Akryl odlewnictwo na paznokcie: manicure domu bezcenne wskazówki

Jednym z najbardziej popularnych typów konstrukcji paznokcia akrylowy formowania na gwoździe, które jest trójwymiarowym rysunki na paznokcie. Liczby te sprawiają, że paznokcie są bardzo skuteczne i komplementarny do swojej oryginalności i niepowtarzalności manicure. Nie możemy powiedzieć, że taki projekt paznokci nadaje się na co dzień, ale na wesele lub inną uroczystość – to jest to, czego potrzebujesz. Akryl odlewnictwo – sztuka, jest stosunkowo nowy, więc uwierzcie paznokcie lepszych specjalistów. Ten skomplikowany proces wymaga wysiłku i wiedzy o wszystkich szczegółach. Uczenie się, oczywiście, może być wszystko, ale po raz pierwszy jest lepiej iść do salonu. Nie zrobisz jakości obraz, który jest w stanie przyciągać spojrzenia i uderzył wszystkie wspaniałości.

load...

Zawartość:

Uczymy się

Jeśli czas i chęć do nauki wystarczy, to być cierpliwym i kontynuować. Warto zauważyć, że żaden z wielkiego projektanta w dziedzinie rzemiosła nie może pochwalić urodzony talent w tej dziedzinie. Wszystkie badane „nadziewane gęsią” i eksperymenty. Więc jeśli coś nie działa po raz pierwszy – nie martw się, spróbuj jeszcze raz.

Modelowanie odbywa się w akrylu na długich gwoździ i przejrzyste. Na całej powierzchni obrazu nakładki nie jest konieczne, ponieważ w pobliżu akrylowe naskórka trzymane krótko. Zbyt szybko paznokcie nie trzeba do dekoracji, modelowanie jest znacznie bardziej skuteczne niż to wygląda tylko kilka gwoździ, na przykład, bezimienny lub duże. Reszta musi być pokryta lakierem, który będzie odpowiadał ton konstrukcji.

load...

Opanowanie techniki rzeźbienia

Najpierw musimy przygotować powierzchnię do modelowania aplikacji: polski płytki paznokciowej, uchwyt skórek, dołącz porady, wskazówki, aby zastosować podłoże akrylowy. Podłoże i będzie podstawą do modelowania. Najtrudniejsze, niemniej interesującym punktem jest wykonanie wzoru z akrylu. Elementy na rysunkach są bardzo zróżnicowane, ale najbardziej popularne są ornamenty, na przykład, róże lub storczyki, gdzie każdy płatek wyraźnie.

Głównym zadaniem w wykonywaniu modelowania akrylu na paznokciach jest nie tylko tworzenie rysunku, ale zachowanie jego objętości. Piękne objętościowy rysunek niekoniecznie uda, ale pod warunkiem, że będzie ściśle przestrzegać wszystkich wymogów technologii.

Głównym i ważnym krokiem w tworzeniu ozdoba perforacja akrylowy. Nieście go za pomocą pędzla, który wciska się w nie jeszcze zamrożonego kropli akrylu – to jest to, co daje efekt spadku pomyślany kształt i ulgi. Dlatego wykonanie rzeźbienia akrylowe paznokcie powinny być starannie i dokładnie pracować przez krzaki nawet najmniejsze elementy obrazu i nadać jej kontury rozdzielczości.

Z kolorów, oczywiście, decydować o sobie. Ale warto zastanowić się, że styliści polecam, aby dać pierwszeństwo do dwóch lub trzech kolorów w jednym przyciskiem, a następnie liczba ta okaże się jasne i piękne, ale nie uderzając jego zły smak.

Samouczek wideo do akrylu modelowania

Zutylizować wzór

Ważne jest, aby pamiętać, Picture Perfect lokalizacją na gwoździu. Formowanie akrylowy prowadzi najlepiej w najwyższym punkcie płytki paznokcia. Tu i trzeba umieścić główny element kompozycji. Jednak w końcówce paznokci, jak na powierzchni naskórka, będzie trwać zbyt długo. Po wszystkich znaków umieszczonych na paznokieć, powinny być one pokryte cienką warstwą akrylu lub żelu. Chroni to masowy ornament przed promieniami UV i uszkodzeniami codziennym. Cuticle muszą przetwarzać olej. Dzięki specjalnym pilnikiem dołączonym do niezbędnego postaci gwoździ, i to jest ostatni etap projektu akrylu.

Jest też inny sposób większość formowania akrylu. Jego zasada jest ta sama, tylko elementy konstrukcyjne nie są wykonywane na gwoździu, a na arkuszu folii lub papieru błyszczącego. Następnie gotowy element dekoracyjnego dołączony do paznokci czystą szczotką zwilżoną i specjalny klej, który jest nakładany na płytkę paznokcia.

Jaki materiał jest lepiej wybrać

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić paznokcie akrylowe rzeźbienie, trzeba wybrać odpowiednie materiały. Podstawowy materiał – jest kolorowy akryl proszek i płyn akrylowy. Przez zmieszanie tych dwóch składników, a uzyskane wilgotne peletki gęstą konsystencję, z której zostanie utworzony w dalszej części elementów wzorca masowego. Ważne jest, aby wiedzieć, że proszek jakości akrylu nie krystalizuje łatwo odciąć i ma plastyczność.

Akrylowy ciecz, w której proszek jest przekształcona z miękkiego materiału, aby utworzyć miniaturowe dzieła, zwany monomeru. Ma ona kilka typów: samoutwardzalnej bezwonny na bazie metakrylanu etylu, svetozatverdevayuschy Klasyczny samoutwardzalnej. Ostatni jest na bazie metakrylanu i jest idealny dla eleganckiej obudowie akrylowej. Reszta jest stosowany do gwoździ, ponieważ ma małą szybkość i resztkowy warstwy dyspersji polaryzacji.

Ważne! Jest jeszcze inna forma samoutwardzalnych monomeru, idealne do rzeźbienia. Opiera się ona na metilmetakrile – substancja nie jest bardzo przyjemny zapach. To właśnie z powodu jej ostry zapach specjaliści praktycznie nie korzystają. Ponadto udowodniono, że parowanie substancji często powodują alergie i nie jest najlepszym sposobem wpływ na zdrowie człowieka. Ale kupić monomery metilmetakrila oparte może być w bardzo niskich cen na wolnym rynku. Należy jednak pamiętać, że nikt nie może zapewnić sprzedawca certyfikat jakości dla produktu, bo po prostu nie istnieją.

Prawdziwy przypadek: panna młoda, który zdecydował się na akrylu paznokci rzeźbienia codziennie przed ślubem, po zabiegu czuła się tak źle, że poprzedniego wieczoru gali odbędzie się w szpitalu. Lekarze, obawiając się o jej zdrowie, wysłali pokojówka do ukochanej tylko godzinę przed urzędu stanu cywilnego. Włosy i makijaż musiał pospiesznie tworzyć własne. Oczywiste jest, że nie bez negatywnych emocji. Więc lepiej nie ryzykować przy użyciu materiałów niespełniających norm.

Jakie są najwygodniejsze szczotki

Gdy proszek akrylowy i monomer masz już wybrać szczoteczkę Oświadczenie dla rzeźbienia. Uniwersalny uznane okrągłej szczotki z ostrym końcem stos czerwonych sable lub kolumnie i pędzlem owalnym o nazwie „język kota”. Lepiej jest kupić kilka różnych pędzli i dać sobie szansę, aby robić różne ozdoby rozmiarach. Ważne jest, aby wiedzieć: im więcej się myć, zwilżyć monomerem przed niższa go do proszku akrylowego, tym więcej dostaniesz koralik akrylowy, z którego w przyszłości dzieła lub jego części, które mają być utworzone.

Jeśli chcesz ozdobić paznokcie z kwiatami, trzeba nauczyć się wybierać małe żyły na płatkach, dzięki czemu obraz żywy i naturalny. Będzie to wymagało delikatnej kistochka- „Hair” i farb akrylowych na bazie wody.

Teraz, gdy wiesz, jak zarabiać najwięcej akryl rzeźbienie paznokcie, przejdź do specjalistycznego sklepu do modelowania paznokci, zakup materiałów i zapisać na salonach kosmetycznych. Niech Twój manicure będzie najbardziej uderzającą, elegancki i wysokiej jakości. Powodzenia!

load...