50 gramów kremu zwykłej dziecięcej. Rub mieszankę w skórę powinno być 2 razy dziennie przed spacer lub iść na siłownię. Kompozycja może zawierać okłady dla wszystkich wyżej wymienionych składników, plus olejki eteryczne.

Głównym warunkiem jest, by zakończyć swoją mobilność. Po umieścić gotową mieszankę na obszarach problemowych, owinąć folią spożywczą i wszystko to, co chcesz, tylko nie siedzieć spokojnie. Można odtwarzać muzykę i taniec, próbując się rozgrzać odpowiednich miejscach. Jeśli mają trudności ze „skórką pomarańczową” na brzuchu, to będzie bardzo pomocne, aby obrócić obręcz w pasie. Cała procedura powinna trwać co najmniej godzinę.

Warianty mieszaniny do owijania dużo, więc wybór będzie dalej swoje:

  • Wariant 1: Połącz Dimexidum 5 g, 1 fiolka aminofilina, kilka kropli cytryny lub mandarynki oleju i 10 g kremu niemowlęcym. Mieszać do uzyskania jednorodności i stosować na skórę.
  • Wariant

  • 2. Jest to rzadki przypadek, gdy aminofilina stosuje się w czystej postaci. Po prostu wciera się w skórę, a po zakończeniu absorpcji krem ​​do masażu jest stosowany i owinięte folią.

Masaż aminofyliny

Podczas masażu, można też użyć kremu z aminofiliny cellulitu. Zwiększa to skuteczność zabiegu wiele czasu. Mieszaninę przygotowuje się po prostu do masażu mieszany z oliwą z oliwek Dimexidum i aminofilina. Po sesji, skóra nie musi wytrzeć lub zmyć wodą. Nosić specjalne spodenki antycellulitowe i chodzić po domu kilka godzin. Zauważalne rezultaty pojawią się w piątym dniu.

Aminofyliny Krem cellulit doświadczył wielu dziewcząt. Ale najbardziej natychmiastowe wyniki były wśród tych, którzy uczestniczyli równolegle do siłowni i masażu. Jedna dziewczyna powiedziała mi, że czas na ćwiczenia nie mają. Więc po prostu rozmazane dziecka problemowych obszarów o aminofili oleju, ale gdy nie ma wolną chwilę, próbował każdy możliwy sposób masowania i szczypanie obszarów problemowych. Cellulit zniknęła dwa tygodnie później niż dziewczyna, która jest stale zaangażowany w gimnastyce.

Wnioski każdy zrobi dla siebie. Jeśli chcesz być piękna – znajdziesz czas i sposobność. Najważniejsze – chęć i wytrwałość.

load...