Akcesoria ślubne z własnymi rękami – pomysły na needlewomen

Zawartość:

To nie ma znaczenia, której ślub z wyprzedzeniem – własną rękę, ktoś z przyjaciół lub krewnych. Jeśli pióro złoto pragnąć aktywność, zbliżający się ślub – dobry pretekst to aktywność one dostarczyć. Ponieważ w stanie produkować wręcz ekskluzywne akcesoria do ślubu z ich własnych rękach mistrzów-szwaczka.

load...

Czy uważasz, że w salonach ślubnych w luksusowych dóbr konsumpcyjnych popyt? Tylko hand made! Więc dlaczego takie akcesoria nie czynią jego własna? Przekonajmy się, co jest możliwe do mocowania uchwytów.

Akcesoria dla narzeczonej

Oblubienica, oczywiście, ślub pojawia się w roli tytułowej (nawet ważniejsza niż panny młodej!). A osoba jest ważniejsza i coraz więcej uwagi do niego i ubrać bogatsze. Nie w tym sensie, że jest drogie (choć i to ma również miejsce), oraz, że składniki w tym stroju bardzo dużo. Oto kilka dodatkowych akcesoriów można łatwo zrobić samemu.

 • Podwiązka

Akcesorium stała uzupełnieniem naszej krajowych, jak i panny młodej niedawno. Ogólnie rzecz biorąc, jest to element opcjonalny, ale jest to prawie erotyczny i niezbywalna. Miękkie gumką, koronki, koronki, satyna, jedwab, wstążki i taśmy Oto wszystko, co jest potrzebne do tego intymnych szczegółów stroju. Jednak nadal można podwiązka szydełka lub splot w technice frywolitki. W skrócie, którzy mogą szyć i robić na drutach szwaczka w stanie przetłumaczyć swoje umiejętności w procesie produkcji eleganckiej podwiązka dla panny młodej.

 • Torebka

Ponownie, każdy szwaczka, znakomicie zarządzane za pomocą igły i nici, aby móc uszyć torebkę dla młodej własnymi rękami. Zazwyczaj jest to akcesorium i torebka tylko zdalnie podobne. Można oczywiście zrobić i wzór tego mini-bag poprzez zszywanie go z tej samej satyny lub gipiury, i to jest możliwe, aby ograniczyć popularne teraz tworząc torebkę lub torbochki ozdobione haftem, perełek, kwiatami i wstążkami.

load...
 • Ozdoby

Och, to jest niewyczerpanym tematem! Już zdobią się każdy narzeczona jest w stanie nieskończoności. Co jest tak ekskluzywny można zrobić? Kwiaty – jest pierwszą rzeczą, przyozdobiona oblubienica całego świata. Na przykład w Japonii, jedwabne kwiaty do sukni ślubnej jest wytwarzana w tradycyjny technika tsumami KANZASHI. Uzyskane po prostu eleganckie dekoracje! Te kwiaty mogą być uzupełnieniem do włosów, dodać trochę eleganckie sukienki, a nawet „rosnąć” na buty. Nawiasem mówiąc, sztuczne kwiaty wykonane z tkaniny – niezbędny element każdej panny młodej sukni ślubnej. Tak, że mogą wykonać w dowolnej technice.

 • Parasol

Zwłaszcza rzemieślnicy i „zbyt trudne”, nawet takie akcesoria. Wszelkie mały parasol-cane w ich rękach może okazać się parasolem dla panny młodej. Aerozol farba przekształcić „szkielet” tego akcesorium i koronek, satyny i koronki przekształcić go w ekskluzywnym dodatkiem do chwili obecnej, jak również. Nawiasem mówiąc, stara wersja parasol może szydełku.


Akcesoria dla pana młodego

Wszystko tutaj jest bardziej zwięzły i bardzo gdzie się zwrócić. Jednak dla pana młodego i akcesoriów można dokonać ręcznie.

 • Boutonniere

Oczywiście, de rigueur dzisiaj uważany za boutonniere wykonany z tych samych kolorach jak na bukiet ślubny. Jednak Boutonniere wykonana z organzy lub jedwab ma również prawo do istnienia. A jeśli takiego osprzętu wykonana ręce ślub … i, boutonniere niekoniecznie muszą wyglądać jak mini-bukiet. To może być dość ekstrawaganckie dekoracje, w tym elementów twórczych, które podkreślają indywidualność młodej: kości, strun gitary, pływa na wędki, figurki w postaci instrumentów muzycznych i innych ciekawych rzeczy.

 • Szal

Jeśli klapy marynarki ozdobione boutonniere ślub, powinno to wyglądać z kieszeni chusteczkę rogu. I ten szalik będzie bardzo wzruszający prezent, jeśli to się narzeczona szyć. Ale biorąc pod uwagę (i powiązane!) Swoją matkę lub siostrę, to będzie nie tylko przyjemny prezent, ale zyska znaczenie symboliczne.

Akcesoria do rejestracji

Ceremonia rejestracji małżeństwa „zaangażowane” wyposażenie specjalne

 • Poduszki na obrączki

Niektóre z nich są ograniczone do tych, które podejmują takie klocki do wynajęcia. Ale można zrobić i wyłączną rzeczą, która pozostanie z wami po ślubie. Zwłaszcza do wytwarzania tych klocków nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Piękne tkaniny, koronki, wstążki, sznurki do wykańczania plusa wyobraźnię i talent artystyczny.

 • Puchary weselne

Oczywiście, tym akcesorium jest potrzebna nie tylko w urzędzie stanu cywilnego. Na przednich szkieł dopiero zaczynają lub kontynuuje swój „udział” w ceremonii ślubnej. Nawiasem mówiąc, jest to jeden (jeśli nie jedyny) dodatkiem, który jest przydatny do nowożeńcy, a później w życiu: naczynia piękne nie są zbędne. Kieliszki ślubne może po prostu upiększyć wstążkami lub koronki, lub można skorzystać ze specjalnych materiałów (plastik, porcelana) lub zimne kolory i stworzyć coś ekskluzywnego i bajecznie piękny.

 • Ręcznik ślub

Wymagany atrybut. Na nim są młodzi kolana podczas ceremonii ślubnej. Od dawna ręczniki haftowane oblubienicy. Dziś, ręcznik ślub mogą być urządzone jako symboliczny haftem i haftem cutwork, ażurowej koronki, obramowaniem lub aplikacja.


Dodatki dla gości

Gości na wesele i umieścić kilka akcesoriów. Wśród nich są tradycyjne, ale są takie, które stały się modne, my dopiero niedawno. Mianowicie do wytwarzania takich przydatnych akcesoriów i posiadania „biurokratyczny” robótki.

 • Zaproszenia

Ekskluzywne zaproszenia ślubne zainicjuje żywy wrażenie tego wielkiego wydarzenia. Tutaj będą przydatne, takie jak ręcznie sztuki Quilling (bumagoverchenie) bumagoplastika, cięcie sylwetkę, assamblzh. A jak dokładnie będzie można zorganizować zaproszenie na ślub, to zależy tylko od Twojej wyobraźni i umiejętności.

 • Karty dla gości

Dość innowacyjny (dla nas) tabela element ślubu. Nie wszyscy nawet zorganizować ucztę weselną jako sanitariusz. Ale jeśli trzymać się zachodniej tradycji, które sprawiają, że oryginalne karty mogą być również we własnym zakresie. Aby to zrobić, trzeba być w stanie po prostu piękne pisać lub rysować, a nawet korzystać z niektórych elementów scrapbooking i kardmeydinga.

 • Bonbonnieres

Jest też nowy akcesoria ślubne dla naszych tradycji. Skrzynki Candy – małe pudełka ze słodyczami, które dają gościom znak wdzięczności za udział w ceremonii ślubnej. Pola te są wykonane z tektury i ozdobiony kolorowym papierze, koronki, wstążki, rysunków. Więc to akcesorium jest również bardzo zdolny umiejętne igieł kobiet.

Są to dodatki ślubne mogą tworzyć własne ręce jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Można wziąć czynny udział w przygotowaniach do ślubu, można dokonać akcesoria, takie jak ekskluzywny prezent lub zastosować swoje umiejętności robótki do projektowania własnych dekoracji ślubnych i jej głównych uczestników: nowożeńcom. Uwierz mi, przygotowanie do ślubu przynosi nie mniej przyjemności niż rzeczywistego świętowania. Idź na całość!

load...