Znajomych lub ukochanej? Podobieństwa i różnice między przyjaźnią i miłością

Spróbuj znaleźć różnicę między przyjaźnią i miłością może czasami zmylić nawet najbardziej filozoficzne umysły. Często rodzi się z miłości i pasji przyjaźni i prawdziwej miłości zawsze ma przyjazny ton. Oczywiście, te dwa kierunki relacji są ściśle powiązane. Mężczyzna i kobieta często sami nie mogą zrozumieć, jaki rodzaj relacji między nimi rozwinięte – przyjaźń? Miłość? Często zdarza się, że skrępowanie stosunków niepewności przeżywa jeden z pary. Dziewczyna lub chłopak nie może zrozumieć, co ich partner czuje. On jest ze mną lub znajomych mnie kocha? I jak się zachować w takiej sytuacji?

load...

I zdarza się, że ona sama nie może zrozumieć swoje uczucia. Facet lubi, ona jest nim zainteresowana, to jest drogie, jego uwagę i wsparcie. Ale czy to wystarczy, aby wiedzieć, że kocha i przyjaciół, a ten młody człowiek jest po prostu przyjaciela lub bliskiej osoby dla niej? Jaka jest różnica między silnym przyjaźni i miłości romantycznej, a gdzie jest linia, która oddziela je? Spróbuj zrozumieć!

Jak odróżnić przyjaźń od miłości?

Czasami można kochać swoich przyjaciół, to nawet trudno wyrazić słowami. Jednocześnie chcielibyśmy ich bliskich, ale przyjaźnić się z nimi, nie zawsze chce. Są przyjaciele, którzy są bliżej nas braćmi i siostrami. Ta bliskość jest utrzymywana między przyjaciółmi, niezależnie od czasu i odległości, które mogą ich rozdzielić. Ta przyjaźń może wytrzymać próbę czasu – jak miłość, że człowiek ma dla jego rodziny. Prawdziwy przyjaciel jest w stanie zrozumieć każdy ruch twojej duszy, czasami nawet lepiej niż niektóre mogą być zamknięte. Kochającej osoby nie tylko rozumie cię, ale jest w stanie przebaczyć swoje błędy. Nawet ci, którzy czasami nie wybaczy nawet przyjaciół. Ale! – dla ludzi, którzy sami kochają miłość nie wystarczy. Warunkiem koniecznym miłość zawsze przyjaźni. Jeśli nie, wtedy miłość staje wystarczy ciele – to nawet nie jest miłość, to tylko pasja. Pasja jest również częścią miłości; ale w miarę upływu czasu, pasja może zanikać, a jeśli uczucia nie są miłośnikami otenyalis przyjazne zauważa, że ​​miłość idzie. Nie można bardzo jasne pasja zrobić dla miłości. Im większa pasja, tym trudniej jest, aby sprawdzić, czy nie ma w istocie miłości. Czasem pasja sprawia, że ​​ślepiec i on przestaje widzieć oczywistej prawdy, łatwe uleganie hype. Choć znajomych widzę kłamstwo, po prostu patrząc na siebie oczami.

Nasi przyjaciele często są odbiciem naszej rzeczywistości; i miłość – jak kryształową kulę, która odzwierciedla wszystkie nasze marzenia na przyszłość. Ale czasami można pielęgnować swoje marzenia; On objawi wszystko najlepiej i pokazać wam, jak wielka jest wasza szansa. Prawdziwi przyjaciele zawsze mają wiele wspólnego ze sobą, dopasowane do twojego życia i uzupełniając go. Prawdziwa przyjaźń jest jak robić lepiej, niż byłyby, gdyby nie było na tej przyjaźni.

Nadal nie rozumiem, w jaki sposób zidentyfikować – kogoś kochasz lub jesteś po prostu naprawdę dobrymi przyjaciółmi? Rzeczywiście, między miłością a przyjaźnią mają wiele wspólnego; ale istnieją różnice. Jeśli chcesz, by w końcu dowiedzieć się, jak odróżnić przyjaźń od miłości, spróbuj krok po kroku, aby wziąć pod uwagę podobieństwa i różnice między przyjaźnią i miłością. A następnie słuchać siebie i analizować swoje uczucia.

load...

Podobieństwa między miłością a przyjaźnią

 1. Przyjaźń – gdy masz coś wspólnego z inną osobą. Jesteś komfortowo. Można rozmawiać na każdy temat i powiedzieć innym takie tajemnice, które nie powie nikomu.

  To samo można powiedzieć o bliskiej osoby.

 2. Prawdziwa przyjaźń – to jest, gdy nawet po kłótni jesteś jeszcze znajomych. Obrażony przez przyjaciela, nadal wiem, że nie można usunąć go ze swojego życia.

  Miłość jest taka sama. Nawet kiedy kłócą się i uciekać w różnych kątach, bardzo szybko można zacząć myśleć o tym, jak pogodzić się wkrótce. Będziesz przegap i tęskni za ukochanym. Bez niego życie nie ma sensu.

 3. Love – kiedy można przyjść do swojego partnera z każdym problemem i on was słuchać i dać kilka rad. On nigdy nie będzie obojętny na swoich trudności.

  Więc to jest jeden – nigdy nie powie, że nie ma czasu, aby wysłuchać was. I nie mów, że nie zajmują swoją głupotę. Przyjaciel zawsze starają się pomóc.

 4. Przyjaźń – jest, gdy ktoś naśmiewa się z was, albo nawet atakować, a każdy stoi dla ochrony. A ty, miałby na pewno starają się ją pocieszyć.

  Nie trzeba dodawać, że ulubionym zrobi to samo.

 5. Prawdziwa miłość – kiedy kochasz i przyjmuję jaki jesteś. Wyrozumiały nawet wady.

  Każdy też nie wymaga zmiany. On rozumie, że to jest takie swoje wewnętrzne cechy sprawiają, że ci, kim jesteś.

Różnice między miłością a przyjaźnią

 1. Przyjaźń – jest, kiedy rozpadł się (na przykład, jeden z was opuszcza), ale wiesz, że połączenie i komunikacja między wami nie zostaną przerwane. Nie pozwól, aby przyjaźń zanikać.

  Kiedy kochasz, to staraj się nie zostawiać. Trzeba być tam co drugi, trzeba stałą łączność. I nawet jeśli twój partner jest, na przykład, otrzymać ofertę pracy zarobkowej z dala od miasta – go lub go odrzucić, lub zabrać cię ze sobą.

 2. Prawdziwa przyjaźń – to kiedy ktoś flirtuje z przyjacielem, i czujesz się szczęśliwy i cieszyć się razem z nim.

  Jeśli flirtować z kimś, kogo kochasz – jesteś zazdrosny, nawet jeśli wiesz, że twój chłopak kocha tylko ciebie.

 3. Przyjaźń – jest wtedy, gdy czujesz, że można spotkać się jak bracia, jak ty.

  Miłość – to kiedy zdajesz sobie sprawę, że znalazłeś część siebie, bez którego można byłoby o połowę mniej.

Chcielibyśmy poinformować, …

Ponieważ miłość i przyjaźń jest naprawdę bardzo podobne do siebie, trzeba obserwować siebie, słuchając swoich uczuć i swego serca;

Jest możliwe, że ta przyjaźń będzie ostatecznie przekształcić się w prawdziwą miłość. Najbardziej romantyczny związek rozpoczął się między dwoma mężczyznami, którzy byli wielkimi przyjaciółmi. Najważniejsze – umieli odróżnić przyjaźń z miłością;

Każdy, kto stanie się Twoim ulubionym, musi być również twoim przyjacielem, ale teraz na innym poziomie;

Pamiętaj, że prawdziwym przyjacielem, a prawdziwa miłość naprawdę nie jest łatwe do znalezienia.

… i ostrzec

Będziesz doświadczenie gorzkie uczucia, jeśli kochasz kogoś, kto widzi tylko znajomym;

Bardziej żal będzie doświadczenie jeśli czyni człowieka kochanka. A miłość nie znajdzie, i stracić przyjaźń.

I prawdziwa przyjaźń i prawdziwa miłość – wielki dar dla wszystkich. Pozwalają nam czuć się potrzebne inną osobę, a my doświadczać szczęścia tylko z faktu, że możemy zrobić wszystko, co możliwe dla przyjaciela lub bliskiej osoby szczęśliwe.

load...