Żonaty mężczyzna w miłości: co robić

Zawartość:

Prawie wszystkie dziewczyny planują swoje życie marzenie do spełnienia wolnego człowieka i dać mu serce palcu prawej dłoni. Za obrączkę. Ale czasami zdarza się, że zaczyna szukać pani ma już człowiekiem rodzinnym. I wyglądać pięknie i uparcie twierdząc, że czuje się za jej namiętnych uczuć. Z jednej strony, to nie jest bardzo trudno w to uwierzyć, bo stempla w paszporcie jakiejś wartości! Z drugiej strony, chcę wierzyć, bo taki człowiek. Więc co robić? Można żonaty naprawdę zakochać się w dziewczynie i czy jest to konieczne do reagowania na niego w zamian?

load...

Można żonaty zakochać się z inną kobietą

Małżeństwa powiedzieć są w niebie. A jeśli tak, to znaczy, że małżonkowie serca musi należeć do siebie i nikt inny. To jest idealny. Ale w rzeczywistości, to są zupełnie różne. Małżeństwa są w urzędzie stanu cywilnego, a oni nie zawsze są oparte na prawdziwej głębokim uczuciem. Dzieje, ludzie tworzą rodziny, ile potrzeba, połączyć, na podstawie względów obliczeniowych, bo tak chcą krewnych, osoba ta jest wygodna i tak dalej. I zdarza się, że mężczyzna i kobieta wchodzi w formalnym sojuszu pod wpływem miłości, która ostatecznie znika całkowicie. Ale żonaty mężczyzna nie jest żonaty, pozostaje podporządkowana ludzkich zmysłów. A kiedy żona specjalną atrakcją tam, jak wiernego męża przed łatwo zakochuje się w innej kobiecie.

Czy to może być skazany, to inna kwestia. Fakt pozostaje – jeśli serce jest wolne, to może być dołączony do dowolnego damy. I nie nakaże. I zakochać się w żonatym mężczyzną może nagle znaleźć się w współpracownikiem, pierwszego licznika dziewczynę, a nawet przyjaciela żony. Każdy niesie podobną pozycję w swój własny sposób. Ktoś cierpi w milczeniu, zdając sobie sprawę, że nie jest wolny i moralne prawa po stronie miłości nie ma to znaczenia. I ktoś leci z cewkami i zapomnieć o wszystkim, próbując za wszelką cenę osiągnąć wzajemność miłości obiektu.

Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do chłopców, którzy ożenić w bardzo młodym wieku do małżeństwa. Młody mężczyzna, ledwo przekroczyła próg dwudziestu lat, jego żona widzi swoją matkę, a nie kobieta, która powinna zająć i chronić. Początkowo ta sytuacja mu odpowiada. Ale potem, po dorasta, chce już być niezależna. Aby udowodnić swoją niezależność, jest już dojrzały człowiek, świadomie lub nieświadomie, zaczyna szukać, który pomoże wzmocnić tę niezależność. I, oczywiście, to jest, i naprawdę cieszy, zwłaszcza nie myśląc o konsekwencjach.

Crush po uszy w inna kobieta może a kto mieszka z żoną kilka dziesięcioleci. Powodem, dla mężczyzn, podczas których młodzież dawno już minęły, jak chłopcy się zakochać, Mass. Wtedy ty i nuda i przewidywalność stosunków w rodzinie, a brak uwagi ze strony żony i pragnienie nowości i pragnienie dogulyat że nie dogulyal w młodości, a znalezienie pokrewną duszę, i przebijając w żebra diabła … W tym wieku szczególnie prawdziwe zhenatiki często uzależniony pani przypadkiem po jednodniowej wizycie w jej łóżku. Nowe wrażenia sensoryczne, które powstały z powodu posiadania ciała obcego, pozbawione zdolności do jasnego myślenia. Czasami ten stan nie trwa długo. Ale czasami powoduje, że osoby do stracenia głową całkowicie.

load...

W skrócie, o rodzinę i dzieci, nawet człowiek może łatwo zakochać się w pewnej młodej damy. I zakochać się poważnie. A co zrobić w tym przypadku jest ta dziewczyna? Nie, jeśli mu się nie podoba i nie pasuje, więc pytanie nie powstaje. Kategorycznie odrzuca zaloty, i tyle. Ale często mi się podoba i pasuje! Jak będzie w tym przypadku?


Atrakcyjny romans z żonatym mężczyzną

W rzeczywistości, darmowe kobiety sprawy z żonatych mężczyzn są dziś bardzo częste. Nie są nawet bardzo moralizatorskie osobę, polowanie jest dedykowany żonie udanych mężczyzn. Dlaczego są udane, jak sądzę, nie trzeba wyjaśniać. I dlaczego wielbiciele? Ponieważ wierni mężowie nie różnią wyrafinowania w kontaktach z płcią przeciwną. Są one łatwiejsze do uwieść. Wniosek o pomoc, podziw umysłu i działania, niektóre rekrutacji, łagodny, bardzo wymownych poglądów – i zhenatik w twoich rękach. I są już, jak to jest konieczne. Niektóre miłośników próbuje rozbić rodzinę, a ktoś zadowala się perepadet.

Dotyczy to kobiet, które są gotowe do połączenia z żonatym mężczyzną, i przejść pomysłu co grozi taki związek. Często jednak, w podobnej pułapce złowione niedoświadczony w tych sprawach pań przeżywa swoją cavalier nie jest interes handlowy! To nie dziwi – to zwykle uprzejmy, opiekuńczy, romantyczny, nie rude, zawsze wygląda dobrze. Ponadto, więcej i nie nudzić się codziennie, nie narzuca, nie pokazuje swoich niedociągnięć, próbując pokazać się tylko z najlepszej strony. Bajka, a nie człowiek! Serce kobiety więcej się rozciąga i umysł jest odporny na to coraz mniej. W wyniku gwałtownych rozruchów, a czasami dłuższego powieści.

Jeśli tego sędziego, to nawet zdrowe. Cóż, kto z nas nie marzy o związku, nie zamącić żadnych problemów krajowych? Spotkaliśmy się, aby podziwiać siebie, namilovalis i rozproszone. On nie wie, jak pomarszczona czasami spojrzeć w godzinach porannych, nie wymaga obfity obiad lub kolację, nie ma wymówki dla nie szyte przycisk na czas. My z kolei nie mają pojęcia o tym, jak wiele pan siedzi na toalecie, jak głośno on chrapie w nocy i gdzie udaje się wsadzić swoje brudy. W każdym razie, jeżeli okaże się, że to jego brudne pranie.

Romans z człowiekiem, który ma rodzinę, atrakcyjny dla jego nieprzewidywalności, co znacznie wpływa na głębię uczuć. Spotkania zaskoczenie i niemożność korzystania z nich w pełni, bez względu na fakt, że ukochany ma żonę, dają związek (jeśli nie są one oparte na korzyść) pewną aurę wzgórzu. Co sobie niezwykle wciągająca romantyczne młode damy. A jeśli weźmiemy go do nich, możemy spieszyć w ramiona żonatego mężczyzny, zapominając o wszystkim. Ale to jest właśnie to, czego nie powinien robić. Jednak od relacji – masa niuansów smutny, czy bez, które zazwyczaj kończy się niepowodzeniem.

Negatywna strona romans z żonatym mężczyzną

Nieważne, jak szlachetny charakter nie różni kobietę, jeśli spotyka się z żonatym mężczyzną, w większości przypadków, pielęgnuje marzenie, aby zabrać go z dala od rodziny. Jednakże, rzadko zawodzi. Nawet jeśli kochanek jest znacznie młodsza, ładniejsza, świeższe już dość irytujące żona. Bo nawet na uszy zakochana w pewnym pani zhenatiki boi się radykalnych zmian, przerywając zwykły sposób życia. Mogą cierpieć, dręczony wątpliwościami, biegnąc od jednej kobiety do drugiej. Ale wynik nie dokonać wyboru.

Pod wpływem miłości człowiek rodzina będzie oszukać żonę i kochankę kłamać, obiecując ją poślubić. Nie, jest to kłamstwo – nie jest to celowe podłość egoista, który myśli tylko o sobie. Jest raczej self-złudzenie, że przesłaniają głos sumienia. Mówią, że czas Zakochałem się, będę na pewno rozwód. Ale potem. Ponieważ jego żona – najbliższa osoba, i boli ją zbyt gwałtowne zerwanie stosunków jest niemożliwe. „Potem”, co do zasady, nigdy nie przychodzi.

Oczywiście, istnieją wyjątki. Zdarza się, że człowiek naprawdę opuszcza rodzinę z zamiarem utworzenia sojuszu z inną kobietą. I Unia, nawet jak się okazuje, i okazuje się dobrze. Ale kto może zagwarantować, że nie będzie ciągnąć przynajmniej od czasu do czasu, do tej samej rodziny, zwłaszcza jeśli są dzieci? A on nie będzie tęsknić za swoim ulubionym fotelu, adorable psa, wygodne kapcie, wreszcie? Bez względu na małżeństwo, to nie przechodzi bez śladu. A druga żona nigdy nie będzie pierwszy. Jednak prawdziwie kochający ludzie mogą przetrwać takie problemy relacji. Jeśli mężczyzna i kobieta naprawdę nie wyobrażam sobie życia bez siebie i na to idzie w skrajności i opuszcza rodzinę.

Ale chodzi o to, że rozwiązany w takim akcie jedności! Większość wolą zostawić rzeczy takimi, jakimi są. Ponieważ przyzwyczaił się kłócić i pogodzić się z żoną, milczeć lub omówić delikatne tematy, przejdź do odwiedzenia i uczestniczyć pewne zdarzenie lub położyć się na kanapie. Obok niej można odpocząć, pluć na potrzeby zawsze kształt i staranne komunikacji. Żona dużo obsłużyć bez uszczerbku, i wiele wybaczyć, albo nawet nie zauważy. A co dzieje się z inną kobietą, jest nieznany. Love Love, ale takie rzeczy powinny wyglądać prawdziwe.

Jeśli człowiek jest w stanie myśleć racjonalnie, tak to wychodzi. Nie odważył niech zostawiam trochę nudne, ale na szczegóły znajome życia rodzinnego dla wątpliwej przyszłości ze swoją kochanką. Kochanka – to dla ciała i duszy. To jest do odbytu. Z jej wyjątkowo dobry czas. A ponieważ tym razem to podwójna przyjemność. I dlaczego jest to konieczne, aby być gotowy w przypadku pani, która na głowie zakochała się w żonatym?

  1. Ponadto może pojawić się o każdej porze dnia i nocy i agresywnie złamać w drzwiach, nawet o szóstej rano. Jak inaczej, po wszystkim człowiekiem rodziny nie są w stanie planować godziny spotkań z inną kobietą! Dlatego powinien on być zawsze zadowolony z jego wyglądu, aw każdym razie nie wyrazić niezadowolenie, aby dać nam coś. W domu Zhenatikom wystarczająco dużo problemów.
  2. Ponadto będzie musiał mówić prawdę znajomy, tłumacząc im, dlaczego pan się dzieje z nią publicznie rzadko i nie złożyć ofertę. Jeśli powiemy wszystkim rzetelny, istnieje ryzyko spowodowania fałszywego współczucia czy nawet sprowokować kpiny i plotek. Jest prawdopodobne, że są tacy, którzy uznają to za swój obowiązek zgłosić się na to, co dzieje się żona kochanka. I jak wtedy powstaną okoliczności, Bóg to wie. Najprawdopodobniej związek zakończy.
  3. Ponadto, życie zamienia się w niekończącą się serię oczekiwań. Dni bez nominacji będzie długi, szary i smutny, a większość nocy – sam. Ulubiony będzie nadal spędzają weekendy, święta i wakacje z rodziną. I szczęśliwie uprawiać seks z żoną, mówiąc, że przez długi czas nie spał z nią. W rzeczywistości, jest to kłamstwo, nie można nawet wątpić. Zażyłość z żoną przynajmniej raz w tygodniu jest nieuniknione. W przeciwnym razie jej podejrzenia, że ​​pojawiają się utworzyć dodatkowe komplikacje. Dlaczego zepsuć swoje życie, jeśli można po prostu iść do łóżka? Szczególnie dlatego, że jest prawnie dozwolone.
  4. Ponadto chęć zabrać żonę mężczyzny będzie bardzo silna i stanie się głównym celem w życiu. Muszę powiedzieć, że zdarza się to bardzo często. Kobieta opętana przez jedną myślą – złamać kochanka rodzina – zaczyna zachowywać się normalnie, delikatnie mówiąc, nie bardzo miły. Do tego zwykle jest gotowy do wszelkich czynów i nie kurczy się od wszelkich środków. Wzywa jego żona żąda rozwodu, groźby spekulacje wyimaginowanej choroby lub ciąży – wszystkie te meksykańskiej pasji nie maluje każdą młodą damę w oczach innych, a nie w oczach kochanka. W rezultacie relacja z nim pogorszeniu i stopniowo niszczone. Ale nawet jeśli pani będzie w stanie osiągnąć własne, jest mało prawdopodobne, aby móc być szczęśliwym z mężczyzną, którego zmysły miały pęknięcia.

Jednym słowem, romans z żonatym mężczyzną obiecuje wiele kłopotów. Czy jest możliwe pojawienie się takich kłopotów zminimalizować i jak to zrobić?


Kiedy iw jaki sposób mogą one być skierowane na romans z żonatym mężczyzną

W ogóle, z żonatych mężczyzn na ogół wiążą niepożądane. Ale czasami zdarza się, że dowiadujemy się o status rodziny Chevalier już po relacji z Nim przekraczać przyjazną scenę. Jeśli mówić sensownie, połączenie należy niezwłocznie przerwać to. Ale aby to zrobić jak się okazuje nie zawsze. Przyczyny tego będzie wiele. Wtedy i uczucia i wspólne interesy, a niektóre inne nieubłagane okoliczności …

Jeśli to naprawdę się stało, że powieść była najmniej bolesna, dziewczyna, pożądane jest, aby ciągnąć się razem i dostosowanie ich stosunek do kochanka. Pierwszą rzeczą, którą należy odrzucić myśl o swoim rozwodzie. Wystarczy rzucić. Pozwoli to wygodne o braku uwagi ze strony ukochanej i łatwiej przetrwać rozłąkę z nim, jeśli staje się nieuniknione.

No, a po drugie, aby spróbować żyć pełnią życia – być niezależny, entuzjastyczny kobieta coś, aby nie porzucić randki i flirty z innymi mężczyznami. Oczywiście, aby zachowywać się w ten sposób nie może każdy. Ale jeśli nie będziemy posiadać dość silny charakter, niecierpliwa i nie może kontrolować swoich emocji, to lepiej, aby ominąć dziesiątą drogie zhenatikov! W przeciwnym razie będziemy cierpieć WHO ugotovlena.

Chodzi o to, że związek z żonatym mężczyzną może być zachowana, jeśli właściwe podejście do niego. Więc początkowo postrzega pan jako wygodny renderingu jakieś znajome usług. Niech będzie, na przykład, przyjaciel, pomagając w rozwiązywaniu codziennych problemów, partner seksualny, sponsora „Tato patrona” – każdy, ale nie sprzeciwiają się związku małżeńskiego. Jako że nadal będzie decydować o losie. I podczas gdy ustawienie się na użyteczności mężczyźni. I tylko.

Szczerze mówiąc, to bardziej cyniczne podejście do komunikacji z mężem kogoś innego. Ale czy taki związek jest trudny do wyeliminowania, a potem – to jedyny sposób, aby chronić przed bólem i frustracją. Po tym wszystkim, po prostu dać upust emocjom – a wszystko w błoto! Utopić we łzach i beznadziejnych marzeń, które w większości przypadków nie są przeznaczone do marzeń. Tak, samokontrola, kiedy w miłości, bardzo trudne. Ale spójrzmy na sytuację z innej perspektywy.

Co za kobieta z mężczyzną? Niezawodne wsparcie i ochrona. A co to niezawodne wsparcie może pochodzić z zaobrączkowanych człowieka, który lwią część czasu i wysiłku poświęconego żony i dzieci? On nie przybiegnie na pierwsze wezwanie, nie spiesz się, aby rozwiązywać problemy kochankę, zapominając własną rękę, nie będzie dzwonił co minutę, jeśli ona jest w tarapatach, nie wydać wszystkie pieniądze na ich potrzeby. Na pierwszym miejscu zawsze będzie rodzina. I jest mało prawdopodobne, że coś zostanie zrobione ze szkodą dla niej.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety wiązanie z żonatych mężczyzn, podzielonych na dwie kategorie. Pierwszy należy do tych, którzy chcą poślubić jej kochanek żonaty. Są wytrwale i cierpliwie rozwijać taki związek, który zamierza nadać im status poważnego. Panie z drugiej kategorii, aby stworzyć niewoli rycerza rodziny nie szuka. W niektórych przypadkach, decydują się na dziecko przez niego, ale jeszcze nie twierdzi się, że miejsce żony. Te panienki są zazwyczaj specjalnie szuka dobrego domu mężczyzny, uważając je bardziej interesujące, pouczające i niezawodne. Dość dużo, że są w stanie związać tylko do samowystarczalnego, coś zrealizowanych mężczyzn, które zgodnie z osobami o podobnym charakterze, kawalerowie nie są istotne.

Koncentruje się wyłącznie na relacjach z zamężnych pań są gotowe dla wszystkich niedogodności takiego związku. Oni naprawdę nie denerwować jeśli chłopak długo nie zadzwonić lub spełnienia przez cały czas zerkając na zegarek, aby wrócić do domu z zapisami czasu. Ale ci, którzy mieszkają na pomysł, aby poślubić swoją kochankę, są kłopoty. Nie tylko trzeba ostrożnie ważyć każde słowo i czyn, tak aby nie obrazić lub przestraszyć kochał swoją wytrwałość. Trzeba też dostosować się do zasad życia – zadzwonić tylko w określonych porach, aby przebaczyć złamanych obietnic, cierpią skrócenie sporadycznych spotkań. Ponadto, zawsze istnieje niebezpieczeństwo stromych showdown z lepszą połową dżentelmena. I to nie jest również bardzo dobra.

Oczywiście, istnieje szansa, że ​​żonaty mężczyzna raz docenić taką cierpliwość, zrozumieć, że utrata taki wierny i kochający kobietę jest jak śmierć, rozwód i zaprezentować się pani ze wszystkich podrobów. Ale ta szansa jest niewielka. Jeśli bierzemy pod uwagę ten fakt, nadal skłonni czekać latami, czasem rozpaczy i popadania w depresję, – dajemy swobodę rozwoju stosunków. Ale pamiętając, że czas nieuchronnie pozostawia swoje piętno na wyglądzie kobiety. Jest całkiem możliwe, że w ciągu pięciu lat ukochany chce ktoś młodszy, świeższy. A co jeśli mamy pozostać? Załamany i niespełnione nadzieje. I dobrze, jeśli można odzyskać z szoku i znaleźć osobę na całe życie. A jeśli nie? Więc nie jest to lepiej, aby spróbować pozbierać i porzucić wątpliwy związek? Po tym wszystkim, rodzina – nie wpadać na drodze, dzięki nim łatwo bez przekraczania.

Natura męska jest tak skonstruowany, że nie ważne jak wierny mąż żona mogą być one wszystkie akcje zainteresowanie innymi kobietami. Niewątpliwie, to zainteresowanie może rozwijać się w coś więcej, a jeśli człowiek poważnie zakochany i zafascynowany młodą damę, ołów, ostatecznie, do ogłuszania powieści. Dlatego, aby twierdzić, że człowiek żeni kochanka tylko do celów rozrywkowych, niemożliwe. Często w takich działaniach nie są uczucia. Odpowiedzieć na nie w zamian, czy nie – jest sprawą indywidualną. W końcu możemy wybrać własną ścieżkę. Dopiero nam na nią iść.

load...