Zmęczona byciem w ciąży! Jak rodzić wcześnie?

Prawie wszystkie kobiety pamiętać ciążę jako najszczęśliwszy okres w życiu. Ale później, po kilku miesiącach, a nawet latach. Iw czasie ciąży, wiele matek doświadczenie nie jest bardzo jasny – poranne mdłości, ból pleców, obrzęk i duży brzuszek zatykania. I to jest całkiem naturalne, że im dłuższy czas trwania ciąży, tym bardziej pilna dla matki staje się pytanie, jak rodzić szybko.

load...

Dopiero później, w czasie bezsennych nocy, moja matka z lekką nostalgią pamięta o ciąży, gdy maluch śpi spokojnie w jej brzuchu. W międzyczasie, w toku są „sposoby starych żon – chodzenia po schodach, ruchome meble, ogólnego czyszczenia przez cały dzień. Oczywiście, czystość – to było dobre, ale nie ma jak dostawa było i nie ma. I przyszła mama w panikę, czując coś w rodzaju „słonia”, których ciąża trwa około roku.

A im bliżej cenionych przewidywana data dostawy, tym silniejsze pragnienie, aby rodzić jak najszybciej. Pragnienie jest naturalne, ale przed podjęciem pewnych działań, należy uspokoić i myśleć jasno. Przede wszystkim, aby zrozumieć, co motywuje. Boisz się nosić okruchy, a otrzymasz zestaw problemów medycznych? Niestety, to się zdarza.

Przedłużający ciąży niebezpieczne?

Zjawisko to czasami występuje. A lekarze nie wspiera fakt, że w tym przypadku może wystąpić szereg komplikacji:

  • Deformacja głowa dziecka

Kiedy przedłużony okruchy ciąży głowa traci swoją naturalną zdolność do zmniejszenia jej rozmiaru podczas przechodzenia przez kanał rodny. W prawidłowej ciąży, pochodzą one jedna po drugiej, zmniejszając rozmiar czaszki.

load...
  • Rozwój wewnątrzmacicznego niedotlenienia

Im dłużej ciąża, tym większe zapotrzebowanie na tlen okruchy. Łożysko nie jest już w stanie spełnić tę samą potrzebę dziecka. W konsekwencji – rozwój niedotlenienia.

  • Patologiczne zmiany łożyskiem pępowiny

Łożysko ma możliwość wiekowych. Oraz po okresie ciąży, łożysko nie dostarcza dziecku w całości, nie tylko tlen, ale także wiele składników odżywczych, które jest również bardzo negatywny wpływ na dziecko.

Jak widać, perspektywy nie jest bardzo zachęcające. Ale także nie zapominać, że wszystkie te znaki ostrzegawcze na pewno zauważy swojego ginekologa i podejmują wszelkie niezbędne kroki. Sobie tutaj dokładnie, aby przyszła mama nie pracuje i jest bardzo niebezpieczne. Dlatego tak ważne jest, terminowo i bez przerw do wizyty u lekarza.

W związku z tym zagrożenie długotrwałego ciąży jako przyczyna samoindukcji pracy należy uwzględnić w każdym razie niemożliwe. To może przynieść nieodwracalne szkody dla zdrowia dziecka i zdrowia kobiet. Ponieważ jest to często w takich przypadkach lekarze muszą uciekać się do cesarskiego cięcia.

Być albo nie być?

Tak więc w niektórych przypadkach jednak można spróbować coś zrobić, aby sprowokować początek porodu? Nie zanim dziecko osiągnie pełną dojrzałość fizjologiczną. I nie ma, co do zasady, nie wcześniej niż 38 tygodni ciąży. Istotne znaczenie ma również skłonność do matczyną organizmie do górnej dostawy. Ten lekarz będzie również powiedzieć, kiedy przyjdzie czas.

Ale to dziecko, i jesteś gotowy na spotkanie. Ci z niepokojem i podnieceniem słuchać swoich uczuć, ale walka nadal jest tylko trening, ale te rodzaje w zasięgu wzroku. I zacząć różnego rodzaju sztuczek. Niech ty i patrzę na wszystkich powszechnie stosowanych metod dla przyszłych matek wywoływać porodu, jak również zalety i wady.

intymność seksualna

Jednym z bardzo popularne wśród kobiet znaczy sprowokować poród – jest zbliżenie seksualne z mężem. Jest nawet swoisty nazwa komiks – „papaterapiya”. Ponadto metoda ta czasami powinni uciekać się nawet lekarze – ginekologów. Oczywiście, kontakt seksualny nie może bezpośrednio prowadzić do wystąpienia porodu, ale w dużej mierze będzie wygładzają i zmiękczają szyjkę macicy. I będzie to nieuchronnie doprowadzi do skrócenia czasu trwania skurczów podczas procesu porodu.

Zgadzam się, już to warto spróbować. A jeśli przyszła mama dostać orgazmu, to nieuchronnie doprowadzi do drastycznego zmniejszenia mięśni macicy podczas seksu. Na dużej scenie ciąży może wywołać skurcze zaczynają z bardzo wysokim prawdopodobieństwem. Nawiasem mówiąc, to dlaczego w niektórych przypadkach lekarze zalecają unikanie współżycia po siódmym miesiącu ciąży.

Wiele par boją się seksu przez dłuższy okres czasu, w obawie, że będzie to zaszkodzić dziecku. W rzeczywistości tak nie jest – po prostu wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad:

  • Postawa podczas seksu

Należy zwrócić uwagę na postawy – ważne jest, że na klatce piersiowej i brzuchu matki oczekującej było ciśnienia. Ale to nie jest problem – istnieje duża liczba pozach, które spełniają te wymagania. Eksperymentować, a to na pewno podnieść odpowiednie miejsce dla ciebie.

  • Izolacja smarowania

Jak wiecie, natura jest bardzo mądry. I tak w czasie ciąży nie istnieje rodzaj seksu, szczególnie w ostatnich etapach. W związku z tym, z uwolnieniem środka poślizgowego może być problemem. Aby stosunek seksualny nie powoduje żadnych nieprzyjemnych uczuć, można użyć specjalnego smaru jest zalany podstawą, są sprzedawane w aptekach. Pierwszeństwo należy dać smarów, które nie zawierają barwników i substancji zapachowych.

masaż sutek

Innym staromodny sposób jest stymulacja sutków. Przyszła mama poradzi sobie, i może doprowadzić do tego procesu, przyszłego papieża. Oczywiście, nie należy szczypanie lub mocno skręcić. Podnieść krem ​​lub olejek do masażu żadnych dzieci, smarować palce i delikatnie ugniatać z kolei oba sutki. Czas trwania leczenia – około 20 minut. Dzień można przeprowadzić 3 – 4 takie procedury.

W najgorszym przypadku, trzeba przygotować sutki do karmienia piersią, aby uniknąć rozwoju pęknięć. A w najlepszym razie – kilka z tych zabiegów poczujesz taką długo oczekiwaną walkę. Nawiasem mówiąc, ta procedura pomaga więcej niż połowa wszystkich kobiet w ciąży, spróbuj go dla siebie.

To wyjaśnia podobny efekt tej procedury jest bardzo proste. Po stymulacji strzyków występuje obfitą produkcję hormonu oksytocyny. Ale, jak każdy wie, jest oksytocyna jest odpowiedzialny za wystąpieniem porodu. Często sztucznie syntetyzowane oksytocyna stosowane w ginekologii, aby spowodować początek narodzin, lub, jeśli to konieczne, zaostrzenie walki.

Stres ćwiczenia

Aby skorzystać w takich sytuacjach, w ciąży również nałożyć znaczne nadziei. Oczywiście, delikatne ćwiczenia przyszła mama będzie korzystać tylko – to pomoże utrzymać napięcie mięśni, elastyczność skóry, poprawa układu krążenia, układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Odpowiednie ćwiczenia mogą pomóc Ci wybrać położnej lub pielęgniarki w biurze medycznego kultury fizycznej.

Jednak w tej sytuacji bardzo ważne jest, aby pamiętać o rozsądnych ograniczeń. W żadnym wypadku nie powinniśmy się spieszyć, aby przejść szafki lub nieświadome biec po schodach. Nadmierna aktywność fizyczna, w najlepszym wypadku, prowadzi do zubożenia organizmu kobiety ciężarnej. Aw najgorszym – możliwy rozwój przedwczesnego oderwania się łożyska. Trzeba zrozumieć, że takie nie powinny być dozwolone w każdym przypadku.

Jeśli nadal masz silne pragnienie, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – i czyste mieszkanie, i starają się wywołać rozwój siły roboczej, należy pamiętać o ostrożności. Można dokonać mokro: podłogi umyć i luster, mycie okien. Bardzo często kobiety mówi o tym, jak udał się do szpitala wkrótce po zrobieniu czegoś z rękami do góry.

Ale zawsze pamiętać, że niedopuszczalne jest, aby wyobrazić sobie czyszczenie jeśli obok ciebie pusta. Ciąża wpływa na kondycję organizmu, nawet najbardziej zdrowych kobiet. I być pewien, że chcesz, aby wykluczyć możliwość, że może się zdarzyć coś nieoczekiwanego – na przykład, zawroty głowy. Niech ktoś z bliskich będzie tam z wami, więc mogą Ci pomóc i udzielić niezbędnej pomocy, w razie potrzeby.

  • Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek jest również często ustawione jako środek do przyspieszenia wystąpienia porodu. Trudno powiedzieć, czy to naprawdę pomaga. Ale spróbuj nikt nie przeszkadza, ponieważ niektóre zastosowanie w każdym przypadku. Oliwa z oliwek znacznie zwiększa elastyczność tkanki krocza, a zatem czasami zmniejsza się ryzyko ewentualnego rozerwania podczas porodu. W dniu trzeba wypić łyżeczkę oliwy z oliwek przed każdym posiłkiem, ale co najmniej trzy razy dziennie.

  • Herbata z liści malin

Jednym z starej „lekarstwo starych żon – herbata z liści malin. Substancje zawarte w liściach malin, mają wpływ na tonik wszystkich narządów miednicy. W tym, oczywiście, i na macicę. Aby ta herbata powinna być umieszczona w termosach trzy łyżki posiekanych liści suszone maliny, wypełnić je z jednego litra wrzącej wody do zaparzania i opuszczać w ciągu około dwóch godzin.

Można dodać do smaku jako naturalnego miodu i cukru. Niniejszy tom herbaty kobiety w ciąży powinny pić w ciągu dnia. Oczekiwany efekt, według tych, którzy próbowali tę herbatę dla siebie, przychodzi czwarty – piąty dzień. Uwaga – malina ma właściwość znacznie obniżające ciśnienie krwi. Dlatego musimy być ostrożni. A dla tych kobiet, dla których typowe niskie ciśnienie krwi, ten przepis nie pasuje.

„szkodliwy” tips

Powyższy są powszechne i stosunkowo bezpiecznych sposobów, w jaki sposób szybko rodzić. Ale jest też inna strona medalu – nie mniej rozpowszechnione sposoby sprowokować początek porodu. Ale, niestety, to nie jest tak bezpieczne, jak w pierwszym przypadku. Ich stosowanie ginekologów zaleca, gdyż w przeciwnym razie może to zaszkodzić zarówno matki i dziecka.

  • Niewielka ilość alkoholu

Często można usłyszeć porady w nocy wypić niewielką ilość napojów o niskiej zawartości alkoholu. Na przykład, szkło – kolejny czerwonego wina. Te „doradcy” to wyjaśnić w następujący sposób: o niskiej zawartości alkoholu pić bardzo dobrze rozluźnia system nerwowy, a wynik nie potrwa długo.

Jednak lekarze obalić tę teorię – nie ma to żadnego potwierdzenia. Ale fakt, że alkohol negatywnie wpływa na wszystkie narządy i układy nie tylko matki oczekującej dziecka, ale do udowodnienia. Jest mało prawdopodobne, że każda kobieta, zdrowy na umyśle i pamięci dźwięku będzie chciał ryzykować zdrowia dziecka.

  • Pewne pokarmy

Istnieje teoria, według której dania pikantne skutecznie stymulować początku porodu. Ale lekarze zaprzeczają tej teorii. Ale fakt, że kuchnia będzie w najlepszym razie wzrośnie do zgagi, aw najgorszym – do rozwoju ostrego zapalenia żołądka, gwarantowane. Dlatego eksperyment nadal nie warto.

Jak widać, wskazówki, jak mają wystarczająco szybko. Ale zastanowić nad tym, czy aby spróbować oszukać naturę. Twoje dziecko wie najlepiej, gdy jest on gotowy do Ciebie!

load...