Znaki Boże Narodzenie: Miejmy nadzieję na najlepsze!

Zawartość:

Blask blichtru, jasne Boże Narodzenie zabawki, które zaśmiecały półkach supermarketów, girlandy na oknach domów i sklepów, wszędzie wklejonych płatki śniegu – wszystkie zwiastuny nadchodzącego święta. Nawet najbardziej niepoprawnym cynikiem tych dniach stanąć w zachwycie przed Nowym Rokiem, być może, oni po prostu nie przyznać. Na czele każdego człowieka nieustannie pracuje nad tym, kto i co dać, tak aby nikt nie zapomniał i nie obrażać, jakie pokarmy trzeba kupić z wyprzedzeniem na świątecznym stole, i tym podobne. I bliżej do końca grudnia, nawet w środku umieszczając raport i zamykanie kwartału, pracowników biurowych, mechanicznie wykonuje swoją pracę, na kilka dni przed rozpoczęciem długo oczekiwany mini wakacje noworocznym.

load...

Nic dziwnego, że mówią: jak sprostać rok, więc spędzić go. W związku z tym, po tej tradycji, konieczne jest, aby właściwie przygotować się do wakacji, ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie znaki Bożego Narodzenia, które będziemy szczegółowo poniżej.

Obserwujemy oznaki

Boże znaki – małe sztuczki, które można wykorzystać, aby przyciągnąć szczęście, bogactwo i dobrobyt w nadchodzącym roku. Zgadzam się, zabawy i prowokacyjnie niż wydać świąteczną noc, tym łatwiej jest życie najbliższych dwunastu miesięcy. To samo odnosi się do ludzi, z którymi obchodzą to święto. Chcesz mieć młody mężczyzna (lub kobieta) była zawsze z wami? Następnie, ręka w rękę, podnieść kieliszki szampana pod zegarem chiming i pomyśleć życzenie. Rule „z którymi można spotkać, więc spędzić go” nie został odwołany!

load...

Tak, jak zachowywać się w oczekiwaniu na wakacje? I co zrobić, tak że następny rok był pod szczęśliwą gwiazdą?

 • Nosić nowe ubrania na obchody Nowego Roku. Oczywiście, niekoniecznie coś kupić bardzo drogie – najważniejsze, że było to nienoszonym. To można kupić tylko tę spódnicę lub sukienkę, biżuterię lub biżuterii. Obserwując ten znak, w przyszłym roku z pewnością będą się coś nowego i bardziej wartościowego.
 • W celu zabezpieczenia się przed ruiny finansowej i nie potrzebuje pieniędzy, wypełnić swoje kieszenie. Pożądane jest, czy to dużych rachunków: ruble, dolary, euro. W ogóle, co chcesz zdobyć w nadchodzącym roku. Jeśli nie mają gdzie umieścić pieniądze, utrzymać je w ich rękach.
 • Daj gorący pocałunek ukochanej. Po pierwsze, ma atmosferę święto miłości i ciepła, a ponadto dodatkowe uściski nigdy zdarzyć. A po drugie, należy pamiętać, znaki, o których mowa powyżej, – do kogo iw jaki sposób będzie można spotkać … dalej frazę, myślę, że wiesz o tym.
 • Upewnij się, że tabela święto jest dosłownie zapchane różnych potraw i napojów, a następny rok będzie równie bogate i zamożne. Odsuń się od tradycyjnych receptur – „Olivier”, „hash” i „śledź pod futrem” nie ma już znaczenia. Dziś w dowolnym źródłem kulinarnych można znaleźć wiele różnych wskazówek na gotowanie ciekawe, egzotyczne i bardzo smaczne potrawy. To jest czas, aby połączyć wszystkie swoje talenty w życiu, więc nie leń się! Jednakże, jeśli twoja rodzina zdecydowała się wczytać się w nocy i wszystkie sałatki i gorącego biegu jałowym niepotrzebnie, to najlepiej ominąć jeden lub dwa dania. Ale nakryć do stołu przed małym lustrem, które będą odzwierciedlać dania i stworzyć efekt obfitości. W ten sposób przyciągnąć podwójne bogactwo w domu.
 • Pożegnaj stary rok, pozostawiając wszystkie zdarzenia niepożądane. W latach Sylwestra będzie pamiętał wszystko, co się stało, jak dobry i zły. Którym odpuścicie mężczyzn spowodowało niezadowolenie z całego serca podziękować i wszechświat, co to jest przyznawane są. Słysząc te myśli w odpowiedzi to daje szczęście. Nie będzie źle wyrazić życzenie: jasno określić swoje żądania i powiedzieć do siebie pod zegarem chiming. A następnie dać upust swoich uczuć: paszkwil (oczywiście na ulicy), zapalić ogni, pogratulować przyjaciół i krewnych, grzechotanie naczynia. Działania te mają na celu odstraszyć od siebie wszystkie złe duchy i złe duchy.

Jak widać, aby obserwować Nowy Rok oznacza przystawki. Nawet jeśli nie wierzysz w to zabobon, co najmniej kilka z nich nadal będą spełnione. Nagle zwrócić na siebie kłopoty.

Przyciągnąć sukces finansowy

Porozmawiajmy o tym, jak przyciągnąć szczęście w sprawach finansowych. Zgadzam się, bo jak by nam się podobało, ale w dzisiejszym świecie, rozmowy pieniądze, jeśli nie wszystkie, to wiele problemów. Dlatego też, w oczekiwaniu na nadchodzący rok nie jest zbędny, aby dbać o ich akumulacji.

Tak, szacuje się, że aby sprostać wakacyjny noworoczne z długów – to zły znak. Więc jeśli ktoś pożyczyć pieniądze lub brali w nich kredytu krótkoterminowego, rozwiązać wszystkie te problemy finansowe i zostawić je w ubiegłym roku. Potem kolejne dwanaście miesięcy, trzeba będzie znacznie mniejszy problem – pozwoli uniknąć kłopotów i przyniesie sukces.

Jest też inny sposób, który jest zalecany do astrologów Wschodniej. Umieścić na najniższej półce lodówki trochę czerwony worek wypełniony trzech miedzianych monet, które powinny być włączone do góry ogonem. Wynika to z faktu, że w dzisiejszych zamrażarka zastępuje lufę ryżu, który w czasach starożytnych w Chinach była uważana za symbol dobrobytu i bogactwa.

Jeśli chcesz przyciągnąć do swojego domu Merkurego – boga handlu – że po zegar wybija północ, pozvenite kieszeń przygotowane wcześniej w tym drobiazg. On usłyszy wezwanie, przybędzie i dać finansową samopoczucie.

Przełomowym an_2em: ostatnia minuta roku wychodzącej

Klasyczna wersja, gdy gong pomyśl życzenie, wielu ludzi chce być zastąpiony czymś nowszym, ale nie mniej niż Nowego Roku. Siedem najbardziej zabawne opcje ostatniej chwili roku wychodzącego wybraliśmy dla Ciebie. Wybór którejkolwiek z nich, należy pamiętać, że życzenia się spełnią, a Sylwester będzie pełne zabawy, a także w nadchodzącym roku.

 1. Dźwięk monet i szelest banknotów przyciągnie do swojego bogactwa domu i bogactwa. Tak, że goście mogą zostać zaproszeni do dobrego samopoczucia siebie, przygotować miski lub torby małej zmiany – i dzwonienie w przyjemności całą firmę pod zegarem chiming.
 2. Pies, z których wiele jest pieczone na Nowy Rok, można zrobić z różnymi nadzieniami: kwaśny, słodki, gorzki, słony, mięsa i tak dalej. Opcja Popa i wskaże, co będzie w nadchodzącym roku. Zamiast farszu można umieścić monety, figurki lub życzenia przewidywania. Choć brzmiących dzwonków, każdy ma prawo wybrać swój los na najbliższe 12 miesięcy.
 3. Niemal symbolem nadchodzącym roku – to dobry znak, więc po wypiciu szampana nie jest grzechem i pomyaukat wszystkie uczciwe firmy, kruka lub warczeć jak tygrysy.
 4. Blisko północy goście napisać swoje życzenia na małych karteczkach, a w ostatniej chwili dokument ten powinien być spalony w płomieniach świec, czas mieszać popiół z szampanem i pić aż zegar pokazał dwanaście
 5. Dwanaście winogrona spożywane pod zegarem chiming (po jednym dla każdego HIT) przyniesie harmonię i dobrobyt w domu. Uważa się, że mandarynka plastry mają w przybliżeniu ten sam efekt.
 6. Ta opcja jest dobra dla tych, którzy świętują Nowy Rok w wąskim przedziale. Jeśli masz czas, aby umieścić wszystkie dekoracje, natomiast bije kuranty, to wszystkie następne 12 miesięcy będzie „złoto i diamenty”, a ponieważ czas nie jest tak dużo zabawy i hałas w ostatnich chwilach roku wychodzącej są świadczone.
 7. Gdy zegar wybije ostatnie ciosy, rzucać monetą w kieliszki szampana, a koniec świątecznego nocy ukryć je w domu w najbardziej tajnych miejscach. Ten rytuał jest zachowanie i zwiększenie dobrobytu rodziny.

Gdy wszystkie krzywdy są odpuszczone, Życzenie zrobić, gdy zegar wybił północ, co oznacza, że ​​Nowy Rok przyjechał! Jeśli spojrzeć na niebo o wschodzie słońca i zobaczyć ogromną liczbę gwiazd – spodziewać się dobrych zbiorów i kota meow – zwiastunem nowej dzielnicy. Jeśli, na ulice w dniu 1 stycznia, pierwszą rzeczą, którą usłyszeć – to szczekanie psa, a następnie dostać gotowy do kluczowego spotkania, może wkrótce znaleźć swoją bratnią duszę. Śpiew ptaków – wielką nowinę, ponieważ dzwonów kościelnych, w zależności od objawów, powiadomi Cię o ważnych zmianach i wydarzeniach w Twojej rodzinie. Następnego dnia po wakacjach nie jest konieczne do pracy i zapomnieć o czyszczeniu, szczególnie mycia podłóg, i odstawić do późniejszego uwolnienia śmieci – wszystkie te działania nie wróży dobrze. Życzymy dobrego nastroju, wesoły uroczystości i sukcesów w przyszłości!

load...