Zwężenie porów na twarzy

Właściciele skóry tłustej wiedzieć, że ma zarówno zalety, jak i wady. Dla skóry tłustej korzyści obejmują zdolność do utrzymania przez lata młodzieńczy wygląd. Jednak głównym problemem tłustej skóry są duże pory, które wyglądają bardzo estetycznie i nie psują nastrój płci pięknej. Dlatego ograniczenie porów na twarzy tłustej skóry jest problemem numer jeden w każdej porze roku.

load...

Najczęstszym problemem jest to, jak zmniejszyć pory na pielęgnacji twarzy kobiet z mieszaną lub tłustą rodzaju skóry, która produkuje duże ilości sebum . Nadmiar wydzieliny gromadzi się w porach stopniowo tworzy tube zaskórniki – tłuszcz. Pod działaniem porów wtyki są rozciągnięte i stają się bardzo widoczne. Znacznie rzadsze są powiększone pory dla skóry suchej, ale to się zdarza.

Od tego czasu działa na zwężenie

Jak zmniejszyć rozszerzone pory, gdzie właściwie rozpocząć produkcję procedurę? Pracując przez te pytania są bardzo ważne, aby osiągnąć pozytywny efekt.

  1. Zasada numer jeden: gruntowne oczyszczenie skóry na co dzień i na wieczorne gongu, a także regularne czyszczenie twarzy w biurze profesjonalnej kosmetyczki.
  2. Zasada numer dwa: należy stosować po mleku lub żel oczyszczający specjalny tonik do twarzy porów. Konstrukcja takich środków obejmuje różne lepiszcza – głóg, rozmaryn, cytrynowy nagietka.
  3. Zasada numer trzy: służy do zawężenia pory na peelingu twarzy dla skóry tłustej, które mogą być wykorzystane po najlepiej wieczorem oczyszczania skóry 1-2 razy w tygodniu. Stosując peeling, nie zapomnij, aby przetrzeć skórę a następnie specjalnym tonikiem.

Być może najbardziej skuteczny sposób zwężenia porów – lotion zawierający tlenek cynku, która nie tylko powoduje mniejsze pory, ale również przyczynia się do usuwania z powierzchni skóry nadwyżka tłuszczu.

Procedury krajowe dla porów zwężające

Tylko jeden Codzienna pielęgnacja cery mieszanej i tłustej nie można osiągnąć wielki promienny i zdrowy wygląd skóry. Pełen rezultacie konieczne jest, aby zastosować maskę, aby zawęzić porów.

load...

Słusznie eksperci za najbardziej skuteczny sposób, aby zmniejszyć pory maską gliny. Jeśli gotować glinę, aby zawęzić pory w domu, najlepiej jest roślina To nie zwykły wodę i sok z aloesu, zielonej herbaty lub tonik do twarzy.

Maska zaciska porów glinki przygotowanej w pojemnikach z dowolnego materiału, z wyjątkiem metalu. Przed nałożeniem maski osoba niekoniecznie czyste. Glina zwężenia porów w czasie około 20 minut, to jest pożądane, aby w ten sposób nie glina wysuszyć twarzy. Jeśli masz w twarz maskę ściąga pory wystarczająco dużo płynu, i zaczyna wysychać wyprzedzeniem – stosuje się w górnej części mokrej marlechku, lub po prostu posypać wody delikatnie. Po 20 minutach maski przemyć zimną wodą.

Sprowokować zwężenie od tradycyjnych receptur zaleca się stosowanie masek owoców moreli, jabłek, truskawek, śliwek, brzoskwiń. Te środki zaradcze ludowej zwężenie porów stosować na skórę twarzy w postaci waliło około pół godziny, a następnie usunąć za pomocą wacika zanurzonego w mleku.

W bardzo zaawansowanych stadiach dały wyniki pozytywne maskę soku z cytryny i bitą białka jaja. Warto pamiętać, że taka maska ​​do zmniejszenia porów twarzy nie odpowiadał na suchą skórę.

Pomoc w sklepie kosmetycznym

Nowoczesna kosmetologia ma masę pomocą zwężenie porów, przeznaczone nie tylko do użytku domowego, ale także dla profesjonalnych pracowników pomocy kosmetologów.

Aby uczynić skórę świeżą i zdrowy wygląd, a także do głębokiego oczyszczania porów, okresowo wytwarzają dość skomplikowaną procedurę do wąskiego poru – oczyszczanie zaskórników bezpośredniego działania mechanicznego. Dla tych celów, osoba wcześniej na parze i dezynfekowane, a następnie czyste palce w sterylnych rękawiczek zaskórników wytłaczany z porów.

Mechaniczne czyszczenie osoba w kabinie ustalił pozwala szybko wąskie pory i uzyskać pożądany rezultat. Nowoczesna technologia oferuje więcej zaawansowanych procedur zwężenie porów – oddziaływania ultradźwięków i darsonwalizacji.

Ponadto, salon piękności mistrzami może zaoferować usługę osoby cryomassage powierzchni przy użyciu ciekłego azotu. Cryo pozwala natychmiast rozwiązać ten problem jako wąskich porów na policzkach i nosie.

Jeśli w domu i salon udogodnienia pory nadal nie osiągnąć pożądany, możemy zalecić stosowanie kwasów owocowych Peeling chemiczny. Wreszcie, podstawowym rozwiązaniem problemu jako wąskich porów na twarzy – laser skóry nawierzchni. Jednakże procedura ta ma skutki uboczne, które powinny znaleźć się w góry.

Oczyszczanie i złuszczanie – podstawa zwężenie porów

Głównym i najlepszym narzędziem dla zwężenie porów – to jest ich terminowe rozliczenie. Regularnie codziennie rano i przed snem myj twarzy żele i pianki w zależności od ich rodzaju skóry. Używać do pielęgnacji skóry twarzy kompletny program, który obejmuje nie tylko do mycia, ale także tonik, jak również krem ​​zwężający pory.

Wśród członków okazały swoje najlepsze kosmetyki dla zwężenie porów takie marki jak Garnier, L’Oreal, Vichi i innych firm.

Kosmetyki dla zwężenie porów, oprócz podstawowych środków obejmuje środki pomocnicze do głębokiego oczyszczania twarzy – gommazhi i zarośla.

W przeciwieństwie zarośla gommazhi stanowią środki złuszczające martwe komórki skóry w bazie śmietany. Jak prawidłowo korzystać z takich kosmetyków do zmniejszenia porów? Zarośla lepiej jest użyć do oleistej, grubość skóry, a gommazhi idealny dla skóry wrażliwej i mieszanej.
Ale jeśli trzeba szybko wąskie pory, to najlepiej skonsultować się z profesjonalnym kosmetyczki.

Kosmetyki dla porów zwężające

Współczesny rynek oferuje szeroką gamę produktów kosmetycznych do wąskich porów. Co tonik może najlepiej wspomagać skórę? Jaki krem ​​ściąga pory? Eksperci kosmetologia polecam wybrać dla rozwiązania tych problemów kosmetycznych, który zawiera kwas w tym kwas nordigidrogvayaretovuyu (NDGA), która jest gruczołów łojowych.

Nie będzie zbyteczne aby zaopatrzyć się w kosmetyki do pielęgnacji jednej linii kosmetycznej, która ma pełną przebieg Care – żel do mycia, tonik lub balsamem do zmniejszenia porów, krem ​​ściąga pory, a maseczka ściąga pory.

Sebum lato zazwyczaj wzmocniony, tak ważne w tym okresie stosowania kosmetyków, regulujące wydzielanie sebum. Takie kosmetyki pory mogą obejmować żele, kremy, tonik pory, bazę dla makijażu. Na przykład, podstawa pod makijaż z Sephora i żel skurcz daleko od ciała sklepu.

Jeśli skóra jest podatna na zmiany związane z wiekiem, ale pory są rozszerzone, lepsze wykorzystanie środków matujących, które zapobiegają starzeniu się komórek. Doskonałym przykładem tego kremu do zmniejszenia porów – płyn marki Aquamatt Lancaster.

Zanim zdecydujesz co twarz krem ​​ściąga pory, aby dać pierwszeństwo, należy zasięgnąć porady profesjonalnego dermatologa.

Maska ​​ściąga pory

Maseczki pory – jest najlepszym środkiem zwężenie porów. Najskuteczniejszymi te zawierają w zasadzie białej glinki, na przykład, Głęboko oczyszczający awaryjne Mask marki Clinique lub „Megamyatnaya maski” z firmy Lush.

Glina kosmetyczna od dawna uważane za najlepszy sposób na wąskie pory. Godne uwagi jest to ciągnie i wchłania tłuszczu z porów skóry, a wszystkie zanieczyszczenia ma doskonałe działanie bakteriobójcze, dźwięki i skutecznie zwęża pory. Środki na podstawie prac z gliny oraz maski twarzowej do zmniejszenia porów.

Biały i niebieski gliny idealny do podejmowania środków ludowej do wąskich porów. Gliny wstępnie rozcieńczane w cieczy (woda, zielona herbata, tonik, sok z aloesu) do konsystencji gęstej śmietany. Dla tłustej skóry twarzy maskę ściąga pory, można dodać 3-5 kropli soku z cytryny.

Maska cytrynowy białka zaciska porów wytworzonych z 10-15 kropli soku z cytryny i jednego białka jaj. Składniki dokładnie miesza się, mieszaninę nanosi się na skórę w ciągu 10 minut, a następnie dokładnie przemywa się zimną wodą. Kiedy dużo tłuste lub porowate maski skóra, można dodać ½ łyżeczki ałunu. Sok z cytryny doskonały substytut sok z czerwonych porzeczek.

Inne wykonanie maski, która zwęża się porów: mieszanina bit w chłodnym piany z cieczy jaja kurzego kleik świeżo ściętych liści babki lancetowatej. Składniki są gotowane krem ​​napina pory jasny zielony kolor i jest stosowany na skórę twarzy jak maska.

Można go otrzymać w postaci maski wąskie pory osób na bazie surowicy krwi lub kwaśnego mleka. W 3 łyżki rozcieńczone ciekłe pary Rozkruszone aspiryna na proszek i łyżeczka soku z cytryny.

Nie mniej skuteczna maska ​​obkurcza pory opartych na otręby. Żyto otręby hodowane soku ogórka do gęstej zawiesiny. Można użyć dowolnego innego otręby, jeśli chcesz. Zamiast soku z ogórka, można użyć ubite białka.

Zwężenie długie receptury ludowej można również przeprowadzić przy użyciu maski soku ogórkowym ser o niskiej zawartości tłuszczu, które wytwarza się z płynnej zawiesiny.

Niektórzy uważają, że najlepszym sposobem, aby zmniejszyć pory kapustę. Na twarzy, maski mogą być stosowane w postaci całych liści kapusty i kwaśnego soku z kapusty, które są oddzielone owies otręby lub inny.

Każdy maski spoczywa na powierzchni 20 minut, a następnie przemywa się zimną wodą. Każdy kosmetyk dla zwężenie porów stosowane w razie potrzeby. Maski o białkowe powinny być traktowane oddzielnie – jeśli nie ma specjalnej potrzeby, nie należy stosować więcej niż 2-3 razy w miesiącu.

Maski, prawdopodobnie zapłacił wystarczającej uwagi. Teraz konieczne jest, aby ukazać wam tajemnicę balsam do zmniejszenia porów domowej roboty.

Lotion do zmniejszenia porów

Ci pytali, jak wąska pory na nosie? Za wspaniałą nosa i skóry całej twarzy na ogół mamy w sklepie wyjątkowa receptura balsamu ściąga pory.

Gotować trzeba 80 g czystej wody, 2 g ałunu i 20 gramów miodu. W wodzie, ostrożnie mieszając miodu aż do całkowitego rozpuszczenia się i następnie dodano do ałunu. Balsam gotowy można wycierania twarzy 1-2 razy dziennie.

Ściąga pory balsam Ten przepis jest najlepsza do skóry tłustej porowatych. Wziął głęboki doskonale oczyszcza i zwęża rozszerzone pory, co czyni je mniej zauważalne dla innych. Balsam na bazie ałunu i miód nadaje skórze matowy wygląd gładki.

W swej istocie, ałunu jest proszkiem do stosowania zewnętrznego, który jest na tyle łatwe do znalezienia w zwykłej aptece. Ałun jest szeroko stosowany do leczenia chorób zapalnych skóry i błon śluzowych. Tyle z nich są aktywnie wykorzystywane w kosmetyce porów.

Olejki eteryczne do wąskiego poru

Olejki eteryczne są stosowane do zmniejszenia porów do odbarwienia i rozpuszczania sekrecji, który zatyka pory na powierzchni, jak również do normalizowania równowagi hormonalnej ciała jako całości. Olej do zawężenia ponieważ między innymi wzmacnia odporność skóry.

Najlepiej jest użyć olejki do zmniejszenia porów, w połączeniu z masażem twarzy. To znacznie polepsza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym, zwiększenie dopływu tlenu i składników odżywczych do komórek skóry. Jednakże, powinno być przygotowane do tego, że pierwsze sesji stosowanie olejków wąskie pory wywołania odpowiedzi fizjologicznej – od aktywnego zaczerwienienie skóry, w której znajduje się aktywny uwalniania tłuszczu z porów i dojrzewania ropni. Nie bój się – to jest absolutnie normalna reakcja skóry.

Najskuteczniej ściąga pory olejku z cytryny lub lawendy.

Maskowanie powiększonych porów

Gdy skóra twarzy jest czyszczone i dobrze utrzymane, można stosować makijaż na nią. W obecności powiększonych porów głównym zadaniem jest, aby je za pomocą makijażu mniej widoczne, skóra wyglądać gładkie i równe. Różne produkty kosmetyczne są zaprojektowane, aby pomóc w rozwiązaniu problemu, w jaki sposób zawęzić rozszerzone pory poprzez wizualizację.

Oferujemy warunkową podział środków na dwie grupy – maskowanie kremów i serum. Pory maskowanie Krem może być stosowany jako fundament, ponieważ mają one niewielki wpływ barwienia. Sera pory w dużej mierze, przygotowując skórę do opryskiwania lub proszku Fundacji. Surowica była stosowana przed nałożeniem makijażu na oczyszczoną skórę.
Będziemy chcieli, aby zatrzymać się piękna i pewna siebie. Aby to zrobić, trzeba zrobić wszystko trochę wysiłku i będzie najbardziej przekonujące!

load...