Zwierciadło feng shui: przyciągnąć pozytywnej energii w domu

Zawartość:

Jeśli wierzyć nauki Feng Shui, lustro jest najbardziej wszechstronne narzędzie do czyszczenia pomieszczeń negatywnej energii. Chińczycy używali go i kiedy chcesz zmienić jakiś aspekt życia. Jednak dla maskotka działał, musi być we właściwym miejscu i nauczyć się korzystać.

load...

Lustro – jest to bardzo potężne narzędzie, które może pracować na dobre, i ponieść szkodę. Dziś będziemy mówić o tych aspektach filozofii feng shui. Powiedz nam, jak prawidłowo korzystać z talizman lustro, aby osiągnąć pożądany efekt.

Bagua lustro

Głównym celem tego narzędzia – do refleksji i wyregulować. Jego kształt nie jest tak ważne, że nie jest krytyczna. Jednak sami Chińczycy wolą lustro ośmiokątny kształt – Bagua. Co do zasady, Bagua lustro jest umieszczony w specjalnej wyściółki wokół malowane który przedstawia trygramy. Może być umieszczony zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Chińczycy wykorzystać maskotkę wyłącznie chronić swoje domy z negatywnych form. Należy zauważyć, że lusterko Bagua zasilone bardzo potężne właściwości ochronnych. Dlatego zabrania się do okien i domów swoich sąsiadów, w przeciwnym razie można spowodować ich nieodwracalne szkody. Zanim odważył się użyć lusterko Bagua na zewnątrz domu, konieczne jest, aby wyjaśnić, że to nie ma wpływu na sąsiedzi lub Windows przeciwległe budynki. W przeciwnym razie, lustro musi być natychmiast usunięta.

load...

Jest to niemożliwe, aby wnieść do swojego życia pozytywną energią, jeśli to zaszkodzić innym ludziom. Należy zawsze pamiętać o prostej prawdy – przyciągamy do siebie dokładnie to, co dajemy, a także w formie rozszerzonej. Daj dobry – będzie to z pewnością wróci do nas, przynieść zło – życie umieścić w sytuacji, gdy negatywna energia odbędzie się w kółko jak bumerang.

Właściwości lustra

Wnętrza lusterka służyć do wielu celów. W naukach Feng Shui, mają one zdolność do refleksji, w celu przyciągnięcia i redystrybucji energii Qi. Były one również wytrzymałość, aby dostosować kształt pomieszczenia, optycznie zwiększając odbicie nieistniejącego obszaru Bagua i rozszerzanie przestrzeni.

Właściwości naprawcze luster można rozważyć następujący przykład. Charakter energii Qi jest taka, że ​​jest przyciągany do wody i ruchu wody z tyłu. Dlatego nie jest zalecane, aby utrzymać otwarte drzwi do łazienki i toalety, w przeciwnym razie wszystkie pozytywnej energii i powodzenia dosłownie iść w błoto. Nie ma lepszego sposobu, niż w przypadku dużych rozmiarów drzwi lustro, które jest zawieszone po obu stronach drzwi łazienki.

W pierwszym przypadku, lustro nie pozwól negatywną energię z wanną i wc w naszym domu, a drugi – lustro odbija energię qi, nie pozwalając jej wyjść z domu. Jednak w polskich warunkach często spotykane w takiej sytuacji, kiedy toaleta znajduje się naprzeciwko drzwi lub drzwi prowadzące do innego pokoju.

Pamiętaj, lustra naprzeciwko drzwi wejściowych, zwłaszcza jeśli jest duży, jest przeciwwskazane! Będzie to po prostu odzwierciedlać chi energię z powrotem na ulicę. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem byłoby małe lustro zawieszone na zewnątrz i wewnątrz drzwi toalety. To lustro powinno być na poziomie pępka głównego członka rodziny. Eksperci feng shui zauważyć pozytywny wpływ tego narzędzia.

Reguła dotyczy wszystkich drzwi w domu. Lustro naprzeciwko drzwi będą odzwierciedlać to, co jest dobre, że będzie próbował wejść do pokoju. Użyj tej techniki będzie wyłącznie do celów obronnych. Wizualnie, lustro pomaga zwiększyć przestrzeń otaczającą osoby. Ten optyczny transceiver feng shui można stosować tylko wtedy, gdy naprawdę wierzą w jego działaniu.

W żadnym wypadku nie należy używać w moim domu płytkami lustro – to symbolicznie cięte na kawałki wszystko, co znajduje odzwierciedlenie w tym ludzi w nim. Tak więc, „zniszczony” Człowiek i jego środowisko. Optymalna wielkość lustro musi być taka, że ​​wszyscy członkowie rodziny odbija się w nim całkowicie – od stóp do głów. Jeszcze lepiej, nad głową jest mało miejsca zarezerwowane dla potencjalnego wzrostu.

Warunki umieszczania lustra w różnych częściach domu

Nigdy nie należy umieszczać lustro przed oknami i drzwiami, płodne Qi nie pozostanie w domu, to wydawało się być projekt z powrotem na ulicę. A wraz z nim odleci sukces i dobrobyt rodziny. Nie zaleca się powiesić w sypialni. Jeśli jest po prostu niezbędna, starają się zrobić wszystko, aby go w żadnym wypadku nie odzwierciedla łóżko i spanie na jej ludzi. Lustro w sypialni czerpie dużo energii i bardzo negatywny wpływ na ludzkie zdrowie i relacje.

Może znacznie poprawić atmosferę w domu, prawda poprzez umieszczenie lustra w korytarzu. Mały i ciasny korytarz natychmiast działa na rzecz ograniczenia zasobów rodziny. One nie powinny, otwierając drzwi, znajduje się w grocie, gdzie jest to niemożliwe, aby zawrócić. Pokój korytarz powinien być przestronny i pełen światła. Aby optycznie poszerzyć przestrzeń i potrzebują pomocy lustro umieszczone Feng Shui. Najlepiej jest umieścić talizman na stronie drzwi – po lewej stronie.

Dopuszczalne zastosowanie luster w salonie. Jeśli masz szczęście posiadać piękne krajobrazy za oknem – powiesić lustro na ścianie, współpracujące z oknem, tak że odbite pod kątem ulicy. Nie jest konieczne, aby powiesić lustro przed kuchenką. W przeciwnym razie, gospodyni poczuje się bardzo zmęczony podczas gotowania. Najlepszym rozwiązaniem – aby zawiesić go w przedniej części stołu, gdzie wszyscy członkowie rodziny zbierają. Lustro podwoi ilość pożywienia i zwiększyć dobrobyt rodziny.

Wspominaliśmy już, że odzwierciedla filozofię feng shui może rozprowadzać energię w przestrzeni, kierując je do przepływu w pożądanym kierunku. Przykład: kuchnia znajduje się naprzeciwko drzwi wejściowych, a korytarz prowadzący do salonu i pokoju dziennego, idź w prawo. W tym układzie pomieszczeń, powiesić duże lustro na lewej ścianie, sprzężonym do drzwi tak, że odzwierciedla korytarz prowadzący do salonu. W ten sposób będziesz w stanie przekierować przepływ energii Qi w kierunku salonach.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każde lustro jest nośnikiem podwójnego człowieka, który ciągle odbija się w nim. W rzeczywistości – lustro, w którym regularnie Spójrz, to jest nasz podwójne, naszym drugim „ja”. To mimowolnie pozostaje częścią naszej duszy. Z tego powodu, złe pozycjonowanie mebel w sypialni, zwłaszcza w przedniej części łóżka. Dusza ludzka, pozostawiając mu siły i zdrowie.

Złamany Lustro prowadzi również negatywną energię w domu, bo z niego dusza człowieka rozpada się na kawałki. Jednak jest to możliwe, aby uniknąć kłopotów. Feng Shui oferuje jeden pewny sposób: ostrożnie wyjąć części przemyć je dokładnie pod bieżącą wodą i zabrać je do kosza. Woda zmywa się z informacjami na temat danej osoby. Nigdy nie próbować skleić rozbite lustro i nie używać lustro pęknięty, rozporządzania nim bez litości.

Lustra powinny być regularnie czyszczone i myte, jak zbierać informacje z różnych okolic, w tym negatywne. Negatywna informacja jest rodzajem akumulatora, który jest smutny nastrój, skandale i kłótnie. Nawet jeśli lustro jest ustawione zgodnie z zasadami feng shui, ale jest to warstwa kurzu, staje się źródłem kłopotów i zatruwa życie wszystkich członków rodziny.

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą można dowiedzieć się, jak prawidłowo obsługiwać lustra w swoim domu. Mniej niż ich wokół siebie, tym lepiej. Użyj tego potężnego narzędzia tylko wtedy, gdy nie ma innego sposobu, aby rozwiązać ten problem.

load...