Znaki dezodorant stulecie

Dezodorant – to specjalny produkt na półce każdej dziewczyny. To nie jest tylko środkiem potu i zapachu, jest zastaw komfortu w każdej odzieży i pewności siebie. Historia poprawa dezodoranty ma wiele etapów i jest ściśle związana z historią odkryć naukowych.

load...

Pierwsze środki pot i zapach marki NIVEA została wydana w 1914 roku, było SCHWEISSPUDER – proszek, który jest stosowany nie tylko pod pachami, ale także na dłoniach i stopach, aby zmniejszyć pocenie się.

Od stu lat formuła zmieniła dużo dezodorantu. Około pół wieku temu w centrum naukowym Beiersdorf, niemieccy naukowcy odkryli składnik, który blokiruyuet bakterie powodujące nieświeży oddech. Następnie, po kolejnych 30 latach, formuła zupełnie nowy dezodorant bez zawartości alkoholu został stworzony, i nie był pierwszym pełnym linia dezodorantów na rynku. Są one dostępne w formatach and roll i natryskowej, kij i śmietany, a także w postaci sprayu.

W ciągu ostatnich pięciu lat badań w dziedzinie ochrony przed zapachem potu i pozwoliło stworzyć kilka unikalnych wzorów:

  • Dezodorant męska z jonami srebra, który zapewnia maksymalne działanie antybakteryjne;
  • Linia dezodorant, nie pozostawiając plam na stary czarny i żółty – na białym obrusem;
  • Antyperspirant, który nie tylko chroni przed ciepłem, ale także emocjonalnym pocenie;
  • Antyperspirant dla kobiet z proszkiem kaolin, nie pozostawia lepkiej uczucie po aplikacji.

Podczas jego stuletnia historia dezodorant zmieniło się kilka razy, za każdym razem w celu zaspokojenia więcej naszych potrzeb: właściwości antybakteryjne, niewidoczne ochrony bez plam na ubraniach, blokując pocenie się w sytuacjach stresowych – w naszym czasie, można podnieść agenta dla każdego smaku. Również dziś, producenci dodali do dezodorantów, więcej składników pielęgnacyjnych, ponieważ pachami skóry, golenia regularnie traumę, – jeden z najbardziej delikatnych części ciała.

load...

Dzisiaj rynek jak dezodoranty, że zwykły kupujący może łatwo pomylić. Ważne jest, aby pamiętać, że skuteczność ochrony przed zapachem potu i nie zależy od ich formatu i wzoru stosowanego. Wybierz format dezodorant lub antyperspirant (, natrysku lub rolki) – jest to kwestia osobistych preferencji.

Czy wiesz, że …

  • Co szósty Polak używa dezodorantu marki NIVEA.

load...