Zjawisko Korpan lub utraty wagi, jak oddychać

Zawartość

Nie szydzą, książka polskiego instruktora fitness Marina Korpan nazywa „Flex ciała: oddychać i chudniesz.” Właściwie Bodyflex ugruntowane siebie jako siłowni dla tych, którzy robią pierwsze kroki w fitness czy sposób na kondycję i usprawnienia procesu odzyskiwania, jeśli, na przykład, aby przetrenować. Cieszę się, aby skorzystać z tej techniki w swoim treningu i ćwiczyć ćwiczenia oddechowe z klientami. Nie będę kłamał – kiedy po raz pierwszy zaczął się schudnąć, BF jest nazywany również gimnastyka na forach dał mi „kopa reaktywny”. Przez 2 tygodnie rzuciłem przez rozmiar odzieży podręcznikowej, ale będąc człowiekiem ponieść, szybko zatrzaśnięty na callanetics z oddychaniem, potem jogi, a następnie obciążenie siłowe, a następnie rozciągnąć i odzysku, które jednak nie miały wpływu na wydajność.

load...

Ale autor „nowym systemie” Ja, podobnie jak wielu innych trenerów Bodyflex, nie jestem. I szczerze mówiąc, mój pierwszy certyfikat dostałam Bodyflex nie mają Korpan i zmarszczył brwi-upon w swojej książce „Remote trenerów szkoły szkolenia.” Tak, że Marina prawdopodobnie dokonały mnie na czarnej liście nieprofesjonalnych instruktorów. Po prostu staram się obiektywnie rozmawiać o książce Korpan iw przeciwieństwie do swoich Bodyflex innych opcji.

[Powrót do spisu treści]

„Mysore w stylu” na siłowni, aby schudnąć, lub przystani i jej Bodyflex

„Mysore style” – to jest, gdy przyjdziesz do siłowni z liściem, na którym jest napisane prywatnego praktyki i do samodzielnej pracy, a guru wyśmiewa kij w swoich wad, w każdy możliwy sposób drwi z twojej nędznej technologii, a potem nagle dorosnąć i stać się prawdziwym joginem. To działa na zasadzie cały ten wielokrotnym powtarzaniu serdecznym – mięśnie, wiesz, mają pamięć i codziennie do wykonywania tego samego ćwiczenia – najlepszą drogę od nowicjusza, aby stać się zupełnie normalną praktyką w perspektywie krótkoterminowej. Prawdą jest, że jak wiadomo, tylko do treningu z odważnikami.

Gdy Bodyflex pojawiły się dopiero w polskich klubach fitness, lekcje przypomina osławionego „Mysore”, tylko bez guru i kije. Rzeczywiście, większość instruktorów opanowane „bodykit” przez książkę Greer Childers, a oprócz „klasycznych” ćwiczeń nie daje nic. Trzeba powiedzieć, że trening był nudny, a klienci spływały po około 2 miesiącach nieprzerwanego zatrudnienia. Około 10% ludzi znali iz filmu „Bodyflex mama”, a ich szkolenie było nieco bardziej zróżnicowane. Marina pojawiła się w mediach, gdy pozornie wszystko zostało powiedziane, napisane, wszystkie płyty wydane w gimnastyce i dietetyków straciły na wadze. Dlaczego jest tak popularny?

load...
  • Marina – nie tylko dziewczyną z trenerem certyfikatu i pięknej figurze, absolwentka wychowania fizycznego, a przede wszystkim wiem, trenerów, zastanawiając się o „korzeniach” z BF. Korpan nie waham się powiedzieć, że mają one niewiele wspólnego z amerykańskiej gospodyni Greer, a wielu – do starożytnych hatha jogi. A ona na pewno jest inteligentny i zawsze szuka że „tie” do flex ciała, w celu dostosowania go do perfekcji;
  • Korpan rozumie psychikę ludzką, które „zadolbali” diety i nie są zadowoleni ze sprawności. Ta sama postać jest gotowa zrobić wszystko, wzywam was ten „non-diet” i „non-fitness”. W szczególności, pół godziny od Marina złożonego Bodyflex – statyczne ćwiczenia i rozciąganie, ale słowo „gimnastyki” nie będzie słyszeć. Ona nazywa swoje dzieło „oddechowy praktyce”. A istotą czegoś nie zmienia: masz do czynienia z, przepraszam, ćwiczyć codziennie, trzeba opanować technikę, a także zmienić system, a jego osiągnięć. Nie widzisz znajome? Więc to jest podstawowa zasada sprawności – teoria adaptacji i go pokonać;
  • Korpan – „Jest w tej płycie.” Marina jest godne szacunku. Mogła napisać, że schudła raz na zawsze, dzięki Bodyflex, zjada wszystko w wiadrze i żyje długo i szczęśliwie. Jednak pisała w książce prawdy. Pełna dzieciństwo, Marina walczył z masy quite „drakońskich” środków – stosując dietę niskokaloryczną i godziny treningu fitness. Kształtowanie ćwiczenia z hantlami, taniec, kapusta jako podstawę diety – to ponury znak drogowy ponad połowa Polek. I, nawiasem mówiąc, jest również znany, ale szybko się rozmyślił: Nienawidzę tańczyć nie umie gotować kapustę i kształtowania, moim zdaniem, najbardziej nudne rzeczy na świecie. Niezależnie od siły roboczej biznesu i wschodnich gimnastyki! A Marina barwnie opisał, co nas czeka na jego drodze nie koniec – rysunek modelu samochodu i szczęście, ale raczej poważnych problemów zdrowotnych i zachowań żywieniowych. Historia uzdrowienia z „postdietnogo obżarstwa” i odchudzanie Bodyflex stanie zmotywować nawet najbardziej zdesperowany i zmęczeni fitness i diety bitwy-walkach.

[Powrót do spisu treści]

Takie podejście Bodyflex Marina Korpan

Jak w przypadku każdego systemu tworzenia, Bodyflex „oddychać i chudniesz” może albo natychmiast podoba, lub, wręcz przeciwnie, powodują ostre odrzucenie. Ułatwić sobie zadanie i będzie szczędzić pieniędzy. Nawet nie myśl, aby kupić książkę, jeśli Korpan Marina:

  • Trener fitness lub nauczyciela jogi. Po przeczytaniu kilku fragmentów na „moim systemie tworzenia …” Ci, oczywiście, będą się zastanawiać, gdzie ten sam system, a jej praw autorskich. Aby schudnąć trzeba Bodyflex Korpan bezwzględnego podporządkowania się trener, a nie swoją punditry na „więc dlaczego schudnąć Bodyflex nadal ze względu na stres związany z niedotlenieniem i przeciążenia poszczególnych grup mięśni, lub ze względu na wzbogacenie tkanek tlenem?”. Marina, nawiasem mówiąc, posiada ten ostatni pogląd, podczas gdy większość ludzi zaznajomionych z fizjologii treningu sportowców – w pierwszej kolejności. Koledzy nie uczyć się niczego nowego, ale położenie „I – autor Bodyflex, i – w imieniu studentów niegodne guru” rodzi wiele pytań w myśleniu człowieka;
  • Dziewczyna preferując restrykcyjnej diety jakiegokolwiek wysiłku. Myślenie w stylu „na kilka dni bez jedzenia, to jest lepsze niż siłownia” na ogół tendencję do twórczych typów. Nie będziemy tutaj o wydajności ich do odchudzania, po prostu powiedzieć, że Bodyflex z Korpan – lekcji dyscypliny. Musisz trenować codziennie, a jeśli nie może – Marina zrzeka się odpowiedzialności za swoje wyniki;
  • Dziewczyna, której nie trzeba schudnąć, i „rzeźbić” figurę. Osobiście miałem doświadczenie treningu kobiet z niewielką warstwą tłuszczu w systemie. Muszę jednak powiedzieć – ja Bodyflex stosowana tylko w początkowej fazie, gdy było to konieczne, aby zwiększyć wytrzymałość i szybkość metabolizmu. Potem „urósł” sprawuje władzę, a następnie przekształcony w ułamku „, 10-minutowego szkolenia dużych grup mięśniowych BF-cardio rozgrzewka – ćwiczenia prasowej przedział cardio – home”;
  • Dziewczyna lli_1, pogrążony w psychologii pozytywnej. Trzeba przyznać, trenerów fitness, w przeważającej części – ludzie cyniczni. Marina otwarcie deklaruje swoje „wirtualne klientowi”, że nadwaga nikogo do kochania i nie chciałby, i jej mąż, mówiąc: „Ty i ja lubię to” jest prawdopodobne, by spojrzeć na wzory. Jeśli poważnie uważają, że konieczne jest, by kochać siebie i żyć według tej zasady, „motywacyjny część” książki mają być pomijane, a zaraz zacznie wykonywać.

Ale wszystko inne, bardzo polecam książkę „Flex ciała: oddychać i chudniesz” oraz film z Marina. Przynajmniej, uczy właściwych rzeczy – pchnąć do przodu ściany brzucha przed złapać oddech po oddechu, ciągnąć joga „zamki” w okresie zwłoki, aby zmienić ćwiczenia, jak jego własnej doskonałości.

load...