Zwłaszcza planowanie owulacja płeć dziecka

Zawartość:

Wiadomym jest, że możliwość planowania ciąży zainteresowanych ludzi od czasów starożytnych. Jednocześnie wielkie znaczenie nadano jednemu z najważniejszych czynników – definicja płci przyszłego dziecka. Czynnik ten przejawia się w momencie zapłodnienia i zależy od plemników do zapłodnienia komórki jajowej. Podczas zapłodnienia plemnik z chromosomem Y to chłopiec, a wraz z chromosomem X – dziewczynki. Ale wieki obserwacji twierdzą, że istnieją metody do tworzenia i mieć dziecko pożądanej płci. Uważa się, że za pomocą takich metod, aby zapalić długo oczekiwany pojawiła spadkobiercom szlachtę. Mit czy rzeczywistość?

load...

Oczywiście, nie wszystkie znane metody są wiarygodne, ale istnieją an_3, wiarygodność jest potwierdzona statystyki długoterminowych. Jeden z nich – plan dla jajeczkowania dziecka.

Powrót do spisu treści

Jak to działa?

Okazja do wyjaśnienia skuteczności metody przyszedł po naukowcy byli w stanie przeprowadzić badania ludzkiej spermy. Okazało się, że nie wszyscy z tego samego nasienia. Tak więc, „męski” Y spermy jest znacząco różny od „samicy” X. Oni Im mniejszy rozmiar, poruszać się znacznie bardziej aktywny, ale równocześnie mają niską odporność na negatywne czynniki i mały długo.

Metody określania płci owulacji dziecka został stworzony w Polsce przez miejscowych lekarzy. Zaczęła być powszechnie stosowane pod koniec XX wieku, kiedy używany pokazał wystarczająco stabilne procentową dokładnością 87%. Technika ta opiera się w całości na wydajność i trwałość aktywności plemników. Przez kontakt seksualny, w czasie, gdy występuje jajeczkowanie lub bezpośrednio po nim, tym bardziej aktywny „męski” sperma jajo dotrzeć szybciej, a więc są w stanie lepiej je nawozić. Jeżeli stosunek płciowy odbywa się na długo przed owulacją, że ma krótką żywotność plemników Y komórki umierają i szansę pojawić się w X-plemników.

load...


Powrót do spisu treści

Cechy kobiecego ciała

Prawdopodobieństwo poczęciu dziewczyny podczas stosunku płciowego kilka dni przed owulacją, a to ze względu na specyfikę kobiecego ciała. Podczas gdy jajko życia może wynosić od 1 do 2 dni. Czekając na ten moment, plemniki muszą spędzić pewien okres w drogach rodnych kobiet, w których, w zależności od wystąpienia owulacji, zmiany kwasowości środowiska. W przededniu „narodzin” środowiska jaj jest bardziej zasadowy, co przyczynia się do „męskiej” spermy. W kilka dni przed tym medium jest punkt o wysokiej kwasowości, który prowadzi do śmierci Y plemników. Są odporne na niekorzystne czynniki tylko X-plemników, które docierają do jaj.

Zwolennicy metod określania płci dziecka na owulację pozwalają również opinię, że sama „jajko” Wybiera sobie prawo do plemników, przepuszczając ją przez skórę. Według tej teorii, planowania płci dziecka powinna być następująca: jeśli chcesz urodzić chłopca, kobieta musi mieć seks przed owulacją, gdy marzenie dziewczynki, poród powinien nastąpić niezwłocznie. Nie wspominając wypowiedzi naukowców, którzy uważają, że zapłodnienie komórki jajowej po 24 godzin z życia pożądane. Według nich, jajko jest poddawana procesowi starzenia się, a dziecko z obu płci, poczęty w takich okolicznościach może mieć wady wrodzone. Nie wyklucza prawdopodobieństwo poronienia lub przedwczesnego porodu.


Powrót do spisu treści

Metody pomiaru podstawowej temperatury ciała

Niezależnie od zastosowanej metody, podstawowym warunkiem jego autentyczności – bardzo precyzyjna definicja wystąpienia owulacji. Nawet dzisiaj, spełnienie tego warunku w praktyce wydaje się dość skomplikowane. Jest tylko jedna droga do samostanowienia czasie owulacji, ma pewne prawdopodobieństwo. Opiera się ona na pomiarze podstawowej temperatury ciała.

Nazywa temperatury podstawowej mierzonej w odbycie w stanie spoczynku. Zazwyczaj wahania temperatury w zdrowych kobiet wskazują na wzrost uwalniania progesteronu, które występuje przed wystąpieniem owulacji. W celu uzyskania wiarygodnych danych, konieczne jest, aby specjalny harmonogram, który nagrany codzienne odczyty pomiarów.

Do pomiaru podstawowej temperatury ciała muszą przestrzegać pewnych zasad:

  1. Temperatura powinna być zmierzona bezpośrednio po przebudzeniu od 6 do 7 rano przez 2-3 tygodni.
  2. Dla pomiaru termometru wprowadza się do odbytnicy otworu w zakresie od 5 do 10 minut.
  3. Wskazane jest, aby nie korzystać z poczty e-mail i zwykły termometr rtęciowy.

Po kilku cyklach pomiarów może tworzyć obraz procesach w organizmie kobiety przed owulacją. Tak więc, na 2 tygodnie przed tym momencie temperatura mieści się w zakresie od 36,3 do 36,8 ° C. Szok termiczny do poziomu 37 stopni i powyżej oznaczają uwolnienie komórki jajowej z jajnika – jego „narodzin”. Ten wzrost temperatury zostanie ograniczony do jednego miesiąca, a następnie wraca do normy. Nie wzrost podstawowej temperatury ciała lub rozmytych odczytów może wskazywać na brak owulacji, a w związku z tym, istnieje wiele chorób.

Należy pamiętać, że odczyty mogą mieć wpływ różne czynniki: spać mniej niż 5 godzin leków, stosunek seksualny przed pomiarem, zdrowia zimno i biednych. Nie zaleca się prowadzenia pomiaru podstawowej temperatury ciała podczas podróży do ciepłych krajów i gwałtownych zmian klimatycznych. To niekoniecznie wpływa na wiarygodność zeznań.

Wdrożenie planowania płci dziecka według metody owulacji, należy wziąć pod uwagę wszystkie powyższe czynniki. Po pomyłka w ciągu jednego dnia może prowadzić do odwrotnego rezultatu, gdy zamiast długo oczekiwany chłopiec urodzi dziewczynkę, i vice versa.

Dokładniej, owulacja może być określane za pomocą ultradźwięków. Ale takie badanie powinno być przeprowadzane codziennie przez co najmniej 10 dni, co jest dość trudne. Kiedy pęcherzyki osiągną odpowiedni rozmiar i będą gotowe do opuszczenia jajnika, jest on wyświetlany na ekranie.

Przy planowaniu narodzin dziecka, można użyć nie tylko metodę owulacji, ale także kilka innych. W każdym razie, prawdopodobieństwo błędu odsetek jest wystarczająco wysoka. Najważniejsze – aby zrozumieć, że jest ważne dla płci swojego dziecka? Czy szczęście z narodzin mały człowiek będzie w cieniu swojej podłodze? Chłopiec czy dziewczynka – to własne dziecko, które jest jak nikt inny nie będzie potrzebować opieki i miłości. I tylko można uczynić go szczęśliwym.

load...