Złote zasady wychowywania dziecka

Do wychowywania dziecka jest bardzo trudne. To jest – to trudny proces wymagający właściwego podejścia. Często wiele matek słyszy tego rodzaju frazy: „Co masz do podjęcia niegrzeczne dziecko na wychowanie”. Chociaż w tym momencie, że nie zdaje sobie sprawy, że to zadanie jest niemożliwe.

load...

Dlaczego? Dlatego, by wychować dziecko, aby rozpocząć jego urodzenia, zamiast próbować zrobić to wtedy, gdy brak jest z owoców tego bardzo złych manier. Wiadomym jest, że cechy charakteru, cechy osobiste są układane do pięciu lat. Tylko od rodziny zależy jakiego rodzaju osoby dziecko wyrośnie. Zanim rodzice zawsze umieścić zadanie w dzieciak życzliwości, uprzejmości, starając się pomagać ludziom w potrzebie, posłuszeństwa i wiele innych pozytywnych cech.

Jak zrobić to dobrze, a co ważniejsze, w jaki sposób? W rzeczywistości, jedna recepta dla wszystkich rodziców po prostu nie istnieją. Wszystko zależy od indywidualnego dziecka i jego tata i mama. Jednak istnieją pewne podstawowe zasady, które powinny być stosowane codziennie. Ważne jest również, aby przejrzeć komunikację w obrębie rodziny. Jeśli mama i tata nie szanują siebie, przysięgam i robić inne rzeczy złe i niemoralne, to dziecko będzie postrzegał tego zachowania jako normalne, dlatego dorosnąć tak samo jak rodzice. A on ponownie w tym przypadku nie jest po prostu możliwe.

Zasady komunikacji z dzieckiem

1. Ważne jest, aby zachować spokój.

Nawet jeśli matka – bardzo emocjonalny i porywczy człowiek, w obecności dziecka, powinna ona być cicho, nie płacz, nie mówiąc już tęsknię rękę ostro. Być może ta zasada jest najważniejsza. Nie ma znaczenia co wiek dziecka. Gdy miękisz jest w powijakach, z ostrymi okrzykami może on zacząć płakać ze strachu. Kiedy miał pięć lat, może on wziąć je do protestu – to w dużej mierze zależy od indywidualnych cech charakteru.

load...

W tym przypadku, dziecko zacznie zbyt krzyczeć i płakać, czy się obrazić. Konsekwencje takiego leczenia dziecka nie trwa długo czekać: po krótkim czasie stanie się bardzo drażliwy, nieposłuszny. Nic dziwnego, bo to symuluje zachowanie rodziców, a zatem zachowuje się w taki sam sposób, jak są. Ponadto, ma to negatywny wpływ na jego układ nerwowy.

2. Pokaż dobry przykład.

Jak już wspomniano powyżej, dzieci modelowania zachowania dorosłych. Rodzice – przykładem wzorem dla nich. Kto lepiej niż mogą pokazać, jak prawidłowo zachowywać się w tym świecie? Dzieci jak małpy wokół kopiowanie zachowania dorosłych. W edukacji trzeba być przebiegły. Dlaczego nie skorzystać z tej miłą cechą modeli do naśladowania dla dzieci i dobrych przykładów, aby pokazać regularnie? Na przykład, aby kupić zestaw do haftu koralikami, atrybuty do rysowania, szycia i pokazać córkę lub syna, jak dużo zabawy spędzać czas w tym zawodzie.

Niestety, dorośli nie zawsze pokazywać dobre przykłady. Często można usłyszeć od tych dzieci przekleństw, które nie każdy wie, szewc. Maluchy są bardzo dokładne kopiowanie dorosłych, więc ważne jest, aby zachowywać się (przynajmniej na dziecko), tak aby pokazać dziecku, jak właściwie zachowywać.

3. Zgodność z wymaganiami jedności.

Ważne jest, aby wszystkie osoby dorosłe, które otaczają dziecko z nim były równie surowe i delikatny. W żadnym wypadku nie należy dopuścić, aby, na przykład, papież zabronił okruchy na oglądanie telewizji, a moja matka, a wręcz przeciwnie, jest ona wspierana. W żadnym przypadku nie trzeba mówić: „Nie mogę, bo mój tata zabrania”. Ważne jest, aby wyjaśnić przyczynę okruchy. W przeciwnym razie, to zajmie osoba, która jest stale wszystko zabrania on jako wroga.

Konkludując

Istotne jest, że wdrożenie tych przepisów stało się nawykiem. Najważniejsze – miłujcie okruchy i inteligentnie podejść do kwestii jego edukacji, aby kupić wszystkie rodzaje towarów do robótek i radzenia sobie z nim.

load...