Życie bez urazy lub tajemnicę szczęśliwy związek

Miałem przyjaciela, a on był tak drażliwy, że pojechaliśmy zęby. Fiodor pretensję nawet zauważyć, że jest to drażliwy. Nie na długo, oczywiście, ale jednak. A my – geje, wentylatory się nerwowy i podatny na pin – Fiodor był zawsze radość, zwłaszcza jeśli tematy żartów nagle się skończyła. Mamy coś, że: pohohotat pięciu lat na uniwersytecie i zapomniane, a on był na całe życie, że karma niedźwiedzia bednyage.Oglavlenie:

load...

Pamiętasz jak obraził kogoś. Na przykład, facet za to, co zapomniał pogratulować panu „dzień miłości”. Albo moja mama za coś, co nie pozwala iść na dyskotekę. Wy pamiętam jak kiedyś samochód nie dał ojciec nie jest skończona. No to teraz jesteś dorosły i wszystko rozumiem. A potem? Co czuł? Och, lepiej nie myśleć! Mimo upływu czasu, wspominając tamte dni, wciąż odczuwalne obciążenie urazy. Przyjemne? Raczej nie.

Ocena Przeszacowanie

Znaczna część naszej przeszłości z wysokości dzisiejszym locie wydaje się absurdalna. I prawdopodobnie bezużyteczne nieracjonalne niechęć wśród dzieci Spośród nich większość absurdów. Dlaczego więc dąsać? „Dobrze, że jesteś taki mądry – mówisz. – Przynajmniej dziś mózgi”.

load...

Ok, a po 15 latach nie będzie myśleć w ten sam sposób? Jestem pewien, że będzie! Gdyby Bóg dał ci kroplę mądrości, Założę się, że będzie! Więc co uniemożliwia dziś zachować, aby nie wycisnąć gąbkę i kiwając głową, myśląc sobie: „Ach, jak głupi byłem z powrotem w 25 ‚.

Czego możemy się urażony?

Zawsze ich matka, gdy zaczną grzebie mi w szczegółach, spojrzeć na siebie, na nas i na sytuację z wysokości – od miejsca, nawet wyższej, spoza Drogi Mlecznej. Można zauważyć Stamtąd rozlane kawę nowego obrus?

A ile czasu ma wszechświat? Sto tysięcy lat? Jeden milion? Miliardów? Jak mamy średnie 75 roku życia w porównaniu do 13 miliardów lat? Jak długo przed narodzeniem byliśmy w „zawieszeniu”, a ilu będzie spędzić tam po śmierci? Więc dlaczego te nędzne 75 lat naciskać tyle niechęć?

Okazuje się, że mądrość post jakiegoś, ale wystarczy pomyśleć: jeśli pewnego dnia jesteś w środku 2 minuty niezadowolonych z czegoś, coś dla wszystkich obelg życie będzie zbierają się przez 40 dni. A jeśli niezadowolenie trwa 10 minut dziennie? A jeśli ktoś dąsać przez godzinę, a tak wiele lat?

Najbardziej obraźliwe, że obrażać się na drobiazgach. Wystarczy wyobrazić sobie, jak szczęśliwy poczują faceta, kiedy zamiast swojego złośliwego sarkazmu o podziale ulubione danie będzie zobaczyć uśmiech? Tak, to on da sto więcej z nich!

0.

Chain Reaction i zasada zachowania energii

Bardzo niewiele osób może powiedzieć boli uśmiech i pozytywne emocje. Wskazując na faceta na drobne wykroczenia, bądź pewien, że nie będzie powolne odpowiedzieć. A potem to wszystko się oni przejść: jesteś niegrzeczny do niego – był niegrzeczny dla ciebie, powiedz mu, żeby otvetku – Będzie co otvetku. I tak, patrzeć, całe życie obelg odbyła, a dzieci dorastają są takie same, biedak.

Można spędzić 10 dżuli energii w celu dopasowania do brudu zdeptany w korytarzu lub 5 J. Czyszczenia, ale nadal 5 wrócić męża za to, co trzeba było tak fajnie. Mówisz, że nawet nie zauważył? Nawet jak uprzedzenia, zwłaszcza gdy są stosowane regularnie płukać mózg. Tylko nie zapomnij się uśmiechnąć – kwaśna mina wszystko zepsuć!

Fakt, że przeciwieństwa się przyciągają, nie stosuje się do emocji: tu jest odwrotnie. Bycie dobrym jest znacznie trudniejsze. Ale dlaczego codziennie sinieje ze złości? Nie ma powodu do żalu. Jedynym problemem jest to, że brakuje nam odwagi, by wznieść się ponad chmury i patrzeć, śmiać się i płakać z tego, co jesteśmy głupi, nieszczęśliwe i mają się do winy.

Nie obiecuję być obrażony na nic, a ty?

Ivan Sopiga

load...