Akwarium Nail design: kolekcja fotek i video tutoriale

W dążeniu do ideału chcemy być doskonały i nie do odparcia … do ręki. Dziś szanse na to więcej niż wystarczająco. Przyjdź z pomocą gwoździa sztuki i projektowania paznokci, które techniki są coraz bardziej zróżnicowane i kwalifikacjach. Jeden z najpiękniejszych rodzajów Nail Art – Nail Design akwarium, pozwala spojrzeć na piękno, jak przez akwarium ze szkła. A co najważniejsze, wszystko to nieodpartego piękna nie będzie gdzie indziej w akwarium i prawo na swoim nagietki.

load...

Zawartość:

Samouczek wideo wykonanie Ciekawą opcją

Cechy akwarium projektowanie

Głównym wyróżnikiem projektu akwarium paznokci jest to, że może stworzyć tylko sztuczne paznokcie przedłużenia. Absolutnie każdą technikę można wykorzystać do drukowania lub wzoru: płaska formowania akrylu, formowanie w masie, dekoracyjnego malowania, cekinami aplikacja, folii, nici, cekinów, kwiatów suszonych, piercing.

load...

Atrakcyjne i zalety

Mimo złożoności konkretnej konstrukcji akwarium, posiada wiele zalet:

Praktyczność – niezwykły projekt rzetelnie i dokładnie „uszczelnione” wewnątrz paznokcia, nie wyczyszczone na zużycie i pozwala na wykonywanie jakiejkolwiek pracy.

Ease – powierzchnia paznokci jest idealnie gładka, bez powodowania niepotrzebnych problemów w życiu codziennym.

Wszechstronność – akwarium konstrukcja pozwala panem do maksymalnego wykorzystania wszystkich funkcji zdobienia paznokci.

Ambience – technika akwarium konstrukcji pozwala stworzyć unikalny trójwymiarowy obraz „na żywo”.

Trwałość – rysunek paznokci i nie będzie idealny do jednego tygodnia. W tym przypadku paznokci można pokryć nawet inny kolor farby, a następnie usunąć i drukowania nic się nie dzieje. Mocno bezpieczne wzór nie może zostać usunięty, uszkodzony lub stracić dekoracje. Korzystanie akwarium rysunek paznokcie, nie masz się co tydzień do paznokci lakierem. Ponadto, gdy paznokieć zaczyna rosnąć, przejście od naturalnego na sztuczne paznokcie pozostają niewidoczne.

Technika tworzenia akwarium Nail Design

Taka konstrukcja gwoździa wymaga pewnego poziomu umiejętności i profesjonalnych materiałów, więc wykonać tę procedurę jest lepszy w kabinie lub w prywatnym pana. W domu, można tylko starać się stworzyć coś w rodzaju akwarium konstrukcji, która nie będzie się różnić zarówno odporność i trwałość, a komfort. Oczywiście, projekt akwarium – procedura nie jest tanie, ale biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, wysoka cena jest w pełni uzasadniona. Jak stworzyć ten wspaniały akwarium piękno?

Przede wszystkim, mistrz przygotowuje paznokcie budować suchą manicure: odtłuszczanie przetwarza powierzchnia paznokcia przylega środków. Następnie ilość podstawowej warstwy przezroczystego żelu lub akrylu.

Na wierzchu warstwy podstawowej stosuje się do wybranego wzór z farby, włókna, cyrkonie, proszku akrylowego cekinów folii, suszonych kwiatów, kolorowy piasku. Ograniczenia w zakresie korzystania z elementów dekoracyjnych do tworzenia akwarium projekt nr. Jedynym możliwym granica – wyobraźnia i umiejętności wykonawcy. Ustalony sposób jest pokryta warstwą ochronną materiału zakończeniu modelowania, stwarzając wrażenie szkła. Jeśli chcesz stworzyć warstwową postać głośności, kreator tworzenia wielu warstw materiału, wzoru i modelowania, w górnej części, obejmujące wszystkie warstwy ochronnej żelu lub akrylu. No, co jeszcze powiedzieć: szyk, blask i piękno!

0.

Subtelność Film artystyczny

Nick Levchenko

load...