Aby zapłacić albo wcale?

Zawartość

Witam, Elena! Jak odróżnić płaskowyż z niedbałe podejście do treningu i żywienia? Byłem w domu 5 razy w tygodniu: 3 mocy (w trybie Split) + 2 cardio (lub uruchomić lub HIIT pół godziny). Jem bez liczenia kalorii, jak sądzono wcześniej, a już na oko dostrzec fragmenty KBZHU (chyba). Jem tylko to, co ona gotować. A waga jest bardzo długi czas – kilka miesięcy na pewno. I to nie tylko waga, ale także wielkość, waga i wydajność (w domu mam wystarczająco dużo zapasów, aby zwiększyć rab.vesov pół moja własna masa) Początkowo podejrzewałem plateau, ale teraz myślę, że jest to możliwe dla domu fitnesista jest zbyt głośno słowo, a przy i tak naprawdę nie rozprzestrzenił się na treningu i właściwie ocenić swoją dietę. Plany, aby powrócić do liczenia KBZHU i zmniejszyć szkolenie do 3 podziału władzy intensywnej. Myślę, że postawił wszystko na swoim miejscu. Ale nadal chcę, aby zrozumieć, jak odróżnić prawdziwe od halyavnichanya plateau. Z góry dzięki.

load...

dobry! W rzeczywistości, postęp sprawności, szczególnie w amatorskim, nieliniowej rzeczy. A sukienki zdarzają, nawet teraz w społeczności ekspertów, a to stało się modne im zaprzeczyć. Wielu powie, że płaskowyż nie istnieje, istnieją tylko sportowców, którzy nie spełniają wymagań jako trener, zaniedbania i tandetne renowacji dotyczą żywienia. Tymczasem ciało nadal jest w stanie się dostosować. Aby odróżnić stan kiedy „wystarczająco dużo pracy”, a plateau jest czasem trudne.

[Powrót do spisu treści]

Co to jest płyta zasilania

Karta zasilania – to stan, w którym nie można się już podnieść. To wszystko. Na przykład, podział władzy zorganizowane tak, aby umożliwić postęp liniowo. Wymagają one, że w każdym tygodniu warunkowo dodany 2, 5 kg na podstawowych ćwiczeń i jak można – na pomocniczy (izolowanie konkretne mięśnie). Aby to zrobić, powinny one pozwalają przenieść się z większej do mniejszej liczby powtórzeń. A jeśli jesteś w okres 3-4 tygodni nie można zwiększyć ciężar, który pozwala nie deficyt kalorii nie jest przestrzegana i przywrócenie normalnej – plateau.

Nieco bardziej skomplikowana jest fakt, że nazywa się „split do utraty wagi.” W amatorskim rutynowych fitness w tym samym czasie ma on na celu podniesienie mocy do imponującej wydajności i zmniejszenie tkanki tłuszczowej procent nie jest na miejscu. Tak, z małym deficytem kalorii osoba zwykle wykonuje plan zasilania i stopniowo staje się silniejszy, ale nie zawsze tak jest. Czasami organizm reaguje w sposób nieprzewidywalny, i moc „drepczą” przez kilka miesięcy. Powodem jest to dwa czynniki:

load...
 • Deficyt nie pozwala przywrócić system nerwowy i zaburzenia koordynacji i „mózg-mięśnie” nie dać wagę do zniesienia;
 • Deficyt

 • Jest zbyt wysoka, a nawet wtedy nie są przywracane mięśni. I może pracować współczynnik obciążenia mnożenia. To samo HIIT z hantlami działają te same grupy mięśniowe jak policja.

Jeśli zdarzy się, że, na przykład, w konwencjonalnym poniedziałek robisz przysiady, rumuński staje się rzuca, chodzenie rzuca, a część izolacyjna ruch mięśni, a warunkowa wtorek – HIIT trening, który wymaga skoki kuca, rzuca skoku i, powiedzmy, hantle Push może również wywołać opcję drugą. W tym przypadku zwykle starają … czy tam jest nieco więcej i obserwować dynamikę, czyli „czysty” plan powtarzających dnia na dzień ruchów.

Pierwszym rozwiązaniem może być bardzo dobrze, jeżeli priorytet – policja, niż utrata wagi. Zaczynając jeść więcej, aby odzyskać i stają się silniejsze. Ale z „ziemi” nie mogą być problemy. Ponownie, wiele czynników – może intuicyjnie człowiek wpada w tej samej „punkt”, gdzie znajdują się mięśnie i tkanki tłuszczowej zwiększa się nieznacznie. Następnie, jego ciężar zwiększa i gwałtownie w ciągu do 300 g na tydzień. Zazwyczaj ci, którzy schudnąć, to jest bardzo frustrujące, a zaczną „wyciąć fragment” lub, co gorsza, bardziej zaangażowani.

Drugą opcją jest „oczyszczenie” z powtórek HIIT może być dość uciążliwe, ale to do utraty wagi będzie działał lepiej. Więc po dniu konwencjonalnej nodze chcemy uniknąć:

 • Skok przysiady;

 • „Skok w nożyczek”;

 • Skok w dal;

 • Przeskoczyć do wniesienia kolana do klatki piersiowej;

 • Burpoe

Co otrzymujemy? Tak jakich odstępach czasu nie działa szczególnie w tym dniu. Sprinty przeciwwskazany również. Co robić? Jogging w łatwym tempie pomoże spalić kalorie i nie przeciążać mięśnie. Ale im bardziej obiecujące – pływanie, albo, na przykład, praca na maszynie do wiosłowania. A potem dzień odpoczynku. W standardowym harmonogramem „od poniedziałku do piątku” otrzymujemy resztę dnia we wtorek, jeśli poniedziałek – nóg.

Teraz myślimy dalej. Niech środowisko warunkowego mamy warunkowe date prasy – naciskamy, naciskamy hantle siedząc, stojąc, leżąc, i wycisnąć na triceps. Z HIIT to wszystko jest proste – po to szkolenie może być cokolwiek, który nie zawiera ścisłej Burpoe w technologii i pompek „szczupaka”, a także pompek na powtórkach. Co to jest? Zazwyczaj każda lub Plyo HIIT Skocz HIIT, które dużo entuzjastów rozłożone na YouTube. Nie tylko wpływa uzależnione od piątku, w którym będziemy robić trakcję.

Ale co zrobić po tym dniu, więc jest to ćwiczenia z hantlami w szarpnięć, biorąc hantle i obciążniki na piersi i, w rzeczywistości, treningu siłowego.

Co zrobić po prętach? W przypadku ćwiczeń w domu, nie wahałbym i spokojnie umieścić absolutnie każdy dzień HIIT bytu. Jeśli pojawia się ból w plecach, powstrzymać się od szarpnięć i wstrząsami i pozostawić żadnych prostych skoki, sprinty, i, na przykład, skakanka. Generalnie, po prętach zazwyczaj nie sprawiają, że klasyczny Kettlebell treningu, ale to prawda, w celach informacyjnych.

Wprowadź zmiany i zobaczyć, jak mięśnie reagują na policję, jeśli można podnieść więcej – wszystko jest w porządku, etap podjęcia.

[Powrót do spisu treści]

Znaki zjawiska zwanego „halturka”

Albo „Halyavka”. Większość z tych rzeczy zwykle znajdują się w głowach przytulnej kobiet. Umieścić go w ten sposób wielu z nas priorytety są w kierunku „szkolenia”, pocenie się lub cardio. Intuicyjnie czuję, że pracują (i intuicja może być oszustem, czy też nie, w kontekście nie ma znaczenia), a intuicyjnie staram się dać wszystko jedno nich. Ponieważ nasze biega, sprinty i HIIT długo przypominać coś nadmiernie ciężki i prawie zawodowej. Moc postrzegamy jako „ćwiczenie dla relaksu.” Ponieważ nie czyni postępów w nim. Albo po prostu nie nastrojone. Albo nie rozumiesz. Albo coś innego.

A kiedy nie ma windy nastroju, nie ma żadnego usprawiedliwienia, i wspina się też. Następnie możemy przystąpić radykalnie. Postawcie się tylko jeden cel – podnieść więcej Następny treniorvke. I pomimo wątpliwości i drugą podnieść więcej. Jeśli to możliwe – tak przyczyną wszelkiego cierpienia w głowie, ale nie w warunkach stresu i odzysku.

I są nawet rozłamy dla halturschits. Są one szeroko rozpowszechnione w Internecie i wyglądać mniej więcej tak:

Nogi

 • Przysiad z hantlami, 5, 20, szybko;
 • Rzuca z hantlami, 5 do 20, z każdej nogi i szybko;
 • Spaceru rzuca się od 5 do 20 szybko;
 • Stopa przesuwa się do tyłu, na czworakach, 4 do 100.

Prasy

 • Wyciskanie z plemion, wielu się tak samo od 5 do 20 lub coś tak
 • Wyciskając z pokolenia na triceps, w tym samym czasie;
 • Hantle

 • Porwań w zboczu z powrotem na triceps, 5 do 20;
 • Naciska stojąc na ramionach, od 5 do 20;
 • Mahi hantle do boków do połowy ujścia, również coś jak 5 do 15-20

Trakcji

 • Utopił w skarpie na taśmę 5 na 20-30
 • Link 1 ręka w połaci pasa, 5 do 20, bez odpoczynku pomiędzy zestawami;
 • Link shock absorber gumy do klatki piersiowej, 5, 20-30;
 • Wyginanie biceps z hantlami 5 do 20

Co się stało, to intensywny trening? Tak, można spojrzeć na ilość! Działa on tak intensywny trening tylko dla osoby, która jest na tyle silny, by podnieść znaczną komplikację w tym trybie. Wszystkie pozostałe proszeni wypracować 45 minut aerobiku. I to uczucie, gdy trening jest zarówno cardio – serce bije, pot leje. Moc? To prawda, nie rosną.

Łatwe do naprawienia. Podział może być taki sam, ale masa powinna być taka, że ​​mogą być one powoli podnosi się do 8-10 powtórzeń. Każdego tygodnia liczba powtórzeń „cut off” 1-2, a masa „rosnąć” w stosunku do możliwości. To wszystko.

[Powrót do spisu treści]

Odżywianie i plateau

Plateau wagowych, a raczej jego spadku może wynikać z faktu, że można zjeść w rzeczywistości na utrzymanie kalorii. Niestety, z powolnym i zdrowego odchudzania jest dość trudne do rozróżnienia pomiędzy deficytem wsparcia. Jeśli, powiedzmy, podejście kierowany na cel, zwykle najpierw wziąć pod uwagę, w ciągu kilku tygodni, całe to jedzenie, a potem „wyciąć” 100-200 kalorii to kosztem węglowodanów prostych i że „ekstra” w diecie. „Nadmiar” ustalana jest indywidualnie. Ktoś jedzenia ogromne porcje mięsa, a niektóre nie mogą być utrzymywane przez parę trzy owoce diety ponad.

Nasze ciała są tak zaprojektowane, że możemy się bez ścisłej kontroli, że robimy to samo, i jeść to samo, ale wtedy łyżka, pojawił się nowy przepis, pojawił się nowy sos, a tam jest jeszcze coś – a już się inny obraz, Ponieważ Twoja decyzja, aby rozpocząć liczenie kalorii i zobaczyć, w pełni popieram. I zdecydowanie radzimy sprawdzić stosunek HIIT i mocy, tak aby nie powodować zmęczenie. Życzę powodzenia, a przemyślane i wyważone podejście, każdy cel można osiągnąć, w tym utrata masy ciała i „domu”.

Elena Selivanova

load...