Życie kalorie w trybie 0?

Zawartość

O książce „Anastasia Kovrigina 38 kg: życie w trybie 0 kalorii” Nauczyłem się bardzo proste. Mam słabość – kupić książki i czytać w korku, w kolejce w supermarkecie, w realizacji jakiegoś niezbyt ważnej działalności. Cóż, nie czekając na następnym posiedzeniu. A w każdym wolnej chwili, a przed snem. A poza tym, czy moje dzieciństwo nie była książka z latarką pod kołdrą i płytą i kartą kredytową, to byłby najbardziej oczytany dziewczyną na świecie. I jest mało prawdopodobne kiedykolwiek być wyciągana z książek na rzecz innych przydatnych czynności. A co to jest, życie w trybie 0 kalorii? Tak, mój stary przyjacielu – przemienności dietach i naleśniki z dżemem. I wiesz co? Dziękuję autorowi za udostępnianie. To jest – prawie idealny książka o tym, jak, dlaczego i za co nie jest konieczne, aby schudnąć.

load...

[Powrót do spisu treści]

Coś o dziewczynach

Społeczeństwa. W ogóle, wiem „, co czyni je zaznaczyć,” i nie mają wiary w serii „wszelkiemu stworzeniu doskonałego w sobie, poprawa bezcelowe plyushechki jedzenia.” Osobiście moje doświadczenie przekonało mnie jednej rzeczy – tak długo, jak jesteś zraniony, niewygodne, a projekt wymaga siły woli, projekt jest skazany. Dzisiaj lub jutro, w czasie zmęczenia, frustracji lub diety, którego celem jest nadużywanie siebie, zostaną odrzucone. To samo bez odpowiednich ćwiczeń fizycznych.

Ale bliżej obiektu. Co sprawiło, że działania autora jest nadal uważane wśród młodzieży nie jest wskaźnikiem, że tak powiem, specjalną mieszankę nienawiści do swojego ciała i zwątpienia, a prawie model heroizmu? Tak, wszystko jest proste -to Uniwersytet były chude dziewczyny modelu wygląd. A autor był regularny, jak mówią, „zdrowy wzrost i wagę.”

Sam bardzo dobrze wiedzą, że zdrowy wzrost i waga zdrowa – niekoniecznie to, co chcą zobaczyć kobietę. A wszystko to „Jak? Dlaczego nie 48 kg, jesteś trenerem!” Ja również podrażniać nierealne. Z 50 kg w przysiadzie, zaczynam się rozgrzać, a jeśli ważyłem tyle, mogę chodzić z trudnością z wycieńczenia. Ale wiesz co? Większość ludzi myśli o tych naszych praktyk pewnego rodzaju sublimacji czegoś, co nie jest i nigdy nie będzie, ale nie banalny sposób, aby zachować zdrowie i aktywność w dorosłości i starości. Dziewczyna powinna być cienka, tak. Przynajmniej według znaków, bezskutecznie próbuje wyskoczyć z ich wiosek w pociągu pozostawiając efektowny model kultury, oczywiście.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, dla wszystkich Anastasia rozpoczął porównując się z innymi, bardziej udanych genetycznie przypadkach. Kontynuowanie niedbale rzucony chłopak zdanie: „Lubię anorektyczny dziewczynę.” To moje słowo, nawet jeśli ci się smukłe, dobrze ci powiedzieć, „elegancki” i prawdopodobnie nie będzie wyglądać aż tak daleko. Ale … podjęliśmy szczęśliwie wyrazić swoje żądania do przeciwnej płci, tak jak przy zakupie samochodu. Tak, chcę mój samochód był szybki, ale znośny, brutalny, ale stylowy, ale nie na tyle, aby jeść, ale wyglądało drogie, ale … .mozhet chcę zbytnio od ich średniej pensji?

[Powrót do spisu treści]

Jak schudnąć z 50 do 38 kg, a dlaczego nie zrobić

Kilka spoilerów – ta książka nie jest dla tych, którzy chcą stać się brakiem łaknienia, a dla tych, którzy już zaczęli pełzanie po cichu na drogę wiecznego samokrytyki, próbował kilka diet, a wyrzuca się do słabości. No wiesz, „Oto jestem świni i krowy, nie mogę zrezygnować z kolacji, jest już jednym z twoich przyjaciół nie jedzą obiad, ah, ja ….” i tak dalej. Te „dieta” w ogóle nie są przeznaczone dla młodych, zdrowych dziewcząt. Są one raczej dla obłożnie chorych dziadków, a nawet wtedy, gdy babcia nie będzie wstać to samo łóżko.

Czytaj! To nie ma społeczeństwa, gdzie są zakazane na pytanie, jak „Dlaczego diety szkodliwe?” To osobiste doświadczenie życia, inteligentna dziewczyna ze zwykłymi, jak każdy z nas problemy. I tak, jest uczciwie powiedzieć, że zupa jarzynowa – prawdziwy obrzydliwe, nie mówiąc już Bonn – a nawet niemożliwe tam. Nie „magiczna zupa pomoże złagodzić kilogrammchiki”. A że czekolada po „dieta Alsou na czekoladzie” nienawidzisz. I jak po banalny kawałek ciasta pochodzi Zhor straszne, i nic nie może zatrzymać swobodny upadek całego ciężaru jadalny z lodówki do żołądka.

W końcu organizm nie może kłamać – jeśli mi wybaczycie, kiepska, ciągle w głowie i myśli przez długi czas koło skurczył się, co nie jest chlebem z jadalni, ponieważ dieta – szacunek konieczne. Wszystko, co dzieje się z tobą – dobrze, z których wszystkie można przejść ot tak, bez żadnej gwarancji sukcesu, szczęścia i osiągnięcia jego celów.

[Powrót do spisu treści]

Mózg fitness

Różne guru zdrowego trybu życia są tak lubi piśmie, że każdy, kto nie jest zaangażowany w aktywność fizyczną, jak mówi, są bardzo źli ludzie. No, niestety, sam proces – nie jest gwarancją sukcesu. Na przykład, nawet jeśli robisz 100 lub więcej skrętów do prasy, a nie fakt, że przyczynia się do spadku kilogramy szybciej. A przecież można przypadkowo stracić przytomność, po biegu i nie próbować

W każdym razie, szkolenie skierowane tylko do zapewnienia, że ​​zmniejsza liczbę na skali, nie dają poczucie szczęścia czy emocjonalnego ragruzki. Jakie były emocje, gdy mózg jest zajęty, liczenie, ile trzeba spalić kalorii jeść. I około 6 godzin ciągłego szkolenia, tak ukochany odchudzanie krajowy tam.

Ogólnie rzecz biorąc, autorzy tych książek być nieskończenie wdzięczny. Może pomieścić ponad sto dziewcząt tak chętnie się bardzo cienka, od bezmyślnego niszczenia ich własnym życiu.

load...