Znaki ślubne – czy nie wierzyć?

Zawartość:

Wszystkie święta i rytuały są zwykle wypełnione wszelkiego rodzaju znaków, tradycji i przesądów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do wesela. Dlaczego takie zamieszanie? To proste – to wydarzenie, które zdarza się w życiu człowieka naraz (dobrze, idealnie). Dlatego też duże oczekiwania, a tym samym zwiększa znaczenie tego święta tuż pod niebiosa. Po przejściu do zawiązać supeł i mężczyznę i kobietę, jestem przekonany, że to na zawsze. W każdym razie, to jest ta nadzieja.

load...

Panna młoda, pan młody, a ich wielu krewnych i przyjaciół jest zawsze bardzo boi się, że święto nie może nastąpić, i starają się stworzyć warunki do tego nie doszło. Przygotowane absolutnie wszystko, nie boi się przyjąć pomoc i wskazówki od sił nadprzyrodzonych.

To z tego powodu, że wszyscy – nawet najmniejszy szczegół – stała się najważniejsza. Począwszy od zewnętrznej zmiennej pogody, strój panny młodej i pana młodego garnitur, strój, a kończąc gości prezenty dla nowożeńców i urządzeń na stole. Czy istnieje wielka różnorodność i wiele z nich, co dziwne, marzeń. Oczywiście, to chyba tylko zbieg okoliczności, ale jednak. Więc proponujemy zapoznanie się z najważniejszych z nich. Jak to się mówi, nigdy nie wiesz? Jeśli wiesz, co najmniej kilka z nich, udział w czynnościach ślubnych będzie łatwiejsze.

Tylko nie w zbyt dużym stopniu opierać się na znakach, ponieważ są one dalekie od tej przepowiedni, wróżby, a przynajmniej w horoskopie. Jest to rodzaj znaków, które mówią o możliwościach, ale nie o tym fakcie. Głupotą jest robić tragedii z faktu, że jakiś znak, aby nie być na swoją korzyść, ponieważ jest człowiekiem – kowalem własnego szczęścia. Więc myślę o wszystkich poniższych informacji z pewną dozą humoru. Jak wiecie, uśmiech zdobi każdą osobę, śmiech i przedłuża życie w ogóle.

Wierzyć wszystkie oznaki i objawy możliwych ostrożnie, nie biorąc za pewnik wszystkiego. Zbyt dużo wiary w ogóle, programować siebie i powiązanych ze sobą zdarzeń, a zatem może przyciągnąć szczęście i negatywne. Upuszczenie pierścień w urzędzie pewnie przestraszony, bo to pewny znak kruchego małżeństwa.

load...

Zapewnij sobie, że może to być przypadek, czy zwykłe emocje. To może być w żaan_1 sposób znaku z wyższą mocą. Jeśli zacznie jęczeć i jęki, małżonka dokładnie uciekać z powrotem do domu. Lepiej skupić się na tych znakach, które obiecują pozytywne i szczęśliwy. Nawiasem mówiąc, w sprawiedliwości należy wspomnieć, że najbardziej podatne na różne znaki są tylko płci pięknej. Mężczyźni często lekceważą je, wierząc głupie przesądy.

Twój zwężone są takie same? Nic w tym złego. On nie chce wierzyć – niech nie wierzy. I nie przeszkadza mu zbyt wiele, o ile, oczywiście, nie chce się kłócić z dziewiątek w przeddzień ślubu. Wystarczy zrobić wszystko tak, jak chcesz – w rzeczywistości w większości przypadków, wszystkie obowiązki spadają na barki ślubne kobiet i mężczyzn nie specjalnie zagłębiać się w niuanse.

Objawy związane z ubraniami

Być może kwota główna wszystkimi ślub odbędzie taki czy inny sposób związane z nowożeńcy odzieży. Dlatego też, jeśli jesteś przesądny, zwrócić uwagę na ten niuans w ramach przygotowań do ślubu. A najlepiej jest to zrobić z wyprzedzeniem, tak aby nie spieszyć, aby znaleźć odpowiednią pozycję do ciebie w ostatniej chwili. Wierz mi, w dniu ślubu ucisku i powodują niepokój i to będzie bardzo dużo.

 • Oczyszczenie Buty

Z butów oczyszczenie jest związany z co najmniej pięciu ślub odbędzie. Pierwszy znak mówi, że pan młody w dniu ślubu trzeba umieścić monetę w prawym bucie. A im bardziej godność monety, tym lepiej. Ma to na celu zapewnienie, że młodzi ludzie nie potrzebują pieniędzy. Moneta później staje się spadek rodziny i muszą być przechowywane ostrożnie. Najlepiej byłoby, gdyby ta moneta powinna następnie dziedziczona – swojego najstarszego syna w dniu ślubu. Jeśli syn nie jest najstarszym wnukiem lub prawnukiem – dziewczęta ta moneta nie jest dziedziczona. Lepiej jest używać nowego monetę do młodych rodzin i nie było jego pierwsze rodzinne dziedzictwo.

Ponadto, ważne jest, aby monitorować stan butach młodego. W lecie, jest to łatwiejsze, ale w błocie nie będzie łatwe. Ale mimo wszystko – jest to konieczne. Ludzie Znak mówi, że tylko w przypadku, gdy w całym buty młodej ślub będzie czyste, a relacje między młodym będzie takie samo – czyste i przejrzyste. I pospiesz się podobać świadka – zaszczytnym zadaniem monitorowania czystości buta pana młodego spoczywa na nim. Ponieważ jednak i stanu pana młodego w ogóle.

Przed urzędu stanu cywilnego, wchodząc do domu panny młodej, pana młodego musi zdjąć buty. Wydawać by się mogło, że jest to całkiem naturalne, ale zawirowania ślubu zazwyczaj zapominają o wszystkim. To proste działanie, zgodnie ze znakami krajowymi, zapewnia komfort i czystość w domu. Zgadzam się, że jest integralną częścią rodzinnego majątku, więc zdjąć buty – nie tak dużą cenę, zgodzić. Dlatego należy zwrócić się do pana młodego do rozbierającego.

Ślub – jest to początek nowego, rodzinnego życia. I, aby mogła ona być spokojny i nie przeniknęła problemy z przeszłości, przedmałżeński, życie człowieka, ważne jest, że mężczyzna był nowe buty. Dlatego, nawet jeśli dana dodatkowych pieniędzy nie masz nowe buty nadal warto kupić, nawet jeśli nie jest to zbyt drogie. W końcu, to będzie można je nosić.

I wreszcie, ostatni znak, związane z męskiej buty, mówi, że w pierwszej nocy poślubnej buty powinny stanąć w pobliżu wezgłowia łóżka małżeńskiego. Zapewnia to dobrą męskiej potencji na długie lata. Znakiem tego dość stary i sprawdzony przez wielu ludzi.

 • Ochrona przed złym okiem

Ślub – bardzo radosne wydarzenie. Ale, niestety, co za radość dla niektórych ludzi – dla innych nie więcej niż okazję do zazdrości. Nawet jeśli to jest dobre, tak zwane „białe”. Dlatego młoda na ślubie musi koniecznie chronić przed złym okiem – to jest używany przez ślubnych znaki wielu ludzi. Narzeczeni mogą rozwiązać ten agrafka głowę. Pan młody w miejscu, w którym boutonniere i młodej na rąbek, wewnątrz sukni. PIN jest konieczne, aby trzpień był widoczny. To jest o wiele ważniejsze niż wszystkie inne znaki ślubem razem.

 • Narzeczona Odzież

Panna młoda w dniu ślubu, z wyjątkiem rękawiczki, welony, bieliznę i pończochy powinny być zawsze coś nowego i coś do noszenia, z „ramieniu czyjś” – to pomoże młoda żona kupić swoje doświadczenie życia rodzinnego, korzystając z błędów innych ludzi. Nie taka zła perspektywa. Dlaczego wypełnić stożki? Po tym wszystkim, to w większości przypadków bardzo bolesne.

Na rąbek sukni ślubnej lub w innym miejscu, które nie są widoczne dla oka, konieczne jest, aby kilka szwów niebieski wątku. Pomaga to złe oko i zavistnits, którego na pewno wśród żeńskich gości będzie bardzo dużo. A najgorsze zawiści kobiet, być może, nie ma nic. A minusem jest najsilniejszy.

U stóp panny młodej powinny być jedynymi buty, a nie sandały. Palec i pięta musi być zawsze zamknięte, inaczej szczęście popłynie z dala od domu. A z praktycznego punktu widzenia jest to bardzo rozsądne – dzień spędzony na nogi jest dość poważnym wyzwaniem. Zamknięty buty i zamki na nogawkach lepiej (mniejsze ciśnienie) i eliminuje ubijaniu delikatnych kobiecych palców i pięty. Tyle znaki ślubne ludowej są bardzo, bardzo rozsądna.

Panna młoda nie powinna postrzegać siebie w lustrze jest w pełni ubrany na ślub przed rejestracją małżeństwa w urzędzie stanu cywilnego lub ślubu w kościele. Jeżeli panna młoda w sukni ślubnej spojrzał w lustro – czekać na małych kłopotów. Jeśli naprawdę naprawdę trzeba spojrzeć na siebie w lustrze, a następnie zdjąć rękawiczki i welon. Gdy panna młoda wychodzi z domu o rejestrację lub wesele na to, aby mieć pewność, że zasłona przed złym okiem. Fold to może być tylko wtedy, gdy panna młoda pójdzie do urzędu kościelnego lub cywilnego – to powtórzyć wszystkie popularne znaki ślubnych różnych kultur.

Rodzice powinni upewnić się, że w dniu ślubu, ani żaan_1 z zagranicznych gości nie są korygowane na młodych odzieży. Oblubienica się ta sukienka. Jeśli nosi gorset z spódnicy, to życie byłoby odrębne. W żadnym wypadku nie należy nosić suknię ślubną przez nogi – całe życie rodzinne pójdzie krzywo.

Że nie było kłopotów w życiu młodych, nie widzi suknia ślubnej przed ślubem. A przede wszystkim bardzo młodej w tej sukience! Jeśli pan młody wciąż widział sukni ślubnej przed ślubem lub malowania, ślub nie może się odbyć. Aby przeciwdziałać tego efektu, kupić nowe akcesoria ślubne – na przykład zmienić rękawiczki.

Po ślubie, do sprzedania suknię ślubną nie warto – a mimo to jest praktykowane bardzo często. Małżeństwo nie złamał, strój panny młodej powinny być przechowywane na zawsze. Jej suknia ślubna nie należy do nikogo, aby mierzyć nawet po ślubie, bez przyjaciółek lub sióstr. Jedyny wyjątek – to twoja córka, która może nosić suknię na swój ślub. I to tylko pod warunkiem, jeśli twoje życie rodzina była szczęśliwa i bezchmurny.

Przy okazji, jeśli chcesz, aby Twoje życie małżeńskie trwało wiele lat, twój strój nie powinien być powyżej kolan. Suknia jest dłuższy, tym dłużej będziesz żyć razem. Nie za nic, że ma długie suknie ślubne były długie „na podłodze”. Spróbuj podczas ślubu nie do oderwania suknię ślubną, w przeciwnym razie nie będzie rozwijać stosunki z matką w prawo.

Nie jest konieczne, aby dać pierwszeństwo do butów ślubnych z wysokich obcasach. Złamany obcas buta panny młodej i życia rodzinnego może być „lame”. A z praktycznego punktu widzenia, wysoki obcas nie jest bardzo praktyczny – pamiętać, że trzeba wydać na nogach wiele godzin z rzędu. A ładne eleganckie buty to i na niskim obcasie buty, jeśli nie na płaskiej podeszwie.

Nawiasem mówiąc, buty, które nosisz na wesele, nie muszą być nowe. Stare buty na Bride – fortuna w życiu rodzinnym. Dlatego kilka dni przed ślubem, zabrać swoje nowiutkie buty i chodzić w nich.

 • Obrączki

Kiedy narzeczeni zmiana pierścienie trzy razy w kościele trzeba być szczególnie czujni. Są łatwe do spadku. Palec oczyszczenie ponad oblubienicy, a pierścień może poślizgu przy wymianie z cienkie palce młodej. Popularny przesąd mówi, że pierścień, który spadł podczas ceremonii zaręczyn, obiecują szybki rozpad małżeństwa.

Na dzień ślubu

Tak, panna młoda musi płakać dużo na ich wieczór panieński i tuż przed ślubem. Mówiąc, którego pochodzenie jest znane w każdym czasie, jak mówi: „Nie płaczcie przy stole – będzie płakać dla kolumny (w małżeństwie).” Ale poza tym, to musi brać pod uwagę dzień, w którym zaplanowano ślub.

 • Deszcz i śnieg – wielkie szczęście.
 • Przeprowadzenie ceremonii ślubnej w dniu anioła – wróży nieszczęście.

Ożenić się i wziąć ślub:

 • Poniedziałek – duże pieniądze;
 • Wtorek – zdrowie wszystkich członków rodziny;
 • Środowisko – szczęśliwy dzień na ślub;
 • Czwartek – trudności i zwrotów akcji w przyszłym życiu rodzinnym;
 • Piątek – lepiej nie żenić.

Silny, porywisty wiatr towarzyszący dzień ślubu – przyjście życie młodej rodziny byłoby „wietrzny”.

Tradycje, obrzędy i znaki uległy znacznym zmianom w czasie. Czas mijał i przesądy I i wróżby. Niektóre odpadła jako bezużyteczne, a zastąpić je natychmiast pojawiło się kilka nowych. Na przykład w 1912 roku w publikacji „Świat Kobiet” opublikował ciekawy prognozy związane z wyborem miesiąca na wesela. Może planuje swój ślub, należy szukać w niniejszym podsumowaniu przez miesiąc?

 • Stycznia -Article owdowiała wcześnie.
 • Luty – harmonia i spokój z mężem w domu.
 • Marzec – nie mieszka z mężem w ich ojczyźnie.
 • Kwiecień -poznat zmienność losu.
 • Maj – zdrada.
 • Czerwiec – całe życie rodzinne będzie ciągła miesiąc miodowy.
 • Lipiec – słodki i kwaśny smak w życiu.
 • Sierpień – Twój mąż będzie dla ciebie nie tylko kocha, ale także niezawodnym przyjacielem.
 • Wrzesień – spokojne i ciche życie rodzinne.
 • Październik – trudności w życiu rodzinnym.
 • Listopad – szczęście i bogactwo.
 • Grudzień – miłość w końcu staną się tylko silniejszy.

Ludzie zawsze niepokojem odnoszą się do określonych numerów, dni i miesiące. Takie przesądy przeniesione do znaków ślubnych. Piątek i środę, na przykład, zawsze były uważane za dość niekorzystna dzień wesela. Naturalnie, 13 dnia każdego miesiąca spadła na każdy dzień tygodnia, również mianem ślubu. Numery nieparzyste, takich jak 3, 5, 7, 9, zawsze byli szczęśliwi i bardzo udany na wesele i miał nawet pewne mistyczne i uroczysty charakter.

Znaki na bankiecie

Kiedy służąc tort weselny, wyciąć to być panna młoda i pan młody obsługuje tylko nóż. W tym przypadku, pan młody wkłada kawałek ciasta z głównym wzór na płytce ukochanej, a ona z kolei kładzie kawałek na płycie do niego, i dopiero wówczas traktowano do skrzynek ciasto. Znak ten oznacza, pomagając sobie nawzajem i wzajemnej zgody.

Aby uniknąć kłótni w życiu rodzinnym, narzeczeni powinni zdecydowanie przełamać płytę i przejść razem przez odłamki, a następnie usiąść przy stole ślubu. Tkanina wesele w konsekwencji konieczne jest w ciągu trzech kolejnych lat w rocznicę ślubu niejasnych tabeli, a następnie będzie żyć razem aż do starości. Taniec na ich ślubie para może tylko ze sobą i ze swoimi rodzicami. Po tańcu, rodzice powinni mieć pewność, aby ponownie dzieciom przynieść je ze sobą.

Kiedy narzeczeni przy stole ślubu wziąć jedzenie, muszą zapewnić, że wszystkie niestandardowe wykonane traktuje wziąć dwa kawałki, a potem żyć osobno.

Siedząc przy stole ślubu para ma tylko jedną ławę, a nie na krzesłach z rodziny był przyjazny. Jeśli młodzi siedzą na różnych krzesłach, małżeństwo może być nieskuteczne. Do przyjaciela pokłócił się z nowożeńcy, że nie mają do mycia naczyń. I aby żyć bogaty, młody, powinien być przy stole, aby umieścić je na płaszcz, przewracając wełny. Zadbać, aby narzeczeni pozostało w kieliszkach wina, według znaków narodowych, to nie jest wina, i łzy.

Kolejny dobry rytuał. Podczas wesela, wziąć dwie butelki szampana, związać je wstążkami i odejść, gdy para jest wymagane, aby uczcić rocznicę ich ślubu i narodzin ich pierwszego dziecka.

Bardzo stara słowiańska tradycja, która symbolizuje odwieczną więź między mężem i żoną, jest to, że przed usiąść przy stole ślubu, najbardziej szanowana, starszy członek rodziny lub pana młodego lub panny młodej musi wyciąć około trzech młodych wokół stołu.

Do rodziny mieszkałem bogato, konieczne jest podczas wesela umieścić kieliszki do wina w młodej pary monetę, a następnie przechowywać je w domu pod obrusem. Jeśli nie chcesz być niezadowolony ze swojej połowy, a następnie podczas ślubu lub męża lub żony nie może jeść łyżką. Narzeczeni, pamiętaj! Chcesz być właścicielem rodziny, otschipnite większy kawałek chleba i soli, które można spotkać i zjeść.

Znaki prezenty, kwiaty, dekoracje

Zwyczaj młodej powinny rzucić jej bukiet do niezamężnych pań i koleżanek. Przedstawiane z bukietem panny młodej zostawić sobie, to będzie konieczne, aby rzucić bukiet, którego pre-order a. Alternatywą, lub innymi słowy „fake” bukiet panny młodej powinien być podobny do tego, który dajesz narzeczonego.

Bukiet, który daje oczyszczenie jego narzeczonej, aby być z nią cały czas, aż do ślubu odbywa. Podczas bukiet święta można umieścić w wazonie przed oblubienicy, a wieczorem musi koniecznie zabrać ze sobą do sypialni. Nie rozstawać się z nim przez chwilę. Można podać tylko trzymać jego kochanka lub matkę bardziej niż ktokolwiek inny. Według oznaczeń, jeśli panna młoda wyda z rąk bukiet, to szczęście może odlecieć. Obok poślubić dziewczynę, która łapie bukiet rzucony przez pannę młodą.

Panna młoda nie powinna nosić perły na ślub. Perły – to był jej łzy. Narzeczona podczas ślubu powinien śledzić ich ozdoby. Jeśli biżuteria spadła, że ​​jest to zły omen. Biżuteria do ślubu, zbyt, to lepiej nie nosić. Byłoby najlepiej biżuterii. Kolczyki panna młoda powinna nosić szczęśliwy związek żonatego, to panna młoda będzie dobrze żyć żonaty.

Pech jest uważane za dar, w którym znajdują się widelce, noże, łyżki. Taki prezent ślubny dać nie jest akceptowana. Jeśli zdecydujesz się podać sztućce, które mają ostrza, wówczas para powinna mieć pewność, aby dać monetę, lub być kłótnie w rodzinie. Kochankami, nigdy przed ślubem, nie dają sobie nawzajem zdjęcia. To rozdzielenie.

Inne objawy

Bliskie względna żonaty młody gotować łóżko na noc poślubną. Należy umieścić poduszkę tak, że krawędzie poszewki dotykania. Jest przyjazny do życia.

Union rodzina była silna, para podczas wesela muszą trzymać się razem i dbać o to, że nikt nie zdał lub nie stanął między nimi. Podczas ślubu, żaan_1 z przyjaciół panny młodej nie powinny dostać się przed nią w lustrze, a następnie zabrany faworyta.

Inną oznaką szczęśliwego życia rodzinnego. Świadkowie muszą być niezamężne ludzie, a nawet lepiej, jeśli nie są rozcieńczone. Jeśli świadkowie są małżeństwem – może to przynieść nieszczęście. Jeśli twoi świadkowie rozwiedziony ludzi, to małżeństwo nie może trwać długo. Jeśli świadek jest małżeństwo, mogą rozpraszać.

Kto wśród nowożeńców pierwszy przekroczył próg domu, będzie szefem rodziny.

Popularna plotka mówi, że jeśli urząd stanu cywilnego przed pana młodego lub panny młodej potknął się, to znaczy, że nie są pewni swoich wyborów. W urzędzie nie powinno być rodzice lub pana młodego lub panny młodej. Ale rodzice powinni zawsze błogosławi młodych przed nim. Narzeczeni powinni stanąć na matę lub ręcznik, haftowane specjalnie na ślub, a potem będą żyć w zgodzie ze sobą i ze swoimi bliskimi. Zanim pójdziesz do kościoła lub do rejestratora, panna młoda i pan młody musiał wkraść się jeść czekolady, jean_1 dla dwóch osób. Wtedy ich życie będzie słodki i szczęśliwy.

Jego młodej żony dla życia „było pod ręką”, nie powinny być pozostawione do przekroczenia progu nowego domu. Mąż prowadzi ją w ramiona. Aby nie pozostawić Narzeczeni na weselu nie powinno być sfotografowane osobno od siebie. Zły znak jest utrata rękawicy lub złamane lustro przed ślubem.

Jeśli panna młoda ma siostrę i chce im się pobrać wkrótce wyjdzie z domu na wesele, należy pociągnąć trochę obrus. Na szczęście jest zepsuty i pierwszy kieliszek szampana.

Aby nie dać swój los, panna młoda nie powinna dać ktoś zmierzyć obrączkę. Jeśli to nie można zaprzeczyć, pierścień należy położyć na stole, a następnie inne osoby mogą go wziąć. Ale najlepiej, aby spróbować wyjaśnić osoby, które proszą o pierścieniu panny młodej nie jest tego warta. Nigdy go wypuścić. Dziewczyna, która była przyjaciółką ponad siedmiu wesela nie może poślubić. Również człowiekiem. Jeśli był drużbą na ślubie dziesiątej, wtedy nigdy nie wyszła. A to dobry znak. Jeśli chodził na dwóch weselach, trzecia powinna być własne.

load...