Żywność – doskonałym afrodyzjakiem dla seksu

Istota ludzka, jest znany jako bardzo zależy od tego, co ludzie jedzą. Ludzka seksualność – nie jest wyjątkiem. Cóż, każdy z nas, oczywiście, chcą być sexy, to był wysoki. Podnieść ją na różne sposoby, z których jeden – stosowanie afrodyzjaków, substancje, które stymulują aktywność seksualną. Jakie są afrodyzjaki w domu? Produkty te można nasycone i ludzkie, a w tym samym czasie, dzięki czemu produkt nienasycony w łóżku.

load...

Spośród tych egzotycznych afrodyzjaków żywności na Wschodzie wiemy od niepamiętnych czasów. Arabowie, na przykład, twierdził, że wszystkie aromatyczne potrawy i przyprawy są niezwykle podniosła … Cóż, ton i są niezwykle ekscytujące. Mogą zaufać Arabów, istnieją pewne gorące. I co my wtedy? Co jesteśmy gorsze, zastanawiam się? Dlaczego zamiast tego mocno Wieczerzy, które mają być wypełnione w łóżku i od razu zasnąć, nie próbuj zbyt złe kolację, korzystanie z łóżka w ogóle w jakimkolwiek innym celu? Ponadto, afrodyzjaki żywności – dobra opcja stół ślub (tylko być ostrożnym z gośćmi), oraz stół na romantyczną kolację. I bardziej hartowane sobą małżonek nie zaszkodzi często zawierają w diecie tych magicznych potraw.

Zobaczmy, co to jest żywność afrodyzjak, co pozwala nam chętni do seksu w godzinach wieczornych do rana?

Afrodyzjaki w żywności

Afrodyzjaki w żywności – to jest na pewno dobre, ale musimy pamiętać, że też nie powinna ich przejadać. Pomimo faktu, że większość z nich należy do lekkiego posiłku, ale czasami są tak smaczne, że po prostu nie można oderwać. I to nie jest pożądane, ponieważ nie ma seksu rejestruje nas po jedliśmy, na przykład, kilka kilogramów ostryg, nie świecą. Dlatego umiar, powściągliwość i umiar ponownie.

Afrodyzjaki działanie nie jest natychmiastowe, więc nie należy polegać na tym, że przez dodanie żywności, nawet najbardziej potężny afrodyzjak, od razu stracił głowę i zaatakował siebie. Nieee! Pasja nie zaraz wybuchnąć, zacznie się gwałtownie powoli rośnie coraz bardziej. Ale potem … Jednak nie mówimy o tym.

load...

Wybierz produkty do afrodyzjak posiłki trzeba bardzo ostrożnie, i dodać je do jedzenia ostrożnie. Niektóre z nich mogą zarówno pobudzać i odpocząć. Zawsze jest szansa, że ​​nawet najlepsze afrodyzjaki w nadmiernych dawkach, niż zanurzyć się w otchłań namiętności, łatwo zanurzyć się w głęboki sen. A wszystkie sny o nietypowym seksie leżał zagłębia miedziowego … To znaczy, miękki koc.

Więc co naturalne afrodyzjaki możemy zobaczyć na naszym stole?

Naturalne afrodyzjaki

Jednym z najsilniejszych afrodyzjaków są przyprawy: koper, kminek, bazylia, czarny i czerwony pieprz, seler, cynamon, kardamon, bazylia, anyż, majeranek, anyż, imbir, gałka muszkatołowa, zima rzeżucha, koper, czosnek, cebula, chrzan. Bardzo ekscytujące szparagów. „Jąderka miłości” nazywa chiński orzeszkami, które mają silny zapach afrodyzjak.

Drugie miejsce wśród naturalnych afrodyzjaków zajmują owoce morza. Kraby, ostrygi, małże, krewetki – och, jak piękny! Są bardzo podekscytowani nie tylko apetyt … również do zwiększenia libido i wszystkie grzyby jadalne, zwłaszcza trufle i smardze. Cóż, można pozostać obojętnym wobec duszy wykonane potraw grzybowych? Najważniejsze – nie przejadać …

Oferuje on sex szalony i owoców takich jak banany, awokado, mango, daktyle, owoce męczennicy, melona, ​​no i truskawki, oczywiście. Generalnie owoce – najbezpieczniejsza afrodyzjak. Nie obeshsya. Dobry do poprawy libido cebuli i czosnku z umiarem. Te afrodyzjaki w żywności, oczywiście, najlepiej jest dodawany jako przyprawa lub dodatek do sałatek.

Co dziwne, ale słodki, ciepły aromat wanilii może być również nadana afrodyzjak. Vanilla wysyła do mózgu o sygnały bezpieczeństwa, które tak wiele funkcji do pełnej emancypacji i seksu. To, oczywiście, nie jest jedną z najlepszych aphrodisiacs, ale w niektórych przypadkach działa bardzo ciekawe.

Indianie wykorzystywane do stymulowania pożądania seksualnego i jagody rdzenia Palmetto. Cóż, dla nas jego jagody i rdzenia – coś z kategorii fikcji. Ale orzechy Palmetto jest całkiem możliwe, aby uzyskać i smażyć przed użyciem na suchej patelni aż do brązowej. Jest to wyśmienite afrodyzjak.

Doskonały afrodyzjak jedzenie, gotowane z oliwy z oliwek. Już starożytni Grecy rano pije łyk oleju do utrzymania stonowanych jego libido. Nie zapomnij o nich, i miód, który jest bardzo silny afrodyzjak. Nasuwa pokarm bogów doskonale sexy, wypełniając osobę o niezwykłej energii. Nie bez powodu w pierwszym miesiącu po ślubie nazywa miodu.

Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystkie są ekscytujące produkty pszczele. Szczególnie skuteczne pyłek pszczeli, który jest używany przez sportowców w celu zwiększenia wytrzymałości. I wytrzymałość namiętny seks jest absolutnie konieczne! Dobre dla tej płci jest taki afrodyzjak, jak migdałów. Przez setki lat, jest ona wykorzystywana do utrzymywania i długoterminowego zachowania potencji seksualnej w Indiach i Chinach. Na Wschodzie, do pobudzenia seksualnego jeść pistacje i miód.

Jest to doskonały afrodyzjak, a wielu ulubiona gorzka czekolada. Jest całkiem możliwe, aby być podawane z kawą, który jest również znacznie zwiększa atrakcyjność miłości. Tylko w tym kawa powinna dodać szczyptę cynamonu.

I wreszcie, niezwykły afrodyzjak w domu będzie nie tylko alkohol. Jedna lub dwie lampki dobrego wina pomaga się zrelaksować, wyzwolona i pozwolić sobie aby zrealizować swoje fantazje seksualne do życia. Jednakże, tylko jedna lub dwie, nie więcej! W przeciwnym razie będzie to jeszcze bardziej przed seksem.

Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, aby w nocy magii powinno być tylko świeże. Peremorozhennym afrizidiakam lub nieświeże jedzenie nie jest sprawa w ogóle, a przed seks – nawet bardziej. Jeżeli przekręci żołądka, staje się jeszcze bardziej do wyczynów seksualnych. A jeśli produkty afrodyzjak zostały zakupione specjalnie na tę okazję, a nawet dania przygotowywane są z miłości … Och, jest noc i trzeba wtedy!

load...