Znieczulenie depilacji i depilacji

Zawartość:

Jak najszybciej zdjąć ciepłe ubrania i zamknął obcisłe rajstopy, mamy do czynienia z odwiecznym pytaniem – jak pozbyć się niechcianych włosów? Niestety, wielu z nas dopiero na wiosnę zacząć myśleć o dbanie o swoje ciało, jego stan skóry nie tylko na twarzy, ale również na nogach. Ale te procedury powinny być częścią codziennej pielęgnacji siebie niezależnie od pory roku. Obecnie istnieją dwie metody depilacji ciała – woskowanie i usuwanie włosów. Zobaczmy, czym są i co byłoby znieczulający depilacji i depilacji.

load...

Metody depilacji

Bardzo tani, łatwy i bezbolesny opcja pozbycia się nadmiaru owłosienia – golenie. Obecnie w sklepach można zobaczyć ogromny wybór maszynek do golenia, a reklama w telewizji nie zmęczysz mówi nam o zaletach danego modelu maszynki. Najważniejszą rzeczą – przy zakupie zwrócić uwagę na fakt, że maszynka musi mieć pas ochronny ułatwiający poślizg na skórze. Przed zabiegiem, jest pożądane, aby wykorzystać rzeczy, w celu usunięcia wszystkich cząstek rogowej. Metoda ta nazywana jest depilacja. Wyniki jego brakujące dwa lub trzy dni.

Całkiem przystępne, a także bezbolesna metoda depilacji – depilacja krem. Jest to bardzo wygodne dla pozbycia się włosów w trudno dostępnych miejscach na twarzy, gdzie nie można użyć maszynki że nie przyspieszy wzrost włosów. Krem nakłada się na skórę przez piętnaście minut. Po czym włosy zdrapano łopatką specjalne, a krem ​​przemywa się ciepłą wodą.

Depilacja poprzez wyrywanie – jest dość proste, ale jest o wiele bardziej nieprzyjemne niż poprzednie metody depilacji. Wykonana jest z pęsetą tylko w małych obszarach ciała. Włosy po wyrywanie im rosnąć wolniej niż po goleniu. Jeśli procedura przeprowadzana regularnie, a następnie kilka lat później i całkowicie przestają rosnąć. W tym względzie, krem ​​do depilacji jego wydajność jest znacznie gorszy wyrywanie.

Jednym z najczęstszych wariantów zniszczenia nadmiaru roślinności na organizm jest woskowanie i usuwanie włosów. Usuwanie roślinności za pomocą wosku jest stosunkowo tanie i wystarczająco skutecznie. Wosk ten sposób wykonana jest ze składników naturalnych lub syntetycznych. Użyj tej metody jest to możliwe i w domu. Jednak specjaliści w salonach kosmetycznych przeprowadzi procedurę szybciej i lepiej. Procedurę przeprowadza się w następujący sposób: wosku ogrzewa się do temperatury, a łopatką specjalne nanosi na obszar skóry, która ma usuwania włosów. Gdy wosk twardnieje, powstały film jest konieczne, aby usunąć szybki szarpnięcie wraz z włosami. Po tej procedurze, tempo wzrostu włosów jest znacznie zmniejszona, a potrzeba do usuwania włosów może być zapomniane przez trzy tygodnie.

load...

Elektroliza obejmuje usuwanie włosów przy użyciu prądu elektrycznego. Składa się poniżej. Głębokość pod skórą cebulki włosa obecnego dyrygenta jest wprowadzany. Prąd ten niszczy mieszki włosowe, a tym samym usuwa samego włosy. Elektrolizy składa się z kilku rodzajów, z których każdy ma zastosowanie prądu o różnych częstotliwościach. Jest to dość skuteczne, ale jest to bardzo bolesna metoda usuwania włosów.

Kiedy laserowe usuwanie włosów na ciele wegetacji ulega zniszczeniu specjalnego lasera. To podgrzewa mieszka włosowego i niszczy go, bez uszkadzania otaczającej skóry. Taki sposób stosuje się tylko do wyeliminowania ciemnych włosów. Zasada działania innym wykonaniu depilacji – Depilacja – jest podobna do poprzedniej. Ale może być stosowany do usuwania włosów z dowolnym kolorze. Ultradźwiękowe usuwanie włosów – metoda zniszczenia mieszków włosowych za pomocą specjalnych żeli i ultradźwięków. I wreszcie, dla enzymatycznego usuwania włosów włosy zniszczone substancje specjalne.

Jak widzieliśmy, większość metod usuwania włosów z naszego organizmu jest dość bolesne procedury. Ktoś przynosi to stosunkowo łatwe, ale dla kogoś zniszczyć niechcianej roślinności – sama tortur. Można go unikać, a co może być ulga w bólu podczas depilacji?

Znieczulenie depilacji i depilacji

Obecnie istnieje wiele narzędzi, które pomogą nie tylko w celu zmniejszenia bólu depilacji, a nawet zniszczyć go całkowicie. Jedną z najlepszych metod sprayu ulgi ból jest nazywany „lidokaina”. Można go kupić bez recepty w dziale gdzie sprzedają wszystkie rodzaje leków przeciwbólowych. Wskazane jest, aby kupić lidokainy produkcji węgierskiej jako krajowy nieskuteczne. Spray jest stosowany zewnętrznie laserowego, wosku i usuwanie włosów i depilator elektroliza mechanicznej.

Aby skorzystać z tego narzędzia, to nie wystarczy lidokainy, ale również folia z tworzywa sztucznego żywności. W celu osiągnięcia maksymalnej ulgę w bólu, przed depilacji wziąć ciepłą kąpiel. Następnie wysuszyć część przeznaczoną do obróbki skóry, stosowane do rozpylania jej na bogaty folii ilość okład spożywczą i pozostawiono na okres dwóch i pół – trzy godziny. A dopiero potem przystąpić do depilacji.

Spray jest używany głównie do ramion, nóg i okolic bikini. Fiolki lidokaina może być stosowany jako iniekcji. Jego efekt przeciwbólowy w tym przypadku nie jest gorszy. Ale dla obszarów ból twarzy, pach, brzucha, jeszcze bardziej odpowiedni krem ​​„Emla”. Jego struktura, oprócz prylokainy, lidokaina jest również. Krem wciera się w skórę, która jest następnie zamykany za półtora – dwa godzinie przywierają filmu. W miarę upływu czasu, folia jest usuwana i prowadzone likwidacji wegetacji. Kup krem ​​EMLA „” może być także apteka. I śmietana lidokainy i pożądane jest, aby stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Jakiś dobry środek przeciwbólowy do depilacji i woskowania są specjalne dysze na depilatorów. Pochodzą one z różnych rodzajów. Istnieją wskazówki od zdziesiątkowana dysków depilujących które redukują ból poprzez zmniejszenie liczby jednoczesnych wyciągnąć włoskami. Mają działanie znieczulające i dyszy chłodzącej. Są to specjalny pojemnik, który jest wypełniony wodą przed zabiegiem i umieścić w zamrażarce. Dysza nie tylko pozwala zamrażania do znieczulenia proces usuwania włosów, ale również łagodzi podrażnienia od niego.

Znieczulenie działanie podczas regularnych sesji małej lokalnej depilacji na małych obszarach mają załączników masażu. Ich zasada działania opiera się na naruszeniu przekazywaniu sygnałów bólowych przez nerwy. Jest ona podobna do pocierając posiniaczone coś na temat części ciała. Istnieją również wskazówki, nie ciągnąć za skórę podczas depilacji i przytrzymaj ją. Wytwarzają one również działanie znieczulające.

Aby zminimalizować ból depilacji analgin, ibuprofen, tempalgin. Leki muszą być podjęte przez czterdzieści minut przed zabiegiem. Z tym samym celu można użyć specjalnych kremów i peelingów, złuszczające martwe komórki skóry wokół mieszków włosowych. Wyzwolona z nich, to jest łatwiej usuwane, a zatem mniej bolesne.

Jeśli żadna z tych metod łagodzenia bólu nie nadaje się do jakiegoś powodu wskazane jest, aby posłuchać porad i wykonaj je, aby ułatwić procedurę usuwania włosów. Jak zmniejszyć ból depilacji według poniższych wskazówek? Po pierwsze, w celu usuwania owłosienia odbyła się w najmniej bolesny, to najlepiej zrobić na dwa lub trzy dni po menstruacji. Po drugie, najlepszy czas dnia dla procedury – od czwartej do szóstej wieczorem. Po trzecie, proces niszczenia roślinności na organizm nie będzie tak wrażliwy, jeśli nie dopuścić włosy silnie rośnie.

Na zakończenie kilka zaleceń. Przed depilacją skóra jest pożądane dobry masaż lub trochę szczypta a następnie podłączyć go do zimnego mokrego ręcznika. I wstępnie wycierania można poddać alkoholu procedura miejsca. On też przyczyni się do depilacji bardziej znośne. I wreszcie, nie jest zabronione pary skóry, kąpieli lub skorzystać z sauny. Po tym, że włosy organizm łatwiej usuwane.

load...