Życie w stylu przydatności?

Zawartość

W rzeczywistości nie ma nic złego, aby żyć w stylu fitness. Ale przed pójściem na żywo, musimy zaakceptować fakt, że inni mogą mieć inne cele i priorytety. I nauczyć się ignorować mniejsze kłopoty jak całkowita niedopasowania celów, celów i metod, aby osiągnąć wyniki z resztą ludzkości. Tak więc, jeśli już żyć w stylu fitness, jest prawdopodobne, aby wiedzieć, jak …

load...

[Powrót do spisu treści]

Picie wody mineralnej w ogóle kebaby

Kebaby, którzy nie wiedzą o tym kryptonimem libacji w przyrodzie. Tak, bateria butelek piwa, kadzi z mięsem, sałatki górach – to właśnie nasz grill. Chciałoby się dodać o „bezsensowne i bezlitosne” W ogóle, jeśli masz samochód i żyć w stylu fitness, gotowe do dostarczenia do domu kilka osób. Będzie można na stałe „trzeźwy kierowca”. Można nawet zacząć brać pieniądze za to w niezbyt bliskich przyjaciół.

[Powrót do spisu treści]

Wstawać do pracy dwie godziny wcześniej

Prędzej czy później przychodzi czas, kiedy po prostu rozpaczliwie potrzebują pustego pokoju. Cóż, czy w połowie pusta, ale tak, że rama była luźna i pod poprzeczką bez wspinania. Albo były wolne wszystkie symulatory, na której dokonujesz nadzbiorami. I tak, najważniejsze, aby ktokolwiek podczas podejścia do CO nie wspinać, a nie mówił o tym, jak to nie jest ładne – duże silne nogi kobiety. Kiedy mamy błogi czas wolności i braterstwa w niemal każdym pomieszczeniu? Wczesnym rankiem, gdy tylko odchudzanie robi swoje cardio cardio, że nadal nie są zainteresowani, ponieważ, jak już uruchomić. I wszelkie bezpańskich najlepszym menedżerem uczy się utrzymać szyję pod okiem osobistego trenera. Tak, i wskutek tego będzie brakować prawie wszystkie czynności wieczór z premierą najnowszej 19.00. Tak, można przeczytać, że prawo – wszystkie działania wieczorne.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zacznij jeszcze zrobić cardio

Cardio nienawidzą wszystkiego. No prawda, jak można przez godzinę do stomp na ruchomych schodach i spojrzeć w jednym punkcie? Ale przychodzi w życiu każdej dziewczyny siłowni najpiękniejszą chwilę, gdy organizm po prostu nie może wytrzymać więcej HIIT. Niedobór ogóle nie chce się skonfigurować. To było wtedy, że Rezerwa ta sama lekcja kilka godzin tygodniowo, które również wspomnieć coś kompromitującego. Tak, można zacząć grać każdą serię multi-sezon. Pod koniec „suszenie” tylko kontroli.

[Powrót do spisu treści]

Kup reputację dziwną dziewczynę, która zjada i pełnia

Tak, po usunięciu trzeci pojemnik z ryzykiem, piersi i kilka warzyw, można zauważyć dziwne spojrzenia. A jeśli jesteś elastyczny dietę i ważą dowolny kawałek chleba i sera, więc w ogóle pisać nie było. Koledzy będą bać się ciebie i nienawiści. Zwłaszcza koleżanki. I tak, jeśli nadal cenią swoją pocztę, staraj się nie rozprzestrzenił o ile, jak często i dlaczego trzeba jeść. Przycinanie niejasnych uwag o „zdrowie dla dobra”, nadal nikt nie wierzy, że 6 posiłków w odstępach 2 godzin – to surowa twarz diety. Niestety, suszenie.

[Powrót do spisu treści]

Zaczynają uprawiania sportu dla zabawy

Nie, mam na myśli prawdziwy sport, konkursy, cele i plany. Zamiast iść na siłownię do pompowania w dupę. Prędzej czy później, w każdym sprawności przychodzi na myśl ideę marności życia, nieosiągalnego ideału otfotoshoplennogo ciała w każdej sytuacji i potrzebę zrobienia czegoś dla dobra rozrywki i zabawy. Tak, a następnie zalogować się w maratonie lub w zawodach trójboju siłowym, lub gdzieś indziej.

[Powrót do spisu treści]

Ignoruj ​​wszystkie piątek wieczorem

Nie, nie będzie za nimi tęsknić. Będziesz się dobrze bawić, ale na swój sposób. Na przykład, w połowie puste burzy wspinaczki aż wszystkie bary burzowych lub squat w wolnym pokoju nocy. Szczęście? Jeśli tak, to gratulacje, w końcu podszedł do boku kondycji. A swoją piątkową noc jest teraz nigdy nie będzie taka sama. Ale w sobotę będzie osoba, która nie stoi w kolejce w „Auchan”, ale spokojnie kupił zaraz po otwarciu i biegnie na temat ich działalności. Prawdopodobnie, a pokój ponownie.

[Powrót do spisu treści]

Lekarze zaskoczenie W badaniu fizykalnym

Nie wiem, w jakim medycznej podręcznik mówi, że osoba po 30 powinno być coś poprawić – lub cukru lub cholesterolu, lub ciśnienie, a nawet BMI, ale jeśli są OK, przygotuj się czymś w rodzaju rzadkość, Pokażesz stażystów i kłuć cię w żołądku palcem, sprawdzając, w jaki sposób radzi sobie abs. Być może ktoś inny i zapytać, co jesz, i był zaskoczony, gdy karta zdrowia, zostaną oznaczone jako „Nigdy nie pij, nie pal spadła w jakości 11 szkół, pociąg 6 dni w tygodniu”

[Powrót do spisu treści]

Sew kostiumy i sukienki na zamówienie

Kup standardowy pasek kształcie strój wieczorowy wyjście z co najmniej kilku jazdy lub odwrotnie? No, to lepiej szukać krawcowej, albo coś bardzo, bardzo otwarty. I nie jest fakt, że nie ma objąć w pasie. Jak o ładnym napięty kurtkę, w której z jakiegoś powodu nie chcą się wspinać przez ręce? Możesz zgrać z nakładkami, oczywiście, na zawsze być połączona z czarnym i szarym kardigany do pracy. Ale ten sam nudny … Więc oczywiście masz zamiar uszyć na zamówienie.

[Powrót do spisu treści]

To dziwne uczucie, kiedy każdy pyta, dlaczego jesteś zawsze

Diety. Tak, są m.in. Uprzejmymi ludźmi. Tutaj czasami wręcz marzą o płycie jak na przykład ten, który wystaje w parku miejskim: „Nie karmić łabędzie białe pieczywo, są z tego chory i umiera.” Tak, „nie próbują karmić mi swoje dzieła do domu, mam z tego zmęczenia, ospałość, lenistwo i wysokim procentem tłuszczu.” Ogólnie zainteresowane przyjaciół chcą powstrzymać ducha, nie pytam, wszystkie one brązowe oczy, które obecnie nie mają z tęczówki. Albo wszystko kręcone, dlaczego są one z powrotem w loki. Jemy go. Zawsze. Humble.

[Powrót do spisu treści]

Kup końcu plecak

Czy czujesz się jak podróżnik w czasie, stale Będąc przeciągnięty z ich pożywienia, ubrania dla pięknej sali w torbie? W pewnym momencie, wszystko co robisz jest zrezygnować i kupić plecak. Ponieważ więc z powrotem po treningu bardziej komfortowo, i nic nie jest „bije” w strategicznych miejscach ciała, gdy jesteś w pośpiechu do ich kształcenia.

[Powrót do spisu treści]

Znajdź pracę bliżej dobry pokój

Lub zbliżyć się do bardzo dobrego pokoju. Po tym wszystkim, którzy chcą stać w korkach połowie, kiedy przytulne kachalochka otworzył swoje drzwi dla tych, którzy cierpią? Tutaj ktoś zbliża się do pracy, a my zwykle – na najbardziej odpowiednim odbiorcom. A obok niego i można szukać pracy z wygodnym harmonogramu., Wiesz, nic nie boli.

Elena Selivanova

load...