5 niewygodne pytania o prasie

Naciśnij moje marzenie – jest to idealne społeczeństwo. Jeśli jest ktoś, wyraźnie w więzieniu, ktoś aktywnie nadzoruje i ktoś zamyka swój cenny mózgi zwykłych terabajtów zdjęć z uszczelnieniami. Oznacza to, że jeśli dana osoba mam wieści, nie mam życia. Tylko nieszczęśliwy moc diety cykliczne, godzina cardio dziennie i brak aktywności mózgu. Oprócz oglądania filmów z grube szczeniąt i łysych uszczelek. Tak, może ktoś go znajdzie i życie, ale nie dla mnie, wiesz. Tymczasem zdecydowana większość znaleźli mnie jako trener wczesną wiosną proszony jest o tym. O prasie, że jest. Dobrze, że nie obudził się dwa razy, wszystkie trudne pytania jeden post.

load...

Dlaczego mam siedzieć na diecie, a prasa nie jest?

Zazwyczaj diecie mieć pojęcie o swojej diecie i liczb rzeczywistych. I w końcu, często nie wiedzą dokładnie, w kategoriach takich jak „PP – Knepp” lub „Net -. Nie czystej żywności” I zanim krzyczy do noszenia w kuchni i rzucać ciasteczka pod wpływem „Sgin nieczyste”, sprawdzić się na następujących pozycjach:

  • Jesz 1,5 g białka na kilogram masy ciała? Jeśli trenujesz w hali, a nie kulturystą lub Powerlifter aktorstwo, to wystarczy. Nie chcesz mieć jeden i pół grama białka? Przygotuj się na jakiejś miękkości w środku ciała, i rzeczywiście, wszędzie. Powód? Organizm aktywnie „zużywają” mięśnie, aby zapewnić systemy bardziej krytycznych operacji – układ odpornościowy i nerwowy. A my „cieszyć” zalewana środka ciała;

  • Jesz przynajmniej 1 g tłuszczu na 1 kg masy? Och, nie jeść, i okazało się szkodliwe, albo duma przynoszą całej ludzkości jednej tabletce tłuszczów omega-trzy? Uspokój się, nie będzie miał ich sprawiedliwego 60-70 gramów tłuszczu dziennie, lub jak bardzo go hormonów może „shift” i rozwoju leptyny upadku zważyć. Niż to jest obarczona? Będziesz mi wybaczyć, będziesz chciał mieć. I stać się przełamać swoją dietę, lub spędzić pół życia w łóżku, w stanie spać poluletargicheskogo;

  • Nadal jeść węglowodanów. Kiedy ważą niewiele, musimy być podważona w ciągu dni niską zawartością węglowodanów odpoczynku i dni wysokiej węglowodanów o władzę. Ale gdy ważą dobrze można po prostu zachować odpowiednią ilość węglowodanów w diecie i stracić nadmiar tłuszczu. Ale kiedy jesz węglowodany jest wcale, mogą być zmniejszone wydzielanie hormonów tarczycy. Ponownie, tłuszcz znajdujący się w ważnej funkcji.

    load...

Nie ma znaczenia, jaki jest dumna nazwa diecie. Jeśli jesteś już ugruntowaną pozycję w szeregach cyklicznie węglowodanów, jeśli łaska obliczenia średniej tygodniowej makroelementy. To znaczy, dodać do każdej pozycji i podzielić przez 7, jeśli nie pasują do wyżej wymienionych figur, zmień dietę. Nie rozumiesz? Idź do dietetyka, a nie angażować się w diecie amatora, stosując do siebie dietę z jednej piersi i ogórków.

Dlaczego robię listwy i żołądek tam jeszcze?

Na forach i różnych stron internetowych reklamowany jako jedynej deski stanowią pompowania oznacza „poprzeczne mięśnie brzucha”. Dobrze, niech tak będzie, ale jeśli pasek – jedyną siłą ćwiczenie, które możesz zrobić, „piłka” pozostanie z wami na długo.

To proste – w prasie, że nie wystarczy tylko „podtrzymać” narządy wewnętrzne, jak stoimy up na palcach i dłoniach, ale również w celu zapewnienia, że, na przykład, może posiadać duży ciężar nad głową lub ramion lub klatki piersiowej, A pod wadze ciężkiej to znaczy pasek, z którym z jakiegoś powodu nie chcesz squat. Tak więc, w paski i podstawowych ćwiczeń siłowych działają różne rodzaje włókien mięśniowych. I pod różnymi kątami. Więc jeśli wstrząsnąć jedno, a nie widać rezultatów, prawdopodobnie masz coś nie tak z planem treningowym.

Dlaczego mam to samo, że ona i jej prasa jest, a ja nie mam?

Towarzysz drogi, w wieku od porównań byłoby miło, aby dorosnąć do końca klas szkół średnich. Wtedy porównanie z bardziej udanych przypadkach nawet pomóc zdać egzaminy, ale teraz lepiej jest zrezygnować z niej całkowicie. Wygląd środka naszego ciała zależy głównie od procentowej zawartości tłuszczu, nieco mniejsza – ze szkieletu konstrukcji. Procentowa zawartość tłuszczu, z kolei, zależy nie tylko dietę i parametry genetyczne. Tu nie chodzi o „dużych genetyki” i przeważającego rodzaju złogów tłuszczu.

Być może „to”, zgodnie z prasy, że chory cierpi, nie może usunąć cellulit z tyłu uda. Drugim punktem jest niejednoznaczność odpowiedzi układu hormonalnego do diety i ćwiczeń fizycznych. Niektóre doskonałe „ciągnie” godzinę cardio dziennie i 5 w sprawie podziału mocy, ktoś na takiej objętości treningowej zaczyna doświadczać zaburzeń metabolicznych. I zależy od wielu różnych czynników. Jednak dla ułatwienia użytkowania, to należy wziąć pod uwagę tylko jeden. Jego stan i stan zdrowia. A jeśli szkolenie zaplanować jakiś regularny model to masz tylko problem, należy go zmienić.

Dlaczego wszystkie prasowe Rock 5 ćwiczenia, a nie dasz mi?

Chciałoby się zapytać, jak to „wszyscy” wygląd, jeśli nie są specjaliści fitness i specjaliści są w żadnym związku z trenerami wszelkiego rodzaju, a ludzie, którzy mają umowy z firmami żywieniu sportowców. Tak więc, jeśli „wszyscy” całoroczny połysk i żył naciśnij na nim, że nie jest w mocy, a nie w opracowaniu prasy pod różnymi kątami. Zwłaszcza, jeśli jest kobietą, a prawie na pewno – jeśli nie ectomorphic ciała.

Cóż, każdy rozumiał o żadnych witamin mowa tu tak. Ale ci, którzy są w sali po prostu iść na tor o nachyleniu „pośladki” i naciśnij huśtawka, tendencję do patrzenia „nie bardzo”, ponieważ deficyt mięśni. A jeśli nie są tam z placu budowy w siłowni przyszedł, prawdopodobnie do niedoborów. Bo lepiej rozwijać harmonijnie całe ciało, a nie głupiego głębokich naciśnij „różnych kątów”.

Dlaczego gorsety, kremy i spalaczy tłuszczu nie można kupić?

Nie żebym był przeciwko nim, jeśli masz dodatkowe pieniądze oraz pełne zrozumienie, gdzie to pójdzie po zdrowie jest wykorzystanie wszystkich wyżej wymienionych, kupić. Gorsetów mogą powodować krwawienie wewnętrzne, niedotlenienie, wysokie ciśnienie krwi i zaburzenia serca, na przykład. A są one przyczyną odwodnienia w osobowości, bardzo kochający zrobić cardio w nich. Noszenia, co jest rzeczywiście istnieje, ponieważ „wszystkie” są takie same. Kremy mają charakter jakościowy i nie powoduje alergii, a potem po prostu dbać o skórę, pachnie i dać nam trochę czasu „dla siebie”. I mogą być pobierane kilka alergenów i problemów zdrowotnych przyczyną.

Cóż, spalaczy tłuszczu w najlepszym razie wzrost kosztów żywności konwencjonalnej 50 sztuk miesięcznie, a co gorsza – są przyczyną bezsenności, wahania wagi i depresji. I, oczywiście, kupić, nie dostaniesz wyniki, więc przynajmniej zabawić. Nawiasem mówiąc, jeśli jesteś przyzwyczajony do niego drwić, do sprawności masz, najprawdopodobniej, nie wyszło. Dlaczego? Tak, wystarczy odzyskać po treningu, a pod renowacji, rozumiemy nie tylko sen, ale również kompletne rozproszenia OTO całego tego „pół życia”. Po rozpatrzeniu myśli o „dlaczego tak jest, ale ma mieć” to coś innego niż kolejną porcją kortyzolu we krwi nie ma. A jeśli chcesz nacisk na prasie?

Elena Selivanova

load...