Znaczenie moli na twarzy i ciele kobiety: wpływ swojej pozycji na losy

Krety mają na ciele każdego człowieka. Znaczenie moli zainteresowanych ludzi od czasów starożytnych, ponieważ ludzie mają tendencję do poszukiwania odpowiedzi w znakach: w niebie, na ziemi, w talii kart, fusów kawy, a na jego własnym ciele. W średniowieczu, w okresie szalejącej inkwizycji moli i znamiona na ciele, które zostały uznane za znaki diabła mógł zapłacić życiem. W XVIII w arystokratycznych kręgach burżuazyjnych i zyskały popularność sztucznych much – znamiona, które zostały urządzone z twarzy, klatce piersiowej i ramionach. Coated je ze specjalnym ołówkiem lub wyciąć z tafty i aksamitu, dzięki czemu kształt księżyca, gwiazd lub łodzi. Dziś znamiona przywiązują dużo mniejsze znaczenie, ale doświadczeni ludzie twierdzą, że te plamki zawarte ważne informacje dotyczące charakteru danej osoby, jego skłonności i przeznaczeniu. Aby prawidłowo interpretować te znaki specjalne, należy zwrócić uwagę na ich położenie i wygląd.

load...

Zawartość:

Od wielkości mol zależy od stopnia jego oddziaływania na życie człowieka. Im większy mol, tym większa jego pozytywny lub negatywny wpływ. Rozproszone po całym ciele małej znamię prawie żadnej roli. Korzystny znakiem są uważane za kret zaokrąglone, ale kanciasty kształt nieregularny niesie negatywne. Trudności i przeszkody mogą wskazywać na zbyt ciemne i owłosione moli. Często moli tworzyć dowolne kształty. Niekorzystne kwadraty i gwiazd, ale trójkąty, koła i owale obiecują szczęście i harmonię.

Znaczenie moli na

Znamiona na szczycie litsa
eem_2

Czoło. Jeżeli znamię znajduje się nad brwiami lub w pobliżu mostu w nosie, pokazuje wielką inteligencję i rozeznania jego właściciela. Z takimi ludźmi dobrymi dyplomatów, polityków i mężów stanu. Znamię na prawej stronie w górnej części głowy czoło wykazuje doskonałe właściwości menedżerskich i przywódczych osoby, które mogą prowadzić do mas dla siebie i wpływać na bieg historii. Ostrzega on również charakter uparty i bezkompromisowy. Znamię na czole po lewej stronie należy do najczęściej łatwo podatne pod wpływem obcej, słabej woli ludzi, którzy są podatni na ekstrawaganckie wybryki.

load...

między brwiami.U osób ze znamieniem w obszarze „trzeciego oka” wysoko rozwiniętej intuicji, bystry umysł, wielki głód wiedzy i pragnienie mistycyzmu i nieznane. Często ci ludzie mają zdolności psychiczne, dzięki czemu stają się one doskonałe mediów i jasnowidzów. Jednak może to być oznaką szczęśliwy i śmiertelne.

nosa. znamię nos mówi o twórczej fantazji i przygód natury, zmęczony podróży i przygody.

Brwi . znamię na prawej brwi przepowiada szczęśliwe małżeństwo i zyskowny. Zazwyczaj osoby te dość wcześnie i prawidłowo wybrać partnera w życiu, a ich miłość i uczucie nie osłabia i nie blakną nawet po wielu latach wspólnego życia. Znamię na lewej brwi, a wręcz przeciwnie, może świadczyć o wysokim prawdopodobieństwie nieudanym małżeństwie.

Whiskey. znamię na świątyni w lewym oku pojawia się w bardzo sentymentalne ludzi. Są one rozproszone i zapominalskich, ale pamiętam każdy szczegół czucia i dziecięcych marzeń. Oni często obserwuje stan deja vu, a ich marzenia często się spełniają wiele lat po tym marzył. Znamię na prawej skroni jest powszechne w wróżbitów. Postanowiła ukryć, aby nie stracić dar złym okiem.

policzkach.Rodinka na policzku, zwłaszcza po prawej – znak determinacji i chęci poświęcić swoje życie walce o wysokich ideałów. Tacy ludzie są zwykle elokwentny, cieszą się dużym prestiżem w zespole, a często zajmują stanowiska kierownicze.

oczy.Rodinka na zewnętrznej krawędzi oka wskazuje niewielki, uspokajające, zrównoważony charakter właściciela.

uszy. ucha oznaczone mol daje lekkomyślność, chełpliwość i oszustwo, ale osoba o wysokiej samoświadomości może to oznaczać tylko wyjątkową i niezwykłą perspektywę. Znamię, ukryte w uchu, może wskazywać na zaburzenia metaboliczne lub obecność chorób układu nerwowego.

Moli w midface

Policzki. Ludzie z pieprzykiem na prawym policzku towarzyszyć będzie szczęścia i fortuny, obiecują wielkie szczęście, zwłaszcza w życiu rodzinnym. Im bliżej jest do ust, tym bardziej, szczęście, radość i bogactwo przynieść małżeństwo. W każdym razie taka osoba nigdy nie będzie wiedział, i muszą być niedobór dóbr materialnych. Znamię na lewym punktów policzkowych na trudności, które jego właściciel, a następnie trzeba pokonać na drodze do sukcesu. On będzie ciągła walka ze światem, a same okoliczności. Kobieta ma pieprzyk na lewym policzku, który znajduje się blisko ucha, symbolizuje wielką hojność i chęć poświęcenia. Ponadto, pieprzyk na lewym policzku może wskazywać na obecność dużego talentu człowieka, który zazwyczaj pojawia się we wczesnym dzieciństwie.

nosa. Moles na nosie występują w towarzyskich, wesołych ludzi, którzy często Fart. Znamię na czubku nosa wskazuje na łagodne i doskonałe poczucie humoru. Często takie mola, szczególnie u kobiet sugeruje lekkość, lekkość i zmienność. Ludzie z molem u nasady nosa w policzek rozsądnych i wnikliwe, wiedzą, jak zachować tajemnice i zawsze daje dobre rady. Mężczyźni z rzadką znaku mają tendencję do postrzegania zmysłowego.

usta.Rodinka na ustach, co do zasady, należy do wesoła ludzi o dobrym charakterze, subtelny i zmysłowy charakter. Duża mola na dolnej wardze, w szczególności u kobiet, wzmacnia tylko tych danych, a na górnej krawędzi nieco wyrównuje nadmierną wrażliwość dobrego edukację i dobry smak. Znamię na czerwonym granicy warg wskazuje na słabą wolę człowieka, nie jest gotowa do przejęcia odpowiedzialności za swoje działania. Mają tendencję do odłożyć wszystko na potem i często są niewolnikami nałogów.

Język . moli w języku występują częściej u kobiet niż u mężczyzn. Wskazują oni na wrażliwość, ból (nie wpływa na długość życia), nieufność, podejrzliwość i gadatliwość.

„znaki Boga” na dole

0. Podbródek.U mężczyźni znamię na brodzie może wskazywać autorytetu, monotonię i agresywność lub wskazywać na zaangażowanie i chęć samodoskonalenia. U kobiet, pieprzyk na brodzie po prawej – szczęśliwym znakiem dodatnim, udzielającej właścicielowi jego hojność, optymizmu, mądrości, taktu i zdolności do osiągania swoich celów. Znamię na prawej, a wręcz przeciwnie, mówi kobieta z egocentryzmu, osłabienie i oddając swoje własne pragnienia i złe skłonności. Znamię na środku brody – symbol upór, bezkompromisowość i skłonności do tyranii i dyktatury we wszystkich sferach życia. Ponadto, pieprzyk na brodzie występuje u osób szczęśliwych i szczęścia.

szczęki. znamię na szczękę może ostrzegać o złym stanie zdrowia, które mogą mieć wpływ na wybór zawodu i kariery.

Znaczenie moli na

Jaką obietnicę mola w górnej

Ciała

Szyja . Ludzie z pieprzykiem na boku szyi ma być gotowy do wyczerpującej pracy, zwłaszcza w młodszych latach. Są niczym spadnie z nieba. Razem będą musiały szukać własnego, upór i wytrwałość. Ale mogą być pewni, że wszystkie ich wysiłki na marne. W dorosłym życiu, będą mogli cieszyć się owocami swojej pracy, wziąć solidną pozycję i dobrą pozycję w społeczeństwie. Ponadto, bardzo wysokie prawdopodobieństwo otrzymania nieoczekiwanego spadku lub pomocy wpływowych przyjaciół. Kobieta ma pieprzyk na szyi po lewej stronie pokazuje spokojny, skromny i skromne usposobienie, mężczyzny – nietrwałości i bałagan.

gardła.Rodinka gardła, czyli w środkowej części szyi, jednego z najbardziej pomyślnych znaków, obiecując bogate małżeństwo, czy karierę, która będzie także przynieść dobrobyt finansowy.

5. Ramionach.Rodinki na lewym przedramieniu może wskazywać na trudności finansowe. Znamię na prawym przedramieniu przewiduje szczęście i sukces. Moli na barkach samych jak po lewej i po prawej stronie, aby mówić o ciężkiej pracy i wyzwań życiowych, a nawet karmiczny ciężar, które mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ludzie z mola na ramionach pacjenta, lakoniczny, robią całą ciężką vzvalennuyu na ich barki zadanie. W miłości są wierne i lojalne, niekiedy samozaparcia. Ich głównym problemem – niedocenianie własnych talentów i zdolności, niezdecydowania.

piersi. znamię na swojej prawej piersi prognozuje jego właściciel częste wzloty i upadki: niespodziewany sukces może być zastąpiony w jednej chwili całkowitego załamania, a chwała i cześć – hańba i upokorzenie, ale w każdej chwili, majątek może włączyć się ponownie do twarzy takiej osoby. Znamię na lewej piersi, zwłaszcza u mężczyzn, obiecuje powodzenia i szczęścia. Znamię na lewej piersi kobiety mówi o szczerej i żarliwej naturze, ale to nie zmierzyć się z frustracji, powinien być bardziej ostrożny przy wyborze partnera. Znamię w środku klatki piersiowej nie obiecuje złote góry do jego właściciela, ale też nie muszą żyć w ubóstwie. Moli na piersi i pod nimi – symbol macierzyństwa. Kobiety z takich znaków są troskliwi i kochający matki. Jeśli kret również znajduje się na lewej piersi, kobieta jest gotowa, aby w pełni poświęcić się rodzinie i wychowania. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie mieć dzieci, co jest niezwykle rzadkie, całą moją miłość i ciepło ona da bliskich, zwierzęta i wszyscy, którzy są w potrzebie. Nawet jej praca jest często związane z uwagą i starannością. Moli na brodawki ostrzegają o możliwości wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych. Znamię pod biustem u kobiet może świadczyć o zdradzie swojej kochanki, skłonność do romansów i gotowości do stosunków z żonatych mężczyzn. W biznesie, te panie nie mniej podstępne, przebiegłe i zimną krwią, która pozwala im na osiągnięcie wysokich wyników. Duża liczba małych moli pod sutka u mężczyzny ostrzega jego skłonność do zdrady i zdrady, ale tylko wtedy, gdy istnieje więcej niż tuzin moli. Jedna lub dwie wypukłe zauważalne mol przeciwnie, mówią o poświęceniu i oddaniu. Mężczyźni z pieprzykiem pod lewym sutek jest bardzo romantyczny. Często wybierają zawód pilota, geologa lub marynarza. Mężczyźni z pieprzykiem pod jego prawej brodawki jest bardzo szlachetny, jest dbanie ojców i wiernych mężów.

żebra. znamię na krawędziach, po prawej lub po lewej stronie wskazuje na słabości i tchórzostwa ukryta, aby wygładzić, że może być tylko napięta i ciężka praca nad sobą. Często właścicielami tych znaków są też leniwy i niegrzeczny, ale jeśli kret jest po prawej stronie, te cechy są nieco złagodzony poprzez dobrym poczuciem humoru.

brzucha.Rodinki na brzuchu sugerują skrajnego egoizmu i chciwości. Ludzie z tych objawów zwykle cierpią z powodu paniki i stają się niewolnikami swoich namiętności i pragnień: obeżreć się, nadużywanie alkoholu, nie wiem kroki w tych cielesnych rozkoszy. Kobiety moli w punkcie talii do histerycznej i frywolny charakter.

Spina. krety z tyłu znajdują się w otwartych, dobroduszny i hojnych ludzi. Ten rzetelnymi partnerami, przemyślane rozmówcy, dobrych przyjaciół i prawdziwi profesjonaliści. Im bliżej ramionach ustawionych molowych, większe wymagania osoba sprawia do siebie i do innych.

lędźwiowej.Rodinka po obu stronach pasa wskazuje pracowity, miłosne charakter, poświęcony rodzinie i znajomym. Jej właściciel czeka w życiu umiarkowanym sukcesem. Wszystko, co dostaje się zasłużył.

1. Ręce.Zhenschiny z molami w dłoniach, co do zasady, bardzo szczęśliwy w małżeństwie. Znamię na zewnętrznej stronie przedramienia daje kobieta w pewnym magicznym mocy, co pozwala osiągnąć sukces wszystko bez względu na to, co zostało podjęte. Bardzo dobra energia ma człowiek z pieprzykiem na prawej ręce. Są niezależne, optymistycznie życia, mogą liczyć na w przypadkach, w słowach i uczuciach. Znak lojalności jest uważane za dwa widoczne znamię na swojej prawej ręce. Dwa mole człowieka na jego przedramieniu wskazują, że jest on gotowy do życia prowadzić swoją dziewczynę w ramiona.

łokciach. Moles na łokciach, zwłaszcza na wewnętrznej stronie łokcia problemu nieprzystosowanych do życia, wrażliwego człowieka, stale spadają w niektórych opowiadań. Światło ścieżka nie jest dla niego. On jest jedynym w swoim życiu musi szukać własnej.

nadgarstków. znamię na dowolnym nadgarstek mężczyzny obiecuje ciekawą pracę, w której mógłby odnieść sukces ze względu na ich zdolności i umiejętności. Moli na wewnętrznej stronie nadgarstka występuje u osób w bardzo wrażliwych.

Brush.Rodinka na grzbiecie dłoni pokazuje niezwykłe zdolności człowieka i obiecuje jej właściciela dobrobyt i sukces.

Znamiona na biodrach, nogach …

8. Biodrach. znamię na biodrze mówić o silnym i zdrowym potomstwem. Przewidywanie jest zwiększona, jeśli znamię jest na obu biodrach. Często ludzie z mola na biodrach przerastają dziwne przeczucia i sny. Muszą jak najwięcej czasu spędzać w przyrodzie, uprawiania sportu i trwać sztukę. Jeżeli znamię na biodrach na tylnej części ciała, takie osoby mogą mieć dar przewidywania i innych zdolności psychicznych.

pośladków.Rodinka pośladki sugerują uzależnienie od lenistwa i koncesji, ale jeśli jest bliżej do tyłu w górnej części pośladków, może to być oznaką fundamentalnego charakteru i odwagi.

kolana. Moles na obu kolanach dać niecierpliwych natury, na których najbardziej straszne – oczekiwanie. Znamię na prawym kolanie zapowiada szczęśliwe małżeństwo, a po lewej – mówi przewaga emocji nad rozumem, pośpiechu.

podudzie. Ludzie z pieprzykiem na podudzia, zazwyczaj łatwe do zniesienia w każdym znaczeniu tego słowa. Wśród nich jest wielu sportowców, alpinistów, akrobaci, tancerze. Człowiek ze znamieniem na podudzia doskonale posiada swoje ciało, ma wielu fanów, ale tak naprawdę nie jest związane tylko z jedną kobietą. Znamię na dolnej części nogi kobiety mówi o dobrej muzyki i tanecznych umiejętności.

kostek.Rodinka któregokolwiek z kostek u mężczyzn wskazuje na duchową kulturę pracy, kobieta – silna moc i wielkie umiejętności. Takie kobiety są optymistyczne, odważny, niezależny i pracowity.

stopy.Rodinka na właściwych punktów pieszo do miłości człowieka do podróży i często zmieniające się miejsca, po lewej stronie – mówi dobrze rozwiniętą intuicję i niezwykłą inteligencję.

palcach. Moles na palcach może wskazywać podejrzliwość i niestabilności psychicznej.

Jednak nie należy zapominać, że znamię prostu dać dodatkowe informacje na temat danej osoby. Niezależnie od interpretacji dodatnim lub ujemnym, wskazują jedynie na założeniach i nachyleniach, których objawem jest zależna od wielu czynników, ale przede wszystkim od działania samego człowieka.

Mole medycznie

load...