Zvedny baby – wysięgnik

Aby stać się matką po 30 latach – stała tendencja, zarówno na Zachodzie, jak iw Polsce. Maksymalnie 30 kobiet budować ich kariery, ślub, utworzenia życia rodzinnego, ktoś dostaje rozwód, ale nie w pośpiechu, aby mieć dzieci. Ale po 30 latach wiele gwiazd popchnąć karierę w tle i jest całkowicie zanurzony w rodzinie.

load...

Niektóre gwiazdy są wielodzietne mumie, jak Claudia Schiffer, a ktoś po prostu zdecydował się rodzić w 35 pierworodnego jako Emmi Adams. Niektóre rodzić naturalnie, inni uciekają się do sztucznej inseminacji. Właśnie rodziła, a nawet gwiazd w ciąży

Claudia Schiffer urodziła swoje trzecie dziecko w wieku 39 lat. Moja córka urodziła się 14 maja w Londynie. Claudia i jej mąż Matthew Vaughn są bardzo szczęśliwi! Jego pierwszy syn Kasper supermodelka urodziła rok po ślubie, w 2003 roku, aw 2005 roku urodziła córkę Clementine. Zaraz po urodzeniu drugiego dziecka, Claudia kontynuował pracę jako model. Ale wraz z pojawieniem się super-lekkiego modelu trzeci dziecko planuje zmienić swój sposób życia i poświęcić się całkowicie do męża i dzieci.

Monika Beluchchi w 45 lat stała się matką po raz drugi. 20 maja w Rzymie, urodziła drugą córkę, która wraz z mężem, aktor Vincent Cassel, o nazwie Leonie. Ich pierwsza córka, Virgin ma teraz 5 lat. Monica zaszła w ciążę i urodziła naturalnie do siebie, bez konieczności cięcia cesarskiego.

Będąc w ciąży Monika Beluchchi sfotografowany dla magazynu mody.

Isla Fisher w ciąży drugie dziecko. Na Ayla i jej mąż, Sacha Baron Cohen ma córkę Olive, pogłoski o drugiej ciąży już dawno wszedł w Los Angeles, potwierdził, że tak szybko, jak aktorka wyszła na spacer w obcisły strój brzuch.

load...

Emmi Adams 35 lat, po raz pierwszy stał się matką, 15 maja w klinice w Los Angeles urodziła córkę. Emmi Adams i jej chłopak Darren Le Gallo, mimo narodzin córki, poślubić, dopóki nie zostaną zebrane. W tym samym Emmy dorastała w dużej rodzinie, miała sześciu braci i sióstr.

Ksenia Alferova i Jegor Beroev jej mąż czeka na narodziny swojego drugiego dziecka. Mają już trzy letnia córka Dunia, który urodził się we Włoszech, ale podłoga Xenia zna drugiego dziecka, ale bardzo marzy o chłopcu i jego planów rodzić w Warszawie. Oprócz kilku Dunya Jegor rodzi córkę ze swoją pierwszą żoną Evdokia cywilnego, który jest teraz osiem lat. Xenia planuje stać się matką wielu dzieci i chce mieć co najmniej dwa kolejne dzieci.

Kelly Preston i Dzhon Travolta oczekiwać, aby uzupełnić rodzinę. 47-letnia aktorka czeka na trzecie dziecko. Para ma już córkę, Ella, wynosi 10 lat, a był to 16-letni syn Jett, który zmarł w ubiegłym roku. Do tragedii doszło na Bahamach, gdzie odpoczywał całą rodzinę, od Jett doznał napadu, po którym nie mógł uratować.

John Travolta nad żoną dziewięciu lat, jest on obecnie 56. W rzeczywistości, przez wiek, wystarczy aktor być jego dziadek do swojego trzeciego dziecka.

Tatyana Romanenko , który publikuje pod nazwą wie Tutta Larsen, lato czeka na drugie dziecko.
Kilka lat temu, życie Tatiany była tragedia, po rozwodzie z mężem w jej ósmym miesiącu ciąży, straciła dziecko. Tatiana wpadła w depresję, zniknął z ekranów telewizyjnych. Aby przetrwać w trudnych czasach pomagał matce, bliskich i lekarzy.

W 2005 roku Tatiana urodziła swoje pierwsze dziecko – syn Luke całkowicie zmienił poglądy na życie prezentera telewizyjnego: „Wiedziałem, co mam żyć, otrzymał odpowiedź na wszystkie pytania, które mnie interesują, a następnie opuścił zamieszania wszystkich problemów zostawiłem w poprzednim życiu.”.

Dziś Tatiana mieszka we wspaniałym człowiekiem Valery, który ma doskonałe relacje z małego Łukasza. Prezenter telewizyjny nie zamierza iść na urlop macierzyński aż do narodzin dziecka, które ma się urodzić w lipcu – gdy ona będzie świętować swoje 36 urodziny.

load...