Żylaki Środki według standardowych technik i zapobiegania chorobom

Istnieją choroby, negatywnie wpływając nie tylko zdrowia, ale także piękno. Jednym z nich jest żylaki, guzki i szpecące tułów sinicą węzłów. Płci pięknej, która cierpi na tę chorobę trzy razy częściej niż mężczyźni, otrzymuje diagnozę zdaniu. Co to są żylaki, leczenie objawów, a pojawienie się choroby – to wszystko można zrozumieć już teraz i będzie w stanie uratować nie tylko zdrowie, ale również krasotu.Oglavlenie:

load...

Natura

Choroby

Jakie są objawy żylaków? Dlatego wydaje się, by zaatakować i jak wykazywać? Miejmy zbadać.

Co to są żylaki

Krew krąży w tętnicach i naczyniach, dostarczanie tlenu do organizmu, dwa koła, określanych jako „duże” i „małe”. Jeżeli w górnej części krwi pomaga w dół siły ciężkości, a następnie odwrócenie kierunku ruchu, wszystko, co jest o wiele bardziej skomplikowany. To z tego powodu, że często poznać objawy żylaków nóg – bo krew nie chce wrócić. Pomoc organizmowi poradzić sobie z zadaniem są w naczyniach zaworów, który zamyka, aby zapobiec wyciekowi krew z powrotem – dół. Krew ma nic do zrobienia, ale do poruszania się. Dzieje się tak u zdrowej osoby, której mięśnie zamawiający i relaks, przyczyniają się naprzemiennie prasującego i relaksujące naczynia krwionośne.

load...

Jeśli są rozszerzone naczynia, zmniejsza ich skuteczność – po prostu przestaje zastawek blokujących przepływ krwi jest zakłócony. I Wiedniu z powodu nieprawidłowego krążenia krwi nadal jest zdeformowany, a krew tym gorzej ruchu. Wynikiem tego jest błędne koło, z którego nie sposób się wydostać na własną rękę.

Konwencjonalny pogląd, że żylaki dotyczy tylko nogi. To nie jest tak: ciśnienie krwi może być uszkodzony, aw żyłach narządów miednicy, przełyku, żołądka i powrózka nasiennego. Takie problemy są najeżone wygląd odpływu krwi z nowych chorób, na przykład, hemoroidy, niepłodność, itd

To dlatego, że choroba paraliżuje nóg

Objawy

Terminowe leczenie żylaków pozwoli Ci zaoszczędzić od zabiegu, więc dokładnie przejrzeć i „hack do śmierci na nosie” powszechne oznaki, że początek choroby:

 • Żyły;
 • Ciężkości w nogach;
 • Wygląd

 • Kopców i miejsc pod skórą;
 • Ciemnienie skóry stóp; drgawki
 • (zwłaszcza w nocy);
 • Obrzęk kończyn dolnych;
 • Ciepła i palenie w żyłach;
 • Ból lli_1;

  Wystąpienie

 • Owrzodzeń żylnych.

Rzadziej występują te alarmy:

 • Nieprzyjemne odczucia w dole podkolanowym;
 • Żyły ponad poziom powierzchni ciała;
 • „oczek” na skórze, która znika w pozie leżącej i unosząc nogi;
 • Dyskomfort w obszarze tylnej powierzchni dolnych kończyn;
 • Nadmierna suchość skóry;
 • Wygląd

 • Pigmentacji;
 • Osłabienie;
 • Krwawienie w miejscach węzłów;
 • Gorączka lli_1.

Porównanie zdjęć – wygląda na zdrowego i uderzył Wiedeń

Przyczyny choroby

Ale to, co wywołuje chorobę? Śledzić czynników przyczyniających się do rozwoju żylaków:

 • Dziedziczności;
 • Siedzący tempo życia;
 • Duże obciążenia, co sugeruje zadania stojące;
 • Noszenie pończoch z gumek kopania w głąb skóry;
 • Hormonalnych leków;
 • Zamiłowanie do alkoholu;
 • Niezdrowa dieta:
 • Przewlekłe zaparcia;
 • Otyłości lli_1;

 • Ciąży;
 • Palenia lli_1;

 • Dźwiganie ciężarów;
 • Agresywne kaszel;
 • Nadużycie

 • środków antykoncepcyjnych;
 • Sobie obcisłe buty;
 • Starość.

Jak widać, powodów, które nie mogły walczyć wszystkie trzy: podeszły wiek, ciążę i dziedziczność, ale w innych przypadkach nie ma żadnych wymówek – jeśli dalej żyć poprawnie, automatycznie uaktywni się na ryzyko.

Jeśli były jakieś objawy żylaków, nie dać się ponieść obcasach

Stopień żylaków

Zgodnie z przyjętą przez społeczność międzynarodową klasyfikacją naukowcy żylaków (CEAP), istnieje 6 stadia choroby, a mianowicie:

Stopień 0. Szczątkowy stan choroby, kiedy nie są sporadyczne skurcze, ból i obrzęk, ale w celu potwierdzenia diagnozy nie jest możliwe na badania lekarskie. Wizualnie bez zmiany obserwuje się na ciele.

1. Stopień tych objawów jest dodawany do etapu 1 i wizualnego potwierdzenia choroby – na stopach pojawia się „oczek” i „gwiazd” statki.

Stopień 2. Zgodnie z ogólną zasadą, na tym etapie lekarz zdiagnozował „żylaki”. Poprzednia 2 stopnie – Podstawa sporów do dnia dzisiejszego. Co można zobaczyć na tym etapie? Ponadto wspomniano powyżej, można zobaczyć: niebieski guzki na skórze, żyły pęcznieją. Jeśli długi spacer lub usiąść na piętach, problem jest potęgowany. Czasami zaczynają pojawiać się skrzepy. Lekarze zalecamy rozpoczęciem leczenia tym etapie.

Stopień 3. Dla wszystkich innych pacjentów zaczyna realizować obrzęk, zwiększając w godzinach popołudniowych. Chociaż mimo wszystko reszta może być znormalizowane przez jakiś czas.

4. Stopień pigmentacji pojawia się także zmienić kolor skóry może stać się brązowe, a nawet czarne. Rozpocznij stany zapalne, zmiany chorobowe pojawiają się na czerwono, a ich rozmiary są różne. Pacjentów cierpiących na zmiany troficzne tkanek. W miarę postępu choroby, skóra staje się biały, nierówne, zaobserwowano depresji. Takie zmiany są obciążone powstawania owrzodzeń troficznych.

5. Niektóre stopień owrzodzeń troficznych jest opóźnione, inne – pojawiają.

6. Stopień owrzodzeń troficznych nie goją się lepiej, a wręcz przeciwnie, mnożenia „zajmuje” skórę.

0. Ekstremalne choroba może doprowadzić nogi do punktu

Diagnoza

Jeśli zaczęły przeszkadzać którykolwiek z objawów opisanych powyżej, to jest czas, aby być wysłane do lekarza. Specjalista w chorobach żył zwanych phlebologist.

Im wcześniej udać się do lekarza, tym większe szanse, że będzie zarejestruj leczenie żylaków bez operacji.

Doświadczeni lekarze często można postawić diagnozę bez dalszych badań – na podstawie testu funkcjonalnego, nazwany Troyanova-Trendelenburga. Jak to jest procedura? Pacjent był oferowany do podjęcia pionową pozycję na kanapie. Wówczas pacjent musi unieść nogę. W tej pozycji, krew z żyły odpiszczelowej przemieszcza się do jelita krętego. Aby zrozumieć, czy istnieje odchylenie, lekarz naciska żyły odpiszczelowej znajdujący się tuż poniżej pachwiny, i, nie zwalniając go, prosi pacjenta wstać. Następnie trzeba się ze specjalistą, aby usunąć ramię i śledzić, jak wypełniona Wiedniu. Jeżeli ruch jest od dołu, a Wiedeń jest wypełniony w 30 sekund, to wszystko jest OK. Gdy Wiedeń błyskawicznie wypełnia lotu powrotnego, rozpoznaje się żylaki.

5. Wczesne rozpoznanie i leczenie pozwala uniknąć operacji

Aby potwierdzić rozpoznanie, lekarz może skierować do procedury USG Dopplera. W niektórych przypadkach jest również kontrastowy dla promieniowania rentgenowskiego, sposób radionuklidu, gdy pacjentowi podaje się środek kontrastowy, który pozwala zbadać przepływ krwi przez naczynia.

Po zbadaniu lekarz doradzi co robić. Nie jest wykluczone, że w przypadku naruszenia minimum zostaniesz poproszony czekać. Jeśli choroba „zajęty” żyły, trzeba być traktowany.

Zwalczanie choroby

Pamiętać, skuteczne leczenie żylaków jest możliwe tylko pod nadzorem lekarza.

Pierwsi lekarze próbowali leczeniu tej choroby nowotworowej były takie legendarne lekarzy jako Awicenna, Paracelsus, Hipokratesa. Imponujący część swojej działalności zawodowej poświęcone badaniu żylaków i świateł Włoski Marcello Malpighi. Więc teraz wyznaczone kursy leczenia – wspólny wysiłek zbiorze lekarzy, którzy mieszkali w różnych wiekach.

1. Naucz się samo-masażu

Leki

Pacjenci przepisane leki, normalizowanie ton żyłach. Leczenie kompresji wymaga użycia specjalnych elastycznych rajstop, pończoch, bandaże itp

Przydatne dla osób dotkniętych żylaki są uważane za wykonywanie takich jak szybki marsz, pływanie, gimnastyka – wszystko, co nie jest związane z dużym obciążeniem. Od symulatorów można użyć stepper, cardio i rowery treningowe, ale wiele z ulubionej bieżni powinno być zaniechane – wstrząs nie pomoże znormalizować stan żył. Również być ostrożnym z pozoru nieszkodliwe jogi i pilates, sugerując opóźnienie oddechu i napięcia.

Ponadto, u pacjentów w ciężkim limitu podnoszącego (nie więcej niż 5 kg). Zabronione jest również noszenie butów z obcasami, ciasnych butów, rzeczy z ciasnych gumek, obcisłe dżinsy. Pacjenci nie są zalecane, aby siedzieć w pozie „nogi na nogę”, a także do biernego trybu życia.

Jeżeli leczenie zachowawcze nie powiedzie się, że nadszedł czas, aby przejść do bardziej radykalnych metod zapewniając uszczelnienie „klejenie” lub usunięciu żyły.

8. Wynik medycznego leczenia

Chirurgia

Najczęstsze metody „naprawy” lub usunięciu żyły pacjentów jest:

 1. Blizny. Procedura jest oparta na podawaniu przez wstrzyknięcie specjalnej strukturze, „klejący” ścianę dotkniętych naczyń krwionośnych, w ten sposób udaje się pozbyć żylaków, w tym węzłów „gwiazdy”, etc. Aby przeprowadzić taką operację nawet nie wymaga znieczulenia. Procedura trwa około kwadransa.
 2. Krzepnięcia

 3. Laser. Ta technologia jest przeznaczona do uszczelniania dużych statków. Interwencja w znieczuleniu miejscowym. Wprowadzony do żyły włókien przez przepuszczanie promieniowania laserowego ogrzewa krwi. W rezultacie, gdy statek jest dosłownie „zamknięte”, a po upływie czasu – rozwiązany. Po zabiegu, jakiś czas będą musieli nosić odzieży uciskowej.

Recenzje leczeniu żylaków przy użyciu takich technik są zachęcające. Interwencja jest bezbolesny i daje wspaniałe rezultaty. Ale tylko lekarz może zdecydować, w jaki sposób walczyć z plagą.

6. Przed i po laserowej koagulacji

Środki zapobiegawcze

Dermatologic nikt nie lubi, więc należy starać się unikać „przyjaźni” z pigułki, strzykawki i skalpela. Jeśli masz jakiekolwiek objawy żylaków zmienić swój sposób życia, zapomnieć o szkodliwych nawyków, nie siedzieć w tym samym miejscu lub za kierownicą ponad 6 godzin, robić przerwy 10 minut co godzinę, ugniatają nogami. Jeśli nie można robić ćwiczenia, po prostu przejść od pięty do palców, lub odwrotnie. Leżąc przed telewizorem, nie trać czasu na próżno – szczep łydki lub masaż stóp. Zapomnij pięty poza biurem, a także na ubrania z ciasnych gumek. Ciasne buty, nawet bardzo modne musi opuścić swoją garderobę. Lepiej wziąć prysznic kontrastu zachować naczynia krwionośne w tonie. Nie należy przenosić lub podnosić ciężkie, ale podjąć regularne ćwiczenia, takie jak pływanie, spróbuj spacer przed pójściem do łóżka, ubieranie się na pogodę. Użyj maść chłodząca, zapisać się na masaż.

Miłujcie waszych stóp, i będą ci służyć prawidłowo do ekstremalnych starości.

Wideo: laserowe leczenie żylaków nóg

Terminowe i prawidłowe leczenie żylaków spowoduje powrót do aktywności i dobrej myśli.

load...