Życzenia mężczyzn: jaki powinien być ideał kobiety

Zawartość:

Jak zdobyć męża, czy ma jakiś pomysł, jak być doskonałym człowiekiem, a ona natychmiast nadiktuet Ci imponującą listę cech, które chciałaby widzieć w swoim wybrańcem. Ale wyobraź sobie, dla mężczyzn, też mam swoją listę, a są one również wyraźnie wyobrazić, jaka powinna być idealna kobieta. Dlatego nie powinno się zrelaksować, pozostając w pełnej ufności irresistibility. Chcesz wiedzieć, jak można spotkać tego człowieka ideał kobiety? Następnie przejdźmy do badania parametrów, które marzą faceci widząc u dziewczynek.

load...

9 sposobów, aby stać się idealna dziewczyna

„Powiedz mi, mój drogi, jak ty traktujesz mnie?” Albo opcja: „Kochasz mnie?” Jest to ulubiony z naszych pytań. Chcemy wszystko uporządkować, a nasze relacje – też. Ale kiedy ludzie słyszą te pytania za każdym razem krzywić, przewracają oczami, wzdychać, jakby chciał powiedzieć: „Panie, tylko nie znowu Chodź teraz, co?” To było z tobą? Wystarczy powiedzieć – nie jesteś pierwszą kobietą, aby prosić ją o tym człowieku. I to jest – nie pierwszy facet, który reaguje w ten sposób.

Ale to nie znaczy, że nie dbają o swoim związku. Mężczyźni myślą o nich stale. Mówią o nas swoim znajomym. Ale to nie znaczy, że oni po prostu mają tendencję do katalogu wszystkich, że czują się w naszym kierunku. Nie wiedzą, jak wyrazić swoje nastawienie słowa. Oni po prostu nie wiem, co odpowiedzieć na nasze pytania. Oni nie rozumieją, dlaczego mamy wątpliwości (jak – ich logiki – być poza naszym pytaniu) w swojej miłości do nas. Oni, w przeciwieństwie do nas, nie „kocham uszy”, a więc i przegród nasze pragnienie znowu i znowu usłyszeć słowa miłości.

Oczywiście, zawsze będzie nas spotkać, jeśli rozumiesz, co chcemy od nich. Ale musimy wiedzieć, czego oczekują od nas. A oni są chętni do dzielenia się ich oczekiwania. Tak więc, gdy psychologowie wywiad sporą grupę ludzi, pytając o to, co chcieliby zobaczyć swoje kobiety. Odpowiedzi są podane anonimowo, więc byliśmy szczególnie szczery. Pobierz „Ściągawka”, aby pomóc spełnić swój wymarzony facet. Zgodnie z człowiekiem!

load...

„Śmiej się często, i że będzie nam zwyciężyć!”

Tylko dwanaście procent mężczyzn wierzy, że wygląd kobiety jest ważniejsze niż jej poczuciem humoru, inteligencją i łagodnym usposobieniu. Głosowanie w tym „trio” ponad siedemdziesiąt pięć procent facetów! I poczucie humoru – najważniejsza jakość, mówią. Na śmiech lub uśmiechnięte Kobieta łatwiej zwrócić uwagę niż ponure lub zbyt poważne. I śmiech służy jako swego rodzaju „swat psychicznego”: Laughing dziewczyna – tak lubi mnie. Ponadto, śmiech – znak zgodności intelektualnej.

Właściwie humor spełnia trzy funkcje. Po pierwsze, pomaga złagodzić sytuację niezręczną. Po drugie, określa wspólnota interesów: „Ty też kochasz to fajna komedia?” A co najważniejsze, że łączy ludzi. Dla uśmiechnięta dziewczyna nie boi się iść, to zaczyna się złościć i dosłownie prysznica was z jego pogardą. Chłopaki też są dość wrażliwe, boją się śmiał w pierwszej dziewczyny, a następnie przyjaciół.

Tak więc wziąć pod uwagę to i idź do niego, podnieść swoje poczucie humoru góry karb. Użyj śmiech rozsądnie (jak paradoksalnie to zabrzmi)!

„Wsparcie, kiedy łapie awarię”

Mężczyźni chcą zobaczyć obok partner nie wychowawcą. Ponad sześćdziesiąt siedem procent mężczyzn chcesz zadać nam położyć kres tych „wysiłków Mamochkin” kiedy naprawimy nasze kołnierz je, nie pozwalają wzburzyć włosy, ciągnie, kiedy mówią „I put” a nie „ja wkładam”. Czekają na zupełnie innej troski z nami!

Facet chce zamknąć była dziewczyna, która zawsze ma swoją stronę i będzie go wspierać. Wtedy łatwiej jest się przyznać, że nie mogą zdecydować się na rozwiązanie, i że są gotowi, aby dbać o nas, jeśli pewna sytuacja lub zdarzenie jest zbyt ich przygnębiające. Innymi słowy, oni oczekują od nas, aby pomóc im poprawić sytuację, gdy istnieją pewne problemy, ale nie byłyby zaangażowane w ich edukacji i korygowania braków charakteru.

Przynieś mu gorący bulion w łóżku, gdy był chory, by go rozweselić i zrobić wierzą we własne siły, pracuje nad złożonym projektem, pomóc mu czuć się bezpiecznie, gdy pojawia się problem – a potem facet zawsze chce być blisko z nim! A jeśli zaczną kontrolować i dbać o niczym kwoka, że ​​bardzo szybko ucieknie od was.

„Szacunek naszych przyjaciół”

Jesteś wystarczająco inteligentny, aby nie być zazdrosny o faceta do swoich przyjaciół? To jest bardzo dobre! Bardzo często, dziewczęta muszą chłopaki zatrzymał wszelkie stosunki ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi i spędził cały swój wolny czas wyłącznie z nimi. W każdym razie, to powiedział osiemdziesiąt trzy procent badanych mężczyzn! Teraz wyobraźcie sobie, że faceci domagają się tego samego od nas. Mogliśmy przestać komunikować się ze swoimi przyjaciółmi, kolegów, byłych kolegów, rodzeństwo, i tak dalej? Czy rzucamy kształtowania zawodu lub taniec orientalny, przestanie iść na kursach wstążki haftowania? Raczej nie! Dlaczego więc domagać się tego od innych?

Muszę powiedzieć, że dziewczyna, zakochanie, przez jakiś czas, gotowy do nurkowania w swoim życiu z głową, zapominając nawet dziewczyny. Ale faceci są ułożone inaczej. Są one bardzo ważne, aby utrzymać związek z ich przyjaciół. I to jest bardzo ważne, że nie jesteśmy tak tolerancyjna wobec swoich przyjaciół. Są one dla nas ważne, aby przestrzegać swoich przyjaciół. Więc toczyć pod warunkiem, że nie mamy się jak przyjaciół facetem, ale musimy szanować ich przyjaźń.

„Zastanów się nasz nastrój”

Mężczyźni nie są odporne na wahania nastroju, po prostu schować lepiej. Kiedy myślimy, że człowiek reaguje na to jako coś złego, jak zwykle, nie warto od razu obrażony, odwracają się, dąsać, ostentacyjnie ocierając łzy. To, nawiasem mówiąc, tylko bardziej przyniesie go z siebie, jeśli nie jest on w duchu. Lepiej jest po prostu powiedzieć: „Wyglądasz zdenerwowany, a nie takie same, jak zawsze to, co się stało.?” Jeśli on zacznie wylewać swoją duszę do ciebie, słuchać uważnie. Tylko nie ulec pokusie, aby wejść w dialog z nim. W większości przypadków, facet trzeba po prostu słuchać i mieć możliwość wypowiadania się.

Chcecie nam być czuły, ale nie nachalne. Dla nich możliwość po prostu porozmawiać o swoich problemach najczęściej wystarczy, że nie spodziewają się, że będziemy starać się je rozwiązać. A tym bardziej w żadnym wypadku nie można pozwolić sobie na wypowiedzi w stylu „a nie mówiłem!” lub „Wiedziałem, że to się stanie w ten sposób!”, w przeciwnym razie nigdy nie doczekał szczerość ze swoim chłopakiem.

Jeśli nie jesteś w stanie obsługiwać tego faceta, kiedy powie ci o swoim problemie, spróbuj po prostu odciągnąć od niego. Trzydzieści dwa procent mężczyzn przyznało, że oni czekają na pomoc z nas zapomnieć na przykład o kłótni z przyjacielem lub pobiciu, co dało szefa. Jak to zrobić? Oferta go razem gotować obiad lub obejrzeć dobry film. Im więcej uwagi dawał jakąś współpracę z wami, tym mniej myślał o nieprzyjemnym incydencie. I tam, i emocje powoli ustępują.

„Chcemy także usłyszeć komplementy!”

Faceci kochają, że kochamy je, muskularne ciało. Ale są one bardzo nadzieję, że to nie wszystko, na co ich kochamy. Każdy facet chce usłyszeć, że bez względu na to, jak to wygląda, że ​​jest coś głębszego, że znajdziemy w nich drogą płciową, czy jest to sposób, w jaki opowiada kakuyu-to, czy sposób w jaki dotyka cię podczas spotkania , Chcą wiedzieć i usłyszeć, że uważamy je inteligentny, odważny, nieustraszony …

Tylko osiem procent mężczyzn mówi chcieliby usłyszeć komplementy ich fizyczne właściwości; sześćdziesiąt sześć procent chce nam mówić o innych cechach, że wyraźnie posiadają. Więc nie skąpić na pochwałę! Należy jednocześnie szczerym i konkretnym: „Podoba mi się poczucie bezpieczeństwa, które dostaję, gdy jesteś blisko mnie”, „Jesteś taki mądry Myślę, że jest to książka, że ​​nie czytać!”. I powiedz mu, co jest niezwykłe codziennie. Dostaniesz wielką zaletę: nigdy nie chce stracić taką wyjątkową dziewczynę, która widzi i jest tak ceniona wszystkie swoje zalety!

„Nie bój się pokazać swoją miłość”

Dziewięćdziesiąt siedem procent mężczyzn są zgodni w pragnieniu mieć dziewczynę, która jest gotowy, aby pokazać im moją miłość, nawet w miejscach publicznych. Oczywiście, nie oznacza to, że taka dziewczyna powinna na przykład publicznie „namiętnie” pocałował. Ale! Niezwykle atrakcyjne myślicie kobieta, która bardzo pewni swojej seksualności, aby stale „podgrzewanego” kiss wyobraźni satelitarnej światła podczas chodzenia lub w dłoni samochodu na kolanie, tak, nawet „strzał” w jego gorącym spojrzeniem po drugiej stronie stołu przy kolacji z przyjaciółmi.

Często przejść o długoletniej tradycji, które stanowią, że kobiety powinny być skromne, nie może pozwolić sobie nic więcej. Którzy twierdzą! Przez rozwiązłości i dzisiaj nie ma nikogo zadzwonić, ale skromność jest w stanie ozdobić i nowoczesny dziewczyna. Ale dziś, a zarazem bardzo różne, a nasi ludzie czekają na nas z seksualnością. I każdy z nich (przynajmniej, przyznaj się do Dziewięćdziesiąt siedem procent!) Nie da się inną dziewczyną, która wie, jak zdobyć jego wrzenie krwi!

„To naprawdę robi się z nami!”

Jeśli jesteśmy naprawdę mówimy o seksualności, daj nam znać najtajniejsze pragnienia facetów, którzy zajmują się intymnych relacji. W jaki sposób możemy uzyskać facet podziwem rozpoznać Cię najbardziej? Szukasz czegoś nowego – na przykład nowe pozycje do seksu – to na pewno dobre. Różne eksperymenty z zabawki oraz różnego rodzaju smarów i płynów może być zabawy lub co najmniej interesujące. Ale co prowadzi chłopców teraz podziwiane, więc to jest nasz niepohamowany entuzjazm podczas seksu.

Być może dlatego osiemdziesiąt procent mężczyzn powiedział, że dziewczyna, która „po prostu leży” nie stwarza im żadnej chęci do kontynuowania ścisłej łączności z nią. Pięćdziesiąt siedem procent chłopców powiedział, że nie zostały one opublikowane w czasie seksu kobietą i bez dźwięku przy wszystkich „sexy frajerem”! W rzeczywistości, niepohamowana pasja może pomóc facet czuć się znacznie bliżej ciebie emocjonalnie, więcej niż jedna trzecia mężczyzn nazywa się najważniejszą częścią niezapomnianej seksu.

„Szanuj nasze uczucia”

„Jesteśmy zazdrośni,” – mówią chłopaki. „Mamy przyznać. Nienawidzimy, że jego linii, ale my naprawdę nie lubię go, gdy przekroczył granicę tego, co jest dozwolone.” W tym samym czasie ludzie nie są na wszystkich hipokrytów. Oni dobrze wiedzą, że nie jest zdrada, i nie jest też prostą flirtu. Siedemdziesiąt dziewięć procent z nich nie przeszkadza jeśli wszystko kończy się tuż flirtu. Ale stanowczo sprzeciwić, jeśli chodzi o wymianę numerów telefonów, a nawet pieszczoty i pocałunki.

W ogóle, facet nawet pochlebia, jeśli ona przyciąga uwagę innych mężczyzn. „Och, to jest naprawdę ciekawy i atrakcyjny!” – Powiedział. Więc facet zazwyczaj nie przeszkadza, jeśli jego dziewczyna rozmawia z innymi mężczyznami. Ale tylko pod jednym warunkiem – jeśli nie będzie zachowywać się jawnie uwodzicielska.

Dowiedz się, jak zachować środowisko mężczyzny, jeśli chcesz stać się idealna dziewczyna. Zwiedzanie przedsiębiorstw wraz ze swoim chłopakiem, nie bój się śmiać z innymi mężczyznami, uśmiecham się do nich, a nawet tańczyć w uścisku. Ale w tym samym czasie stale utrzymywać siebie i innych ludzi niewidoczne na odległość, która może mieć charakter tylko jedna osoba z tych, którzy tam są. I zawsze utrzymywać kontakt wzrokowy ze swoim chłopakiem.

„Jakie są Twoje ambicje – najlepszy afrodyzjak!”

Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta udane. Osiemdziesiąt procent mężczyzn powiedzieć, że są one po prostu ma się pomysł, aby zachęcić kobiety, która stara się zrobić karierę. Ale jeśli uczą się w szkole średniej lub już zaczęły rozwoju zawodowego, to będzie bardzo trudne, aby zsynchronizować swój wolny czas. Spróbuj przynajmniej jeden dzień w tygodniu poświęcić relacji. A kiedy spędzają godziny alone romantyczna, a następnie wysłać swoje rozmowy z dala od problemów w pracy czy na uczelni. Twój facet chce czuć, że twój związek jest priorytetem dla ciebie, gdy jesteś sam.

I jeszcze jedno. Jeśli zarabiasz dużo więcej pieniędzy niż on, to jest bardzo fajne, i to szanuję cię za to. Ale po prostu nie reklamują różnicę w zarobkach! Mężczyźni zawsze dążyć do dominacji, a Twój dochód będzie służyć jako dobry bodziec dla niego, aby przejść do pracy. Ale jeśli za każdym razem skupi swoją niewypłacalność finansową (w porównaniu do ciebie), to jest on bardzo będzie żądło Twojego faceta. Więc nie zdziw się, jeśli pewnego dnia on cię opuścić.

Czy to możliwe, aby stać się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich?

Jak widać, nie tylko mamy własne pomysły na temat idealnego partnera – również mężczyźni nie są wyjątkiem. Oczywiście, jest to bardzo przydatne, aby dowiedzieć się o swoich preferencjach i starać się dopasować je. Ale nie należy zapominać, że pojęcie „idealny” – to kwestia gustu. Twój pomysł na idealne mogą być diametralnie różne od idei go od innych ludzi. A zatem, należy starać się być idealny, ale to jedyny sposób, wydaje się bezpośrednio do Ciebie, a nie tak, jak o tym mówić przez kogoś innego.

Bądź sobą! Nigdy nie zmienia się z powodu presji na was innym. Jeśli jeden z chłopaków zaczyna krytykować, po prostu zadaj sobie pytanie: „Czy ufam tej osobie ja powinienem słuchać jego rad?” Jeśli odpowiesz sobie na te pytania „tak”, a następnie kontynuować, biorąc pod uwagę środki wyraził krytykę. A jeśli odpowie „nie”, a potem po prostu zrzucić brzmiało krytykę. Najprawdopodobniej był po prostu zazdrosny o ciebie, że stara się mylić!

W końcu nigdy nie zmieni ze względu na jego przyjaciela, jeśli nie sądzę, że jest coś w tobie nie. Jeśli facet nie docenia cię za to, kim naprawdę jesteś, to on nigdy nie będzie cię kochać prawdziwie. On zawsze znaleźć coś na co narzekać. Następnie wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, aby nie przeoczyć najistotniejszych rzeczy, piękna i jeden facet, który przeniesie Cię do najdoskonalszej dziewczyny na świecie!

load...